Рейтинг
444
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 97 оцінок.

Відгуки про Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Святослав
Скажіть будь ласка чи можливо поступати до академії за напрямком безпека державного кордону з мінімальним знанням іноземних мов?
Володимир
Для Святослав: На зазначену спеціальність не використовується сертифікат ЗНО з іноземної мови. Разом з тим, іноземна мова вивчається під час навчання.
Коментувати
Вікторія Богатюк
Скажіть будь ласка,чи можна дівчині поступити на державну прикордонну службу,якщо так,то що потрібно здавати?
Сава
Для Вікторія Богатюк: не можна! І добре. Вас баб і так всюди,ще в пограничній службі вас бракувало! Іди на щось інше.Як на мене твойо место на кухні у плити.А це чоловіча робота защищати корьдон!!! ЯСНО!
Макс
Сексист
Володимир
В академії немає обмежень щодо вступу дівчат.
Коментувати
Сергій
Скажіть будь ласка після закінчення факультету правоохорона діяльність де я зможу працювати?
Сніжанна
Для Сергій: В поліціі.
Oleksandr Chmielnicki
Не згідний з цим!!! Ось чому -> спеціальність потрібна -> СБУ, МВС (ДПСУ, НГУ, ДСНС, ПОЛІЦІЯ ), та окремим державним та не державним підприємствам, організаціям та ін.)!!!!
Коментувати
Оператор Володимир
На сайті академії працює чат приймальної комісії. Можна задати усі питання щодо вступу і отримати відповідь в онлайн режимі. https://nadpsu.edu.ua/
Юлія
Для Оператор Володимир: доброго дня!Проходжу службу в лавах ДПСУ.Маю вищу юридичну освіту (спеціаліст-правознавство).Чи можу я вступити до НАДПСУ на заочну форму навчання (магістр) за розвідувальним напрямом?
Коментувати
Артем Мазур
Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи можу я вступити в НАДПСУ на факультет безпека державного кордону якщо я не здаю Історії України. Здаю Мову,математику,біологію,географію)
Володимир
Для Артем Мазур: Ви можете задати питання в чаті на сайті академії і отримати відповідь від представника приймальної комісії.
Василь
По закінченні академіі можна працювати в прикордонній,митній службі, в СБУ,в морській охороні кордону,на морській митниці,в ДСО,також є змога працевлаштуватися і в поліцію.Можна інкасатором,чи тілоохоронцем працювати маючи диплом цьоі академіі.Ще як варіант можна служити офіцером в спецпідрозділах альфа,дозор,скат,титан і подібне.
Коментувати
Аня Ільницька
Доброго дня, скажіть будьласка, що потрібно для вступу на філологічний, і чи потрібна фізпідготовка???
Вячеслав
Для Аня Ільницька: 1 Українська мова та література 2 Іноземна мова (англійська або німецька або французька) 3.Історія України або Географія
Коментувати
Kolya Prystash
оброго дня підкажіть будьласка. Чи можна поступити в академію після 9 класу? А якщо ні то будьласка підкажіть Навчальні правові заклади після 9 класу.
Солдат
Для Kolya Prystash: Суворовске учіліще місто Київ
Леся
Тульчинська школа-ліцей з підвищеною військово-фізичною підготовкою.
Коментувати
Olga
Доброго дня ! Підкажіть,коли в академії день відкритих дверей ? І який термін навчання на факультеті правознавство за умови наявності диплому молодшого спеціаліста ?
Олександра
Добрий вечір, хочу дізнатися, що потрібно для того щоб вступити до вас на факультет охорона та захист державного кордону? І чи можна вступити після 2 курсу навчання в коледжі???
Іван Бабинець
Доброго дня. Чи можливий вступ після 9 класу. І на які спеціальності? Чи в академію поступають тільки після 11 класу.
Володимир
Для Іван Бабинець: Добрий день. Вступ в академію проводиться на базі повної загальної середньої освіти, тобто після 11 класів.
Курсант
Для вступу потрібно здавати нормативи: біг 100 м.(11.00-13.5 с.), підтягування на турніку16-25 разів,метання гранати на дальність 42-46 м.,віджимання в упорі лежачи 65-80 р.,біг з перешкодами 2000 м.,проплисти 650 м.за 12 хв.,біг 3000 м.за 12.50-1345 хв.
Коментувати
Zabor
Доброго часу доби. Чи можна поступити на ДПСУ з екзаменами ЗНО з математики англ мови і укр. мови. І які фіз. екзамени потрібно здавати.
Володимир
Для Zabor: Добрий день. Перелік предметів ЗНО буде визначений у Правилах прийому, які після затвердження відразу будуть оприлюднені на сайті. Оцінка рівня фізичної підготовки проводиться з трьох вправ. Для чоловіків це біг 100м, підтягування, біг 3000 м, для жіног це біг 100м, комплексна силова вправа, біг 1000м.
Коментувати
Наташа Мацюра
Добрий вечір! Скажіть будь ласка з яких предметів ЗНО здавати на правоохоронну діяльність?
Даша
Для Наташа Мацюра: Доброго дня! Зараз я студентка 1 курсу факультету правоохоронної діяльності. ЗНО здавала з української мови, історії України та англійської мови
Настя
А можна без англійської мови?
Володимир
Добрий день. Для вступу на спеціальність 262 "Правоохоронна діяльність" необхідно лише 2 ЗНО, це українська мова та літератора і Історія України, а також здається оцінка рівня фізичної підготовки. Вступ на дану спеціальність проводиться лише на місця державного замовлення "за схемою підготовки курсант".
Коментувати
Анжела
Доброго дня!Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на "Право" якщо здала ЗНО тільки з укр мови та географії?
Andrii
Доброго дня , скажіть будь ласка , яке потрібно здавати ЗНО шоб поступити на Оперативно-службова діяльність та управління діями прикордонних підрозділів (частин, з’єднань).
Юра
Доброго дня , скажіть будь ласка , яке потрібно здавати ЗНО шоб поступити на Оперативно-службова діяльність та управління діями прикордонних підрозділів (частин, з’єднань), а також на Охорона державного контролю.
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Андрей
Для Annl: Скажіть можливий перевод з інших ввезення в академію
Коментувати
Romana Lyzen
Скажіть будь ласка що саме з фізичної підготовки потрібно здавати дівчині на безпеку державного кордону?
вова
Для Romana Lyzen: нафіг тобі бабо ця робота,цей вуз не для плаксивих дівах це для справжніх мужиків,не бабська професія прикордонник, іди істи вари,пироги ліпи, твой дєнь 8марта , не суйся жінко туди де тобі не місце. поняла.....
Алекс
Для Romana Lyzen: На факультет безпека державного кордону дівчат не приймають
boobochka
Для Romana Lyzen: можна дівчатам
Коментувати
Yarik
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, які предмети потрібно здавати на ЗНО, щоб почати навчання у Державній прикордонній службі?
Ольга
Для Yarik: Обов‘язково Історія України, Українська мова і література, ну і фізична підготовка)
Володимир
А іноземні мови?
Artem
це вже по бажаню, але можна взяти замість іноземної матем
Коментувати
Владислав Гадков
Доброго дня!А скажіть будь-ласка чи потрібно здавати контрактнику дпсу якісь екзамени щоб вступити до надпсу ?якщо так то які?чи це потрібне зно?
владу
Для Владислав Гадков: потрібно а тодиви крутий ти чо особинний треба...
Коментувати
Діана
Доброго дня , чи можуть дівчата вступати на спеціальність "безпека державного кордону
Юрій
Для Діана: можуть
вітюша
на який курс можу вступати після закінчення іст.фаху з магістром, на захист держ.кордону можу піти на 3чи2курс чи має значення що в мене вже є вища освіта
Алекс
Для Юрій: юрій якщо немаете точно і інформаціі лучше вообще не пишіть
Коментувати