Рейтинг
397
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 102 оцінок.

Відгуки про Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (К-ПНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Однозначно рекомендую для вступу! кілька років тому мій односельчанин давав хабара пану Кшевецькому, але його звільнив Копилов!!! Університет - один із кращих, де я був. А я перший курс закінчив у Ровно, там общаги жесть!!! Жили по 5 чоловік у кімнаті. Тут - три людини спокійно живуть, і тараканів немає, якщо прибирати! Два роки вже провчивсь тут - нікому взятки не давав. Проректор проводив зустріч, то казали студенти про те, що деякі студенти намагаються домовитися, а в них неполучається. Це все чиста правда!! Щоб дати тут взятку, це треба скатитися до уровня якогось птушніка (не ходити на пари і так дальше). В іншому випадку - так як і я, будете мати стіпуху :) Вступайте до нас!!! Однозначно рекомендую всім!
Міша
Для Василь: ха-ха, Копилов звільнив. Та Копилов сам боїться, аби його не накрили, те як він і його посіпаки вибори сфальсифікували. Чесного в цьому університету нема нічого...
Коментувати
Максим
Навчався на історичному факультеті на ос "бакалавр". Що можу сказати абітурієнтам. По-перше, потрібно слухати лише аргументовані переконання, і це стосується не лише вибору університету, а й життя загалом. Стосовно фактів про факультет: за чотири роки я взяв участь у десятках Міжнародних, Всеукраїнських та реґіональних конференціях, Міжнародній школі, програмі обміну "польсько-української ради молодіжних обмінів". З 3-го курсу співпрацюю з д.і.н., професором Олександром Федьковим, який, як і інші викладачі тримають контакт зі своїми студентами і є радше наставниками, а не науковими керівниками. Він завжди ділиться літературою, архівними документами (їх копіями), і, найголовніше - своїм досвідом. На 4-му курсі я, разом із моїм керівником, за підтримки ректорату та деканату історичного факультету виборов 2-ге місце на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт. Моя робота в загальному рейтингу посіла 8-ме (із 111-ти місць). Наразі, вступати на магістратуру на рідний істфак.
Анастасія
Розсмішило: конкуренти заздрять :)))) Хмельницький національний, Тернопільський національний, Чернівецький національний, Остріг та Рівне вже далеко вперед втікли. Перегляньте усі рейтинги вузів. Ви сидете як дитина в пісочніці і тішитися липовими здобутками. Студентів мізер, кабінети убогі, гуртожитки погорівші, зате ректор на лєксусі катається.
Svitlana
Якщо і є на світі вуз, до лав якого не варто вступати за жодних обставин, - це КПНУ - Конфуцій Цей навчальний заклад - вселенський сором, клеймо на все життя, тотальне розчарування. В університеті є декілька справжніх викладачів, ентузіастів, майстрів своєї справи (Кеба, наприклад). Їх, до речі, невимовно шкода, щоправда, захоплюєшся їх місією. Проте більшість - тупоголовий скот із совковим світоглядом або ж випадкова псевдонаукова біомаса. Хоча чому дивуватись? Більшість студентів таке положення речей якраз влаштовує: "добазарився", "забашляв", "по связям", "зарішав", "прокатило", "пронесло" і т.д. Вердикт такий, хлоп’ята: якщо раптом вирішив саме ПОВЧИТИСЯ і ненароком сталося, що маєш трохи клепки в голові - тримайся подалі від цього місця. Якщо ж для тебе вирішальним є просирання студентських років на бухло і дископляски (які тут також ніачьом, якщо чесно) - велкам ту КПНУ! З любов’ю резидент Кам’янця, бакалавр.
Настя
Для Svitlana: Я хочу здобути другу вищу освіту саме в цьому університеті, оскільки місто мені подобається. Але люди, які працюють в приймальній комісії не дають мені такої можливості включивши поняття ми ТОРМОЗИ! ЩО ЦЕ ТАКЕ??? Не вже я за власні кошти не маю права тут вчитися.
Олег
Абітурієнти, ви можете сюди поступити без проблем, якщо сконтактуєте на пряму з ректором і деканами, коштуватиме більше 1000$, краще зразу з ректором. Контакти шукайте на сайті цього бурситету.
Марта
Олег, я так розумію , це на правах реклами)))
Коментувати
Алина Майсак
Я навчалася у КПНУ 4 роки на факультеті іноземної філології, спеціальність польська мова і література, випустилася у 2019 році. Навчанням я задоволена, викладачі чуйні і допомагають у всьому. Можливо здати все самому тому хто хоче вчитися. Тут дійсно вчать, зараз я навчаюся у Львові на магістратурі, ось там я абсолютно нічого нового не навчилася. Мені є з чим порівняти. Пишуть, що процвітає корупція, так для чого давати гроші?? Не давайте, все починається з нас!!! Все залежить від вас, хто налаштований отримати якісні знання - отримає і не буде шукати як і кому засунути в кишеню гроші. Викладачі завжди йдуть на зустріч студенту. Я впевнена, що в Кам’янець-Подільському університеті імені Івана Огієнка Вам будуть раді і проведуть Вас стежкою під назвою Знання! Особливо вдячна кафедрі слов’янської філології - це вже маленька сім’я!
Vadim
Для Алина Майсак: Якщо тут так подобалося, то чому на магістратуру не поступила?! Я навчаюся на факультеті іноземної філології, враження доволі контрастні. Хабарі є, і заперечувати їх відсутність безглуздо, просто певні предмети оцнюються символічною покупкою книг, а інші позахмарними "винагородами", деякі можна здати самотужки. Навчальна база іноземого факультету не просто бідна, а уже помирає у злиднях. Постійні непорозуміння із нестачею кабінетів, економія світла, опаленн, невнормований розклад. Щодо рівня викладання, то усе доволі прозаїчно, я можу запевнити, що лише 5 викладачів, які мали у мене пари є професіоналами своєї справи, але вони-"останні з могікан", адже суворий деканат давить їх своїм авторитетом. Можливо це не у моїй компетенції оцінювати їх, але коли людина не може відрізняти елементарні загальні факти, то про що може далі іти мова, я розчарований своїм вибором, тішить одне, що скоро закінчу його. Тому подумайте двічі пред тим, як сюди поступити.
Marina
Для Алина Майсак: Сижу и улыбаюсь с этого "ВУЗа", а особенно от разных радостных отзывов. Я отучилась в КНУ им. Шевченко, окончила аспирантуру, защитила диссертацию. Один раз в жизни была в этой Каменец-Подольской богадельне. Средний уровень знаний студентов очень низкий. Очень жаль тех людей, у которых есть потенциал и желание учиться.
Олександр
Для Алина Майсак: Це у конкурентів "підриває" або ж у колишніх працівників. Але не нам судити. Мені тут також подобається. Читаючи однотипні видумані коментарі виникає лише сміх та захоплення, адже наш К-ПНУ знаходиться однозначно вище тих, хто пише. Вони вже від відчаю пишуть тут, адже не можуть нічого реально зробити. А тим часом К-ПНУ розвивається! P.S. Хейтери, правильно робите, пишіть. Це ж єдине, що ви можете, адже якби ви думали про свій розвиток на такі дії у вас не було б часу.
Коментувати
Sergey
Квалификация преподавателей ниже плинтуса. Практически все взяточники. Поступают в этот " с позволения сказать вуз" те, кто никуда больше поступить не может. Перспектив устроиться на работу после его окончания нет. Вернее, устраиваются только те, у кого есть родители с "лохматой лапой". Давно пора прихлопнуть подобные шарашкины артели и лучше повысить за счет их зарплату преподавателям в престижных вузах.
Катя
Для Sergey: правда криється в тому, що студенти цьго університету умовно поділяться на дві групи. Перші цілком і повністю задоволені навчанням і системою, яка тут процвітає, бо для них це дійсно вигідний варіант: більшість таких проживає недалеко від Кам’янця-Подільського, а викладачі (їх більшість) дають змогу за невелику плату отримувати хороші бали і стабільно стипендію. Такі (і цей висновок з особистого досвіду) не бачать в університеті нічого поганого і їм подобається все. Вони ж пишуть хороші коментарі. Інші, які належать до абсолютної меншості, весь час борються з цією системою хабарництва, тратять нерви та здоров’я, заощаджують гроші, відчайдушно намагаються вберегти абітурієнтів від фатальної помилки. Вони ж, ті хто тверезо дивляться на ситуацію, пишуть погані коментарі. Таких мало. Можна прослідкувати, що це перші абітурієнти з рейтингових списків. Врешті решт вони програють цю боротьбу проти більшості і мовчки забирають документи. Ось це і є правда.
Аня
Я в шоці від прочитаного. Я навчаюсь на державному, економічний факультет, те, як Ви висловились, що в даний університет вступають лише ті, хто не може вступити в нормальний, я можу заперечити на власному прикладі. Проживаю за 6 годин їзди, вступила в КПНУ, бо пішла на державне, ЗНО склала на 180+. Погоджусь із корумпованістю, але, я складаю всі іспити сама, не платила жодного разу, стипендію маю. До того ж, знаю багатьох студентів, які проживають і за 8, і за 12 годин їзди до Кам’янця. Те, що і в мене є одногрупники, які не знають, де на мапі Італія - це факт. Мене це теж обурює. Однак, ознайомившись з інформацією від студентів топових ВНЗ України, засвідчу, що всі претензії до Міністерства освіти і науки України виставляйте, по суті. Студенти, які не відвідують пари, не вважають це за потрібне, бо їх батьки змусили вступати, або впихнули, а ВНЗ тримають таких студентів і йдуть назустріч, щоб не закрили факультети і не втратили викладачі робочі місця. Мисліть масштабніше.
Коментувати
Anna
В свій час закінчив цей заклад. Конвеєр по видачі дипломів. Купити курсову, оцінки, диплом, захист - все доступно. Вчиш, не вчиш - сесія платна, різниця лише в ціні. Викладацький склад - далекі від того, що вони викладають. Для прикладу на моїй, профільній, кафедрі стаж роботи за спеціальністю, не викладацький, мала одна особа. А решта розказували з книжок, або то що їм розказували, коли вони навчались. Коли приходиш з практики бачиш, що їх наука відстала на 10-15 років. Викладачі не профільних предметів, можуть навіть не знати чим я буду займатись на роботі за спеціальністю. Технічна база вузу застаріла на десятиліття. В мене вів пари студент який навчався на старшому курсі, але вже працював. То його раз покликали вести пари і більше не запрошували, бо він показав, які далекі викладачі і що ця наука нічого не варта. Все чого мене вчили 4 роки можна освоїти за рік на роботі. Поступати є зміст лише коли вже на роботі, але потрібен диплом.
Юля
Характерна риса цьго "бурситету" - упереджене ставлення до тих дітей, які намагаються вчитися своїми силами, здобувати знання, а не просто куплений диплом. Будьте готові до такого ставлення і зі сторони викладачів, і зі сторони групи. НЕграмотні та НЕкваліфіковані викладачі - теж унікальна особливість КПНУ. Це стає зрозуміло одразу після того, як глянеш у їхні книжки з примітивними елементарними помилками. Цей універ - страшне місце.... Викладачі - злісні хабарники, студенти - за винятком деяких, такі ж самі.... Їм добре разом... Дивлячись на таких людей, складається враження: "тупий і ще тупіший". Розумним дітям тут робити нічого... Пишу не для того, щоб просто зіпсувати репутацію закладу (бо й так нема що), а для того, щоб ніхто більше не повторив моїх помилок. Через цей ВНЗ я змарнувала цілий рік, а зараз змушена заново поступати... Пишу, щоб не мовчали ті, хто зараз у схожому становищі..Для Anna:
Коментувати
Олександр
Один з найкращих університетів в Україні. Це не лише моя думка, а й численних рейтингів, студентів, науковців. Цей виш випустив багато професіоналів, справжніх "світил" науки, освіти та інших сфер діяльності. Також навчаюся тут, як і мої батьки, бабуся. У нас це вже переросло у традицію - закінчити К-ПНУ. Думаю, у майбутньому, мої діти також тут будуть навчатися, і я буду ними пишатися. Мені тут дуже подобається, ставлення викладачів, конкурентне студентське середовище. Тут гарне місце для навчання, відпочинку та професійного зростання. На жаль, інформаційні війни пристуні кругом, прикро лише, що це дійшло до освіти. Але, тут якраз і має спрацювати критичне мислення, адже слабкі нікому не цікаві. Університет впевнено набирає обертів, є багато можливостей закордонного стажування, кількість студенітв збільшується. К-ПНУ впевнено крокує у майбутнє!
Aleksandra
Для Олександр: нікому не раджу сюди вступати, за винятком тих хто живе в радіусі не більше 30-50 км і хоче просто "корочку" чи від армії відкосити. Матеріальна база слабка, як і в більшості університетів, на військову кафедру просто так не вступите, а вартість навчання дуже дорога (не дивіться на офіційні цифри). а про стажування мовчу. Тут дуже слабка міжнародна діяльність, лише піариться сильно, в цьому університеті все слабке. Спочатку обіцяють, але нічого не виконують. Міжнародні стажування, смішно, тут навіть іноземних студентів нема, бо хто має розум і честь, той сюди не поступить.
Катя
Дорогі абітурієнти, я навчаюся в КПНУ ім.Огієнка на економічному факультеті. Що я можу сказати, на перший погляд може скластися враження про педагогічний склад досить позитивне, але то лише на перший погляд.Оцінюють доволі справедливо перших три дня, а потім...( корупція існує в відкритій формі) та найголовніше це те що "викладачі" будуть ставитися до вас лише по своєму бажаню, тобто на екзаменах їх не хвилюють ваші знання, невдались личком чи прізвищем горе вам у цьому університеті. Ходіть кожного дня на пари, отримайте хороший допуск до екзамену, все це не грає значної ролі якщо ви в списку, так званий "любімчики" не подобаєся завалять "доктори псевдо наук" самі нічого не тямлять, а далі вам вирішувати. Як щодо мене то я шкодую що пів року мого життя пройшло даремно.
Олександр
Це Ваша думка! Мені подобається і я буду тут далі навчатися! Негативні коментарі виглядають як масова атака на тих, хто впереді. Так, що Вам, дорогі хейтери, бажаю досягти хоча б такого рівна як у К-ПНУ, а тоді з’явиться розум і будете сконцентровуватися на собі, а не поливати видуманим бурудом конкурентів. Коментарі реальних студентів видно відразу!
Коментувати
Yulia Tokaryk
Минулого року закінчила філологічний факультет К-ПНУ ім. Івана Огієнка. Радію, що після школи обрала К-ПНУ. Насамперед, в цьому університеті мала можливість навчатися у носіїв мови. Думаю, філологи погодяться, що, вивчаючи мову, працювати з носіями - безцінно. Крім того, про усіх інших викладачів, як і загалом про 4 роки навчання в К-ПНУ, згадую тільки позитивно. Викладачі справді компетентні та справедливі. Окреме спасибі Стахнюк Н.О., Дворницькій Н.І., Мельник І.В., не можу передати словами, наскільки приємно було працювати з цими викладачами. Завдяки таким наставникам я зрозуміла не тільки яким фахівцем я хочу бути, але й якою людиною. Усім, хто зараз обирає для себе університет, я однозначно рекомендую К-ПНУ.
Kristina
Для Yulia Tokaryk: Якщо і є на світі вуз, до лав якого не варто вступати за жодних обставин, - це КПНУ - Конфуцій Цей навчальний заклад - вселенський сором, клеймо на все життя, тотальне розчарування. В університеті є декілька справжніх викладачів, ентузіастів, майстрів своєї справи (Кеба, наприклад). Їх, до речі, невимовно шкода, щоправда, захоплюєшся їх місією. Проте більшість - тупоголовий скот із совковим світоглядом або ж випадкова псевдонаукова біомаса. Хоча чому дивуватись? Більшість студентів таке положення речей якраз влаштовує: "добазарився", "забашляв", "по связям", "зарішав", "прокатило", "пронесло" і т.д. Вердикт такий, хлоп’ята: якщо раптом вирішив саме ПОВЧИТИСЯ і ненароком сталося, що маєш трохи клепки в голові - тримайся подалі від цього місця. Якщо ж для тебе вирішальним є просирання студентських років на бухло і дископляски (які тут також ніачьом, якщо чесно) - велкам ту КПНУ! З любов’ю резидент Кам’янця, бакалавр.
Yulia Tokaryk
Бакалавр? Ніби люди з вищою освітою, а висловити свою думку, не називаючи нікого "тупоголовим скотом" не в стані. Прикро. Щодо курупції, Вас хтось змушував "башляти"? Успішно закінчила цей університет без "связєй" і "базару", до екзаменів готувалася, відповідно й без проблем здавала їх. Можливо проблема починається з студента, який шукає можливості "зарішати"? Та і мені Вам розказувати, що у нас "зарішати", на жаль, можна будь-де, було б бажання? То може замість того, щоб скаржитись на курупцію, просто не будемо сприяти її процвітанню?
Богдана
Для Yulia Tokaryk: Університет, не поганий, але знання справді не на високому рівні тому, що на першому місці гроші, хто більше заплатить той кращий! Дорогі абітурієнти! Перш ніж подати документи в цей університет, подумайте, чи хочете ви бути не дуже хорошим вчителем в якій-небудь богом забутій сільській школі!!!Подивіться лише на те, з якими помилками пишуть коментарі студенти цього універу!Тут вас ніхто не буде заствляти вчитись, ніяких стимулів, ніяких перспектив.... Викладачі непогані, але суттєвих знань вони дати не в змозі=( Я забрала звідти документи після першого курсу.
Коментувати
Владислава
Усім доброго дня! Цього року я випускниця Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. І хочу поділитися своїми враженнями за 4 роки мого успішного студентського життя!) Я навчалася на факультеті іноземної філології, і відверто можу сказати, що кожен викладач із усіх кафедр факультету є відкритим на кожного студента. Дякую за вашу підтримку, людське розуміння, продуктивні пари та знання, які дали нам путівку у життя! Атмосфера на факультеті тепла та дружня повсюди: як на кафедрах між викладачами, так і між студентами та викладачами. Також, окрема подяка Міжнародному відділу, який надав змогу проявити себе у міжнародній програмі Erasmus+ за межами України. Завдяки програмі Erasmus+, я показала себе сильною та креативною студенткою! Дякую університету за щирі та позитивні емоції, враження та натхнення творити у майбутньому! Alma mater - це були незабутні роки!
Денис
Для Владислава: та ти що? Студентів багато, а Міжнародний відділ з дивних причин лише тобі дав змогу проявити себе. Коли я консультувався з представниками міжнародного відділу, то мені сказали зробити внесок, наголошую, внесок 500 євро і я виграю грант, але в моєї сім`ї не було змоги заплатити таку суму, а тебе, бачу, проблем жодних з конвертами в американській валюті не було. Маєш чим пишатися і кому дякувати! Ганьба!
Тетяна
Пишете заказані хороші відгуки про факультет іноземної філології, то чому в нікого з випускників не було червоного диплому, порівнюючи з іншими факультетами? Відповідь тут очевидна.
Ольга
Цей університет навіть до рівня училища не дотягує. Зробіть правильний вибір! Якщо хочете здобути якісну освіту, то це університет (університетом назвати важко) не для вас, а якщо хочете витрачати батьківські зарплати, то вас тут радо чекають. Гроші люблять найбільше.
Коментувати
Anna Denysiuk
Цьогоріч я закінчила факультет іноземної філології і стала бакалавром. Можу з впевненістю сказати, що я ні на мить не шкодую про свій вибір! Дякую долі за те, що я потрапила саме в цей університет на цей факультет. Я познайомилась із викладачами, які радо нас зустріли з першого дня навчання, тому я швидко адаптувалась. Викладачі нас завжди вміли зацікавити, розповідаючи все із неймовірним захопленням. Мені пощастило стати частинкою великої університетської сім’ї. Я здобула безцінні знання, які використовую безпосередньо на практиці. Одним із найвагоміших переваг, які є на факультеті іноземної філології - це спілкування із носіями мов і я дуже вдячна за апгрейд моїх communicative skills. Чесно кажучи, я вже не уявляю свого життя без лекцій, семінарів, конференцій і сесій, тому я не вагаючись буду вступати на магістратуру у К-ПНУ імені Івана Огієнка.
Таня
Добрий день.Чи зможу я вступити на англійську філологію на бюджет з такими балами ЗНО:українська мова-190,англійська мова-180,історія-160,середній бал:9.4?
Anna
Для Таня: Поступала ще з вищими балами сюди на бюджет ще того року. Не пройшла, говорили, що є лише контрактні місця. Пізніше натякнули, що за бюджетні місця потрібно було ще півроку назад договарюватися за немаленькі американські суми. Мама про це вже тут писала того року теж. Зараз навчаюся в Львові на бюджеті, навіть стипендію маю.
Марія
Підтримую. Тільки не сюди. Не втрачайте своїх років тут.
Natali
Анна, що Ви пишете? Які домовленості? Поступила ще з нижчими балами, на бюджет, 5 років отримую стипендію, 2 з них - підвищену! Таня, вступайте, Ви не пошкодуєте!
Коментувати
Обирай інший універ
За інформацією з гугл форми на факультет КСПП в магістратуру вступ коштує 1 тисячу доларів. Кошти йдуть через лаборанта декану. Візьміть на контроль цю ситуацію. Вступники не поступайте сюди обходьте цей університет далекими дорогами. КПНУ лише піариться не ведіться на це.
Аліна
Для Обирай інший універ: Абсолютно не погоджуюся з цим! Перестаньте давати всім гроші, все починається з Вас!!! Хто хоче вчитися, той буде вчитися без хабарів!
Гена
Університет тримається тільки на фальшивій пихатості. Викладачі вишукують момент для здирання грошей, матеріально-технічна база на паперах відмінна, проте реальність жахлива. Абітурієнти, схаменіться і не вступайте у цей заклад. Майте повагу до своїх батьків, які будуть трудитися і витрачати гроші на викладачів і зовсім не на вашу освіту. Ганьба університету, який отримує ліцензії і акредитує напрямки за взятку, а не у відповідності ліцензійним умовам. Дуже шкода, що міністерські перевірки університету не проводяться належним чином.
????????
Жахливий червоний корумпованих універ. Я про філфак, не дай Боже комусь пережити той кошмар. Вступити можна без грошей, хоча багато одеогрупників платили непонятно кому. За перший курс в малої 17-річної пішло стільки нервів, що один рік пройшов за п’ять. Перший курс зрівняють з гі...м, ходиш трусишся коло тих запишених "викладачів". Дуже принижують твою самооцінку так що капець. Корупціонери, не ти слово, хапуги. Нагнітаюча обстановка через те, що вся група платить, і ти тоже мусиш витягувати з батьківського кармана, при тому що протираєш штани на всі пари, не пропускаючи. Гуртожиток N1 - це взагалі окремий фільм жахів., коменда, туалети, душ в підвалі без дверей... Після першого курсу я взяла ноги в руки, свої документи, поступила до Львова. Небо і земля. Не рекомендую нікому. Щодо інших факультетів, там ніби трошки ліпше.
Коментувати
Olichka
Вчора склали державний екзамен на іноземній філології. Скоти!!! Навчалася на державному місці 4 роки, але кожну сесію платили. Усього за всі роки за екзамени, курсові і практики пішло десь 50 тис. грн. Вчиш, не вчиш, ходиш, не ходиш, треба платити. Вішенька на торті - це державний екзамен. За білет заплатили по 2 тис. Але так на іспиті вимучили викладачі, демонструючи свою «чесність» і «об’єктивність», що хотілося спитати, за що платили? Рішала сказала, така такса декана на всіх факультетах. Ось такий університет. Анонімно, будь-ласка.
Марта
Для Olichka: Пробачте, шановні , читаю Ваші коментарі, і у мене ступор...Як ви навчались в школі , якщо при середному балі атестату 10 , ЗНО у Вас на примітивному рівні, як Ви взагалі, плануєте навчатись з таким рівнем знань. Вступаєте для того, щоб потім при всій своїй бездарності жалітись на корупцію. Так відкрию Вам таємницю, Ваш рівень знань її породжує, якщо всі відмовляються платити та мають знання , то не поставлять всім студентам двійки, а раз боїтеся піти проти системи ,значить знань у Вас десь так та рівні плінтусу. Другий варіант, платите, щоб мати стипендію, рівень знань може трішки вищий, але з аналізом та математикою Ви , однак, не знайомі, от і продаєте Вашу самоповагу на розвиток корупції . У Вас виникає питання за що заплачено на держаному іспиті, а у мене, що ви взагалі там робите, та ще й на бюджеті за сплачені мною податки.
Nat
Шановні, не пишіть дурниць! Якщо ви захочете - ви гори звернете і станете успішною студенткою чи студентом і гордістю Університету! А якщо нічого не робите і тільки шукаєте можливості як і кому, і через кого домовитися - то це ваші проблемі. Як-то кажуть: "Чого бідне? - Бо дурне!" Так, колишній декан достатньо зіпсував репутацію факультету іноземної філології. Тому Аллі Олександрівні, яка вже багато змінила і продовжує зміни, які ведуть до кращого, бажаю терпіння і натхнення, бо для того, щоб виправити те зло, що процвітало роками потрібно бути сильною!
Тетяна
Я як студентка цього університету, то не можу сказати, що В. С. Кшевецький зіпсував репутацію, кращого декана за нього не знайти. Коли його попросили піти, бо він не влаштовував декого, то ось від того моменту і почало псуватися все. Розквітає лицемірство, корупція, брехня і фальшиві посмішки. Разом і з нашим деканом В. С. Кшевецьким пішла порядність і чесність. Знаю особисто обох деканів, але О. А. Хоптяр дише піариться разом зі своєю подружкою Сторчовою Т. В. і всією адміністрацією, нічого святого в них не залишилося зараз. Звичайно, що потрібно бути сильною, бо коли не поважає колектив і зневажають студенти, то терпіння однозначно потрібне.
Коментувати
Юля Хороша
Вибирайте любий вуз, але не це кобло корупції. Ніякого рівня освіти ви тут не отримаєте. Про вищу взагалі мовчу... пари читають викладачі, рівень яких не дотягує до рівня студента навіть першого курсу. Про дистанційне навчання хочеться сказати лише сльозами. Пари проводилися лише для фото викладача у соцмережах. Завдяння кидали вночі, коли часу на підготовку не було. Тому вихід - просто платити скажені суми. І це в період карантину!!!! Коли батьки і ми без роботи!!!! Не раджу навіть ворогу сюди вступити!
Tania
Для Юля Хороша: не знаю як ваша група, а група магістрів іакультету іноземної філології успішно завершила дистанційне навчення. Вчилися навіть ті, хто не часто відвідували заняття під час звичного режиму. Навчання проводилось не для фото викладача у соцмережах, а навпаки, це був період наполегливої праці як для студентів, так і для наших викладачів. Тому щиро вдячна їм за підтримку, терпіння і професіоналізм!
Аліна
Для Юля Хороша: Я навчалася у КПНУ 4 роки на факультеті іноземної філології, спеціальність польська мова і література, випустилася у 2019 році. Навчанням я задоволена, викладачі чуйні і допомагають у всьому. Можливо здати все самому тому хто хоче вчитися. Тут дійсно вчать, зараз я навчаюся у Львові на магістратурі, ось там я абсолютно нічого нового не навчилася. Мені є з чим порівняти. Пишуть, що процвітає корупція, так для чого давати гроші?? Не давайте, все починається з нас!!! Все залежить від вас, хто налаштований отримати якісні знання - отримає і не буде шукати як і кому засунути в кишеню гроші.
Коментувати
Щироваша
Студенти, доброго вечора! А тепер здавши всі екзамени в цьому галімому університеті я розкажу, які тут вимоги до поїздки на навчання в іноземний університет через «безкоштовний» еразмус. Їдуть тільки сраколизи і то платять деканам і Сторчовій по 500 євро. Знаєш англійську, не знаєш, всеодно мусиш підмастити, щоб обрали тебе. Поїхати простому студенту не реально яка б прекрасна анкета у тебе не була б. Все за гроші. Строять із себе чесних ангелів, а деруть почорному.
Марійка Стельмах
Добрий день, скажіть будь ласка чи можливий вступ на базі молодшого спеціаліста на факультет "Іноземна філологія".Скільки років потрібно вчитись?
Сніжана
Доброго дня, скажіть будь ласка чи можна зе поступити на заочне навчання? Чи ще іде набір? Чи пізно? на початкову освіту
Anastasiia Krasyk
Якщо комусь цікаво, то за цим посиланням можна подивитися те, як виглядає гуртожиток 1 цього університету: https://youtu.be/JZcSBI91jJ0
Віка
На яку спеціальність можна вступити на бюджет? Українська мова 188, математика 142, англійська 114, історія 132, бал атестата 10.2
Anastasiia Krasyk
Для Віка: Іноземна філологія
Jana
На історичний. Там є спеціальність Політологія і кілька напрямів по історії.
Коментувати