Рейтинг
397
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 102 оцінок.

Відгуки про Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (К-ПНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Доброго дня, хочу подати документи в цей вуз на екологію, підкажіть будь ласка варто чи ні, як навчання, в який гуртжитк поселяють, і взагалі яка обстановка..?
ВБ
Для Оля: Університет нормальний. Більшість своїх, факультетських, викладачів - молоді, прикольні, готові помогти з літературою чи матеріалами для курсової. "Чужі" - хто як: про істориків, фізкультурників лишились нормальні враження, про філологів не дуже. Селять в гуртожитку №5, відносно новий і зручний - секція складається з двох кімнат (на двох і на трьох людей) і душової з туалетом. На першому поверсі є пральні машинки. Мінус: на початку і в кінці навчання, коли відключено опалення, гаряча вода подається по графіку. Мінус щодо навчання: пари в другу зміну - з 13.20 до 18.10, тому перепаскуджується весь день. Плюс: цікаві практики, класний туристичний гурток.
Коментувати
Свєтка
Підкажіть будь ласка коли День відкритих дверей?
Юля Марканич
Доброго дня. Я маю диплом бакалавра по соцiальнiй роботi Ужгородського Нацiонального Унiверситету. Чи можу я здобути у Вас диплом спецiалiста за напрямом вiйськового управлiння з своiм дипломом??
ВБ
Для Юля Марканич: Можна глянути сайті чи перезвонити в приймальну комісію, але, по-моєму, мається на увазі військова кафедра.
Коментувати
Наташа Мельниченко
Хочу поступити на молодші класи та мене цікавить чи є там ще факультет разом молодші класи і біологія? Яке ЗНО здавати на цей факультет і які бали проходять на державне навчання? Хто знає, буду вдячна, якщо скажете....
Катя Павлюк
Філологія тут лише українська мова чи є і англійська?
ВБ
Для Катя Павлюк: Англійська, німецька, польська, факультатив з китайської))) Можна подивитись детальніше на сайті.
Коментувати
Zorjana
Всіх абітурієнтів 2015 року хочу застерегти не робити помилки! дуже жалію що сюди поступила!
Юля Марканич
Для Zorjana: чому???
Коментувати
Музика дощу
Після 9 класу навчання можливе у коледжі і училищі.
Оксанка
Підкажіть будь ласка, в який гуртожиток заселяють студентів історичного факультету і які там умови. Дякую)
Вітасик
Для Оксанка: В 4 Зазвичай засиляють умови нормальні)))
Коментувати
Марія
Ті,хто живе і навчається в цьому вузі,скажіть,коли наступна сесія,живу далеко від цього міста.Підскажіть будь ласка
мама абітурієнтки
Чому вже 10 днів не можна побачити рейтинг вступників? Цікава конспірація!!! Розшифровуйтесь, будь ласка! Чи тільки я їх не бачу?
Маша
Підкажіть, будь-ласка на якому сайті можна знайти рейтинг вступників.
яна
Для Маша: Для мама абітурієнтки: http://www.vstup.info/2014/i2014i178b.html
Коментувати
катя
Перечитавши всі коментарі я так і незрозуміла що цей вуз собою являє будь ласка скажіть чесно,а то ви розумієте тут вирішуються долі людей,а ви тут щось зробили незрозуміле то :"Не вступайте в цю діру! ",то"Камянець-Подільський університет ім. Івана Огієнка - прекрасний вуз"Скажіть нарешті хтось правду!!!!!!
Сем
Це чудовий вуз, менше слухайте дурнуваті коменти.
катя
дякую)
Біла Ворона
Шановна Катя, правда криється в тому, що студенти цьго університету умовно поділяться на дві групи. Перші цілком і повністю задоволені навчанням і системою, яка тут процвітає, бо для них це дійсно вигідний варіант: більшість таких проживає недалеко від Кам’янця-Подільського, а викладачі (їх більшість) дають змогу за невелику плату отримувати хороші бали і стабільно стипендію. Такі (і цей висновок з особистого досвіду) не бачать в університеті нічого поганого і їм подобається все. Вони ж пишуть хороші коментарі. Інші, які належать до абсолютної меншості, весь час борються з цією системою хабарництва, тратять нерви та здоров’я, заощаджують гроші, відчайдушно намагаються вберегти абітурієнтів від фатальної помилки. Вони ж, ті хто тверезо дивляться на ситуацію, пишуть погані коментарі. Таких мало. Можна прослідкувати, що це перші абітурієнти з рейтингових списків. Врешті решт вони програють цю боротьбу проти більшості і мовчки забирають документи. Ось це і є правда.
Коментувати
вишенька
Ні
христина
Я дуже мрію поступити в університет ім. Огієнка на екологічний факультет але я не впевнина що я здала саме ті предмети що було потрібно, підскажіть будь-ласка чи можу я поступити на еколога якщо я здала з ЗНО ( географія, біологія, хімія, укр. мова )
Ирина
Для христина: я здавала теж ці предмети,це не на еколога,а на біолога. Мені дуже подобається тут навчатися.
Коментувати
Петро Лисий
Камянець-Подільський університет ім. Івана Огієнка - прекрасний вуз в якому я навчаюсь вже три роки. В гуртожитку живу 4. У нас порядок, ніяких царьків немає, які вимагають зі студентів гроші. Умови цілком нормальні, і будь-які дисципліни можна здати самостійно при наявності мізків і бажанні вчитися.
Біла Ворона
Мабуть, цей коментар мав бути для мене. Так? От що я Вам скажу. Шановні Петро Лисий, Трансформер, Микола з сіновала, Бетмен, Клеопатра, Афродіта, Микола Трактор, Василь Фізмат, Семен, Вася Бумер! Хто наступний? Русалочка? Шрек? Андрій з покосу? Чи Іван Комбайн? Хто б не ховався за цими примітивними ніками, звертаюсь до Вас! Ви або краще працюйте над конспірацією, або припиніть дезінформувати абітурієнтів. Пишете нісенітниці, оперуєте неправдими фразами... Не будьте голослівними! Облиште цю справу! Доки я з повагою ставлюся до Вас. Дайте мені піти з університету спокійно, будь ласка! Схочете ще щось написати - пишіть з одного ніку, надайте мені таку честь, будьте великодушними. Але якщо щось в тому ж стилі, то краще не треба! Не зліть мене!
Вітасик
Це ти надаєш неправдиву інформацію... І нема чього нападати на людей котрі викладають реальні факти а не якісь мильні бульбашки.
Петро Лисий
Шановна Біла Ворона, в мене викликає обурення Ваша поведінка. Проблеми є у кожному вузі, але це не робить наш вуз найгіршим. Не знаю, що заважає Вам закінчити вуз, але перестаньте нести цю дурість.
Коментувати
Біла Ворона
Хочеться ще відмітити гуртожитки університету. Їх тут є достатньо. Один славиться значним перенаселенням, інший - комендантом-хабарником.... У гуртожитку №5 - 2- і 3-місні номери. Але.... У двійках зазвичай живуть по троє, а в трійках - по четверо-п’ятеро студентів. Там не те, що вчитись чи спати, а жити спокійно неможливо.
Петро Лисий
Для Біла Ворона:
Коментувати
зірка
Не вступайте в цю діру! Викладачі просто затьмарені грішми Істфак - це просто колиска цього безладу. В. В. НЕчитайло єдина людина,якій можна дякувати все життя і згадувати гарним словом. Не ведіться на бюджетні місця. Хай вони подавляться ними. Приєднуюсь про Білецьку. Це просто людина з самооцінкою Бога,а насправді гроші бере,як ненормальна. Робить,що хоче.
Петро Лисий
Я не знаю з чого Ви робите такі висновки, я навчаюсь на історичному факультеті і в мене Білецька читала багато дисциплін. І жодного разу таких проблем не виникало, це дуже порядна людина, яка відповідально відноситься до своєї роботи і завжди лояльно відноситься до студентів. В мене складається враження, що таке можуть писати лише ті люди, які не мають мізків, не ходять на пари, нічого не роблять і вважають, що їм усі щось винні.
Коментувати
123
Не робіть цієї помилки не вступайте до цього університету, не ведіться на вільні бюджетні місця..тут нічого доброго вас не чекає..історичний факультет є напевно найбільш корумпованим..Білецьку потрібно дійсно виганяти звідти так само як Вонсовича....а Нечитайлу Віталію Васильовичу потрібно поставити пам"ятник..то дійсно золота людина яка тримає мене у цьому університеті..
Трансформер
Дивно, що вистачило совісті не брехати про Віталія Васильовича. Я навчаюсь на історичному факультеті, і навіть не чув про такі речі. Генадій Борисович - талановита і порядна людина. Це викладач з великим досвідом і авторитетом. Здав у нього дві курсові і три іспити, жодних підводних каменів не було. Замість того щоб займатися непотрібними речами, ходіть на пари і спробуйте щось повчити.
Коментувати
едік
Ту "викладачку",треба ловити на гарячому
Микола з сіновала
Твої мізки треба ловити, якшо не пізно.
Коментувати
ларіса
Білецька - хабарник № 1
Бетмен
Брехня і наклеп. Майте совість!!!! Тетяна Вікторівна прекрасна людина і викладач. Склав у неї три заліки, за всі отримав високі бали без грошей і знайомств. Перестаньте паплюжити вуз. Ви нікчеми!!! В мене складається враження, що ці коменти робляться на замовлення конкурентів. Той хто вчиться - все складає без додаткових заохочень для викладача.
Коментувати