Рейтинг
212
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 54 оцінок.

Відгуки про Західноукраїнський національний університет (ЗУНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Julia
Ректор тільки незрозумілий,а так все все гаразд
Студент
Для Julia: Який ректор, такий і університет, повір.
Коментувати
NAtalya
Додаткові можливості для вступників! На напрям "Міжнародна інформація" Львівської політехніки можна подавати сертифікати ЗНО за вибором з історії України або МАТЕМАТИКИ! Бажаючі навчатися за напрямом "Міжнародна інформація" у Львівській політехніці можуть обрати денну або ЗАОЧНУ(100 місць) форми навчання!
Юра
Навчався там,всі задоволений,незадоволений тільки тим,що до 2010 університет стояв на місці.А зараз,прогресує,чого не скажеш про багато інших.
Максим
ВНЗ на даний момент досить хороший,набагато піднявся від того рівня,що був колись.І загалом,є питання щодо організаційних моментів,а так в основному майже той самий ЛНУ(сам там 2 курси відбув,тому знаю про що пишу)
Оля
найбільш неорганізований навчальний заклад, на сайті інформація за 2013 рік, а від студентів на іспитах вимагають нові данні!!!! про вартість навчання ніхто з працівників ТНЕУ нічого незнає, коли результати випробувань таємниця, телефон в приймальній комісії невідповідає просто ЖАХ!!!! як я зрозуміла то в ТНЕУ дуже багато студентів, якщо вони дозволяють собі так нехтувати абітурієнтами, нікому нераджу цей заклад!!!
Лєра
де знайти вартість навчання за 2015 рік напрям маркетинг, міжнародні економічні відносини, міжнародна економіка?
Женя
які предмети зно потрібно для програмної інженерії ?
Іра
Найкорупційніший університет в Україні, давно його закрити потрібно.
Вероніка
Які тести ЗНО потрібно здавати на факультет обліку і аудиту та які мають бути результати для державної форми навчання?
berry
привіт, ти потрібен кредит, щоб оплатити рахунки або вирішити будь-які фінансові проблеми, будь ласка, зв’яжіться зі мною зараз по електронній пошті: johnlutherloanfirm1@outlook.com я пропонуємо всі види кредиту. Спасибі
Ilona
Доброго дня! Я закінчила навчання за ступенем бакалавра,але я навчалась не в Україні. Чи є у мене можливість поступити на магістра? І чи потрібно мені здавати ще якісь екзамени?
юлія
чи можна поступити на соціальне забезпечення на 4 курс заочного навчання і яка вартість навчання?
Раєчка
Найбільше вражає те, що через вказівку зверху про економію коштів розумних і старанних студентів зрізають на модулях з неосновних предметів - філософія, БЖД , щоб не було стипендії. Де прокуратура, СБУ? За що гинули і за що катували наших дітей? Яку молодь виховуємо : відповідальну і чесну чи навчену хабарями вирішувати всі проблеми?!
нася
який рівень математики,мови та літерури потрібно здавати на фінанси та кредити
Ірина
Хотілось би поступити у цей ВУЗ. Скажіть чи варто?
Ірина
Скажіть, будь ласка, чому на цьому сайті цього ВУЗу є факультет соціальне забезпечення, а на інших сайтах цього ВУЗу немає? Тоді виникає питання: чи дійсно є цей факультет у ВУЗі?
Віталій
Скільки вільниих мість на ДЕРЖАВНИХ І ПЛАТНИХ фінанси і кредити на 6 серпня ?
Віталій
Яка вартість коледжу ?
Роман
Яка вартість навчання у ТНЕУ на рік на факультеті туризму??
Святослав
навчання на факультетах НАПРЯМУ "ІНФОРМАТИКА ТА ОБЧИСЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА" проводиться у головному корпусі університету чи в якомусь іншому?
Анна
Для Святослав: В іншому. Шостий корпус. вул. Чехова, 8. Корпус в хорошому стані, вайфай з перебоями, від гуртожитка пішки 40 хв повз озеро.
Коментувати