Рейтинг
771
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 169 оцінок.

Відгуки про Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павло Пгорілець
Скажіть, будь ласка, чи можу я вступити на факультет "Фармація" заочно, за наявності диплома молодшого спеціаліста "Фармація" без ЗНО. (Якщо можливо, то які потрібно здавати вступні екзамени). І який термін навчання?
Інна
Чи можна вступити заочно на фармацавта з дипломом фельдшера без ЗНО
Надія Олійник
Можна. Умови на сайті ТНМУ.
Надія Олійник
Можна. 5 років навчання. Іспит - хімія з технологією ліків. Деталі тут: https://vstup.tdmu.edu.ua/
Коментувати
Oksana Zaverukha
Скажіть,будь ласка,Чи можна перевестись на 4 курс з іншого медичного вузу в ТДМУ, на державну форму навчання?Що для цьго потрібно?
Надія Олійник
Для Oksana Zaverukha: Дзвоніть у відповідний деканат ТНМУ за телефонами. вказаними на сайті www.tdmu.edu.ua
Стас
Добрий день .Чи можливо поступити на стоматолога платна форма навчання якщо українська мова і література 156 бал.біологія 151 бал і математика 142 бал.Середній бал атестат 9.5
Коментувати
Ирина Олексийчук
Дорого дня, чи можна вступити в університет на заочну або дистанційну форму навчання без зно, за наявності диплому молодшого спеціаліста "Сестринська справа" 2017???
Людмила
Для Ирина Олексийчук: мені також цікаво таке питання
Надя
І мене цікавить таке питання?
Надія Олійник
Добрий день. Можна. Умови див. на сторінці www.vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
George Doberman
Доброго дня! Я був відрахований з 4-го курсу Дніпровської медакадемії (з бюджетного місця Медицини). Відновитися на контракт - непідйомна вартість. Як я можу відновитись (перевестись) в ТДМУ, на який курс (в наявності перший "Крок") та яка буде вартість навчання (хоч приблизно)? Дякую за відповідь.
Надія Олійник
Для George Doberman: Добрий день. Телефонуйте в деканат медичного факультету: 0352523981
Коментувати
Tetiana Ivanova
Добрий день. Я знаходжусь по за межами України. Чи могла б я вступити на медсестринство бакалавр заочно маючи диплом медсестри молодшого спеціаліста виданий 1996 року? Якщо так то чи можна тоді вислати диплом і всі потрібні документи почтою? І як в такому разі здавати внутрішні екзамени на вступ?
Надія Олійник
Для Tetiana Ivanova: Добрий день. Подати документи потрібно особисто. Іспит буде через інтернет.
Наталя
Для Надія Олійник: Доброго дня,закінчила в 2014р мед коледж За спеціальністю медсестра хочу вступати до вас на бакалавра сестринської справи що мені для цього потрібе? Чи потрібно здавати ЗНО? Які документи потрібні?Заздалегіть дякую!
Коментувати
Petro Borodayko
Доброго вечора! Моя дочка закінчує 11 клас. Вступаючи на платну форму навчання спеціальність «Медецина» у Ваш вуз , які предмети ЗНО потрібно здавати у школі. Дякую
Приймальна комісія
Для Petro Borodayko: Українська мова і література, біологія і на вибір хімія, або історія України, або іноземна мова, або математика, або фізика - тільки на платну форму
Наталя
Для Приймальна комісія: Доброго дня,закінчила в 2014р мед коледж За спеціальністю медсестра хочу вступати до вас на бакалавра сестринської справи що мені для цього потрібе? Чи потрібно здавати ЗНО? Заздалегіть дякую!
Коментувати
Eliza
Доброго дня. Чи можна поступити на спеціальність"Фармація" заочно,за наявності диплому молодшого спеціаліста за спеціальністю: "Сестринська справа"?
Приймальна комісія
Для Eliza: В нашому уінверситеті - ні.
Коментувати
Наталія
Доброго дня,чи можна отримати диплом медсестри бакалавра на основі лікарського диплому і як?
Приймальна комісія
Для Наталія: Можна за результатами вступних випробувань з основ сестринської справи, 2 роки навчання заочно (дистанційно)
Коментувати
Олена Шпак
Доброго дня! Вступаючи на платну форму навчання, потрібно подавати бали ЗНО з математики, чи можна лише хімію і біологію?
Приймальна комісія
Для Олена Шпак: На контракт можна і лише українська мова і література, біологія та хімія
Коментувати
Олена Галепа
Доброго дня. Чи можна вступити в університет за наявності диплому молодшого спеціаліста за спеціальністю: "Сестринська справа" 2019р?
Приймальна комісія
Для Олена Галепа: Можна, якщо плануєте продовжити навчання за спеціальністю 223 Медсесринство або на 2 курс за спеціальністю 222 Медицина за результатами внутрішніх іспитів
Коментувати
Любов Адамчук
Доброго вечора, мій син закінчує медичний коледж факультет стоматологія ортопедична. Хоче навчатися у Вас на факультеті стоматологія хірургічна. Чи потрібно йому здавати ЗНО, і з яких предметів?
Приймальна комісія
Для Любов Адамчук: Має можливість вступити як на основі результатів ЗНО на перший курс, так і за результатами внутрішнього іспиту на 2 курс
Коментувати
SK
Доброго вечора, чи можливо перевестись після 2 курсу 222 «медицина»,на заочну форму на 3 курс «фармація»? Для цього потрібно буде здавати якісь екзамени?
Приймальна комісія
Для SK: Переведення студентів освітнього рівня магістр не проводиться
Коментувати
Alina
Доброго дня,якщо вступати на медсестринську справу після 11 класу це рахується як коледж чи інститут?
Ігор
Для Alina: Добрий день. Як інститут (університет). Тобто після 4-х років навчання отримаєте диплом бакалавра.
Коментувати
Юлія
Доброго дня. Чи можна поступити на спеціальність"Фармація" заочно, без ЗНО з хімії 2019р?
Приймальна комісія
Для Юлія: Лише у випадку, якщо Ви маєте диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю Фармація
Юля
А якщо після 11 класу?
Приймальна комісія
Після 11 класу лише за результатами ЗНО і лише на денну форму
Коментувати
Оксана Федорченко
Доброго дня. У мене вже є повна вища економічна освіта. Бажаю здобути ще медичну за спеціальністю "Фармація". Що потрібно для цього зробити, яка вартість і тривалість навчання. Дякую
Приймальна комісія
Для Оксана Федорченко: Вступ на Фармацію в цьому році на заочну форму навчання можливий лише при наявності диплома молодшого спеціаліста за спеціальністю Фармація. Оскільки у Вас непрофільна освіта, то навчання можливе лише за денною формою навчання. Умови вступу будуть оприлюднені на сайті до 5 лютого. Детальніше можете ознайомитися 24 лютого на Дні відкритих дверей об 11 год за адресою: м. Тернопіль, вул. Майдан Волі, 1, адміністративний корпус
Коментувати
Іван Глимбович
Доброго дня! Якщо я буду здавати ЗОН із мови та літератури, біології і хімії я зможу навчатися у вашому навчальному закладі на травматолога платно і скільки треба буде платити за навчання?
Приймальна комісія
Для Іван Глимбович: На платній формі - так. Остаточну ціну буде визначено у травні місяці
Коментувати
Анна
Доброго дня! Які предмети потрібно здавати ЗНО в 2019 році на спеціальність ,,Медицина‘‘ на платне відділення?Дякую.
nina
Для Анна: біологія або хімія, фізика або математика і укр мова і література
Коментувати
Анастасія Виндюк
Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо поступати до Вас у 2019 році на медицину , то потрібно здавати ЗНО з української мови та літератури, біології , хімії або математики? Заздалегідь дякую.
Приймальна комісія
Для Анастасія Виндюк: Для вступу у 2019 році на спеціальність 222 "Медицина" на місця державного замовлення (відкрита конкурсна пропозиція) потрібно мати результати ЗНО з української мови та літератури (І предмет), біології або хімії (ІІ предмет), фізики або математики (ІІІ предмет)
Коментувати
Марина Клюйко
Якщо у Тернополі на фармацевтичний факультет бал 187, чи можу я розраховувати на бюджет?
Nika
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна вступити на спеціальність медицина з такими балами укр.мова - 175, біологія - 165, хімія - 138?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!