Рейтинг
833
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 184 оцінок.

Відгуки про Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Добрий день, чи можу я поступити на спеціальність "медицина" з балами українська мова 174, математика 122, хімія 153 на контракт
Надія Олійник
Для Юлія: Добрий день. vstup.tdmu.edu.ua/home/%D0%B0%D0%BB%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BC-%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D1%83
Коментувати
Надія Гушевська
доброго вечора! скажіть, будь ласка, коефіцієнти конкурсного балу
Надія Олійник
Для Надія Гушевська: https://osvita.ua/vnz/guide/konkurs-ball.html
Коментувати
Ірина Вознюк
Чи можливий у вашому вузі вступ на 2 курс на спеціальність " Стоматологія" після закінчення медколеджу зі спеціальністю " Сестринська справа" ?
Надія Олійник
Для Ірина Вознюк: Так. Можливий.
Ірина Вознюк
Дякую!
Коментувати
tnv490808
Чи можливе у вашому вузі навчання англійською мовою на спеціальності "медицина" (бюджет)? Якщо так, то що для цього потрібно? ( маю сертифікат рівня В2, бали зно укр. 185, матем. 186, хімія 198)
Надія Олійник
Для tnv490808: Добрий день. На 2 курсі заплановано формування англомовних груп зі студентів, котрі мають високий рівень знань. Чекаємо на Вас у ТНМУ!
Коментувати
Ірина
Чи можу я вступити до вузу на напрям "медицина " на бюджет з такими результатами зно: українська мова та література 177, біологія 178, математика 130 ( за умови, що я після закінчення навчання у вашому вузі, відпрацюю не менш як три роки у сільській місцевості або місцевості сільського типу) ; мій середній бал атестата 10.2 ?
Надія Олійник
Для Ірина: Добрий день. На бюджетну форму навчання має бути 2 і 3 предмети більше 150 балів, якщо менше, то вас система навіть не зареєструє. На контракт можете подавати, якщо маєте ще результати ЗНО більше 150 балів з хімії, історії України, іноземної мови чи фізики. З такими балами можете переглянути інші медичні спеціальності: фармація, парамедик, медсестринство, фізична терапія. Детальніше тут: vstup.tdmu.edu.ua.
Ірина
Дякую)
віка
Для Ірина: ВІКА для Надії Олійник укр мова-165 б. математика-142 б. біологія-174 б хімія -168 б. тато учасник АТО можливо є якісь пільги для вступу в Ваш вуз на медицину. І взагалі є у мене шанс поступити з такими балами на бюджетну форму навчання. Дякую.
Коментувати
Мар'ян Крайник
Добрий день! Що вивчають на спеціальності "Медицина" або ж ким в подальшому мона стати навчаючись на цій спеціальності?
Надія Олійник
Для Мар’ян Крайник: Детальніше тут: https://sites.google.com/a/tdmu.edu.ua/prijmalna-komisia-tdmu/advertisement/profession/medicine?authuser=0
Коментувати
Галина
Доброго дня.чи можу я поступити до вашого ВУЗу якщо здала ЗНО з математики на 140 А історію на 151?
Надія Олійник
Для Галина: Добрий день, якщо біологія - вище 150 балів, то можна подавати на контракту форму навчання.
Сергій
Для Надія Олійник: Чи можу я вступити до вашого ВУЗу якщо здав ЗНО з математики-117,укр.мова/література-147,біологія-168?
Надія Олійник
Добрий день. Можете на спеціальності парамедик, медсестринство, фармація, фізична терапія.
Коментувати
ірина
Доброго дня, у вас є державні місця на спеціальності фармація? І чи можна після двох років навчання стаціонарно перевестись на заочну форму?
Надія Олійник
Для ірина: Добрий день. У нас є державні місця на спеціальність фармація. Про переведення потрібно говорити після двох років навчання на стаціонарі. Подавайте документи.
ірина
Для Надія Олійник: Яка кількість державних місць на спеціальність фармація? І які бали потрібно мати, щоб потрапити на державну форму?
Надія Олійник
Ми передбачаємо 10 місць. Прохідний залежатиме від заяв, які подадуть абітурієнти.
Коментувати
Alexandra
Які предмети зно потрібно здавати на фармацію після 11 класу і скільки років навчатисся на денній формі
Надія Олійник
Для Alexandra: В цьому році потрібно ЗНО з української мови, біології або хімії, математики або фізики на бюджетні місця чи контракт, історія України і іноземна мова - на контракт. Навчання - 5 років, деталі на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Іван
Скільки в 2019 дається державних місць на професію стоматолога і скільки місць на квоту?
Надія Олійник
Для Іван: 5 державних місць, 1 на квоту.
Коментувати
Nazar
Яка кількість балів ЗНО з математики, укр.мови-літератури, біології допустове для платного навчання???
Надія Олійник
Для Nazar: З другого і третього предмета не менше 150 балів, щоб подати заяву на медичний і стоматологію.
Коментувати
Vika
З якими балами зно з предметів українська мова талітература, математика і біологія можна поступити на платну форму?
Надія Олійник
Для Vika: З другого і третього предмета не менше 150 балів, щоб подати заяву на медичний і стоматологію.
Коментувати
Настя
Доброго дня, хотіла б дізнатися, чи можна після 2-ох років навчання у медичному училищи вступити одразу на 3 курс на спеціальність "Стоматологія", і що для цього потрібно?
Viktoria
Для Настя:
Надія Олійник
Не можна.
Коментувати
Lyuba
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можу я вступити на факультет "Фармація" заочно, за наявності диплома молодшого спеціаліста "Сестринська справа" без ЗНО. (Якщо можливо, то які потрібно здавати вступні екзамени). І який термін навчання?
Надія Олійник
Для Lyuba: Можна. 5 років навчання. Іспит - хімія з технологією ліків. Деталі тут: https://vstup.tdmu.edu.ua/
lida
Доброго дня , чи можу я поступити до вашого ВУЗу якщо здала українську мову на 157, математику на 161 3, хімію на 156 та біологію на 171 ?
Коментувати
Олеся
Скажіть будь ласка чи можна поступати після 11 класу заочно на фармацію які предмети зно потрібно здавати та які бали потрібно набрати і скільки років навчатися
Надія Олійник
Для Олеся: Не можна.
Коментувати
Павло Пгорілець
Скажіть, будь ласка, чи можу я вступити на факультет "Фармація" заочно, за наявності диплома молодшого спеціаліста "Фармація" без ЗНО. (Якщо можливо, то які потрібно здавати вступні екзамени). І який термін навчання?
Інна
Чи можна вступити заочно на фармацавта з дипломом фельдшера без ЗНО
Надія Олійник
Можна. Умови на сайті ТНМУ.
Надія Олійник
Можна. 5 років навчання. Іспит - хімія з технологією ліків. Деталі тут: https://vstup.tdmu.edu.ua/
Коментувати
Oksana Zaverukha
Скажіть,будь ласка,Чи можна перевестись на 4 курс з іншого медичного вузу в ТДМУ, на державну форму навчання?Що для цьго потрібно?
Надія Олійник
Для Oksana Zaverukha: Дзвоніть у відповідний деканат ТНМУ за телефонами. вказаними на сайті www.tdmu.edu.ua
Стас
Добрий день .Чи можливо поступити на стоматолога платна форма навчання якщо українська мова і література 156 бал.біологія 151 бал і математика 142 бал.Середній бал атестат 9.5
Коментувати
Ирина Олексийчук
Дорого дня, чи можна вступити в університет на заочну або дистанційну форму навчання без зно, за наявності диплому молодшого спеціаліста "Сестринська справа" 2017???
Людмила
Для Ирина Олексийчук: мені також цікаво таке питання
Надя
І мене цікавить таке питання?
Надія Олійник
Добрий день. Можна. Умови див. на сторінці www.vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
George Doberman
Доброго дня! Я був відрахований з 4-го курсу Дніпровської медакадемії (з бюджетного місця Медицини). Відновитися на контракт - непідйомна вартість. Як я можу відновитись (перевестись) в ТДМУ, на який курс (в наявності перший "Крок") та яка буде вартість навчання (хоч приблизно)? Дякую за відповідь.
Надія Олійник
Для George Doberman: Добрий день. Телефонуйте в деканат медичного факультету: 0352523981
Коментувати
Tetiana Ivanova
Добрий день. Я знаходжусь по за межами України. Чи могла б я вступити на медсестринство бакалавр заочно маючи диплом медсестри молодшого спеціаліста виданий 1996 року? Якщо так то чи можна тоді вислати диплом і всі потрібні документи почтою? І як в такому разі здавати внутрішні екзамени на вступ?
Надія Олійник
Для Tetiana Ivanova: Добрий день. Подати документи потрібно особисто. Іспит буде через інтернет.
Наталя
Для Надія Олійник: Доброго дня,закінчила в 2014р мед коледж За спеціальністю медсестра хочу вступати до вас на бакалавра сестринської справи що мені для цього потрібе? Чи потрібно здавати ЗНО? Які документи потрібні?Заздалегіть дякую!
Коментувати