Рейтинг
833
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 184 оцінок.

Відгуки про Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана Навроцька
Доброго вечора. Цікавить чи є держамовлення по спеціальності фізіотерапія, ерготерапія. Дякую!
Надія Олійник
Для Оксана Навроцька: Детальніше на сайті: vstup.tdmu.edu.ua (Правила вступу) і на сайті https://vstup.osvita.ua/r20/102/
Коментувати
Дарина Кучер
Доброго дня,закінчила медичний коледж у 2019,на разі закінчую бакалавр у медсестринстві,на магістратуру в медсестринстві окрім ЄВІ які ще потрібно здавати екзамени?
Надія Олійник
Для Дарина Кучер: тест "клінічне медсестринство". Детальніше на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Дарина Кучер
Зрозуміло,дякую.Ще питання,У переліку документів вказано що потрібно медичний висновок 086.3о,під час карантину не можливо пройти медогляд,можна подавати документи на ЄВІ без медичного висновку?
Надія Олійник
Медична довідка потрібна тільки для осіб із особливими потребами. Можете подавати без медичної довідки.
Коментувати
Olenka Kitsel
Доброго дня, я в 2019р закінчила медичний коледж, і в тому ж році поступала в ТДМУ на 2 курс медицина, здавала вступний іспит з анатомії і фізіології, але не вистачила кілька балів, в цьому році теж планую поступати в ТДМУ, виходить що я випускник 2019 році, то цього року, щоб мені поступити на 2 курс медицина потрібно здавати зно з укр мови і літ + вступний іспит з анат і фізіології , чи іспит з основ сестринської справи ? Дайте будь ласка відповідь
Надія Олійник
Для Olenka Kitsel: Добрий день. Потрібно мати сертифікат ЗНО з української мови і літератури.
Олена
Я розумію, що потрібно ЗНО з укр мови і літ, а вступний іспит, тобто тести будуть ?
Надія Олійник
Так. Детальніше на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Jek Jeka
Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Я студент 6 курсу факультету "лікувальна справа" (контракт). Хочу отримати спеціальність ребілітолога/фізичного терапевта. Чи я можливість зміни факультету чи перепоступлення? Дякую
Надія Олійник
Для Jek Jeka: Перепоступлення на магістратуру (навчання 2 роки). Потрібно зареєструватись на ЄВІ на іспит з іноземної мови vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Gucchc Yktkyf
Доброго дня! Хотів запитати чи можу я поступити на факультет "Загальна хірургія" після другого курсу Медично коледжу факультету "Лікувальна справа"?
Надія Олійник
Для Gucchc Yktkyf: Ви можете вступати на медичний факультет ТНМУ, після його закінчення обрати спеціалізацію "хірургія". Детальніше щодо вступу тут: www.vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Denis
Доброго дня. Чи можу поступити на навчання 2020 року медицина на основі закінчення ХБМК (Хмельницького базового медичного коледжу) + ЗНО уркаїнська мова 2017?
Надія Олійник
Для Denis: Так
Коментувати
Nataliia Drovaliuk
Доброго вечора. Чи можливо вступити на факультет Фізичної терапії,ерготерапії в якості другої вищої освіти (перша педагогічна,повна) на заочне відділення? Дякую.
Надія Олійник
Для Nataliia Drovaliuk: У нас немає заочного відділення і немає місць для перехресного вступу.
Nataliia Drovaliuk
Тобто потрібно здавати ЗНО і вступати на 1 курс денної форму навчання? Дякую за відповідь.
Надія Олійник
так
Коментувати
Іванна Мостовой
Добрий день. У 2009 закінчила ТДМУ ’’лабораторна діагностика’’ бакалавр. Чи можу в цьому році поступити на ’’Фармація’’ без ЗНО.
Надія Олійник
Для Іванна Мостовой: ні.
Коментувати
Оля Дзядикевич
Доброго дня закінчила ПВНЗ Галицький медичний коледж Сестринська справа 2019 !Які потрібно здати екзамени?І чи можна поступити рік після закінчення?
Надія Олійник
Для Оля Дзядикевич: Можна. Потрібно скласти ЗНО з української мови мінімум 2017 року і скласти у нас іспит з основ сестрнської справи.
Коментувати
vania89
Доброго дня, цікавить вступ на стоматологічний факультет (Терапевтична стоматологія) в якості другої вищої освіти, перша Вища - повна, технічного напрямку. Скільки років навчання потрібно до початку практики? і яка приблизна вартість навчання в рік? дякую.
Надія Олійник
Для vania89: Добрий день. Вам потрібно складати ЗНО і вступати до ТНМУ на загальних піставах на 1 курс. Навчання - 5 років.
Андрій
Доброго дня, закінчив Ківерцівський медичний коледж в 2020р. " Лікувальна справа", чи можу поступити на бюджет медицина на 2-й курс, що потрібно...Дякую
Коментувати
Anton
Доброго дня, вцьому році закінчую медичний коледж "лікувальна справа", Хочу поступити до вас на 2 курс навчання лікувальна справа, чи можна поступити на державну форму навчання ,які потрібно здавати іспити?
Надія Олійник
Для Anton: Добрий день. Державна форма тільки на 1 курс після ЗНО. На 2 курс потрібно мати сертифікат ЗНО з української мови і скласти іспит у ТНМУ. 23 лютого - День відкритих дверей.
Шевчик Алла
То на другий курс після медколеджу з сертифікатом зно укр.мови нереально вступити на бюджет???Дякую.
Надія Олійник
На другому курсі немає бюджетних місць.
Коментувати
Оксана Козиряцька
Доброго в минулому році я закінчила університет і отримала ступінь бакалавра з медсестринства, за якою спеціальністю на основі мого диплому я можу отримати ступінь " Магістра" та на яких умовах. Дякую.
Надія Олійник
Для Оксана Козиряцька: Добрий день. Ви можете отримати диплом магістра з громадського здоров’я, медсестринства, фізичної терапії. З 6 травня до 3 червня потрібно зареєструватись на іспит з іноземної мови у найближчому виші. 1 липня його успішно скласти. З 5 липня подавати документи до ТНМУ. Детальніше на сайті vstup.tdmu.edu.ua, 23 лютого - День відкритих дверей.
Коментувати
Діана
Доброго дня! Чи можна вступити на спеціальність "Медицина" (магістр) на основі диплому молодшого спеціаліста? Які предмети ЗНО необхідно здавати? Наявна бюджетна форма навчання?
Надія Олійник
Для Діана: Добрий день. СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ЯКІ ПРОПОНУЄ ТНМУ на основі диплома молодшого спеціаліста: Медицина (магістр), Стоматологія (магістр), Фармація, промислова фармація (магістр), Парамедик (бакалавр), Медсестринство (бакалавр). Потрібно складати ЗНО з української мови і літератури і вступне випробування у виші. Навчання - за контрактом. Детальніше тут: vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Катя Щирба
Доброго вечора! Чи можливо вступити на Фізична терапія, ерготерапія на заочну форму навчання безЗНО на основі диплома молодшого спеціаліста з лікувальної справи Самбірського медичного коледжу? І чи потрібно здавати вступний іспит? Якщо так то який саме? До якого числа можна подати документи?? Дякую
Надія Олійник
Для Катя Щирба: Добрий день. У нас немає прийому на цю спеціальність на основі диплома молодшого спеціаліста.
Катя Щирба
Для Надія Олійник: скажіть, будь ласка, а на яку спеціальність можна поступити до вас на основі диплому молодшого спеціаліста?
Надія Олійник
СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ЯКІ ПРОПОНУЄ ТНМУ: Медицина (магістр), Стоматологія (магістр), Фармація, промислова фармація (магістр), Парамедик (бакалавр), Медсестринство (бакалавр)
Коментувати
Qwerty
Доброго дня. Чи зможу я поступити до вас на навчання на Стоматолог Ортодонт після закінчення Медичного Коледжу на спеціальність Стоматологія ортопедична(Зубний технік) ?
Надія Олійник
Для Qwerty: Доброго дня. У нас є спеціальність "Стоматологія". Після закінчення потрібно пройти інтернатуру з вузької спеціалізації. Детальніше на сайті: vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Наталия Зубченко
Доброго дня. На дистанційну форму "фармація" після мед. училища "сестринська справа " без ЗНО можна поступить? І що потрібно ? Дякую.
Надія Олійник
Для Наталия Зубченко: Добрий день. Усі умови є на сайті vstup.tdmu.edu.ua. ЗНО з української і мови і літератури обов’язково потрібно складати.
Коментувати
Vladik
Доброго дня, чи можу я поступити до вас на стоматологію без ЗНО, після Медичного Коледжу???
Надія Олійник
Для Vladik: Добрий день. ЗНО обов’язково.
Vladik
А з яких предметів потрібно здавати ЗНО щоб поступити на стоматологічний після коледжу???
Надія Олійник
Обов’язково ЗНО з української мови і літератури. Детальніше уся інформація на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Alinaa
Доброго дня,навчаюсь на бюджетній формі у ЛНМУ,проте на 2 курс хочу перевестись сюди.Як здійснюється перехід,чи можу перевестись на бюджет до вас?
Надія Олійник
Для Alinaa: Доброго дня. Вам потрібно звертатися до деканату факультету, на якому Ви навчаєтеся. Інформацію легко знайти на сайті www.tdmu.edu.ua, або дзвоніть 0352524492.
Коментувати
Анастасія Гапончак
Доброго дня Підкажіть будь ласка що потрібно для вступу на заочну форму навчання на спеціальність Фармація, якщо я маю диплом медичної сестри молодший спеціаліст, і чи потрібно здавати ЗНО?
Надія Олійник
Для Анастасія Гапончак: 17 листопада у нас День відкритих дверей, запрошуємо. Уся оновлена інформація є на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Загребельна Діана
Для Надія Олійник: коли ще буде день відкритих дверей?
Надія Олійник
Наступний плануємо на лютий. Відеотрансляція цього дня відкритих дверей є на нашій сторінці в ютуб і фейсбуці. Слідкуйте за новинами.
Коментувати
Вован Голуб
Добрий день чи можна здавати предмети зно:біологія історія на спеціальність медицина,якщо ідеш суто на платне навчання?
Надія Олійник
Для Вован Голуб: Добрий день. На сьогодні є проект правил вступу на 2020 рік. Правила затвердять на всеукраїнському рівні, тоді кожен виш встановлює власні правила вступу на основі всекраїнських. Це станеться приблизно жовтень-листопад. Слідкуйте за новинами на сайті tdmu.edu.ua і підпишіться на нашу офіційну сторінку у фейсбук.
Коментувати