Рейтинг
776
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 170 оцінок.

Відгуки про Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Доброго дня, чи можна поступити на контракт, якщо з зно математики немає 150 балів ?
Надія Олійник
Для Олена: Ні
Коментувати
Наташа
Доброго дня, закінчила навчання медсестринство бакалаврат (11), хочу подавати на заочну форму навчання на фармацевта в ТДМУ, скажіть, будь ласка, що потрібно?)
Надія Олійник
Для Наташа: Потрібно мати диплом молодшого спеціаліста
Коментувати
Христина
Добрий день! Мене звати Христина. Скажіть будь-ласка чи є в даному університеті "Акушерська справа", якщо поступати після 11-го класу? Дякую
Надія Олійник
Для Христина: У нас є медичний, фармацевтичний, стоматологічний факультети і інститут медсестринства. Уся інформація є на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Lilia Studniarek
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, які спеціальності є на заочному і чи можна перевестися зі стаціонару.
Надія Олійник
Для Lilia Studniarek: Усі спеціальності на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Марина Шафінська
Доброго дня ! В 2021 році закінчую навчатись в коледжі, за спеціальністю фармація. Чи можна вступити на 2 курс, цієї ж спеціальності за дипломом, чи внутрішніми іспитами, без здачі ЗНО ?
Надія Олійник
Для Марина Шафінська: Складати ЗНО потрібно обовязково, зокрема, з української мови і літератури. Як буде у наступному році - побачимо.
Коментувати
Сергій
Доброго дня! Коли розпочинається вступна кампанія до вашого університету? І чи є можливість пуступити на 2 курс (Лікувальна справа) на бюджет?
Надія Олійник
Для Сергій: подача заяв з 13 по 22 серпня, тільки контракт
Коментувати
Оксана Навроцька
Доброго вечора. Цікавить чи є держамовлення по спеціальності фізіотерапія, ерготерапія. Дякую!
Надія Олійник
Для Оксана Навроцька: Детальніше на сайті: vstup.tdmu.edu.ua (Правила вступу) і на сайті https://vstup.osvita.ua/r20/102/
Коментувати
Дарина Кучер
Доброго дня,закінчила медичний коледж у 2019,на разі закінчую бакалавр у медсестринстві,на магістратуру в медсестринстві окрім ЄВІ які ще потрібно здавати екзамени?
Надія Олійник
Для Дарина Кучер: тест "клінічне медсестринство". Детальніше на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Дарина Кучер
Зрозуміло,дякую.Ще питання,У переліку документів вказано що потрібно медичний висновок 086.3о,під час карантину не можливо пройти медогляд,можна подавати документи на ЄВІ без медичного висновку?
Надія Олійник
Медична довідка потрібна тільки для осіб із особливими потребами. Можете подавати без медичної довідки.
Коментувати
Olenka Kitsel
Доброго дня, я в 2019р закінчила медичний коледж, і в тому ж році поступала в ТДМУ на 2 курс медицина, здавала вступний іспит з анатомії і фізіології, але не вистачила кілька балів, в цьому році теж планую поступати в ТДМУ, виходить що я випускник 2019 році, то цього року, щоб мені поступити на 2 курс медицина потрібно здавати зно з укр мови і літ + вступний іспит з анат і фізіології , чи іспит з основ сестринської справи ? Дайте будь ласка відповідь
Надія Олійник
Для Olenka Kitsel: Добрий день. Потрібно мати сертифікат ЗНО з української мови і літератури.
Олена
Я розумію, що потрібно ЗНО з укр мови і літ, а вступний іспит, тобто тести будуть ?
Надія Олійник
Так. Детальніше на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Jek Jeka
Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Я студент 6 курсу факультету "лікувальна справа" (контракт). Хочу отримати спеціальність ребілітолога/фізичного терапевта. Чи я можливість зміни факультету чи перепоступлення? Дякую
Надія Олійник
Для Jek Jeka: Перепоступлення на магістратуру (навчання 2 роки). Потрібно зареєструватись на ЄВІ на іспит з іноземної мови vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Gucchc Yktkyf
Доброго дня! Хотів запитати чи можу я поступити на факультет "Загальна хірургія" після другого курсу Медично коледжу факультету "Лікувальна справа"?
Надія Олійник
Для Gucchc Yktkyf: Ви можете вступати на медичний факультет ТНМУ, після його закінчення обрати спеціалізацію "хірургія". Детальніше щодо вступу тут: www.vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Denis
Доброго дня. Чи можу поступити на навчання 2020 року медицина на основі закінчення ХБМК (Хмельницького базового медичного коледжу) + ЗНО уркаїнська мова 2017?
Надія Олійник
Для Denis: Так
Коментувати
Nataliia Drovaliuk
Доброго вечора. Чи можливо вступити на факультет Фізичної терапії,ерготерапії в якості другої вищої освіти (перша педагогічна,повна) на заочне відділення? Дякую.
Надія Олійник
Для Nataliia Drovaliuk: У нас немає заочного відділення і немає місць для перехресного вступу.
Nataliia Drovaliuk
Тобто потрібно здавати ЗНО і вступати на 1 курс денної форму навчання? Дякую за відповідь.
Надія Олійник
так
Коментувати
Іванна Мостовой
Добрий день. У 2009 закінчила ТДМУ ’’лабораторна діагностика’’ бакалавр. Чи можу в цьому році поступити на ’’Фармація’’ без ЗНО.
Надія Олійник
Для Іванна Мостовой: ні.
Коментувати
Оля Дзядикевич
Доброго дня закінчила ПВНЗ Галицький медичний коледж Сестринська справа 2019 !Які потрібно здати екзамени?І чи можна поступити рік після закінчення?
Надія Олійник
Для Оля Дзядикевич: Можна. Потрібно скласти ЗНО з української мови мінімум 2017 року і скласти у нас іспит з основ сестрнської справи.
Коментувати
vania89
Доброго дня, цікавить вступ на стоматологічний факультет (Терапевтична стоматологія) в якості другої вищої освіти, перша Вища - повна, технічного напрямку. Скільки років навчання потрібно до початку практики? і яка приблизна вартість навчання в рік? дякую.
Надія Олійник
Для vania89: Добрий день. Вам потрібно складати ЗНО і вступати до ТНМУ на загальних піставах на 1 курс. Навчання - 5 років.
Андрій
Доброго дня, закінчив Ківерцівський медичний коледж в 2020р. " Лікувальна справа", чи можу поступити на бюджет медицина на 2-й курс, що потрібно...Дякую
Коментувати
Anton
Доброго дня, вцьому році закінчую медичний коледж "лікувальна справа", Хочу поступити до вас на 2 курс навчання лікувальна справа, чи можна поступити на державну форму навчання ,які потрібно здавати іспити?
Надія Олійник
Для Anton: Добрий день. Державна форма тільки на 1 курс після ЗНО. На 2 курс потрібно мати сертифікат ЗНО з української мови і скласти іспит у ТНМУ. 23 лютого - День відкритих дверей.
Шевчик Алла
То на другий курс після медколеджу з сертифікатом зно укр.мови нереально вступити на бюджет???Дякую.
Надія Олійник
На другому курсі немає бюджетних місць.
Коментувати
Оксана Козиряцька
Доброго в минулому році я закінчила університет і отримала ступінь бакалавра з медсестринства, за якою спеціальністю на основі мого диплому я можу отримати ступінь " Магістра" та на яких умовах. Дякую.
Надія Олійник
Для Оксана Козиряцька: Добрий день. Ви можете отримати диплом магістра з громадського здоров’я, медсестринства, фізичної терапії. З 6 травня до 3 червня потрібно зареєструватись на іспит з іноземної мови у найближчому виші. 1 липня його успішно скласти. З 5 липня подавати документи до ТНМУ. Детальніше на сайті vstup.tdmu.edu.ua, 23 лютого - День відкритих дверей.
Коментувати
Діана
Доброго дня! Чи можна вступити на спеціальність "Медицина" (магістр) на основі диплому молодшого спеціаліста? Які предмети ЗНО необхідно здавати? Наявна бюджетна форма навчання?
Надія Олійник
Для Діана: Добрий день. СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ЯКІ ПРОПОНУЄ ТНМУ на основі диплома молодшого спеціаліста: Медицина (магістр), Стоматологія (магістр), Фармація, промислова фармація (магістр), Парамедик (бакалавр), Медсестринство (бакалавр). Потрібно складати ЗНО з української мови і літератури і вступне випробування у виші. Навчання - за контрактом. Детальніше тут: vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Катя Щирба
Доброго вечора! Чи можливо вступити на Фізична терапія, ерготерапія на заочну форму навчання безЗНО на основі диплома молодшого спеціаліста з лікувальної справи Самбірського медичного коледжу? І чи потрібно здавати вступний іспит? Якщо так то який саме? До якого числа можна подати документи?? Дякую
Надія Олійник
Для Катя Щирба: Добрий день. У нас немає прийому на цю спеціальність на основі диплома молодшого спеціаліста.
Катя Щирба
Для Надія Олійник: скажіть, будь ласка, а на яку спеціальність можна поступити до вас на основі диплому молодшого спеціаліста?
Надія Олійник
СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ЯКІ ПРОПОНУЄ ТНМУ: Медицина (магістр), Стоматологія (магістр), Фармація, промислова фармація (магістр), Парамедик (бакалавр), Медсестринство (бакалавр)
Коментувати