Рейтинг
776
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 170 оцінок.

Відгуки про Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nata
Чому я не можу подати електронну заяву на фармацію? Якщо в мене середній бал 147,ЗНО з хімії 118?
Влдадимир
Викладачi на фармацii некомпетентнi i принижувати студентiв для них е нормою. Хто поступае на стацiонар на фармацiю, шукайте якийсь iнший унiвер, будете сильно жалiти. Декан на фармацii просто неврiвноважений алкоголiк
Ірина
Для Влдадимир: Доброго дня, скажіть ,будь ласка, чи є фармація заочної форми навчання після 11 класу? Який прохідний бал? Ціна навчання? Дякую
Коментувати
Ольга
Доброго дня.Обов*язково при подачі документів мати воєний квиток?
Орися
Доброго дня.Я закiнчила медичний колледж за спецiальнiстю "Сестринська справа",пiдкажiть,чи можу я вступили да вашого ВУЗу спец. Фармацiя ( заочна форма) ???Дякую.
Марина Місарош
Добрий день! Я закінчила медичний коледж за спеціальністю " Лікувальна справа", підкажіть будь ласка , чи можу я на основі диплому поступити на бакалавр на заочну форму без ЗНО
Орися
Доброго дня! Підскажіть будь ласка чи можна вступити до вашого ВУЗу на 2 курс, спец Фармація (заочна форма), якщо я закінчила училище і маю диплом молодшого спеціаліста.
Надя
Чи можна поступити на фармацевта укр мова167,біологія 132,хімія 137?
Данило Шевчук
чи маю я шанс вступити на державний з балом з укр мови 164??? та пільгами шахтарської праці????
Саня Гопанчук
Підкажіть будь-ласка чи маю я шанс поступити в мед інститут з такими балами: укр. мова і література 162, історія 161 ?
Євгенія
Я закінчила медичний коледж за спеціальністю акушерська справа чи можу я на основі свого диплому молодшого спеціаліста поступати на заочну форму без ЗНО ?
Паша
Підкажіть будь-ласка чи можна здавати екзамен зно з фізики а не з хімії
Віталік
Чи можна після 9 клсасу поступати?Якщо так то які вступні екзамени тре здавати?
Катерина
Доброго дня,скажіть, будь ласка,скільки коштує навчання на заочній формі,на спеціальності фармація,і технологія парфумерії і косметології?
Алла
Скажіть будь-ласка я закінчую медичний коледж і маю бажання поступити до вас на навчання по спеціальності Фармація,чи мені потрібно задавати ЗНО на заочну форму навчання? чи можна поступати по середньому балу атестата???
Діана
Скажіть будь-ласка якщо я навчаюсь в медичному коледжі на фельдшера ,то ЗНО не потрібно здавати а можна поступати по середньому балу диплому??
Іванна
В наступному начальному році я закінчу медичне училище за спеціальністю "Лікувальна справа". Чи зможу я на основі свого диплому молодшого спеціаліста поступити на заочну форму без ЗНО???
Наталія
Я закінчила медичний коледж за спеціальністю акушерська справа чи можу я на основі свого диплому молодшого спеціаліста поступати на заочну форму без ЗНО ?
Катя
Добрий день . Скажіть будь ласка: Чи можу я поступити на 2 курс з дипломом молодшого спеціаліста.Чи можна поступити на державну форму навчання? Чи є шанс??
Захар
Добрий день . Скажіть будь ласка: Чи можу я поступити на 2 курс з дипломом молодшого спеціаліста.Чи можна поступити на державну форму навчання? Чи є шанс??
Саша
Скажіть будь ласка, чи в 2016 році будуть враховувати бали з історії?