Рейтинг
395
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 88 оцінок.

Відгуки про Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роксолана Даніленко
Доброго дня, я поступила після 9 в педагогічний , зараз 2 курс. Здаю зно лише з мови та літератури. Чи можу я поступити на заочне дальше?
Інна Пінчук
Для Роксолана Даніленко: доброго дня мене цікавить скільки ви платите за навчання та які вступні екзамени були
Коментувати
Марія
Доброго дня)!, чи потрібне ЗНО на заочну форму навчання (маю ЗНО за 2016р), на факультет практична психологія, після училища?
коваль наталія
доброго дня! яке ЗНО потрібно для вступу на факультет культура і мистецтво
Іванна Вишневська
Доброго дня! Чи потрібно здавати ЗНО на філологічний факультет, маючи диплом спеціаліста "Соціальна педагогіка" 2016 року. Дякую!
Оксана Антонюк
Чи можливо вступити без зно.якщо я маю освіту після ліцею.
Олег
Для Оксана Антонюк: ні,потрібно здавати ЗНО
Коментувати
марія
Доброго дня! Чи можливо отримати другу вищу освіту за спеціальністю "логопед" при наявності диплому про вищу освіту "Вихователь дітей дошкільного віку .Практичний психолог" Закінчення вузу 2004р.
Марія
Доброго дня! Я хочу вступити на заочне відділення за спеціальністю "Дошкільне виховання", чи потрібно здавати ЗНО, якщо в мене є диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю "Початкове навчання"Дубенський коледж РДГУ 2002року.Дякую за відповідь.
Христина Ющенко
Доброго дня! ? Я хочу вступити на заочне відділення за спеціальністю "Дошкільне виховання", чи потрібно здавати ЗНО, якщо в мене є диплом бакалавра за спеціальністю "Документознавство і інформаційні системи" (2012 року)?
Vika
Добрий день! Я би хотіла вступити на заочне відділення факультету математики й інформатики. Маю диплом оператор комп’терного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Чи потрібно для цього,мені, здавати ЗНО? Коли подача документiв?Дякую.
Маріанна Кедик
Добрий день! Я би хотіла вступити на заочне відділення за спеціальністю "Дошкільна освіта". Маю диплом Нікопольського педагогічного училища спеціальність "дошкільне виховання" (1992р.) Стаж роботи -15 років. Чи потрiбно мені для вступу сертифікат ЗНО? Скiльки часу вчитись? Яка цiна? Коли подача документiв?Дякую.
Деканат
Для Маріанна Кедик: Після коледжу можна йти навчатись на короткий термін. ЗНО не потрібне
Аделіна
http://vstup-rdgu.info/files/pr2016/dod_do_nak_vart_nav_2016.pdf ціни за повний термін, денна
Коментувати
Надя
Доброго дня.Я хочу вступити на заочне вiддiлення дошкiльного.В мене атестат 2006 року Чи потрiбно ЗНО? Скiльки часу вчитись? Яка цiна? Коли подача документiв?
Деканат
Для Надя: Після школи потрібні сертифікати ЗНО
Коментувати
Тетяна Кондратюк
Доброго дня! Скажіть будь ласка, як вступити на заочне відділення дошкільного, якщо я закінчила дошкільне Дубенського коледжу в 2011 році? Чи потрібно ЗНО? З якого числа подача документів?
Деканат
Для Тетяна Кондратюк: Після коледжу можна йти навчатись на короткий термін. ЗНО не потрібне
Коментувати
Іра
Доброго дня! Скажіть будь ласка, в мене педагогічна вища освіта, які документи мені потрібно подавати на поступання (факультет Пстхології) заочної форми навчання і якого числа подача документів. І чи обов’язково потрібне ЗНО?? Дуже вдячна. Чекатиму відповіді
оксана
В мене є вища освіта "Початкова освіта", я хочу поступити на біологічний чи географічний факультет. Скільки часу вчитися, яка ціна, коли вступна компанія?
Інна
Доброго дня!в мене таке питання-чи можу я поновитися на навчання?Я поступила в 2005р.але по сімейним обставинам покинула...якщо можна то як?
Деканат
Для Інна: Приходиш в деканат і пишеш заяву на поновлення.
Коментувати
Светка
Чи можна поступити після ГПК МДУ на філолога української мови і літератури без здавання ЗНО?
Вікторія Кузьмич
Цього року я вступила до РДГУ на спеціальність Економічна Кібернетика і дуже цьому рада
Домініка
Хочу поступити на вчителя молодших класів на заочне, чи можливо поступити на 2 чи 3 курс якщо маю вищу освіту Нувгп??
Деканат
Для Домініка: Можна поступити, зарахують на другий курс
Коментувати
Андрій
Вуз з історією. Та науковими школами, які працюють десятиліттями
Оксана
Які ідоти пишуть ці відгуки.В мене дочка закінчила цей вуз.Ніхто нічого і нікому не платив.Вона спокійно володіє англійською мовою,зацмається перекладацькою діяльністю,,підтвердила свої знання за кордоном.ВЧИТСь треба,а не гуляти.Викладачі супер і вуз також.