Рейтинг
386
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 86 оцінок.

Відгуки про Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Karina
На якуяку спеціальність можна поступити на платну форму навчання з такими балами укр - 120; істр - 105; географія - 110
Гість
Для Karina: Підберіть для себе спеціальність з переліку https://zu.edu.ua/specialty_contract.html та отримайте консультацію за телефонами +380 412 43-14-17. Навчайтесь за спеціальністю яка є Вашою мрією.
Коментувати
Людмила Костюк
На яку спеціальність можна пройти на бюджет з такими балами математика - 122, біологія -128 , укр мова - 129
mv
можна спробувати на 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) чи 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)
Коментувати
Віка
На яку спеціальність можна пройти на бюджет з такими балами? Українська мова - 188, англійська - 114, математика - 142, історія - 132
mv
Для Віка: на 014 Середня освіта (математика) або 014 Середня освіта (фізика) вступите майже гарантовано, адже минулоріч не було навіть вибрано усі місця державного замовлення. і ніщо не вказує, що у цьому році щось зміниться. можете також спробувати 014 Середня освіта (історія) або 052 Політологія, але у Вас невисокий бал з історії - так що буде важче. є ще варіант 014 Середня освіта (українська мова та література). у Вас хороший набір предметів, так що подивіться на сайті університету доступні спеціальності і сміливо обирайте
Коментувати
Тарас Безушко
Доброго дня, куди я можу поступити з таким ЗНО, як укр.мова, історія України та біологія?
Гість
Для Тарас Безушко: https://zu.edu.ua/specialty_budget.html на бюджет за спеціальністю Середня освіта (Фізична культура) на контракт https://zu.edu.ua/specialty_contract.html
Коментувати
Анастасія Глущик
Я студентка 2 курсу педагогічного коледжу ,маю 2 сертифікати зно,чи можу я поступити на заочну форму навчання?
Вікторія
Доброго дня)) ). .. Чи є у вас професії після закінчення тільки 9 класів?? ? Якщо є, то які саме?? ?
Надія
Для Вікторія: Доброго дня. Після закінчення 9 класів Ви маєте змогу вступити в один із коледжів чи училищ РДГУ: Рівненське музичне училище (http://www.muz.rv.ua/), Сарненський педагогічний коледж (http://www.sttc.rv.ua/), Дубенський коледж РДГУ (http://dubnopk.com.ua/) або Дубенський коледж культури і мистецтв (http://collegeculture.at.ua/)
Коментувати
Ніка Анчук
Що потрібно щоб перевестись з академії (з військовим напрямком) до рдгу після 1-го курсу, зно є з 2018 року!?
Надія
Для Ніка Анчук: Зверніться до Приймальної комісії РДГУ 098-475-6722, 095-359-7366 або http://vstup.rshu.edu.ua/
Коментувати
Георгій
Який прохідний бал на предмети факультету української філології (Середня освіта (Українська мова і література)) ? . Буду вдячний за відповідь )
Надія
Для Георгій: Доброго дня. Прохідний бал залежить від спеціальності. Результати за 2018 рік Ви можете переглянути тут:http://www.vstup.info/2018/i2018i40.html
Коментувати
Борис
Доброго дня) Мене цікавить чи потрібно здавати ЗНО для вступу на Хореографічний відділ на заочну форму після закінчення Теребовлянського коледжу культури і мистецтв?
Анна Воробйова
Доброго вечора! Чи можна до вас поступити без сертифіката він загублений, але виписка є???
Надія
Для Анна Воробйова: Зверніться до Приймальної комісії РДГУ 098-475-6722, 095-359-7366 або http://vstup.rshu.edu.ua/
Іван
Добрий вечір. Хотіли поцікавитися що потрібно для вступу на хореографію іякі предмети ЗНО
Коментувати
Євгенія
Доброго вечора! Чи є можливість отримати післядипломної освіту у напрямку психології чи логопедії? На яких умовах?
Olexij Djadenchuk
Скажіть будь ласка які предмети потрібно здавати на ЗНО для вступу на факультет програмування. Які мінімальні бали?
mv
Для Olexij Djadenchuk: факультет називається "Математики та інформатики". предмети ЗНО: укр. мова та література, математика та фізика (або іноземна мова). мінімальні бали по 100 з кожного предмету. а от прохідний бал на бюджет залежить від того, яка саме спеціальність тебе цікавить (перелік спеціальностей дивись тут http://vstup.rshu.edu.ua/informatsiya/perelik-spetsialnostej-ta-spetsializatsij.html )
Коментувати
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Марія
З чого потрібно здавати ЗНО і які мінімальні бали щоб поступити на художньо-педагогічний факультет
Інна Пінчук
Доброго дня мене цікавить з яким середнім балом можливо поступити в педагогічне на державну форму навчання після дев’ятого класу та чі це можливо, а якщо ні чи є якісь пільги?
Татьяна
на яку спеціальність можна вступити з таким зно- укр,мова, біологія,історія Укр,
Дарина
Для Татьяна: теж цікавить
Галина
Для Татьяна:
Катерина
на дошкільну освіту + логопед
Коментувати
Anna Zholobchuk
Добрий день! Я б хотіла уточнити чи добавлять мені бали, якщо я проходила підготовчі курси до ЗНО? (хочу вступати на іноземну філологію?
Тетяна
Добрий день! Я би хотіла вступити вчитися на другу вищу освіту за спеціальністю "Українська мова та література" . Маю диплом Спеціаліста РДГУ за спеціальністю "Книгознавство. Бібліотекознавство. Бібліографія" 2011 року. Можливо є спеціальність якийсь ще предмет разом з українською мовою та літературою. Що потрібно для вступу? Скiльки часу вчитись? Яка цiна? Коли подача документiв? Дякую.
Роксолана Даніленко
Доброго дня, я поступила після 9 в педагогічний , зараз 2 курс. Здаю зно лише з мови та літератури. Чи можу я поступити на заочне дальше?
Інна Пінчук
Для Роксолана Даніленко: доброго дня мене цікавить скільки ви платите за навчання та які вступні екзамени були
Коментувати
Марія
Доброго дня)!, чи потрібне ЗНО на заочну форму навчання (маю ЗНО за 2016р), на факультет практична психологія, після училища?