Рейтинг
395
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 88 оцінок.

Відгуки про Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ruslan1008
Чи зможу я пройти на бюджет на вчителя англійської мови з такими балами: укр мова- 180; англійська мова- 132; історія України-153; біологія- 151?
mv
усе залежить від балів твоїх конкурентів, але, скоріш за все, не зможеш: у тебе порівняно низький бал з англійської, а на цю спеціальність бал з англійської є визначальним (становить 40% від конкурсного балу)
Коментувати
Ася
На яку Спеціальність можна поступити з такими балами: математика-175, укр. мова-157, географія-16?
Гість
Для Ася: У Вас є велика ймовірність навчатися на бюджеті в Житомирському державному університеті імені Івана Франка на спеціальності Середня освіта (Географія)
mv
отут https://osvita.ua/consultations/bachelor/10025/ можеш підібрати спеціальність за сертифікатами
Коментувати
Karina
На якуяку спеціальність можна поступити на платну форму навчання з такими балами укр - 120; істр - 105; географія - 110
Гість
Для Karina: Підберіть для себе спеціальність з переліку https://zu.edu.ua/specialty_contract.html та отримайте консультацію за телефонами +380 412 43-14-17. Навчайтесь за спеціальністю яка є Вашою мрією.
Коментувати
Людмила Костюк
На яку спеціальність можна пройти на бюджет з такими балами математика - 122, біологія -128 , укр мова - 129
mv
можна спробувати на 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) чи 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)
Коментувати
Віка
На яку спеціальність можна пройти на бюджет з такими балами? Українська мова - 188, англійська - 114, математика - 142, історія - 132
mv
Для Віка: на 014 Середня освіта (математика) або 014 Середня освіта (фізика) вступите майже гарантовано, адже минулоріч не було навіть вибрано усі місця державного замовлення. і ніщо не вказує, що у цьому році щось зміниться. можете також спробувати 014 Середня освіта (історія) або 052 Політологія, але у Вас невисокий бал з історії - так що буде важче. є ще варіант 014 Середня освіта (українська мова та література). у Вас хороший набір предметів, так що подивіться на сайті університету доступні спеціальності і сміливо обирайте
Коментувати
Тарас Безушко
Доброго дня, куди я можу поступити з таким ЗНО, як укр.мова, історія України та біологія?
Гість
Для Тарас Безушко: https://zu.edu.ua/specialty_budget.html на бюджет за спеціальністю Середня освіта (Фізична культура) на контракт https://zu.edu.ua/specialty_contract.html
Коментувати
Анастасія Глущик
Я студентка 2 курсу педагогічного коледжу ,маю 2 сертифікати зно,чи можу я поступити на заочну форму навчання?
Вікторія
Доброго дня)) ). .. Чи є у вас професії після закінчення тільки 9 класів?? ? Якщо є, то які саме?? ?
Надія
Для Вікторія: Доброго дня. Після закінчення 9 класів Ви маєте змогу вступити в один із коледжів чи училищ РДГУ: Рівненське музичне училище (http://www.muz.rv.ua/), Сарненський педагогічний коледж (http://www.sttc.rv.ua/), Дубенський коледж РДГУ (http://dubnopk.com.ua/) або Дубенський коледж культури і мистецтв (http://collegeculture.at.ua/)
Коментувати
Ніка Анчук
Що потрібно щоб перевестись з академії (з військовим напрямком) до рдгу після 1-го курсу, зно є з 2018 року!?
Надія
Для Ніка Анчук: Зверніться до Приймальної комісії РДГУ 098-475-6722, 095-359-7366 або http://vstup.rshu.edu.ua/
Коментувати
Георгій
Який прохідний бал на предмети факультету української філології (Середня освіта (Українська мова і література)) ? . Буду вдячний за відповідь )
Надія
Для Георгій: Доброго дня. Прохідний бал залежить від спеціальності. Результати за 2018 рік Ви можете переглянути тут:http://www.vstup.info/2018/i2018i40.html
Коментувати
Борис
Доброго дня) Мене цікавить чи потрібно здавати ЗНО для вступу на Хореографічний відділ на заочну форму після закінчення Теребовлянського коледжу культури і мистецтв?
Анна Воробйова
Доброго вечора! Чи можна до вас поступити без сертифіката він загублений, але виписка є???
Надія
Для Анна Воробйова: Зверніться до Приймальної комісії РДГУ 098-475-6722, 095-359-7366 або http://vstup.rshu.edu.ua/
Іван
Добрий вечір. Хотіли поцікавитися що потрібно для вступу на хореографію іякі предмети ЗНО
Коментувати
Євгенія
Доброго вечора! Чи є можливість отримати післядипломної освіту у напрямку психології чи логопедії? На яких умовах?
Olexij Djadenchuk
Скажіть будь ласка які предмети потрібно здавати на ЗНО для вступу на факультет програмування. Які мінімальні бали?
mv
Для Olexij Djadenchuk: факультет називається "Математики та інформатики". предмети ЗНО: укр. мова та література, математика та фізика (або іноземна мова). мінімальні бали по 100 з кожного предмету. а от прохідний бал на бюджет залежить від того, яка саме спеціальність тебе цікавить (перелік спеціальностей дивись тут http://vstup.rshu.edu.ua/informatsiya/perelik-spetsialnostej-ta-spetsializatsij.html )
Коментувати
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Марія
З чого потрібно здавати ЗНО і які мінімальні бали щоб поступити на художньо-педагогічний факультет
Інна Пінчук
Доброго дня мене цікавить з яким середнім балом можливо поступити в педагогічне на державну форму навчання після дев’ятого класу та чі це можливо, а якщо ні чи є якісь пільги?
Татьяна
на яку спеціальність можна вступити з таким зно- укр,мова, біологія,історія Укр,
Дарина
Для Татьяна: теж цікавить
Галина
Для Татьяна:
Катерина
на дошкільну освіту + логопед
Коментувати
Anna Zholobchuk
Добрий день! Я б хотіла уточнити чи добавлять мені бали, якщо я проходила підготовчі курси до ЗНО? (хочу вступати на іноземну філологію?
Тетяна
Добрий день! Я би хотіла вступити вчитися на другу вищу освіту за спеціальністю "Українська мова та література" . Маю диплом Спеціаліста РДГУ за спеціальністю "Книгознавство. Бібліотекознавство. Бібліографія" 2011 року. Можливо є спеціальність якийсь ще предмет разом з українською мовою та літературою. Що потрібно для вступу? Скiльки часу вчитись? Яка цiна? Коли подача документiв? Дякую.