Рейтинг
395
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 88 оцінок.

Відгуки про Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Доброго дня! На даний час я навчаюся на 3-ому курсі (бакалавр) факультету Початкове навчання (заочно) чи можливо перекваліфікуватися (перевестися) на Дошкільне виховання, якщо так, то що для цього потрібно зробити? Дякую!
Наташа
Доброго дня. Я закінчила Дубенський коледж і отримала молодшого спеціаліста "Соціальна педагогіка", маю диплома спеціаліста "Початкове навчання". Чи можливо у вашому навчальному закладі навчатися на спеціаліста "Соціальна педагогіка" на заочній формі? Який термін навчання? Скільки це коштує? Які екзамени необхідно здавати?Дякую
Коментувати
Оксана
Доброго дня.Який термін і вартість перекваліфікації з почкткового навчання (спеціаліст) на дошкільне?Коли починається прийом документів? Дякую.
Марічка
Вітаю. Я закінчила Львівський національний університет ім.Івана Франка у 2009р.-економічний факультет. Який термін навчання при перекваліфікації на дошкільне виховання-вихователя і яка ціна за заочне навчання. Напишіть коли у вас іспити на вступ і які саме. Дякую
Катя
Вітаю. Який термін навчання при перекваліфікації з початкового (магістратура) на дошкільне виховання (спеціаліст)? скільки коштує у вас дошкільне (післядипломна освіта) заочно.І як вступити?
Макс
Для Катя: Для Катя: Привіт Катя.
ольга
Добрий день! Закінчила у вас муз-пед факультет,хочу прцювати музкерівником в ДНз,як перекваліфікуватись? Умови вступу і ціна навчання заочно?
Коментувати
наталя
скільки коштує у вас дошкільне навчання на післядипломну освіту на заочника.І як поступити?
Наталя
Я навчалася у вашому інституті.Чи можливе поновлення через 2-а роки? І чи можливо перевестися на інший факультет?
Мария
Можно учиться на русском языке или только на украинском на факультете переводчиков
Коментувати
Андрій
Вітаю. Який термін навчання при перекваліфікуції з початкового на дошкільне виховання? Я закінчив ваш ВУЗ 2.5роки після Бродівського педколеджу. Яка ціна на навчання?