Рейтинг
386
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 86 оцінок.

Відгуки про Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Неля
Добрий день.Скажіть будь-ласка,мені казали що у вас є спеціальність дошкільне виховання,а в переліку спецальностей чомусь не бачу.Вона є чи ні?
Наталя
Доброго дня! Напишіть реквізити для плати за навчання. Дякую!
Наталя
Привіт!...Скажіть будь-ласка, в РДГУ пед.факультет " Здоров*я людини"... яка це спеціальність?????!!!! Дякую!
марина
Доброго вечора!напишіть реквізити для переказу грошей за навчання,дякую,
Надія
Доброго Дня ! Скажіть будь-ласка чи можливо поступити у Ваш заклад на другу вищу освіту за спеціальністю "початкова освіта" після ОКР спеціаліст за спеціальністю "Маркетинг" на заочну форму? Скільки років навчатися та яка вартість навчання. наперед щиро вдячна за Вашувідповідь!!!
Віра
Доброго дня! Я б хотіла Вас запитати: чи можна поступити до вашого університету на факультет "Філологія іноземних мов" (заочна форма навчання), для отримання кваліфікаційно-освітнього рівня "спеціаліст"(або магістр). Що для цього потрібно?
Антон
Хочу поступити на музичний факультет. Що потрібно здавати з ЗНО? Можливий варіант укр мова та іноземна мова? (англійська)
тетяна
Для Антон: потрібно здавати ЗНО - укр мова та література, історія України та фаховий екзамен з музики (грати, співати, музична грамота). Запрошую на музично-педагогічний факультет
Коментувати
Катя
Скажіть, скільки років на заочному навчанні потрібно вчитися на бакалавра після освіти молотшого спеціаліста на бібліотечному факультеті і яка оплата
Світлана
Скажіть будь-ласка,як найкраще підготуватись до творчого конкурсу з хореографії?
Свєта
Скажіть, після отримання бакалавра (на заочній формі навчанння) можна одразу поступити на магістра???(на заочно).
мирослава
Доброго дня, а яка вартість навчання у вас на спеціаліста початкової освіти?
Ольга
Доброго дня!Будь ласка,напишіть коли настановча сесія з Біології(скорочена форма навчання - 2р.н.); де;на яку годину?
Альона
Коли відбудиться настановча сесія для дошкільників? На яку годину пари?
Анастасия
Привет) хочу поступить на художественно педагогический факультет, а там есть специальность связана с фотографией???
Таня
Доброго дня.я закінчила 4 курси фізико-математичного факультету(математика)ТНПУ. Чи можу я продовжити навчання у ВАС?Що для цього потрібно? Яка ціна заочного навчання на даний час? Дякую!
Анастасія
чи можлива в РДГУ перекваліфікація? Наприклад із вчителя історія на вихователя дитячого садка
Анна
Доброго дня. я навчаюсь на педагогіному факультеті, спеціальність початкове навчання, отримала диплом бакалавра, чи можу я поступати на магістратуру на ХУДОЖНЬО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ, спеціальність ОБРАЗОТВОРЧЕ ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО? чекаю відповідь. Дякую!
олена
Доброго дня, я закінчила Бродівський педколедж з спеціальністю Початкове навчання і німецька мова, у вас є такий факультет ? Чи потрібно здавати тестування? Скільки коштує заочне навчання?
Олена
Для олена: Художньо-педагогічний факультет не дає рівня магістратури, лише бакалавр та спеціаліст
Коментувати
Наталія
Доброго дня! На даний час я навчаюся на 3-ому курсі (бакалавр) факультету Початкове навчання (заочно) чи можливо перекваліфікуватися (перевестися) на Дошкільне виховання, якщо так, то що для цього потрібно зробити? Дякую!
Наташа
Доброго дня. Я закінчила Дубенський коледж і отримала молодшого спеціаліста "Соціальна педагогіка", маю диплома спеціаліста "Початкове навчання". Чи можливо у вашому навчальному закладі навчатися на спеціаліста "Соціальна педагогіка" на заочній формі? Який термін навчання? Скільки це коштує? Які екзамени необхідно здавати?Дякую
Коментувати
Оксана
Доброго дня.Який термін і вартість перекваліфікації з почкткового навчання (спеціаліст) на дошкільне?Коли починається прийом документів? Дякую.