Рейтинг
395
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 88 оцінок.

Відгуки про Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аня
Добрий день .Я хочу запитати чи можна навчатися на державному заочно.
Яна
Для Аня: Можна. Я навчалась.
Коментувати
Марія
Cкажіть будь ласка, яка мінімальна кількість балів з предметів потрібна для вступу на культурологію???
злюка
Для Марія: мінімум 124
Коментувати
тетяна
доброго дня. цього року я закінчила володимир-волинський педколеджза спеціальністю поч.освіта, але хочу змінити на англійську філологію, чи для цього потрібне зно? і на який курс?
Коля
Доброго дня.Я хочу запитати- чи можна (хочаб на платне) поступити до вас на факультет Інформатики,коли у мене з профільного предмета не 140,а 136,5бала...Підкажіть будь-ласка...Зараня вдячний...
Лена
Де можна подивитися які іспити треба здавати на певні напрямки. Не можу зрозуміти, хоч сама працюю в приймальній ком. в іншому ВНЗ. Мене цікавить фізичний ф-т.
Василь
Тут на кафедрі ТМФВ вимагають гроші. Зав кафедри створив центр і косить бабло. А викладачі такі як Мамчур за пропуски заставляють купувати білети на концерти своїх дітей. Лаборанту платять налом.... ГАНЬБА РДГУ
Марта
Який середній бал ЗНО необхідно набрати, щоб поступити на державну форму навчання?
Ірина
Я хочу отримати другу вищої освіту, мене цікавить дошкільна освіта,заочна форма навчання,.Скільки буде коштувати навчання? Який термін навчання?
нік
навчатися 2 роки Вартість навчання 4900 грн за рік
Коментувати
Оксана
я хочу отримати другу вищу освіту за спеціальністю бібліотекар - бібліограф, які треба екзамени здавати? Усно чи письмово?Дякую.
Марина
Для Оксана: В 2011 году абитуриенты проходили собеседование по школьному курсу украинского языка и литературы. Все преподаватели были очень лояльными и не "засыпали" разными вопросами, а наоборот, поддерживали, помогали. Жаль только, что мало мест - всего 10. Может, в этом году дадут больше?!
Коментувати
Ірина
Я хочу отримати другу вищої освіту, мене цікавить фізичний факультет,заочна форма навчання,.Скільки буде коштувати навчання? Який термін навчання?
Денис
Хочу вступити на історичний факультет. Які тести потрібно здати?
Марта
Для Денис: українську мову та літературу; історію України; і на вибір іноземну або всесвітню історію.
Коментувати
Анна
Чи можна десь подивитись інформацію про те, скільки державних місць і на яких факультетах є на навчання на 5 курсі?
Юлія
Який прохідний бал сертифіката на факультет психології і яка вартість навчання на платній основі. Прошу детальніше розповісти й про умови проживання в гуртожитку.Дякую.
Павук Світлана Борисівна
У 1999році закінчила ЛДУ ім.І.Франка географічний факультет.Працюю бібліотекарем. Хочу отримати вищу освіту за спеціальністю бібліотекознавство. Чи є у вас післядипломна освіта, скільки навчатись,яка ціна
Світлана
Доброго дня.Чи можу я подивитися у вас на веб-сторінці дані архіву: списки і адреса одногрупників.Факультет української філології.Роки навчання 1997-2002.Спеціальність укр.мова,література,історія
ІраАн.
Доброго дня!Скажіть,будь ласка, які умови вступу для здобуття другої вищої освіти? я філолог анг.мова та література (ВНУ,м.Луцьк). Хочу здобути ще технологічну освіту. Скільки років вчитись та скільки коштує денна форма навч.?
Василина
Добрий день!Скажіть будь ласка, я навчаюся на факультеті математика та інформатика (1-й курс), чи можу я перевестися на факультет документальних комунікацій і менеджменту?
Стася
Здравствуйте! Скажите пожалуйста какой творческий конкурс нужно проходить на специальность Эстрадный вокал? Что именно!
Іра
Я хочу поступити на доугу вищу освіту, спеціальність початкова освіта. Закінчила НУВГРК зі спеціальністю економіка підприємства. Чи можливо це? Якщо так, то скільки років вчитися і скільки коштує навчання?
igorv
Для Іра: можна на 2 роки. вартість така ж як для спеціалістів (заочна форма навчання)
Алина
З яких предметів потрібно подавати сертефікати ЗНО на Психолого-естественный факультет,і які бали потрібні щоб поступити на державну форму навчання ?
Коментувати
Іра
Добрий день! Я хочу здобути другу вищу освіту за спуціальністю початкова освіта після НУВГПК - економіка підприємства. Скільки років навчатися і скільки коштує?