Рейтинг
395
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 88 оцінок.

Відгуки про Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анюта Павловець
Як зрозуміти:на факультет укр. філології ,потрібно або ЗНО з англійської ,або російської мови ,за профілем. Це як?Як зрозуміти,з якого предмету мені здавати. Дайте відповідь,будь ласка.
Валя 4051
В мене є запитання. Чому люди у яких по 644 та 649 балів пройшли на бюджет у них немає ні пільг і вони не медалісти) , а той у кого 660 балів на контракт?
таня
Який універ.по рейтингу кращий РДГУ чи Луцький ВДУ?
gj
державні місця на історію і політологію є?????????????????
света
Я закінчила луцький пед коледж чи можу вступити на педагогічний факультет на 3 курс на бакалавра.
Крісті
дайте будь ласка сайт на якому можна подати документи в електронному вигляді?
diana
"ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА" який предмет профільний?
Тетяна
Для diana: укр. мова
Коментувати
Олена
Я закінчила Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ, які потрібно документи для вступу в РДГУ
Аліна
Доброго дня!Підкажіть,чи варто вступати в РДГУ?Чи зможу я отримати високий рівень знань з іноземної мови,коли я хочу аступити сюди на факультет іноземної філології?
Валя
Я закінчила ТОВ Західноукраїнський коледж "Полісся" 2009р. напрям підготовки правознавство, хочу продовжити навчання заочно,які спеціальності мені підходять та якіекзамени потрібно здавати, також ціни за навчання?
next
скiльки бюдждетних мiсць на психолога?
тетяна
Для next: 45
Коментувати
Неля
Чи важко вступити на факультет музичного мистецтва, (державна форма)? напишіть, будь ласка відгуки про цей відділ.
Зоя
Я закінчувала РДГУ у 2004 році. Маю спеціальність "початкове навчання". Зараз потрібна освіта соціального педагога. Чи можу я перекваліфікуватись? Довчитись? Скільке це буде коштувати? Який термін триватиме навчання? Дякую.
Василь
Всім випускникам зі спеціальності майстерність актора - вступайте на 5 курс - спеціалісти, магістри до Інституту кіно і телебачення КНУКіМ (м. Київ, вул Щорса, 36), чудові викладачі, робота фактично забезпечена
Irochka Marynina
Я хочу поступати на наступний рік у цей ВНЗ на факультет історії,порадьте будь ласка,які предмети потрібно здавати на ЗНО?
AvroraShine
Для Irochka Marynina: Краще у Львів чи Івано-Франківськ вступай на історію,таф університети сильніші, РДГУ тебе мягко кажучи розчарує.....мене у всякому разі так точно розчарував.. сама істфак закінчую цього року, а зараз не знаю куди далі йти вчитися......
Коментувати
Іра Мариніна
я хочу поступити на факультет історії ,які предмети потрібно здавати на ЗНО???
Катерина Купацька
Доброго дня!!! Я закінчила РДГУ факультет української філології, спеціаліст. Зараз хотіла би здобути спеціальність логопеда. Чи це можливо у вашому університеті??? Якщо так, то які умови вступу і на який курс мене би взяли???
Катя
Для Катерина Купацька: скажіть, будь ласка, які предмети ви здавали на ЗНО щоб поступити на українську філологію??
Коментувати
koval nadia
Пропоную поступити в Прикарпатський університет ім.В.Стефаника на факультет"Дошкільне виховання дефектологія і логопедія".Викладачі супер,особливо викладач логопедії Кудярська Т.Р.
Маріна Гречковська
Доброго вечора!Я закінчую Луцький педагогічний коледж, і хочу цього року поступити у РДГУ на факульткт логопедії...скажіть чи потрібно мені здавати ЗНО, а якщо внутрішні екзамени, то які?Дякую
коваль надія
Для Маріна Гречковська:
Коментувати
marina
Скажіть, будь ласка, якщо я зараз навчаюсь на денній формі в Чернівецькому національному університеті на 3 курсі, а в наступному році планую вступити до Рівненського державного гуманітарного університету на заочну форму навчання, то чи можу я вступити одразу на 2й курс? Дякую.
Василь
Для marina: Всім випускникам зі спеціальності майстерність актора - вступайте на 5 курс - спеціалісти, магістри до Інституту кіно і телебачення КНУКіМ (м. Київ, вул Щорса, 36), чудові викладачі, робота фактично забезпечена
Коментувати