Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Рейтинг
407
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 115 оцінок.

Відгуки про Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
oleg
Доброго дня! Шановні магістри, хочу поділитися з Вами такою інформацією. Спілкуючись із студентами магістрами різних навчальних закладів і при розмові - чим відрізняється у них навчання порівняно з попередніми бакалаврськими роками, вони кивають і кажуть "як завжди". То я всім кажу що у ЛІЕТ все по новому! Три дні тижня ми працюємо за предметами які викладаються інтегровано у формі круглих столів, конференцій... і два дні тижня у формі презентацій науково-дослідної роботи персонально кожним магістром. Це нас оживило, ми повірили у свої професійні компетенції, ми всі у стані змагання. Запрошуємо до нас на презентаційні дискусії. Інформація розміщується на стендах у навчальних корпусах, на сайті ЛІЕТ. Це класно! Це інноваційно. Завдячуєм деканатам. Публічність - це велика сила. Це вже реально у ЛІЕТ.
Богдан
Ділюся приємністю!! Я успішно склав вступні випробування на менеджментську магістерську програму. Не вагайтеся... Повірте у себе... Як зробив я... Поступайте, об’єктивність гарантовано...
Аня
Для Богдан: поступити можна з 9 класу? На ту професію де ти
456
Для Богдан: розкажи будь ласка які документи треба мати на вступ!!!
Коментувати
Наталия Кулакова
Чому на заочну форму навчання за спеціальністю готельно-ресторанна справа не було надано бюджетних місць? Жодного!
Аня Любая
Хто навчається на туризм, підскажить як проходить поступлення на сайте конкретної інформації нема які документи треба підготувати і як зробити грамотно щоб поступити на платне навчання
IT
Для Аня Любая: Усе прописано у правилах прийому на сайті http://www.liet.lviv.ua/redakce/index.php?clanek=661&xuser=&lanG=uk&slozka=682 . Документи подаються в електронній формі в особистому кабінеті вступника
Марія
Марія Доброго дня, ми абітурієнти зараз перед вибором майбутньої професії. Дуже багато чую про найперспективнішу спеціальність «туризм». Поясніть які професії можна зайняти по закінченню?
Ася
Ася Хочу взнати, які іноземні мови вивчають у Вашому інституті і в яких країнах проходить міжнародне стажування?
Коментувати
Іван
Я закінчив два курси Ветеренарної академії за спеціальністю «Харчові технології» і з поважних причин був відрахований. Чи міг би я перевестись до вашого Інституту за такою ж спеціальністю на третій курс?
QR
Для Іван: ні на жаль, студент який хоче перевестись до іншого ВНЗ не може бути відрахований у попередньому навчальному закладі
Коментувати
Богдан
Я навчаюсь в іншому ВНЗ за спеціальністю «Туризм», закінчую цього року бакалаврат, але дуже мало розумію де я зможу працювати після навчання. Маю друзів у ЛІЕТ котрі дуже задоволені навчанням, вони мають міцні практичні знання і радять мені негайно перевестись до ЛІЕТ. Порадьте мені як це можна зробити, з чого почати.
ПК
Для Богдан: Вам необхідно завершити навчання на бакалавраті вашого ВНЗ і на початку липня 2017 року подати документи до ЛІЕТ на магістратуру, потім буде фаховий конкурсний відбір з фаху і тестування з іноземної мови.
Коментувати
Тарас
Скажіть, будь ласка, скільки коштує навчання за контрактом по спеціальності товарознавство та експертиза в митній справі.
Максим
Для Тарас: Вартість навчання за контрактом по денній формі навчання – 8000 грн по заочній формі навчання – 5000 грн. однаково по всіх спеціальностях.
Коментувати
Світлана
Які предмети потрібно здавати на міжнародний туризм і яка кількість державних місць?
ПК
Для Світлана: Всього за спеціальністю 25 місць із них 13 місць за державним замовленням. Потрібні сертифікати: 1) українська мова та література; 2) математика; 3) географія або іноземна мова.
Анастасія
Чи можна вступити без математики?
Анастасія
Чи є якісь напрями без математики? Якщо так то які ?і шо там потрібно здавати на ЗНО?
Коментувати
Аліна
Дізналася із інформації вступу абітурієнтів у 2016 році, що до ЛІЕТ поступили абітурієнти з високими балами ЗНО із всієї України, скажіть а який приблизно сумарний бал буде у 2017 році, чи є ще якісь переваги у абітурієнтів?
ПК
Для Аліна: Прохідний бал загального конкурсу становив в середньому від 150 до 170 балів, в залежності від спеціальності, який прохідний бал буде цього року нікому ще не відомо, ЛІЕТ є провідним ВНЗ з розвитку туристичних наук і підготовки фахівців, має галузеву репутацію на вітчизняному та міжнародному рівнях, в нас навчаються студенти зі всієї України.
Коментувати
Юля
Які предмети потрібно для вступу на бухгалтерсько-економічний факультет?
Назар
Для Юля: Укр. Мова та література, математика або іноземна мова.
Коментувати
Дмитро
Добрий день, маю сильне бажання навчатися на менеджерських спеціальностях, скажіть чи важко вчитися, які перспективи і де я зможу працювати, чи вивчають іноземні мови? Хто має можливість стажуватися за кордоном?
Вікторія
Для Дмитро: Я навчаюсь за спеціальністю «Менеджмент» спеціалізація «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу». Вчитися не важко, викладачі мотивують нас бути менеджерами готелів, ресторанів. Ми широко вивчаємо іноземні мови і це дає нам можливість протягом 6 місяців стажуватися у Греції, Туреччині, Польщі та інших країнах. Я дуже горджуся нашим інститутом, за кордоном дуже охоче беруть на практику наших студентів.
Оксана
За кожного студента який працює в Польші і Туречині ректору інституту капають еврики і в немалій кількості. Тому і відправляють всіх в Польшу ягоди збирати( це якраз хороша практика для туристів і особливо бухгалтерів, а для менеджерів просто необхідна) Після збирання ягід і роботи в полі бухгалтер прекрасно буде орієнтуватись скільки ягідок в кошичок вміщається. А в Туречині крім дівчат які хочуть пригоди на свою голову-тверезо мислячі перестали їхати оскільки відповідальності за студента ніхто не несе і безпека на нульовому рівні. Згвалтують дівчину чи пропаде десь на тій практиці і ніхто нічим не поможе! Інститут зразу руки вмиє і ні в чому не винен!!!! Жоден нормальний батько який себе поважає чи мати яка переживає за свою дитину- не віддадуть дитину в це ПТУ.
Коментувати
Доцент
Для ректора: Чи повноправними є зміни педагогічного навантаження під час навчального року? Адже, МОН заборонило це робити? Невже, потрібно звертатись безпосередньо до міністра, щоб в нашому інституті запанував закон? До профспілок звертатися марно бо вони кишенькові! І за власний рахунок відпустка -теж цікава річ! За чиїм бажанням? Може вашим, пане ректоре ?
LIET
Для Доцент: Зміни педнавантаження під час навчального року є правомірними, згідно Ухвали Вченої ради ЛІЕТ від 8 квітня 2015 року, що була прийнята на підставі листа МОН України від 13.03.2015 №1/9-126 щодо особливостей організації навчального процесу та формування навчальних планів в інституті прийнято поступовий перехід з 900 до 600 годин річного педнавантаження на одну ставку поетапно. Щодо питання про відпустку за власний рахунок, враховуючи кризовий стан фінансування освіти і науки в країні, що призвело ВНЗ до стану самовиживання через застарілі, неефективні нормативи, котрі діють з 1996 року (продубльовані у 2002 році) і котрі є чинними по формуванню фондів життєзабезпечення, а також зменшення коштів соціального фонду через підвищення тарифів на комунальні послуги з метою економії енергоресурсів у зимовий період було погоджено із конференцією трудового колективу 28.12.2016. (протокол №1) надати відпустку без збереження заробітної плати працівникам інституту з 03.01.17 по 17.01.17.
Доцент
Ви користуєтесь старою інформацією: в листопаді-грудні 2016 року був наказ МОН про заборону коригування педагогічного навантаження під час навчального року. Те, що відпустки за свій рахунок погоджені, це ж чиста профанація! Хочу побачити, хто виступить проти - адже така людина навряд чи буде далі працювати в інституті. І нарешті, найголовніше: якщо інститут в такому жалюгідному фінансовому стані то чи не краще приєднатися до якогось потужного навчального накладу, а викладачам чесно сказати, щоб шукали собі роботу, за яку платять зарплату. Адже, рішенням трудового колективу дітей не нагодуєш і комунальні послуги не заплатиш.
Кандидат
По- перше: кожен може знайти і прочитати цей лист в Інтернеті. По-друге: за власний рахунок у відпустку цього і попереднього року ходили працівники половини вишів Львова та України. По-третє: така ситуація в нашому Інституті перший раз, і причиною є зовнішні фактори, а не вина керівництва.
Коментувати
Квіточка
Якщо хочеш, то можеш отримати знання без хабарів, вчитись не так уже й важко, але інформційно-технологічна база на нульовому рівні, викладання іноземних мов нижче середнього.
Справедливість
Для Квіточка: Щодо інформаційно-технологічної бази, вона є на належному рівні, для інституту, який не готує програмістів, а фахівців сфери туризму для яких є необхідні знання з інформаційних технологій. Також іноземні мови є необхідними для фахівців галузі, тому ці напрямки є пріоритетними впродовж усіх років навчання. Якщо студент не розуміє важливості їх вивчення, йому слід проаналізувати вимоги роботодавців сфери туризму та не гаяти часу на неправдиві коментарі, а більше вчитися.
Студент
Ну якщо 2 працюючі комп"ютери в інтернет - кафе це належне забезпечення.. то одразу видно рівень :) І не правдиві коментарі тут лише тих, хто старається приховити правду.
Новачок
Хоть би приміщення поміняли в тому кафе, а то заходиш і треба противогаз вдягати, які комп’ютери виживуть в підвалі? А як людям там сидіти? Деколи і хочеш посидіти, повчитися так відразу бажання пропадає коли спускаєшся.
Коментувати
правда
А для чого вчитися, коли при студентах викладачів "ставлять на місце"? не виженуть з інституту бо кожен студент на вагу золота. Тому вчаться ті, хто хочуть чогось знати для себе і своєї професії.
Справедливість
Для правда: Вчитися потрібно для того, щоб отримати знання, які необхідні для успішного працевлаштування! Щодо фрази "викладачів ставлять на місце" - нісенітниця! Так, в інституті цінують студентів, викладачі надають якісні освітні послуги і з розумінням ставляться до студентів, але якщо студент не має бажання вчитися, він перестає бути студентом ЛІЕТ.
колишній студент
Ця фальш, яку подають, як відгуки про інститут немає нічого спільного з інститутом в якому я навчався. Це не про нього, жодне слово оббріхування немає підстав. Я після закінчення навчання на товарознавчому факультеті став успішним бізнесменом. Завжди ставлю у приклад наш інститут і ректора котрі формують високі знання і добиваються успіху. Я горджуся Вами. Хочу, щоб у Вас навчалися найкращі і щасливі студенти Віват!!!
Степан (студент 5 курсу)
Випадково натрапив на цей "підпільний сайт" і жахнувся, невже можна брехати, з білого робити чорне. Яка мета? Помста неудачників? Або ображених тих хто вже не працює чи не вчиться в інституті. В інституті є всі умови для успішного навчання, використовуються найновіші методи і зміст підготовки за класними спеціальностями. Туризм, як і вся сфера послуг є найприбутковішими галузями економіки. ЛІЕТ один з перших в країні розпочав підготовку висококваліфікованих фахівців. Я навчаюсь на 5 курсі, пройшов 4 місяці стажування в готелях Греції. Маю вже декілька запрошень на працю. Хотів би перевестись на заочну форму, але деканат відмовляє, бо там немає вакантних місць. В інституті студенти мають можливості розвивати свої здібності, брати участь у наукових і подієвих заходах, які проводяться в нашому місті. Я задоволений, що навчаюсь саме в тому інституті.
Коментувати
i
ВНЗ як ВНЗ. Нормальний інститут. Той, хто сидить і пише усіляку гидоту - дуууже, мабуть ображений.
LIET
Для i: Цілком погоджуюсь, що пишуть "гидоту" люди, які не можуть реалізувати себе по-іншому. Почитайте офіційний сайт ЛІЕТ http://www.liet.lviv.ua/ і подумайте чи усі ВНЗ надають стільки можливостей студентам для їх розвитку. Особливо, зверніть увагу на міжнародне стажування за посиланням: http://www.liet.lviv.ua/redakce/index.php?clanek=2250&xuser=&lanG=uk&slozka=2244. Щороку близько 100 студентів проходять міжнародне стажування у різних країнах світу протягом 3-6 місяців! Чи багато вишів в Україні надають таку можливість?
викладач
Працюю в нашому навчальному закладі більше 20 років. Ректор у нас прогресивний, особистим прикладом в науці і праці реалізовує все найновіше у розвитку вітчизняної вищої освіти. Оцінює працівників за їх працю і результат, не терпить фальші і формалізму. Інститут під його керівництвом став провідним ВНЗ з підготовки фахівців для туристичної сфери в Україні, відомий за кордоном. Ті, хто не добросовісно виконував свої обов"язки були звільнені. І тепер зі сторони пророкують інституту невдачі, ганблять його, зупиніться, бо буде Вам лихо!
Оксана
Я навчаюсь за спеціальністю "Облік і аудит". Я зрозуміла свої можливості активізувати економічно будь-яке підприємство. Знаю функціонування фінансово-економічного механізму, цікаво вміти забезпечити його дохідність. Я дуже вдячна і щаслива, що навчаюся саме у ЛІЕТ. Рекомендую абітурієнтам поступати у наш інститут. Тут класно! Дивуюся, що є недоброзичники! Це чиєсь негативне замовлення. Для них чим гірше - тим краще. Це дорога в нікуди!
Коментувати
Олег
Останньому студенту та "пророку": Не судіть і не будете судженими. Ніхто не заважає чи заважав Вам змінити ВУЗ та реалізувати свої компетенції або ж стикнутися з реаліями ще крутішими. Зміни у ВУЗі відбуваються суттєві і наявні окремі недоліки будуть подолані. Крім того, не Вам судити ректора, можливо викладачів маєте право, однак коментарі, що порушують правила коментування (неетичні висловлювання) у разі офіційного запиту можуть бути передані правоохоронним органам.
Оксана
Для Олег: Хороша фраза відносно зміни вузу але хто дасть це зробити??. Забрати документи з цього болота яке називається інститутом навіть четвертокурсникам важко , тому що віддавати не хочуть і на 5 курс таким способом запрошують.А реаліі і справді такі що : цей заклад подає неправдиву інформацію і про співпрацю з іноземними закладами навчання і про іноземні практики які ніби вони організовують для своіх студентів і про ще багато чого що не є дійсністю. Насправді ж ситуація така що студенти ідуть за кордон завдяки участі в різних програмах таких як Work and Travel і цього типу до яких інститут таке відношення має , як сантехнік до бальних танців.Зміни у ВУЗІ і справді відбуваються але точно не в кращу сторону і це підтвердить кількість студентів яка знаючи про перспективи які іх чекають по закінченні забирають заяви з державного навчання і йдуть на платне навчання в ЛНУ ім Франка чи в Львівську Політехніку але точно не в цей Вуз. А відносно "правил коментування"- не смішіть людей. навчання і йдуть...
Оксана
Для Олег: Все правильно написано тут. Відносно ж офіційних органів і звернень- то зверніться а випливе стільки лайна що втопитесь в ньому( починаючи від того що використовування праці студентів примусово до документів які свідчать про те що студенти які виступали і співали на концентах в Інституті і яких нагороджували на День студента грошовими преміями половину грошей віддавали Федунь Ганні Дмитрівній яка за то потім ходила і нам сесію домовлялась з викладачами, а були і інші які збирали з тих премій половину. Нагороджували і таких які по пів року в інституті на пари не ходили, а гроші собі брали. Так що Правоохоронні органи цим би точно зацікавились . А заклад цей і справді " болото" в якому залишились тільки ті що мають не можуть себе реалізувати десь в інших закладах. Всі хто міг вже пішов звідти .
Олегоненавистник
Для Олег: Звертайтесь , викладачі також звернуться в профспілки та в суд , коли їх заставляють іти за власний рахунок у відпустку. Звернуться в КРУ щоб перевірили бардак , який твориться з відомостями. Звернуться в відділ освіти , щоб всі знали як в нас гарно ставлять трійки студентам , які мають 97% пропусків. Так що побільше лякатимете- на гірше напоретесь , а ваш коментар можна заскріншотити і використовувати в якості факту залякування та цькування вільного висловлювання думок.
Коментувати
студент
куди звертатись якщо нова викладачка польскої мови НІФІГА не пояснює,не може зрозуміти ,що до того ми вчили польську лише семестр та вимагає на домашнє вправи,які ніхто не розуміє? на прохання пояснити відповідає "ви це мали знати"! всі звернення напряму ігнорують,може хоч в інтернеті подіє...
знавець
Для студент: перша інстанція - завідувач кафедри ін. мов.
Коментувати
Ірина
доброго дня,я б хотіла дізнатися коли в цему закладі день відкритих дверей?Чи може мені в цему хтось допомогти?
Випускник
Прочитав відгуки. Це все правда. Дійсно бурса, яка розвалюється . Викладачів сильних практично не має. Знань теж Все можно купити. Кому треба просто диплом-папірець-поступайте вчитися. Першокласником, мені вас шкода! А про брудні технології пишуть деякі працівники інституту.
патріот LIET
Для Випускник: Наш інститут не міг випустити такого невдаху "випускника"! Кожного року ми на публічних презентаціях випускників чуємо слова вдячності та гордості за ЛІЕТ. В інституті сформований сильний науково-педагогічний персонал, більше 80% із них із науковими ступенями і професійним досвідом роботи. Перегляньте презентації випускників на офіційному сайті ЛІЕТ http://www.liet.lviv.ua/ хоча би за останні два роки. Там правда! Із-за перспективних спеціальностей для успішних випускників проблем з працевлаштуванням немає.
Випускниця
Та не смішіть ви зі своїми "презентаціями випускника"! Це з показуха! Як згадаю, скільки часу і сил врни зайняли - то просто страхіття! А результат який? Жодного студента після них ніхто не запрошував на роботу, бо реальних роботодавців не було! Запрошували викладачі, декани, своїх знайомих просто для присутності. А робиться це все тільки для того, щоб ректору догодити, який ще інколи під час цих презентацій може почати принижувати викладачів, якщо йому щось не сподобалось!
Коментувати
Останній студент
Брудних технологій тут немає, та й зрозуміло це по кількості повідомлень справжніх ліетівців та його "патріотів", яких практично не існує. Не рекомендую нікому поступати в цей ВНЗ із предурком ректором, купкою його підлабузників, більшістю викладачів-хабарників, приниженням і брудом. Крім того можна з високою ймовірністю очікувати, що цей ВНЗ дуже скоро перестане існувати, адже інформацію в інтернеті не зупинити, все більше людей дізнаються огидну правду, кількість студентів тане, кількість мертвих душ росте (в списках груп студенти є, але на пари вони взагалі не ходять), та й майже третина 4-курсників не хоче поступати на 5-й курс. Все це наштовхує на думку, що ця бурса розвалиться сама по собі. )))

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!