Рейтинг
442
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 125 оцінок.

Відгуки про Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Софія Шанковська
скажіть а якщо я подам 1 з 7 електронних заяв одну заяву у ваш інститут і не пройду на бюджет я зможу піти на платне, і до якого часу ви приймаєте на на контракт????
Лілія
Отримала бакалавр в даному інститі на заочній формі навчання 4 роки тому. Скажіть будь ласка, які документи мені потрібні для вступу на магістратуру також заочну форму і чи потрібно здавати ЗНО. Дякую
ПК ЛІЕТ
Для Лілія: Доброго дня! ЗНО потрібно з анл. мови якщо поступаєте на Туризм, Гот.-рестор. справу чи Економіку. Перелік документів на сайті http://www.liet.lviv.ua/redakce/index.php?clanek=2378&xuser=&lanG=uk&slozka=682
Коментувати
Катя Мартинюк
Підкажіть будь ласка, хто тут РЕАЛЬНО вчився, чи варто вступати на спеціальність "Туризм"? Начиталася різних відгуків, вже навіялись сумніви.... Чи дійсно процвітає корупція? Чи можна справді поїхати на закордонну практику, розкажіть хто їздив. Буду вдячна)
Назар, студент,громадський активіст
Для Катя Мартинюк: Для тих , хто сумнівається чи варто навчатися в нашому інституті. То скажу, ЛІЕТ - це сучасний ВНЗ з найефективнішими можливостями у майбутній бізнесовій кар’єрі. Тут формують професійні знання і компетенції успішно вести справу у готельній, ресторанній, торговельній і туристичній сферах. Бакалаврські і магістерські програми формують нас бути мобільними. Іноземні мови, інформаційні технології відпрацьовуються під час різних видів практик. Неоціненним є досвід міжнародного стажування, який дехто із недобросовісних суб’єктів хотів би знецінити, підміняючи с/г роботи по збору фруктів, на яких не був ще жоден студент, а лише велась розмова, щоби студенти могли покращити свій фінансовий стан. А досвід міжнародного стажування, яке здійснюється вже більш десяти років - це фактор сучасних знань. Поступайте у ЛІЕТ. Це найсучасніший ВНЗ. Не читайте відгуки невдах, які, можливо, вже не є членами колективу.
Оксана
Все пізнається в порівнянні і якщо порівняти це болото під назвою ЛІЕТ і всі інші ВНЗ Львові то ні про які професійні знання і не йдеться. На так звану міжнародну практику їдуть студенти -бухгалтера і в готелях миють посуд на кухнях чи працюють аніматорами. Це практика яка дозволить в майбутньому цьому студенту бути кращим бухгалтером??? ЦЕ ДНО а не ВНЗ! І довів до цього стану "ДУЖЕ ПРОГРЕСИВНИЙ" і "ХВАЛИ-ДУПА" ректор Бочан. Який вважає себе фахівцем і після того як обклав себе жополизами, які його хвалять і слова сказати не можуть-подумав що Бог. Всі викладачі які могли хоч щось навчити і вміли студентів зацікавити пішли з цього болота. А про рівень інституту який оце вже 12 років інститут 3 го рівня акредитації свідчить і те що до 4 го рівня так і не добрався!! А право випускати Магістрів про які тут пишуть мають тільки ВНЗ 4 го рівня акредитації. Благо що спеціаліста до бакалавра приєднали то тепер можна розглагольствувати і писати про компетенції!! НЕ РАДЖУ !
Коментувати
міжнародне стажування
Вступна кампанія лише починається, а вже активізувалися "знавці"-коментатори. Цікаво-цікаво, хто з вас їздив "збирачем ягід"? Чи хоч одне прізвище студента назвете, який був на таких видах робіт? На міжнародному стажуванні у 5*, 4* готельно-відпочинкових комплексах студенти, які знають іноземну мову мають змогу працювати трансфер-гідом, на рецепції. А ті, які бажають поїхати та удосконалити мову, ознайомитися з роботою підприємства сфери туризму, дізнатися звичай, культуру іншої країни, то - дитячим аніматором, помічником кухаря, помічником у ресторані і т.д. будь ласка !!! Може ви за кордоном без мовної практики і досвіду роботи відразу бажаєте на посадах головних економістів-бухгалтерів чи, може, ще краще було, якщо б платили вам за відпочинок?
Доцент
Для міжнародне стажування:
Коментувати
Той хто знає
Якщо не хочете. щоб вас використовували і робили з вас ЛОХІВ, краще не поступайте сюди!! Не захочете їхати на міжнародне стажування, яке в нас примусове і обгрунтовується здобуванням фахових компетенцій, працюючи прибиральниками, офіціантами, аніматорами та збирачами ягід, вас будуть гнати працювати безкоштовно у готелі, з якими інститут має підписані угоди, тобто ви працюєте безкоштовно два місяці (третій робочий семестр як каже ректор), а інститут отримує вашу зарплатню! І ЦЕ ВСЕ ПРИТОМУ, ЩО Я ВЗАГАЛІ НАВЧАЮСЬ НА ЕКОНОМІСТА! Ніхто не може вказати РЕКТОРУ, ЩО ЙОГО ДІЇ ПРОТИПРАВНІ! Звісно тому що бояться. Окреме зауваження на рахунок опалення в зимовий період, сидимо і мерзнемо в тих куртках, вдягаємо рукавиці і шапки, коли вже дуже замерзаємо. Адже економити потрібно. Але в мороз -20 всеодно женуть на пари, бо як так це ж навчальний процес йде, а ми на пари не приходимо, ТОМУ ЩО ДУЖЕ ХОЛОДНО! Збережіть свої нерви і час, поступайте в кращі ВУЗи або йдіть на курси.
Студенти ЛІЕТ (Руслана, Настя, Оля)
Для Той хто знає: Ми студенти ЛІЕТ, котрі проходили міжнародне стажування в 2017 році 5-ти зіркових туристичних комплексах Туреччини та Болгарії, не можемо читати ці негативні фейки. Керівництво інституту створює умови для вивчення закордонного досвіду як програмної складової для формування сучасних компетенцій. Відбір на міжнародне стажування здійснюється на конкурсних умовах, перевага надається знанням іноземних мов. Інститут прагне, щоб кожен студент пройшов міжнародне стажування - це найважливіший фактор якості знань. Цього року широко інформується можливістьпрацювати на с/г роботах у Польщі та Німеччині для студентів котрі вчаться за контрактом та мають труднощі у проплаті за навчання. Але студенти, які погано вчаться і не хочуть працювати шукають неправдиві причини. Це обурює нас. Такі студенти навіть влітку мерзнуть... Примусово нікого не відправляють!!! Заспокійтеся! В інституті успішно функціонує струдрада.
Турист
Як економіст—формаліст мовою правди Вам скажу: там де господар — там процвітанн (в малечковичах правда осики, верби і берези на підвіконниках і даху не ростуть. Чому тоді такі успіхи у ЛІЕТ?). Читаючи ці і інші правдиві нарікання студентів тощо, інститут завдяки глобальному мишленню ректора успішно завершив другу річницю формування бренду та іміджу. Краще й годі було представити. Завдяки здібностям і, талантам вдалося з фішки і конфетки інституту «міжнародного стажування» (не практики) зробити брендову каку—беку та ще й напередодні вступної компанії. Хай щастить Вам Ігоре Омеляно в ичу...
реаліст
Туристу: з повідомлення видно, що Ви справжній "турист", який "подорожує" з одного навчального закладу в інший. Адже, самі визнаєте, що є "економістом-формалістом". А формалізм у роботі не проходить. Викладання має проводитися на належному рівні, студенти мають отримувати знання, вміти у майбутньому успішно відкрити і вести власну справу. Тому наші студенти-випускники, підготовлені на належному рівні - це позитивний імідж закладу!
Коментувати
Христина
Хто не хоче їхати на практику в Туреччину - прошу дуже на поля братньої Польщі! Лохина чекає тебе. Відкрите заробляння грошей на студентах. При чому лохина до готелю?Та ще й в Польщі. Та й Туреччина теж спірне питання. То турки до нас їдуть відомо чого шукати, а то готових дівчат їм відправляють. Хворий, погано себе почуваєш- то нікому не цікаво, на роботу! По 12 годин аніматором з травня до жовтня то не практика, то рабство.В нас є купа прекрасних готелів і ресторанів, і дійсно можна чогось навчитися, але нє, то треба в Туреччину, бо ректор хоче євро.
Софія
Для Христина: Студенти-прогульники занять не вникають у зміст сучасних форм навчання. Вони корисно для себе використовують статус -студента! За них подбають батьки ... Вони залякують абітурієнтів, що у ЛІЕТ важко навчатися. Навчаючись в інституті Ви зможете бути успішними в бізнесі і житті!
Доцент
Для реаліста: Якщо в інституті навчають викладачі, які так володіють рідною мовою, не дивуюсь, що навчальний заклад в занепаді. Вчіть граматику і стилістику української мови! Науковцю не личить бути безграмотним!
Коментувати
Сергій
Якщо я хочу поступати на готельно-ресторанну справу і дя цього мені потрібна англійська мова. Проблема в тому, що я не вибрав англ.мову у ЗНО. Чи зможу я поступити в якийсь вуз на цю спеціальність, якщо в ЗНО не має ангійської?
реаліст
Для Сергій: якщо у Вас є ЗНО з іноземної мови. Значить, можете до нас поступати.
Руслана
А на платне готельно ресторанна справу англійська потрібна
Коментувати
Євдокія
Люди, які збираються сюди поступати, - ось що вас чекає: -міжнародне стажування за кордоном: ректор буде дуже злитись, якщо ви не поїдете, ви будете писати пояснюючі. Так, за кордоном пожити, в теплій країні- це круто і цікаво, це хаужди корисно, бо ти знайомишся з новим світом, новою культурою, в тебе міняється світогляд. Загалом, я задоволена тим стажуванням. Але! Збирати полуниці і бурувки, в чому тут проявляється стажування, шо ми почерпнемо? Ще в турції, греції і тд, офіціанти , аніматори, це хоть шось. Але оці роьоти чуть лі не на городі брєд.
Ярина
Дуже зацікавилася системою підготовки магістрів у вашому інституті. Кожний студент сьогодні стає відповідальнішим за свої компетенції,- вміти провадити власну справу...? Ви заявляєте, що у ЛІЕТ це реально. Я закінчую бакалаврат в іншому виші за технічною спеціальністю- Чи могла би я навчатися за магістерською програмою спеціальності готельно-ресторанна справа? Поясніть, підкажіть як це вирішити? Дякую. Чекаю порад...
ПК ЛІЕТ
Для Ярина: Доброго дня! Система підготовки випускників магістерського рівня освіти спрямована на те, щоб після закінчення випускник зміг започаткувати власну справу, це реально! Ви можете навчатися у нас за спеціальністю "Готельно-ресторанна справа", навіть якщо закінчуєте технічну спеціальність. Для цього потрібно скласти фаховий іспит, додаткове фахове випробування та ЗНО з іноземної мови. Обов’язково зареєструйтеся на ЗНО згідно термінів, оскільки воно є необхідною умовою для вступу на магістратуру.
Коментувати
Микола
Чи цікаво навчатися в інституті?, чи можна вивчити іноземні мови і пройти практику за кордоном. Які ЗНО треба скласти щоби поступити на спец. "Туризм", чи є державне замовлення, гуртожиток-?
ПК ЛІЕТ
Для Микола: Доброго дня! Навчатися - цікаво завжди, тим більше якщо Вам подобається дана спеціальність. В інституті є можливість вивчити кілька іноземних мов: англійська, німецька, польська. Так само Ви зможете поїхати на стажування за кордон: Туреччина, Болгарія, Німеччина та інші. Предмети ЗНО: укр.мова та література, іноземна мова (обов"язково) і географія чи математика на вибір. Держані місця визначаються шляхом відкритого конкурсу. Гуртожитків є кілька.
Коментувати
oleg
Доброго дня! Шановні магістри, хочу поділитися з Вами такою інформацією. Спілкуючись із студентами магістрами різних навчальних закладів і при розмові - чим відрізняється у них навчання порівняно з попередніми бакалаврськими роками, вони кивають і кажуть "як завжди". То я всім кажу що у ЛІЕТ все по новому! Три дні тижня ми працюємо за предметами які викладаються інтегровано у формі круглих столів, конференцій... і два дні тижня у формі презентацій науково-дослідної роботи персонально кожним магістром. Це нас оживило, ми повірили у свої професійні компетенції, ми всі у стані змагання. Запрошуємо до нас на презентаційні дискусії. Інформація розміщується на стендах у навчальних корпусах, на сайті ЛІЕТ. Це класно! Це інноваційно. Завдячуєм деканатам. Публічність - це велика сила. Це вже реально у ЛІЕТ.
Богдан
Ділюся приємністю!! Я успішно склав вступні випробування на менеджментську магістерську програму. Не вагайтеся... Повірте у себе... Як зробив я... Поступайте, об’єктивність гарантовано...
Аня
Для Богдан: поступити можна з 9 класу? На ту професію де ти
456
Для Богдан: розкажи будь ласка які документи треба мати на вступ!!!
Коментувати
Наталия Кулакова
Чому на заочну форму навчання за спеціальністю готельно-ресторанна справа не було надано бюджетних місць? Жодного!
Аня Любая
Хто навчається на туризм, підскажить як проходить поступлення на сайте конкретної інформації нема які документи треба підготувати і як зробити грамотно щоб поступити на платне навчання
IT
Для Аня Любая: Усе прописано у правилах прийому на сайті http://www.liet.lviv.ua/redakce/index.php?clanek=661&xuser=&lanG=uk&slozka=682 . Документи подаються в електронній формі в особистому кабінеті вступника
Марія
Марія Доброго дня, ми абітурієнти зараз перед вибором майбутньої професії. Дуже багато чую про найперспективнішу спеціальність «туризм». Поясніть які професії можна зайняти по закінченню?
Ася
Ася Хочу взнати, які іноземні мови вивчають у Вашому інституті і в яких країнах проходить міжнародне стажування?
Коментувати
Іван
Я закінчив два курси Ветеренарної академії за спеціальністю «Харчові технології» і з поважних причин був відрахований. Чи міг би я перевестись до вашого Інституту за такою ж спеціальністю на третій курс?
QR
Для Іван: ні на жаль, студент який хоче перевестись до іншого ВНЗ не може бути відрахований у попередньому навчальному закладі
Коментувати
Богдан
Я навчаюсь в іншому ВНЗ за спеціальністю «Туризм», закінчую цього року бакалаврат, але дуже мало розумію де я зможу працювати після навчання. Маю друзів у ЛІЕТ котрі дуже задоволені навчанням, вони мають міцні практичні знання і радять мені негайно перевестись до ЛІЕТ. Порадьте мені як це можна зробити, з чого почати.
ПК
Для Богдан: Вам необхідно завершити навчання на бакалавраті вашого ВНЗ і на початку липня 2017 року подати документи до ЛІЕТ на магістратуру, потім буде фаховий конкурсний відбір з фаху і тестування з іноземної мови.
Коментувати
Тарас
Скажіть, будь ласка, скільки коштує навчання за контрактом по спеціальності товарознавство та експертиза в митній справі.
Максим
Для Тарас: Вартість навчання за контрактом по денній формі навчання – 8000 грн по заочній формі навчання – 5000 грн. однаково по всіх спеціальностях.
Коментувати
Світлана
Які предмети потрібно здавати на міжнародний туризм і яка кількість державних місць?
ПК
Для Світлана: Всього за спеціальністю 25 місць із них 13 місць за державним замовленням. Потрібні сертифікати: 1) українська мова та література; 2) математика; 3) географія або іноземна мова.
Анастасія
Чи можна вступити без математики?
Анастасія
Чи є якісь напрями без математики? Якщо так то які ?і шо там потрібно здавати на ЗНО?
Коментувати
Аліна
Дізналася із інформації вступу абітурієнтів у 2016 році, що до ЛІЕТ поступили абітурієнти з високими балами ЗНО із всієї України, скажіть а який приблизно сумарний бал буде у 2017 році, чи є ще якісь переваги у абітурієнтів?
ПК
Для Аліна: Прохідний бал загального конкурсу становив в середньому від 150 до 170 балів, в залежності від спеціальності, який прохідний бал буде цього року нікому ще не відомо, ЛІЕТ є провідним ВНЗ з розвитку туристичних наук і підготовки фахівців, має галузеву репутацію на вітчизняному та міжнародному рівнях, в нас навчаються студенти зі всієї України.
Коментувати
Юля
Які предмети потрібно для вступу на бухгалтерсько-економічний факультет?
Назар
Для Юля: Укр. Мова та література, математика або іноземна мова.
Коментувати