Рейтинг
2874
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 631 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
Доброго дня, чи можу я поступити у Львдувс на 2 факультет державна форма з такими зно: Укр.мова 137, Історія 132?
Юля
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, коли буде проходити творчий конкурс на факультет №4(правоохоронна діяльність заочно) та коли подаються документи?
Your
Добрий день! Скажіть будь ласка чи можу я закінчивши спеціальність право працювати слідчим в поліції?
Яна
Доброго дня. Хочу вступати на слідчого(наступного року) Цікавить питання, який це факультет і які предмети ЗНО потрібні ?
Софія Гаврилюк
Доброго дня. Скажіть будь ласка з якого числа та місяця приймаються документи на заочну форму навчання?
Marian
Доброго дня, скажіть будь ласка до якого числа можна здати ВЛК, бо мене направили на додаткове обстеження в Охмадит, але він зараз не приймає, боюсь, що не встигну ☹️
Роман Янович
Для Marian: Документи мають бути у ЛьвДУВС до 30.07.2020
Ярослав
Добрий день! Підскажіть будь-ласка що потрібно щоб поступити в ваш універсетет?
Zahar
Для Роман Янович: доброго дня ...скажіть будьласка чи можна перевестися на заочну форму навчання якщо ми подавали заявку на денну форму навчання факультету ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ.Дякую....
Коментувати
Katya
Доброго дня, скажіть будь ласка, який прохідний бал на магістратуру право, за рахунок фіз. осіб ?
Роман Янович
Для Katya: Прохідний бал визначить приймальна комісія за результатами конкурсу. Подача документів та результатів ЄФВ з 05.09.2020.
Коментувати
Абітурієнт
Доброго вечора. До якого числа потрібно принести медогляд та документи на державне замовлення?
Роман Янович
Для Абітурієнт: Результати ВЛК разом з особовою справою Абітурієнта до нас надсилають сектори комплектації ГУНП до кінця липня . З 3 серпня у ЛьвДУВС розпочинається вступна кампанія для держзамовлення.
Коментувати
Светлана Кравчук
Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, які предмети ЗНО необхідно при вступі на спеціальність психологія. Вступ в 2021 році.
Роман Янович
Для Светлана Кравчук: Правила прийому на 2021 будуть десь в листопаді. Зараз українська мова та література , біологія, історія або іноземна мова.
Анастасія
Доброго дня, які потрібно здавати предмети щоб поступити на державнне і який має бути бал?
Коментувати
Дмитро Ігор
Доброго дня Чи цього року в ВУЗі планують знизити прохідний бал, на факультет 1, в зв’язку з ситуацією що склася. ( дистанційне навчання)
Роман Янович
Для Дмитро Ігор: 140 середній бал встановлено Міністерством освіти. Університет зобов"язаний дотримуватися вказаним вимогам.
Коментувати
Yuliia
Добрий день. Скільки потрібно вчитися у казармі? Якщо поступати на платне потрібно оплачувати проживання у Верещечі самостійно?
Yuliia
Для Yuliia: Добрий день. Скільки потрібно вчитися у казармі? Якщо поступати на платне потрібно оплачувати проживання у Верещечі самостійно та форму?
Роман Янович
Студенти, що навчаються за кошти фізичних чи юридичних осіб у Верещиці не проживають.
Yuliia
В університет навчаються на 1 курсі?
Коментувати
Катя
Доброго ранку,з якими балами проходили на державне на факультет права у 2019 році?
Роман Янович
Для Катя: Мені це не відомо. На сьогодні середній бал має бути не менше 140.Далі конкурс. Якщо ви вже оформили особову справу і пройшли ВЛК.
Катя
Для Роман Янович: тобто якщо у мене конкурсний бал буде складати 16-170 балів я можу пройти?все інше в мене є і особова і влк
Роман Янович
Для Каті. Вам, ще треба здати фізичні випробування . Надіюся все буде добре.
Коментувати
володимир
Який середній бал зно потрібно мати для вступу в ЛьвДувс на спеціальність (правоохоронні діяльність)???
Роман Янович
Для володимир: Не свтановлено жодних обмежень все вирішить конкурс.
Влад
Для Роман Янович: скажіть будь ласка,як дізнатись коли буде можна здати творчий конкурс на платне(правоохоронна діяльність)?
Коментувати
Лена Чмут
Добрий день чи зможу я після закінчення коледжу ЛУБП із спеціальністю право вступити в університет? На який курс?І які бали потрібні з ЗНО? І чи зможу після закінчення працювати в поліції? Дайте будь ласка відповідь. Дякую
Роман Янович
Для Лена Чмут: Я не Бог і не знаю всіх ваших можливостей. Але відповім на всі запитання так . На третій курс. детальніше Читайте на сайті львДУВС або телефонуйте 0679224670.
Коментувати
Meri Onofrichuk
Доброго дня , скажіть будь ласка який у вас прохідний бал на слідчого? І які потрібно ЗНО здавати для вступу?
Роман Янович
Для Meri Onofrichuk: Українська мова, історія, математика або іноземна мова + фізичні випробування середні бал не менше 140. Прохідний бал визначить конкурс Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020 (термін закінчився тепер необхідно особисто звернутися у сектор відбору до ГУНП за місцем проживання.), ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП ; ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Maria Koroliuk
Доброго дня! Хотіла б дізнатися про те як правильно подати документи на спеціальність правоохоронна діяльність на контракт( які документи потрібно, коли та як їх можна подавати). Які предмети зно потрібні на цю спеціальність. Та яка вартість року навчання (бакалавр)
Роман Янович
Для Maria Koroliuk: українська мова, історія і творчий конкурс.. Питання творчого конкурсу є на сторінці "Абітурієнам" на офіційному сайті Львдувс. 15500 в рік прийом документів з 13до 16 серпня. Перелік в правилах прийому (однаковий для всіх ЗВО)
Maria Koroliuk
Для Роман Янович: чи потрібно на контракт проходити ВКЛ?
Роман Янович
Ні.
Коментувати
Юля Стельмащук
Добрий день, хочу поступати у 2021 р. На ФАКУЛЬТЕТ № 2 (З ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ КРИМІНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ) Який прохідний бал? Які сертифікати потрібні? Вимоги щодо творчого конкурсу? Заздалегідь спасибі.
Роман Янович
Для Юля Стельмащук: Заздалегідь. не моду Вам відповісти. Тому, що ще нема правил прийому на 2021 рік.
Коментувати
superkomarnitska@gmail.com
Доброго дня. Мій син учасник АТО , хоче поступати цього року на юридичний факультет(магістратура).Напишіть будь ласка умови вступу.
Роман Янович
Для superkomarnitska@gmail.com: умови вступу є на офіційному сайті ЛьвДУВС в 1000 знаків я не вкладуся.
Коментувати
Яна Пирогівська
Доброго вечора! Питання щодо Правоохоронної діяльності. Що потрібно здавати? І який прохідний бал???
Вова
Для Яна Пирогівська: укр мова і історія
Роман Янович
Для Яни Пирогівської. українська мова, історія і творчий конкурс. На держзамовлення + фізичні випробування. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020 (термін поки продовжено), бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП ; ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Христина
Чи можу я вступити на правоохоронну діяльність якщо я не здавала зно з історії.Але здавала математику і географію?
Коментувати
Anap
Добрий день, в мене є питання щодо вступу. Чи можу я вступити на факультет психології з такими придметами зно: укр. мова і літ., біологія і математика?
Anap
Для Anap: На платній основі. Дайте будь ласка відровідь????
Роман Янович
ні
Хомич Валентина
Добрий день! Які предмети зно треба здавати на психолога і чи є у вас платна основа?
Коментувати