Рейтинг
2874
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 631 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oleh
Доброго дня, чи можна до вас поступити на правоохорону діяльність з поганим зором(не ношу очків)
Роман Янович
Для Oleh: 10 грудня о 15:00 год. ⏱ у #ЛьвДУВС онлайн відбудеться День відкритих дверей. ✅ На офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram будуть проходити прямі ефіри. ✅ Просимо випускників закладів освіти й батьків попередньо зареєструватися на День відкритих дверей за посиланням https://bit.ly/32mgqua та поставити запитання в електронній формі бланку реєстрації. ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі
Oleh
До якого числа приймаються заяви на правоохорону діяльність? здавав зно минулого року (укр 147,історія 187 ) чи можна з такими балами і нормальною фізичною підготовкою поступити на державне?
Ввв
На другий факультет так
Коментувати
Олександр Несторяк
Доброго дня, підскажіть скільки потрібно набрати балів на ЗНО для факультету номер 3?
Роман Янович
Для Олександр Несторяк:10 грудня о 15:00 год. ⏱ у #ЛьвДУВС онлайн відбудеться День відкритих дверей. ✅ На офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram будуть проходити прямі ефіри. ✅ Просимо випускників закладів освіти й батьків попередньо зареєструватися на День відкритих дверей за посиланням https://bit.ly/32mgqua та поставити запитання в електронній формі бланку реєстрації. ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі
Коментувати
Олександр
Доброго вечора,підкажіть будь ласка в 2021 році які потрібно здавати предмети,щоб поступити в Внутрішні Справи?На факультет номер3
Роман Янович
Для Олександр: Українська мова і література,історія України, творчий конкурс + на державне замовлення фізичні випробування. Для тих хто вирішив вступати у ЛьвДУВС на факультети державного замовлення нагадуємо, що вже розпочалася реєстрація на порталі МВС. Перший крок - вам потрібно заповнити анкету на порталі за посиланням https://osvita.np.gov.ua/. Або зайти на сайт Львівський державний університет внутрішніх справ www.lvduvs.edu.ua і відкрити "Реєстрація на навчання (державне замовлення )"
Коментувати
Anna
Доброго дня. Я буду здавати зно в 2021 році. Але я з 2005 року Чи зможу я поступити в льдвус на якийсь факультет ?
Роман Янович
Для Anna: Тільки на платні.
Anna
На 2 факультет на платне можу 2005 рік ?
Коментувати
Надя
Які предмети потрібно здавати і який мінімальний бал зно на державне в юридичному? (Буду поступати в 221)
Роман Янович
Українська мова і література,історія України, математика або іноземна мова + на державне замовлення фізичні випробування. Середній бал не менше 140. Для тих хто вирішив вступати у ЛьвДУВС на факультети державного замовлення нагадуємо, що вже розпочалася реєстрація на порталі МВС. Перший крок - вам потрібно заповнити анкету на порталі за посиланням https://osvita.np.gov.ua/. Або зайти на сайт Львівський державний університет внутрішніх справ www.lvduvs.edu.ua і відкрити "Реєстрація на навчання (державне замовлення )"
Коментувати
Лілія Ільницька
Доброго вечора, підскажіть будь ласка, якщо я надіслала онлайн заявку а в подальшому в лютому відвезу документи для вступу, то чи зможу я подавати, після здачі ЗНО, ще в інші університети?
Роман Янович
Для Лілія Ільницька: Звичайно.
Роман Янович
Для Лілія Ільницька: Для тих хто вирішив вступати у ЛьвДУВС на факультети державного замовлення нагадуємо, що вже розпочалася реєстрація на порталі МВС. Перший крок - вам потрібно заповнити анкету на порталі за посиланням https://osvita.np.gov.ua/. Або зайти на сайт Львівський державний університет внутрішніх справ www.lvduvs.edu.ua і відкрити "Реєстрація на навчання (державне замовлення )"
Коментувати
Андрій
Доброго вечора Підкажіть будь ласка чи зможу я вступити до університету за спеціальністю: правоохоронна діяльність, якщо маю проблеми із зором, а саме знижений зір одного ока
Роман Янович
Для Андрій: Це вирішує військово-лікарська комісія. Але у ЛьвДУВС можна навчатися і на платній основі.
Коментувати
Оксана Березовська
Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, чи є заочна форма навчання за спеціальністю ’’правоохоронна діяльність" і чи взагалі можна вивчитись на слідчого заочно?
Роман Янович
Для Оксана Березовська: Слідчих готують на факультеті №1 за спеціальністю право лише на стаціонарі. Спеціальність право можна здобути як на денній так і на заочній формі лише на госпрозрахунковій основі. Теж саме і з спеціальністю правоохоронна діяльність. Увага . Хто планує навчатися на держзамовленні , повинні від учора заповнити анкету на порталі Нацполіції за адресою https://osvita.np.gov.ua/
Коментувати
Аліна
Чи мржу я вступити в ЛьвДУВС в 2021 році на факультет підготовки фахівців з досудового розслідування на держ.замовлення(як курсантка) якщо мені ще не виповниться 17, але я вже закінчу 11 клас (17 виповниться тільки вкінці 2021 року, в грудні)?
Роман Янович
Для Аліна: 17 років повинно виповнитися до 31 грудня року вступу інакше вас не зареєструють на порталі Нацполіції за адресою https://osvita.np.gov.ua/. Реєстрація вже розпочата . Тож не гайте часу.
Коментувати
Ангеліна
Зараз навчаюся на 1 курсі факультету «Право» в іншому вузі(як студент) Чи є можливість пройти всі етапи відбору і потрапити в ЛьвДУВС за державним замовленням(курсантка) одразу на 2 курс?
Роман Янович
Для Ангеліна: Теоретично можна при наявності вільних місць. Реальніше на 1.
Your
А можна навчитися на платному навчанні як курсант? Я хочу бути курсантом але на платній основі) ( просто я зараз на бюджеті і вступати ще раз на бюджет це потрібно буде сплатити великі кошти( мені дешевше вийде платити у вас 3 роки)
Роман Янович
Для Your:Курсанти навчаються тільки на держзамовленні. Але ви можете здобути обрану вами спеціальність на платній основ,і але не як курсант.
Коментувати
Влад
Доброго дня. Які предмети зно потрібні для вступу на правоохорону діяльність?зно буду здавати в 2021 році
Андрій Токарський
Для Влад: +
Яна
+
Настя
+
Коментувати
Olexandra
Здрастуйте! Мене цікавить чи зможу я стати слідчим, якщо буду навчатися на факультеті права як студентка, а не курсантка. Дякую за відповідь)
Ол
Для Olexandra: ні
Diana
Зможете стати слідчим, на 3-му курсі обираєте напрямок
Роман Янович
Для Олександр: Зможете. Однак на факультетах державного замовлення випускники гарантовано скеровуються на роботу в поліцію. Студенти працевлаштовуються самостійно через курси початкової підготовки.
Коментувати
Юля Білецька
Доброго дня! Підкажіть до якого факультету відноситься патрульна поліція?,які потрібно здавати екзамети та їхні бали а також скільки триває навчання на патруля?
Роман Янович
Для Юля Білецька: факультет №3
Коментувати
Катерина
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи потрібно купувати форму на факультеті 3 ( контракт )? Чи дають роботу після закінчення бакалавра?
Роман Янович
Для Катерина: Форму купувати не потрібно. Роботою забезпечуються ті хто навчається на державному замовленні.
Андрій
Для Роман Янович: Доброго дня які предмети потрібно здати щоб поступити на правоохорону діяльність?
Василь
Для Роман Янович: Доброго вечора Вам! Скажіть будь ласка , на який факультет можна поступити, якщо на заочну форму навчання , напрям, спеціалізація? І якщо здавати ЗНО з іноземної мови, то обов’язково англійська мова, чи може бути німецька ? Дякую
Коментувати
каріна
добрий день,скажіть будь-ласка,які предмети потрібно складати щоб вступити до вас на юридичний факультет,спеціальність право081.(У 2021 буду склдати ЗНО)
Роман Янович
Для каріна: Правил прийому на 2021рік ще не існує. Цього року здавали українську мову та літературу; історію України, математику або іноземну мову.
Марта
Скажіть будь ласка , коли буде вся інформація щодо вступу 2021?
Коментувати
Соня
Чи потрібен МЕДОГЛЯД щоб вступити до вас на юридичний факультет у 2020 році? Якщо так, то до якого числа потрібно відвезти оригінали документів?
Роман Янович
Для Соня: Ні . до 06.09.2020
Коментувати
Юлія
Доброго дня, скажіть будласка чи можна поступити до вас з такими предметами як: українська мова та література, історія України, географія,і чи є заочна форма навчання?
Роман Янович
Для Юлія: так. є.
Коментувати
Іванка
Можливо вступити до вас на державну форму (Право)з такими балами:Укр мова-172,Історія-164,Геог... рафія-168,Англійська-142?...
Solomiya Oleksyn
Доброго дня.Чи буде творчий конкурс при вступі на такий факультет,як "право"?Та зі скількома балами можна пройти на платне навчання?
Ірина Труш
Добрий вечір підкажіть будь ласка на яку професію можна пройти з такими балами математика 107 англійська 115 українська мова 142