Рейтинг
2965
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 654 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Уляна
Доброго дня! Що потрібно здавати на юридичний факультет і яка вартість навчання?
Victoria Ivashynyuta
Для Уляна: Сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України, і третій на вибір: математики або іноземної мови (англійська, французька, німецька, іспанська мови), або географії, або біології. Так, було цього року. Вартість навчання становить: 15900 грн/рік (денна форма), 8900 грн/рік (заочна форма)
Коментувати
Ivanna
Доброго дня. Я хочу поступати на слідчого. Скажіть будь ласка, які потрібні предмети ЗНО для цього на державну форму?
Victoria Ivashynyuta
Для Ivanna: кандидати на вступ подають сертифікати з української мови та літератури, історії України. Крім цього вони складають іспит з фізичної підготовки (біг на 100 та 1000 м, комплексну силову вправу (прес+відтискання)
Коментувати
Софія
Доброго дня))хочу поступити на психологію в 2017 році після 11 класу. які потрібні ЗНО для вступу, яким має бути прохідний бал? та ким я зможу працювати після того як вивчусь на цю спеціальність?
Victoria Ivashynyuta
Для Софія: сертифікат ЗНО з української мови та літератури, біології і третій предмет на вибір: історії України або математики, або географії, або іноземної мови (англійська, французька, німецька, іспанська мови). Прохідного балу немає. Ви повинні просто здати ЗНО, що дає Вам право подавати документи на вступ.
Дана
Добрий день Де я зможу працювати після того як закінчу -факультет-психологія ? Дякую
Коментувати
Тіна
Добрий день! Скажіть будь ласка, чи можна після закінчення коледжу з спеціальністю "бухгалтерський облік" поступати у ВУЗ на факультет економічної безпеки? На який курс і ціна навчання? Що при цьому потрібно здавати? І чи є пільги для дітей учасників АТО?
Tina
Які предмети потрібно здавати , щоб поступити на юридичний факультет ? Буде здобута лише одна спеціальність - юрист ?
Victoria Ivashynyuta
Для Tina: так, лише одна. Сертифікат ЗНО з української мови та літератури, історії України, і третій на вибір: математики або іноземної мови (англійська, французька, німецька, іспанська мови), або географії, або біології. Так, було цього року. Не виключено, що наступного будуть певні зміни
Коментувати
Michał
Доброго дня=) Напишіть будь ласка перелік заочних спеціальностей у ЛДУВС , або лінк на них=)
Victoria Ivashynyuta
Для Michał: право, психологія, облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, менеджмент.
Коментувати
Діана
Доброго дня! Я хочу поступити в 2017 патрульну або кримінальну поліцію, після школи. Які предмети ЗНО потрібно і фізичні нормативи для поступання? Вартість навчання? Які документи потрібно?
Victoria Ivashynyuta
Для Діана: ЗНО: українська мова та література, історія України. Іспит з фізо включає біг на 100 м та 1000 м, а також комплексну силову вправу (прес+відтискання). Навчання на цих факультетах - безкошовне!!! Процедуру вступу Вам розкажуть в відділку поліції за Вашим місцем реєстрації. Адже вступити до ЛьвДУВС на держфакультет можна лише при наявності направлення з практичних підрозділів. Цим слід зайнятись вже з початку нового року (січень-лютий)
Лідія
Для Victoria Ivashynyuta: Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна поступати у ваш заклад після закінчення технологічного коледжу Нац. ун. "Львівська політехніка" з спеуіальністю "економіка,фінанси, підприємство", на який курс і який факультет? Дякую!
Коментувати
Василиса
Щоб поступити на 2017 рік на факультет криміналістика потрібно в січні заявку подавати?
Victoria Ivashynyuta
Для Василиса: так, особову справу потрібно готувати завчасно (січень-лютий). Для того щоб розпочати цей процес треба звернутись до підрозділу кадрового забезпечення відділку поліції за Вашим місцем реєстрації.
viktoria
навіщо звертатись до підрозділу кадрового забезпечення відділку поліції ?
Victoria Ivashynyuta
Щоб отримати направлення на навчання з практичного підрозділу поліції. Без нього Ви не поступите.
Коментувати
каміла
Добрий день)Якщо я хочу йди на криміналіста чи треба здавати іноземну мову?
Victoria Ivashynyuta
Для каміла: ні, не потрібно. Два ЗНО: українська мова та література, історія України (так принаймні було 3 останніх роки)
Коментувати
таня
Скажыть будь ласка хочу поступати в 2017 в цю академію скажіть які потрібно здати нормативи для дівчини аби пройти?
Victoria Ivashynyuta
Для таня: академія МВС у Києві, а це університет. Дівчата здають біг на 100 м, 1000 м та комплексну силову вправу (прес + відтискання)
таня
Який час дається на виконання нормативів?
Victoria Ivashynyuta
1 хвивина на прес і 1 хвилина на відтискання - загалом 2 хвилини!
Коментувати
Світлана
Можна поступити сди після 11 класу? І чи можна тут навчатись на адвоката?
Victoria Ivashynyuta
Для Світлана: так, сюди можна вступити після закінчення школи. Адвокатів та юристів навчають на юридичному факультеті (№ 6)
Коментувати
Олена
Доброго дня,напишіть,будь ласка,чи є у ВУЗі окремий напрямок ’прокуратура’,чи тільки ’прокуратура і слідство’ ? І які повинні бути результати ЗНО,щоб був шанс поступити на державне навчання? Дякую))
Victoria Ivashynyuta
Для Олена: на державних факультетах ЛьвДУВС не готують прокурорів. Є три основні напрямки навчання: підготовка майбутніх слідчих, кримінальної поліції та поліції громадської безпеки. Бали ЗНО повинні бути високими (не можу сказати наскільки, адже кожного року конкурс різниця), і високими також повинні бути результати конкурсу фізичних здібностей.
Коментувати
Оксана
скільки було студентів на 1 прохідне місце????
Наташа
Доброгог дня, хочу подавати документи на слідчого або на експерта) можете сказати що потрібно здавати? і чи обов"язково дівчатам жити в казармі якщо на бюджет і проходити КМБ? І який приблизно повинен бути бал на бюджет?)дякую)
Victoria Ivashynyuta
Для Наташа: у ЛьвДУВС здійснюють підготовку слідчих. Експертів - у Києві. Так, дівчатам потрібно дити на казармі, і в обов’язковому порядку проходити "курс молодого бійця"
Коментувати
Марія
Доброго дня,я хочу поступити у кримінальну поліцію у 2017 р.,в мене є медична освіта,які мені потрібно здавати екзамени для вступу,на державну або на платну форму?
Victoria Ivashynyuta
Для Марія: Факультет кримінальної поліції - це державний факультет. Платної форми навчання на цьому факультеті немає. Для вступу на державний факультет потрібно надати сертифікати ЗНО з укр. мови та літератури і історії України, а також скласти іспит з фізичної підготовки (не береться до уваги отримана раніше освіта). Перевагою отримана раніше освіта буде при вступі на платні факультети (юридичний, економічний, психологічний)
Коментувати
Олена
Доброго дня! Яке зно треба здати щоб поступити в ЛДУВС?
Victoria Ivashynyuta
Для Олена: українська мова та література - була обов’язковою для всіх абітурієнтів. Історія України - другий обов’язковий предмет для вступників на держфакультети. Щодо цивільних, то на факультет психології - другий обов’язковий це біологія, на економічний - математика, на юридичний - історія України. Третій предмет на вибір. Детальніше у Правилах прийому до ЛьвДУВС - http://www.lvduvs.edu.ua/abitur/pravyla2016.pdf
Коментувати
Максим
Доброго дня. Буду закінчувати бакалаврат у Польщі, отримаю диплом (напрям називається prawno-biznesowy, тобто право і бізнес). Скажіть, чи можу вступити на магістратуру у ЛДУВС? Хочу напрям правознавство. І як відбуватиметься процедура вступу?
Victoria Ivashynyuta
Для Максим: теоретично так. Але Ваш диплом повинен пройти процедуру нострифікації - http://mon.gov.ua/activity/poslugi/viznannya-dokumentiv/viznannya.html
Максим
Victoria Ivashynyuta, на скільки мені відомо, то Україна і Польща підписали угоду про взаємне визнання дипломів. То чи диплом мусить пройти через ту процедеру?
Victoria Ivashynyuta
Так, все одно мусить.
Коментувати
Peter Reich
Доброго дня,хочу поступати в 17році,цікавить інформація про предмети і середній бал для вступу у кримінальну поліцію,також іформація про вправи на конкурсі фізичних вправ. Дякую
Victoria Ivashynyuta
Для Peter Reich: Доброго дня. Вступники подають сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України (так було останні 2 роки як буде у 2017-ому ми напевне не знаємо). Щодо конкурсу фізичних здібностей, то кандидати здають біг на 100 м та 1000 м та комплексну силову вправу (прес + відтискання). Детальнішу інформацію Ви можете знайти у Правилах прийому до ЛьвДУВС на сайті вишу - http://lvduvs.edu.ua/
Коментувати
Ліля
Скажіть будь ласка які предмети ЗНО потрібно здавати щоб поступити на факультет психології?
Victoria Ivashynyuta
Для Ліля: у 2016 році абітурієнти подавали сертифікати з трьох предметів. Українська мова і література, біологія - обов’язкові. І третій на вибір: історія України або математика або географія або іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська мови).
Коментувати
Віталій
Доброго дня, наступного року я закінчую навчання в коледжі за спеціальністю правознавство. Чи можна поступити в ваш ВУЗ на заочну форму навчання на юридичний факультет? Який термін навчання?
Настя
Для Віталій: взагалі можна, я так зробила в цьому році, але наступного року може треба здавати зно у зв’язку із реформою про освіту. але я точно не знаю
Victoria Ivashynyuta
Для Віталій: так, це можливо. Навчання триватиме 3 роки. Станом на сьогодні оплата становить - 7900 грн/рік.
Коментувати