Рейтинг
2964
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 653 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
viktoria
а потрібно для вступу на криміналістику проходити вступний тест?
Victoria Ivashynyuta
Для viktoria: ні, лише конкурс фізичних здібностей.
Коментувати
Маряна
Скажіть будь-ласка із дипломом молодшого спеціаліста, що потрібно для вступу на заочну форму(правознавство)?
Victoria Ivashynyuta
Для Маряна: на заочну форму: «бакалавр» за спеціальністю «Право» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», термін навчання – 3 роки, комплексний екзамен: конституційне право; кримінальне право; цивільне право (тести).
Коментувати
Елена Ковбасюк
Чи потрібен для вступу на юридичний факультет конкурс фізичних здібностей? Чи можна на юрфак поступити на держане навчання?які на цей факультет для вступу потрібно здати ЗНО,і який повинен бути їх мінімальний бал? І якщо вчитись на бюджеті,то яка приблизно ціна може бути за рік?)
ира
Для Елена Ковбасюк: конкурс фізичних здібностей не потрібен, державного навчання нема, історію, англійську та українську мову, абол ж матетматику, а вибір англ чи математика, беруть всіх , головне хочаб 110 балів набрати,Ю але можуть вигнати ,якщо в подальшому вчитися не будеш, ціна за рік 16000
Коментувати
Лілія
Cкажіть будь-ласка,де можна взяти питання до екзаменів з навчальних дисциплін на 1 курс факультету №5,освітній ступінь бакалавр?
Victoria Ivashynyuta
Для Лілія: вибачте, у нас нема такої інформації. Зверніться до методистів.
Коментувати
Свєта Марків
СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЯКА ЦІНА ОПЛАТИ ЗА НАВЧАННЯ НА КРИМІНАЛІСТИКУ ПІСЛЯ 11 КЛАСУ ? І ЯКІ ВИМОГИ ПРИ ВСТУПІ ? СКІЛЬКИ ХОЧА Б ПРИБЛИЗНО ПОТРІБНО ПІДТЯГНУТИСЬ І ВІДЖАТИСЯ ЗА СКІЛЬКИ ЧАСУ ?
Victoria Ivashynyuta
Для Свєта Марків: навчання на цьому факультеті - безкоштовне. Основні вимоги - це сертифікати з української мови та літератури, а також історії України. Ну і безперечно - конкурс фізичних здібностей. Ви повинні будете пробігти на час 100 м та 1 км, а також виконати комплексну силову вправу (максимум віджимань за 1 хв + максимум зробити прес за 1 хв)
Коментувати
Анастасія
Добрий день, хочу поступити на юридичний на 2017 рік, які екзамени потібно здавати на ЗНО??
Victoria Ivashynyuta
Для Анастасія: з року в рік обов’язковими лишаються українська мова та література, історія України. В 2015-ому давали на вибір математику чи іноземну. В 2016-ому на вибір давали взагалі 4 предмета. Як буде в наступному точно невідомо. Однак перші два - будуть 100%.
Коментувати
Наталія
Як проходять курси підготовки до зно,на базі університету?
Victoria Ivashynyuta
Для Наталія: такі курси були в 2013 році, однак університет відмовився від практики їх проведення, адже було мало охочих їх відвідувати.
Коментувати
сергій
Скажіть будь ласка можна навчатися заочно на слідчого?
Victoria Ivashynyuta
Для сергій: ні, лише на денній формі. Адже в іншому варанті ми з Вас слідчого не зробимо )
Коментувати
галина
підкажіть будь-ласка, коли починається осіння сесія на факультеті облік і аудит
Victoria Ivashynyuta
Для галина: вибачте, не володію такою інформацією. Зверніться до методистів.
Коментувати
Катя
Можна поступите на юридичне після 9 класу? І що потрібно (який прохідний бал, нормативи, які предмети і тд) ?
Victoria Ivashynyuta
Для Катя: до ЛьвДУВС взагалі не можна поступити після 9-го класу, на жоден з факультетів. Лише на основі повної середньої освіти.
Коментувати
Вікторія
1)Якщо поступать в 2019році чі в 2020році то потрібно здавати лише історію україни тести Укр мову +літературу(диктант) 2)І більш ніякі предмети не потрібно здавать в вступних екзаменах? 3)за скільки потрібно бігти 100метрів? 1000метрів? Скільки потрібно прес качать разів? І скільки потрібно віджиматися? 4)якщо ти в школі погано здав ЗНО а вступні нормально то приймуть чи ні?
Victoria Ivashynyuta
Для Вікторія: ну перш за все, ми не знаємо наразі якими будуть вимоги до вступників у 2019-2020 роках. А щодо "вступних", то в ЛьвДУВС вступники здають лише фізо. А до уваги беруться сертифікати ЗНО.
Коментувати
Лєра
Які прохідні бали в ЗНО?для кримінальної поліції або на юридичне?
Victoria Ivashynyuta
Для Лєра: у нас вже два роки немає встановленого прохідного балу. Вступ відбувається на конкурсній основі: в кого вищі бали, той перший в списку. Якщо Ви мали на увазі мінімальний, то подавати документи мають право усі, хто склав ЗНО.
Коментувати
ніна
СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЯКА ЦІНА ОПЛАТИ ЗА НАВЧЯННЯ НА СЛІДЧОГО ПІЛЯ 11 КЛАСУ ? І ЯКІ ВИМОГИ ПРИ ВТУПІ ? сКІЛЬКИ ХОЧАБ ПРИБЛИЗНО ПОТРІБНО ПІДТЯГНУТИСЬ І ВІДЖАТИСЯ
Victoria Ivashynyuta
Для ніна: навчання на цьому факультеті - безкоштовне. Основні вимоги - це сертифікати з української мови та літератури, а також історії України. Ну і безперечно - конкурс фізичних здібностей. Ви повинні будете пробігти на час 100 м та 1 км, а також виконати комплексну силову вправу (максимум віджимань за 1 хв + максимум зробити прес за 1 хв)
Коментувати
Роксолана
Доброго вечора, яка ціна факультету криміналісттки
Victoria Ivashynyuta
Для Роксолана: це державний факультет, тому навчання тут бещкоштовне
Коментувати
Софія
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи є вступні екзамени на юридичний факультет,чи тільки ЗНО?
Victoria Ivashynyuta
Для Софія: лише ЗНО
Коментувати
Таня
Які предмети потрібно здавати на факультет криміналістики
Victoria Ivashynyuta
Для Таня: ЗНО з української мови та літератури, історії України. А також іспит з фізичної підготовки (біг на 100 та 1000 м, комплексна силова вправа (прес + відтискання)
Коментувати
Катя
Доброго дня. Якщо я хочу поступати на юридичний факультет, мені потрідно здавати фізичну підготовку? В загальній інформації на сайті написано, що немає гуртожитку. Це так, чи інформація застаріла?
Victoria Ivashynyuta
Для Катя: ні, фізичну підготовку здавати не потрібно. На жаль, в ЛьвДУВС немає гуртожитків, однак ми сприяємо 100% поселенню наших студентів у гуртожитки сусідніх вишів.
Коментувати
Катерина
Добрий день хочу поступати сюди після коледжу на слідчого на заочну форму,що потрібно здавати і на який курс яка цвна навчання?
Victoria Ivashynyuta
Для Катерина: навчатись "на слідчого" можна лише на денній формі. Якщо ж Ви закінчуєте юридичний коледж, то маєте змогу вступити на заочну форму навчання на юридичний факультет (навчання 3 роки, вартість 8900 грн/рік)
Коментувати
Олександра
Доброго дня,скажіть будь ласка чи можна поступати на юридичний факультет після закінчення 9 класів і які предмети потрібно здавати?
Victoria Ivashynyuta
Для Олександра: ні, не можна. Лише на базі повної середньої освіти.
Коментувати
Уляна
Доброго дня! Що потрібно здавати на юридичний факультет і яка вартість навчання?
Victoria Ivashynyuta
Для Уляна: Сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України, і третій на вибір: математики або іноземної мови (англійська, французька, німецька, іспанська мови), або географії, або біології. Так, було цього року. Вартість навчання становить: 15900 грн/рік (денна форма), 8900 грн/рік (заочна форма)
Коментувати