Рейтинг
2964
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 653 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вікторія
А якщо мені 17 років буде 6 вересня я зможу поступити?
Роман Янович
Для вікторія: Так, необхідно щоб 17 років виповнилося до кінця року поступлення, тобто до 31 рудня включно.
Коментувати
Світлана
Добрий день! Який потрібно мати бал ЗНО (з української мови і української літератури та з історії України) щоб поступити у ваш заклад на криміналіста у 2017 році? Якщо я здам ЗНО з певних предметів на 124 і більше балів чи зможу я поступити? Який мінімальний бал з ЗНО? Якщо я погано віджимусь за одну хвилину чи повпливає це на поступлення в університет (я дівчина)? Для вступу потрібні лише сертифікат ЗНО української мови і української літератури та з історії України чи ще з чогось? І чи є стипендія? проживання якщо ти дівчина обов’язково є в казармі? Опишіть будь ласка коротко проживання в казармі
Роман Янович
Для Світлана: Все залежить на який факультет Ви збираєтеся поступати. Факультету криміналістики в нашому вузі не має. Якщо Вас цікавить факультет № 2 з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції . ЗНО (з української мови і української літератури та з історії України) .Мінімальний бал ЗНО в університеті не встановлюється, до конкурсу допускаються всі хто успішно здав ЗНО. Результати фізичних випробувань прирівнюються то результатів ЗНО. Відповідно, іх необхідно здати як можна успішніше. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Коментувати
оля
мені в жовтні виповниться 17 років якщо я пройду за всіма вимогами чи з1 вересня зарахують мене до вашого вузу
Роман Янович
Для оля: Так, необхідно щоб 17 років виповнилося до кінця року поступлення, тобто до 31 рудня включно.
Коментувати
Василина
Добрий день. В мене диплом бакалавра з правознавства. Що потрібно для вступу на спеціаліста і магістратуру. Варьість навчання заочне відділення.
Victoria Ivashynyuta
Для Василина: «спеціаліст» за спеціальністю «Право» на базі вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр», термін навчання – 1 рік, комплексний екзамен з фахових дисциплін: теорія держави та права; конституційне право; цивільне право; господарське право; кримінальне право; кримінальний процес (тести); іноземна мова (тести). Вартість навчання - 10500 грн. Для "магістра" вступні випробування ті ж самі. Єдине тривалість навчання - 2 роки, і вартість - 14900 грн./рік.
Коментувати
Mariana  Torous
Доброго дня.Підкажіть будь ласка що потрібно щоб вступити на слідчого??
Victoria Ivashynyuta
Для Mariana Torous: для цього потрібно спершу оформити навчальну справу в Управлінні кадрового забезпечення Головного управління Нацполіції у Вашій області. Отримати направлення на медичний огляд та успішно його пройти (все це бажано зробити в січні після свят). Далі, скласти ЗНО з української мови та літератури, історії України. Підтягнути свою фізичну форму, адже на вступному іспиті з фізичної підготовки Ви здаватимете біг на 100 м та 1 км, а також комплексну силову вправу (прес + відтискання)
Женя
Який час для дистанцій та яка кількість на силових вправах потрібні для складання іспиту? Коли він буде проводитись і де?
Коментувати
катя
Доброго дня, скажіть будь ласка, я закінчила ЛНУ ім.І.Франка, факультет журналістики(бакалавр), чи можливо переквалафікуватись на будь-який факультет вашого університету?
Victoria Ivashynyuta
Для катя: так, можливо. На факультети: юридичний, економічний чи психологічний. Ви можете вступити за умови складання вступних випробувань та здобувати освітній ступінь "Спеціаліст" за спеціальностями "Право", "Психологія", "Фінанси, банківська справа та страхування" чи "Облік і аудит".
Коментувати
Мурашка
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, нормативи для дівчат у вашомій академії і також які потрібно здавати екзамени на спеціальність Цивільна безпека. і чи є взагалі така спеціальність. Дякую
Victoria Ivashynyuta
Для Мурашка: доброго дня. Ні, такої спеціальності немає.
Коментувати
Світлана Гурманська
Який потрібно мати бал ЗНО (з української мови і української літератури та з історії України) щоб поступити у ваш заклад на криміналіста у 2017 році? Якщо я здам ЗНО з певних предметів на 124 і більше балів чи зможу я поступити? Який мінімальний бал з ЗНО? Якщо я погано віджимусь за одну хвилину чи повпливає це на поступлення в університет (я дівчина)? Для вступу потрібні лише сертифікат ЗНО української мови і української літератури та з історії України чи ще з чогось? І чи є стипендія? проживання якщо ти дівчина обов’язково є в казармі? Опишіть будь ласка коротко проживання в казармі
Роман Янович
Для Світлана Гурманська: Все залежить на який факультет Ви збираєтеся поступати. Факультету криміналістики в нашому вузі не має. Якщо Вас цікавить факультет № 2 з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції . ЗНО (з української мови і української літератури та з історії України) .Мінімальний бал ЗНО в університеті не встановлюється, до конкурсу допускаються всі хто успішно здав ЗНО. Результати фізичних випробувань прирівнюються то результатів ЗНО. Відповідно, іх необхідно здати як можна успішніше. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Коментувати
Ivanna
Скажіть будь ласка, яка ціна оплати за навчання на слідчого? І якщо дівчина, то обовязково жити в казармі?
Victoria Ivashynyuta
Для Ivanna: ціна навчання на цьому факультеті - 0, 00 грн., адже це державне замовлення. І так, дівчата живуть на казармі 2 роки.
Коментувати
Мар'яна
Які предмети потрібно на ЗНО для поступлення
Victoria Ivashynyuta
Для Мар’яна: все залежить від факультету, який Ви обираєте. Для ВСІХ Факультетів обов’язковим предметом ж українська мова та література. А далі є вибір. На державні факультети - + історія України, на факультет психології - + біологія, на економічний - + математика, на юридичний - + історія.
Коментувати
Денис
Добрий день,а після вечірньої школи до вас можна поступити на якийсь з факультетів,що здійснюють підготовку поліцейських?
Victoria Ivashynyuta
Для Денис: якщо у Вас є повна середня освіта, то так. Це обов’язкова умова. Ну і звичайно сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України.
Коментувати
Юлія
Добрий день. Скажіть ,будь ласка, чи є обмеження по віку для факультета 1??
Victoria Ivashynyuta
Для Юлія: є. Станом на 1 вересня 2017 року Вам має бути 17 років.
Коментувати
Богдан
У даному закладі всі факультети мають державні місця? Якщо є такі що не мають, то які? Навчання проходить, як у студентів чи так як у курсантів(казарма і т.д.)?
Victoria Ivashynyuta
Для Богдан: якщо мова йде про денну форму навчання, то в ЛьвДУВС є 6 факультетів: на трьох навчаються студенти, ще на трьох - курсанти. На тих, де навчаються курсанти, факультети № 1, 2 та 3, навчання БЕЗКОШТОВНЕ (державне замовлення). На факультетах № 6, 7 та 8 - навчання на платній основі.
Коментувати
Андрій
Підкажіть кажуть, що треба проходити медичний огляд раніше коли це можна зробити і що ще треба для вступу на факультет слідства. І коли потрібно подавати документи на наступний рік для вступу. Буду дуже вдячний.
Victoria Ivashynyuta
Для Андрій: до так званої реформи, весь цей процес розпочинався у січні нового року. Минулого року вийшла затримка, адже до кінця не знали буде набір чи ні. Щодо набору у 2017 році, то думаю після свят у січні Ви вже можете розпочинати процес з оформлення особової справи в Управлінні кадрового забезпечення Головного управління Нацполіції в Вашій області. Там Ви і отримаєте направлення на медичний огляд.
Коментувати
sonia
А можна після 9 класу в поліцію?)) якщо так,то яка вартість навчання, та які предмети потрібні?)
Victoria Ivashynyuta
Для sonia: ні. Лише на основі повної середньої освіти. Якщо ж все-таки вирішити поступати після 11-го, то майте на увазі, що навчання на факультетах, що здійснюють підготовку поліцейських - БЕЗКОШТОВНЕ, адже це державне замовлення.
sonia
А які вступні предмети??
Victoria Ivashynyuta
Українська мова та література, історія України
Коментувати
Анастасія
Добрий день, скажіть будь ласка, якщо я маю вади слуху, то чи можу я вступиьи до вас на юридичний? Фізична підготовка на рівні
Victoria Ivashynyuta
Для Анастасія: лише кандидати на навчання на факультети, що здійснюють підготовку поліцейських (№ 1,2 і 3) вимагають обов’язкове проходження медичного огляду. З вадами слуху скоріш за все Ви не пройдете. Однак юридичний факультет (№6) цього не вимагає, і конкурсу фізичних здібностей не потрібно.
Коментувати
Христина
Добрий день чи можна поступити до вас після 9 класа на слітчого оперативника
Victoria Ivashynyuta
Для Христина: ні, не можна. Лише на базі повної середньої освіти.
Коментувати
Андрій
Дорого вечора , мені 26 років - а за плечима маю лише повну загальну середню освіту ! Підскажіть будь ласка - якщо заочно 4 роки вичитись на факультеті право , то яка ймовірність після навчання потрапити на роботу в мвс ?
Victoria Ivashynyuta
Для Андрій: у зв’язку з останніми новинами, а саме великою нестачею кадрів в лавах Нацполіції, ймовірність є. Вона була б значно вища, якби Ви вчились на денній формі.
Коментувати
Анастасія
Дорого вечора Яка ціна оплати юридичного факультету і економічного факультету?
ира
Для Анастасія: юридичного 16 тисяч
Коментувати
inkognito
Скажіть,будь ласка,чи можна брати направлення з прокуратури за місцем проживаня?Коли потрібно проходити медогляд?Чи про нього скажуть вже при подачі документів?
Victoria Ivashynyuta
Для inkognito: ну прокуратура тут взагалі ні до чого. Це хіба, якщо Ви маєте намір вступати до Академії прокуратури. Якщо ж Ви хочете стати поліцейським і вступати до ЛьвДУВС, Вам потрібно брати направлення із підрозділу поліції за Вашим місцем проживання.
Коментувати