Рейтинг
2954
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 651 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь Рожкович
Добрий День ! Коли день вiдкритих дверей ? I який прохiдний бал на факультет Кримiнальна Полiцiя ?
Роман Янович
Для Василь Рожкович: День відкритих дверей відбудеться після затвердження правил прийому. Очевидно кінець січня початок лютого. Якщо визацікавлені зв"яжіться зі мною і я вам обов"язково передзвоню, коли питання буде вирішено. Що стосується прохідного балу, все залежить від кількості заяв та результатів ЗНО. До конкурсу допускаються всі чиї справи прийдуть вчасно при умові успішної здачі ЗНО. Далі фізичні випробування і конкурс. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Роман Янович
У суботу, 29 квітня, об 11.00 год. Львівський державний університет внутрішніх справ гостинно запрошує випускників загальноосвітніх навчальних закладів, їхніх батьків та усіх охочих на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ! Ви матимете можливість: ????отримати ґрунтовну інформацію про навчальний заклад, спеціальності, умови вступу у 2017 році; ???? дізнатись про переваги навчання в університеті; ???? ознайомитись із матеріальною базою навчального закладу; ???? почути відповіді на запитання, що вас цікавлять. У програмі Дня відкритих дверей заплановано проведення показових виступів курсантів і працівників університету, ознайомча екскурсія територією вишу та ще багато чого цікавого. Чекаємо вас 29 квітня об 11.00 год. за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Коментувати
Чесний громадянин
Факт про цей "ВНЗ" - якщо не купиш втридорога книжку у викладача, то він знайде за що до тебе придертися і відправити на перездачу:) Чи вартий диплом шалених хабарів?
Роман Янович
Для Чесний громадянин: "ЧЕСНІ громадяни " хабарів не дають. До Вашого відома. У ЛьвДУВС давно вже іспити і заліки здають на комп"ютері.
Коментувати
Олег
В казармі обов’язково жити , якщо я не зможу жити в казармі постану здоров’ю? Чи то залежить від факультету ?
Роман Янович
Для Олег: Якщо Ви по стану здоров"я не можете жити в казармі, напевно, Ви не пройдете медкомісію.
Коментувати
Роман Янович
Для Ніка: Факультети з підготовки кадрів для підрозділів поліції готують фахівців за державним замовленням ( безкоштовно). Поступати можна всім хто хто має повну середню освіту та успішно здасть ЗНО (з української мови і літератури та з історії України) та фізичні випробування і пройде конкурс. Але для того Вам необхідно заздалегіть. Бажано відразу після Нового року звернутися в територіальний підрозділ поліції за місцем проживання. Там на ВАС сформують справу абітурієнта, для цього Вам необхідно буде, зокрема, пройти медкомісію. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Назар
Скажіть будь ласка , якщо я проживаю в сільській місцевості то для поступлення у ваш університет на факультет кримінальна поліція чи на інший факультет , то мені потрібно звертатися у районне відділення поліції , чи можна в будь якому іншому ,наприклад у Львові ?
Роман Янович
Для Назар: Бажано за місцем проживання це полегшує процедуру оформлення справи абітурієнта але можете спробувати і у Львові і в сусідньому районі.
Валерія
Я хочу поступити шоб працювати в поліції це можливо після 9 класу та що потрібно робити щоб поступити
Коментувати
Ніка
Яка ціна навчання на поліцейського? Які предмети на ЗНО потрібно здавати?
Наталія
Для Роман Янович:Сважіть будь ласка як до вас поступати після закінчення коледжу?які документи потрібні?і чи можна зразу на 3 курс пройти?
Роман Янович
З переліком документів Ви можете ознайомитися на офіційному сайті університету на сторінці "Вступникам". На 3 курс можна поступити лише на денну форму платниз факультетів. На заочну форму на 2 курс. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Коментувати
АЛІНА
Скажіть будь ласка, чому на конкурсі фізичних здібностей, особливо для дівчат, у вас такі завищені вимоги за 16рік, якщо в інших ВУЗах вашого спрямування вони нижчі, навіть при наборі в поліцію вимоги для фізо на вік 18 років були нижчі ніж у вашому закладі? Чи плануєте їх перегляд у 17 році? Здається нормативи з фізо мають бути у всіх вузах МВС однакові, чому у вас завищені? Такі конкурси можуть "пахнути" корупцією"!
Роман Янович
Для АЛІНА: Вимоги до конкурсу фізичних здібностей однакові до всіх поліцейських ВНЗ. Саме МВС затверджує порядок комплектування кадрів і встановлює вид випробувань і нормативи. Можливо вони відрізняються від вимог щодо патрульних. Але виші випускають офіцерів а рядових патрульних. Дуже шкода, що Ви ще не спробували здавати випробувань а Вам уже "пахне корупцією".
Коментувати
Таня
Добрий вечір, можете детвльніше сказати за конкурс що це за таке?
Роман Янович
Для Таня: При вступі до ЛьвДУВС проходить конкурсний відбір за результатами ЗНО та середнього балу атестата. При вступі на факультети державного замовлення, враховуються також результати фізичних випробувань.
Катерина
Скажіть будь ласка, а якщо я вже маю диплом педагогічної освіти, і хочу вступити на підготовку підрозділу поліції, яким чином буде проходити конкурсний відбіртакож " З середнього балу атестата" чи все ж таки мій диплом мені допоможе в цьому випадку???
Коментувати
Олександр
1)Де можливо отримати перелік цін на денну форму навчання всіх факультетів ? 2) На який з факультетів для вас прийшло Державне замовлення ?
Роман Янович
Для Олександр: Госпрозрахунковими факультетами ЛьвДУВС є факультети №№ 5 Заочного навчання цивільних осіб, 6- Юридичний, 7- психології та 8 - економічний. Всі інші факультети готують фахівців для підрозділів поліції за державним замовленням. Про оплату Ви можете дізнатись На офіційному сайті ЛьвДУВС, зокрема як що зайдете на стрінку "вступникам". Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Коментувати
Marco Reus
Чи впливає атестат велику роль для поступлення?Чи головне успішно здати ЗНО і фізичну підготовку?
Роман Янович
Для Marco Reus: При вступі враховуються як результати ЗНО так і середній бал атестата.
Marco Reus
А якшо атестат не дуже ,а ЗНО здав успішно? І які тре предмети на ЗНО з підготовки спец. підроз. кримінальної поліції?
Коментувати
Євген
Скажіть будь-ласка які нормативи треба здать з фізичної підготови?
Роман Янович
Для Євген: Біг 1000 і 100 метрів та комплексна силова вправа ( 1 хв. прес 1 хв. згинання- розгинання рук в упорі лежачи.) Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Коментувати
Khrystyna
А якщов мене поганий зір ,я можу поступити на слідчого?
Роман Янович
Для Khrystyna: Поганий зір буває різний. Це питання до медкомісії.
Коментувати
Христя
Чи приймають до вузу тих ,кому виповнюється 17 років після закінчення школи в листопаді
Роман Янович
Для Христя: Так, необхідно щоб 17 років виповнилося до кінця року поступлення, тобто до 31 рудня включно.
Коментувати
Віталій
Доброго дня) Я зараз вчусь на слюсаря з ремонту авто , в кінці червня 2017 року получу диплом і свідоцтво про закінчення середньої освіти Чи зможу я поступити на факультет криміналістики?
Роман Янович
Для Віталій: Факультету криміналістики у ЛьвДУВС не існує. Якщо Вас цікавить факультет з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції. Поступати можна всім хто хто має повну середню освіту та успішно здасть ЗНО (з української мови і літератури та з історії України) та фізичні випробування і пройде конкурс. Але для того Вам необхідно заздалегіть. Бажано відразу після Нового року звернутися в територіальний підрозділ поліції за місцем проживання. Там на ВАС сформують справу абітурієнта, для цього Вам необхідно буде, зокрема, пройти медкомісію. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Коментувати
Юля
Доброго дня , скільки часу потрібно вчитись на факультеті з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції на заочно і яка ціна навчання в рік?
Роман Янович
Для Юля: Факультет з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції. здійснює навчання за державним замовленням на денній формі навчання. Термін навчання на бакалавраті 4 роки. Детальнішу інформацію Ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Коментувати
Марія
а здавати біг потрібно на час? і чи факультет психології державний?
Роман Янович
Для Марія: Факультет психології госпрозрахунковий. Здачі фізичних випробувань для вступу до Університету на факультети психології, юридичний та економічний не потрібно. На жаль, іншого способу здачі нормативів з бігу людство не придумало.
Коментувати
Оля
Привіт)чи можна дівчині поступити до вас з балами вище 180 на державне?і які умови проживання, розпорядку дня?
Роман Янович
Для Оля: Поступити можна всім хто успішно здасть ЗНО та фізичні випробування і пройде конкурс. Але для того Вам необхідно заздалегіть. Бажано відразу після Нового року звернутися звернітися в територіальний підрозділ поліції за місцем проживання. Там на ВАС сформують справу абітурієнта, для цього Вам необхідно буде зокрема пройти медкомісію. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
вікторія
а який конкурс здавати?
Коментувати
Таня
Добрий вечір! а коли день відкритих дверей? І чи є підготовчі круси!
Роман Янович
Для Таня: День "Відкритих дверей" планується до кінця року. Слідкуйте за офіційним сайтом. Або зателефонуйте мені за тел. О67 92246 70. Я запишу ваш телефон і передзвоню про точну дату. Підготовчих курсів немає.
Коментувати
вікторія
А якщо мені 17 років буде 6 вересня я зможу поступити?
Роман Янович
Для вікторія: Так, необхідно щоб 17 років виповнилося до кінця року поступлення, тобто до 31 рудня включно.
Коментувати
Світлана
Добрий день! Який потрібно мати бал ЗНО (з української мови і української літератури та з історії України) щоб поступити у ваш заклад на криміналіста у 2017 році? Якщо я здам ЗНО з певних предметів на 124 і більше балів чи зможу я поступити? Який мінімальний бал з ЗНО? Якщо я погано віджимусь за одну хвилину чи повпливає це на поступлення в університет (я дівчина)? Для вступу потрібні лише сертифікат ЗНО української мови і української літератури та з історії України чи ще з чогось? І чи є стипендія? проживання якщо ти дівчина обов’язково є в казармі? Опишіть будь ласка коротко проживання в казармі
Роман Янович
Для Світлана: Все залежить на який факультет Ви збираєтеся поступати. Факультету криміналістики в нашому вузі не має. Якщо Вас цікавить факультет № 2 з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції . ЗНО (з української мови і української літератури та з історії України) .Мінімальний бал ЗНО в університеті не встановлюється, до конкурсу допускаються всі хто успішно здав ЗНО. Результати фізичних випробувань прирівнюються то результатів ЗНО. Відповідно, іх необхідно здати як можна успішніше. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Коментувати