Рейтинг
2954
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 651 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Marta Bulachek
Доброго дня! Мене цікавить вступ на факультет з підготовки слідчих, чи потрібне ЗНО, і які саме екзамени потрібно здавати? (бакалавра здобувала в МВС, економічний факультет)
Роман Янович
Для Marta Bulachek: Українська мова та література, історія України,творчий конкурс. Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. Запрошую, також, відвідати Дні відкритих дверей.
Коментувати
Катюша Несторик
Доброго дня. Чи могтиму я поступити до вас, якщо вже навчалася на бухгалтера? Якщо так, то які предмети потрібно здавати на ЗНО?
Роман Янович
Для Катюша Несторик: Можна. Ви бажаєте продовжити освіту за фахом чи отримати інший фах. Де ви навчаєтеся і який у вас буде диплом? Уточніть, будь ласка, ваше запитання. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70
Коментувати
Вікторія Микитюк
Доброго Дня! Скіки потрібно вчитись? Оплата? Чи можна іти з 9 класу?
Роман Янович
Для Вікторія Микитюк: У всі виші України приймають осіб з повною середньою освітою. Що стосується інших запитань уточніть на якому факультеті ви бажаєте навчатися.Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70
Коментувати
Viktoria
які нормативи потрібно здавати на творчому конкурсі?
Роман Янович
Для Viktoria: Ніяких.Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70
Коментувати
Markiyan
Доброго дня. Хочу в 2018 році вступити до університету на офіцера патрульної поліції. Я здаю ЗНО з Історії, укр.мови та літератури. І ще треба творчий конкурс писати?
Роман Янович
Для Markiyan: На сьогодні так. Але я б вам радив здавати три ЗНО а краще чотири. Наприклад математику чи іноземну мову. Оскільки правила прийому ще остаточно не затверджені. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70
Коментувати
Міла
Доброго дня.Скажіть будь ласка,чи обов’язково жити дівчині в казармі?
Роман Янович
Для Міла: на факультетах 1-3. 1 рік обов"язково. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Чи зможу я поступити після закінчення правового коледжу на факультет №7?
Роман Янович
Для Анастасія: На 1 курс за результатами ЗНО. Біологія, українська мова та література та Історія України аба інозамна мова на вибір.
Коментувати
Влад
Доброго дня.Мене цікавить вартість навчання з підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності поліції.Чому термін навчання лише 3 роки а не чотири ?
Роман Янович
Для Влад: Це факультет державного замовлення ( без оплати). В більшості вузів Європи бакалаврат 3 роки.Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70
Коментувати
Ivan
Доброго дня. Якщо я иду на патрульного поліціЇ і я здав ЗНО, потім ще потрібно здавати якісь тести щоб вступити в університет?
Роман Янович
Для Ivan: Вам необхідно звернутися в управління Національної поліції по місцю проживання для оформлення справи абітурієнта. Та пройти творчий конкурс "Моя професія поліцейський". 25.11.2017 о 12-00 за адресою, м. Львів, вул. Городоцька, 26 відбудеться День відкритих дверей.
Ivan
А це правда що на ЗНО потрібно здавати лише історію Украіни та укр.мову та літературу?
Олександр
Для Роман Янович: Шановний Роман Янович.Можливо що ви спроможні підказати вихід в розв’язанні конфліктної ситуації,яка стається кожен ранок біля факультету психології на Кривоноса.Біля прохідної факультету на з 8 години регулярно збирається група курящих студентів,повністю блокуючих прохід дітей в школу.Оскільки перехід дороги є тільки навпроти факультету ,діти змушені пробиратись крізь димову завісу.Звернення до діжурного офіцера результатів не дало.Дякую.
Коментувати
Roman Bortnyk
Доброго дня. Скажіть будь ласка, коли буде день відкритих дверей?
Роман Янович
Для Roman Bortnyk: День відкритих дверей беде о 12-00 25.11.2017 за адресою, м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Адріана
З ким можна зв’язатися на рахунок цьогоів?
Габріелла
Для Роман Янович: Доброго дня. Скажіть будь ласка які предмети треба здавати на слідчого, офіцера міліціі , або у сфері правоохоронноі діяльності. Які документи треба здавати у Львівський державний університет внутрішніх справ. Чи можливо вступити в університет або в коледж при університеті після 9 класу.
Коментувати
Ангеліна
Доброго вечора! Вибачте будь ласка, хотіла запитати, чи є гуртожиток у ЛьвДУВС. На одному сайті пишуть так, а на іншому навпаки, тому скажіть будь ласка ті хто в ньому живе, чи просто знає.
Роман Янович
Для Ангеліна: Курсанти перших курсів обов"язково проживають в казармі ( в гуртожитку на території НВ "Верещиця". Потім за бажанням. Студентів факультетів 6-8 гуртожитками не забезпечуються ( на сьогоднішній день), але керівництво факультетів сприяє розселенню студентів у гуртожитках інших ВНЗ м. Львова.
Аня Дорошук
Скажіть будь ласка ,що потрібно здавати на експерта - криміналіста ,щоб потрапити у ваш університет
Коментувати
Виктория Фесюк
Доброго дня. Підскажіть будь ласка, чи можу я вступити на факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства, після жду ім і франка , природничого факультету.? які вступні екзамени потрібно здавати? і чи вплине той факт, що мій брат по матері має судимість (перебував у місцях позбавлення волі 10 років тому) ?
Роман Янович
Для Виктория Фесюк: для того щоб дати Вам правильну відповідь в мене є до Вас багато запитань, зокрема стосовно вашого віку, брата та навчання. Зателефонуйте мені, будь ласка за тел. 067 922-46-70. Запрошую, також, відвідати Дні відкритих дверей 25.11.2017
Коментувати
Dima
Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на факультет 3 у 2018 році якщо здавав зно у 2017
Роман Янович
Для Dima: У цьому році приймаються результати ЗНО за 2016-2018 рік окрім ЗНО іноземної мови.Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. Запрошую, також, відвідати Дні відкритих дверей.
Коментувати
Natalie Bernstein
Добридень, скажіть чи можно поступити до магістратури з психології управління? І що для цього потрібно, бо на сайті інформацію про магістартуру не знайшла.
Роман Янович
Для Natalie Bernstein: Для цього необхідно здати єдине фахове випробування з психології та іноземної мови. Для осіб які поступають на базі бакалавра чи спеціаліста за іншою спеціальністю необхідно здавати додаткове випробування з біології.
Коментувати
Юля
Які придмети потрібно здавати щоб поступити на криміналістику? І чи обовязко потрібно жити в казармі?
Роман Янович
Для Юля: факультету криміналістики у ЛьвДУВС не існує. Якщо Вас цікавить факультет кримінальної поліції - Українська мова та література, історія України,творчий конкурс. Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. Запрошую, також, відвідати Дні відкритих дверей.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня. Скажіть будь ласка які предмети ЗНО здавати на факультет з підготовки слідчого?
Роман Янович
Для Вікторія: Українська мова та література, історія України,творчий конкурс. Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Михайло Густ
Доброго дня. Скажіть будь ласка які факультети на заочній формі навчання?
Роман Янович
Для Михайла Густ: ФАКУЛЬТЕТ № 4 (ЗАОЧНОГО НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ) здійснює підготовку фахівців на заочній формі навчання за спеціальністю «Право». ФАКУЛЬТЕТ № 5 (ЗАОЧНОГО НАВЧАННЯ ЦИВІЛЬНИХ ОСІБ) дійснює підготовку фахівців на заочній формі навчання за спеціальністю «Право», "Психологія", "Менеджмент", " Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування".
Коментувати
Nastia
Доброго дня. Скажіть будь ласка які придмети ЗНО здавати на факультет психології в 2018р
Роман Янович
Для Nastia: Біологія,українська мова та література, історія України або іноземна мова. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Лясковець Володимир
Доброго дня . Хочу в 2018 році вступити до університету на офіцера патрульної поліції! Чи потрібно при цьому здавати ЗНО ?
Роман Янович
Для Лясковець Володимир: Для вступу на факультет привентивної поліції №3 небохідно здавати ЗНО: українська мова та література, історія України. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Надія
Доброго дня. Чи впливає фізичний конкурс на вступ до університету, чи він просто вноситься в особову справу?
Victoria Ivashynyuta
Для Надія: Звісно впливає. Це ще один з етапів відбору, який показує наскільки кандидат готовий до навчання, з початку, та несення служби. Рівень фізичної підготовленості визначають в Головних управліннях Нацполіції у Вашій області. Якщо результат буде позитивним, тоді Ваша навчальна справа вступника буде направлена до ЛьвДУВС для участі в конкурсі.
Коментувати
Mariya Kykena
Добрий вечір, скажіть, будь ласка, чи можу я перевестись до вас з іншого університету на заочне ?
Роман Янович
Для Mariya Kykena: Для Mariya Kykena: Можливо, але невідомо де ви вчитеся, за якою спеціальністю. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Mariya Kykena
До кого звертатися по цьому номеру ?
Victoria Ivashynyuta
Для Mariya Kykena: до провідного фахівця відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Романа Михайловича Яновича. Він відповість на всі Ваші запитання щодо вступу та навчання у ЛьвДУВС )
Коментувати