Рейтинг
2948
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 649 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аня Зайцева
Доброго дня. скажіть будь ласка чи зможу я всупити до цього університету на психологічний факультет? якщо у мене є проблеми з зором.Дякую
Роман Янович
Для Аня Зайцева: Факультет психології платний. Медичну комісію проходять лише ті хто вступає на держзамовлення (1-4 факультети).
Коментувати
Надія
Доброго дня, які предмети потрібно для вступу на юридичний факультет (адвокат), скільки коштує платна форма навчання?
Роман Янович
Для Надія: ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір. 17 900 в рік на сьогоднішній день.
Коментувати
Віктор
Добрий день.Хочу вступати до цього університету на факультет 3, скажіть будь ласка де і ким можна працювати по закінченню цього факультету і чи можна по його закінченню продовжити навчання в магістратурі 1 або 2 факультету? Дякую.
Роман Янович
Для Віктор: можна. Випускники 3 факультету не зважаючи на спеціалізацію працюють у всіх підрозділах поліції. Спеціалізація дільничі. патрульна поліція, ювенальна превенція.
Аня
Доброго дня. скажіть будь ласка чи зможу я всупити до цього університету на психологічний факультет? якщо у мене є проблеми з зором.Дякую
Роман Янович
Можна.
Коментувати
Юлія
Які потрібно здати предмети на зно щоб бути слідчим?
Роман Янович
Для Юлія: факультети №1 готуює кадри дляпідрозділів досудовогослідства Національної поліції за державним замовленням. ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір. Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. . Для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. Вам необхідно заповнити анкету на цьому порталі крім того там Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php
Коментувати
Тарас
Доброго дня! Хочу вступити в ваш ВУЗ на заочну форму навчання (Право). Працюю в патрульній поліції, є учасником бойових дій. Маю вищу математичну освіту. Що мені необхідно для вступу? Чи є пільги для учасників бойових дій? Чи можливе безкоштовне навчання?
Роман Янович
Для Тарас: Учасники бойових дій мають право обирати складати ЗНО чи іспити в університеті. Друга вища освіта за Конституцією в Україні платна. ЗНО необхідне на Право: українська мова та література, історія України і, на вибр, математика або іноземна мова. Є ща варіант "перехресного" вступу на магістратуру. Для цього Вам необхідно здати у ЛьвДУВС іспит з основ правознавства а потім єдине фахове випробування з права та іноземної мови за системою ЗНО, Детальніше на сайті у вкладці "Абітурієнту" - http://www2.lvduvs.edu.ua/abituriientu
Тарас
Дякую за відповідь)))
Тетяна
Для Роман Янович: чи має пільги дитина, батьки якої ( обидва) є УБД. при визначенні конкурсу.
Коментувати
Олександр
Доброго дня Цього року закінчую бакалавра по спеціальності "Прикладна математика" і хочу поступити у ваш університет на слідчого на заочну форму навчання, чи потрібно мені здавати ЗНО?
Victoria Ivashynyuta
Для Олександр: у нас немає заочної форми навчання на "слідчого". Заочно на державній формі навчання можуть здобувати вищу освіту лише діючі працівники поліції. Альтернатива - заочна форма навчання за спеціальністю "Правоохоронна діяльність". Термін навчання - 3 роки. Вартість - 6 500 грн/рік. Для вступу потрібні два предмети ЗНО: українська мова та література, історія України. Плюс вступники складатимуть Творчий іспит у ЛьвДУВС. Детальніше на сайті у вкладці "Абітурієнту" - http://www2.lvduvs.edu.ua/abituriientu
Коментувати
Анна
Добрий день. На який факультет можна буде подавати заяву за результатами ЗНО українська мова та література, математика, англійська мова?
Роман Янович
Для Анна: Нахаль, в наш ВНЗ на жаден факультет така комбінація не проходить.
Коментувати
Олександра
Доброго дня. Що потрібно для того, щоб поступити на факультет №1 ? Які прохідні бали ЗНО? Буду дуже вдячна за інформацію.
Роман Янович
Для Олександра: факультети №1 готуює кадри дляпідрозділів досудовогослідства Національної поліції за державним замовленням. ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір. Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. . Для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. Вам необхідно заповнити анкету на цьому порталі крім того там Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php
Коментувати
Виктория
Доброго дня! У мене є до Вас таке запитання: чи є гуртожитки, якщо йти вчитися на платний юридичний факультет?
Роман Янович
Для Виктория: Адміністрація сприяє розміщенню студентів в гуртожитках м. Львова.
Коментувати
Марія Глинчак
На який факультет можна поступити з предметами зно: мова, історія, математика, біологія
Роман Янович
Для Марія Глинчак: Психологія або економічний.
Коментувати
Світлана Безнос-Ващишин
Чи можливо після закінчення 3 факультету поступити на магістра на 1 або 2 факультет , і в подальшому працювати опером або слідчим?
Роман Янович
Для Світлана Безнос-Ващишин: Можна вступити на спеціальність право, для цього треба здати додатковий іспит з основ правознавства. Для того щоб працювати опером Вам не обов"язково поступати до магістратури.
Коментувати
Андрій
Доброго дня! Хочу взнати, чи після закінчення факультету №3 можна вступити на Магістратуру?
Роман Янович
Для Андрій: Можна вступити на спеціальність право, для цього треба здати додатковий іспит з основ правознавства. Або на інші спеціальності з додатковими іспитами передбаченими для цих спеціальностей.
Артур
що таке творчий конкурс як пройти
Артур
украінська мова історія який факультет
Коментувати
Наталія Вавринчук
Доброго дня, Романе Яновичу! Готуємось до вступу на 2019 рік. Питання наступне: в який термін потрібно звернутись до кадрових підрозділів НПУ для оформлення "Справи абітурієнта". Можна звернутись заздалегідь в 2018 році чи в інші терміни?. Дякую. Наталія.
Роман Янович
Для Наталія Вавринчук: Для вступу на факультети 1-4 Вам необхідно заздалегідь( на початку 2019) звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. . Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php
Коментувати
Оксана
Доброго дня! Чи є державна форма навчання на факультети 1-4 і які предмети ЗНО потрібно здавати?
Роман Янович
Для Оксана: факультети (1-4), готують кадри для Національної поліції за державним замовленням. ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір,На факульте т № 3 замість третього ЗНО Вам необхідно буде пройти творчий конкурс. З методикою творчого конкурсу можете ознайомитися на сторінці "Абітурієнтам" на офіційному сайті ЛЬвДУВС, Для вступу на ці факультети Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. . Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php
Коментувати
Вероніка
Чи можу я вчитись на «право», я закнічую 11 клас, 1 курс заочно можливо таке?
Роман Янович
Для Вероніка: Для Вероніка: Ви можете вступити на заочну форму навчання і через рік перевестися на стаціонар, при наявності місць.
Коментувати
Анастасия
Чи потрібно проживати в казармі студентам юридичного факультету ?
Victoria Ivashynyuta
Для Анастасия: ні. Указармах проживають лише курсанти факультетів, що здійснюють підготовку за кошти держбюджету (№№ 1, 2 і 3). Студенти юридичного факультету (№6), економічного (№8) чи психології (№7) ЛьвДУВС у казармах НЕ проживають.
Коментувати
Вадім Грицай
Які предмети ЗНО потрібно здавати на факультет слідства?
Victoria Ivashynyuta
Для Вадім Грицай: Факультет №1 (з підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування): «бакалавр» за спеціальністю «Право» на базі повної загальної середньої освіти, термін навчання – 4 роки, сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України, і 3-ій на вибір: математики або іноземної мови.
Вікторія
Для Вікторії:які придмети потрібно здавати цього року при вступі на психолога?
Коментувати
vika
Що означаэ зі специфічними умовами навчання,?
Роман Янович
Для vika: Специфічні умови навчання полягають в тому, що курсанти крім предметів які вивчають дипломовані юристи, проходять бойову і фізичну підготовку а також вивчають ряд дисциплін до яких треба мати спеціальний допуск. Запрошуємо відвідативідвідати День відкритих дверей 24.02.2018 0 12-00 Львів вул. Городоцька 26.
Коментувати
Тарас Бень
Які категорії є навчальному закладі треба мати знання іноземний мови
Ліля
А ким можна працювати після закінчення третього факультету?
Роман Янович
Для Ліля: В поліції будь ким крім слідчого. Хоча факультет готує кадри для служби дільничих інспекторів , патрульної поліції. Для вступу на Факультет № 3 - ЗНО з української мови і літератури та історії України, крім того, Вам необхідно буде пройти творчий конкурс. З методикою творчого конкурсу можете ознайомитися на сторінці "Абітурієнтам" на офіційному сайті ЛЬвДУВС, Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Навчання на факультеті №3 - три роки. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php Запрошую, також, відвідати День відкритих дверей 24.02.2018 0б 12-00 Львів вул. Городоцька 26.
Коментувати