Рейтинг
2948
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 649 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Софія
Добрий день.Які предмети зі ЗНО потрібні для поступлення на факультет психології??
Роман Янович
Для Софія: Біологія, українська мова та література, історія або іноземна мова.
Коментувати
Маргарита
Доброг дня. Мене цікавить особова справа, а саме хто цим займається і коли? Оскільки на офіційному сайті не вказано жодної інформації про місце , куди подаються документи для формування ОС.
Роман Янович
Для Маргарита: Для оформлення особової справи до 10.05. необхідно було звернутися в ГУ НП за місцем проживання.
Коментувати
Олег
На який факультет можна поступити з такими предметами ЗНО : Укр мова та література, історія укр. , англ. мова та географія
Роман Янович
Для Олег: Якщо ви не оформляли документи на державне замовлення, то тільки превентивна діяльність, Юридичний, та економічний (спеціальність Менедмент).
Коментувати
Марія Луцька
Чи можна поступити в університет після 9 клас?
Роман Янович
Для Марія Луцька: Ні.
Коментувати
Ігор Колчин
Доброго дня, я учасник бойових дій, вищої освіти немаю, тільки середню-спеціальну, чи є можливість вступити без ЗНО? І на які факультети? Детальніше про пільги будь ласка. Дякую
Роман Янович
Для Ігор Колчин: Є. Детальніше на сайті у вкладці "Абітурієнту" - http://www2.lvduvs.edu.ua/abituriientu або за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Ната Михавко
Доброго дня мій син хоче навчатися у вас на праві який прохідний бал і що таке творчий конкурс
Роман Янович
Для Ната Михавко: на платний юридичний факультет потібно здати ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір. А далі конкурс. Прохідний бал залежить від поданиз результатів. Творчий конкурс здають на правоохоронну діяльність. Детальніше на сайті у вкладці "Абітурієнту" - http://www2.lvduvs.edu.ua/abituriientu або за тел. 067 922-46-70.
Ната Михавко
Дякую за інформацію
Коментувати
Іванна Яксманицька
Добрий день.Моя дочка хоче у Вас навчатись.За спеціальністю Правоохоронна діяльність.На платній основі,чи реально вступити і що для цього потрібно.
Роман Янович
Для Іванна Яксманицька: Для цього потрібно сертифікат ЗНО з української мови та літератури, Історії України, і пройти в нас творчий конкурс. Деталі на сайті ЛьвДУВС.
Коментувати
Alinka Melunko
Добрий день , які предмети треба здавати на ЗНО щоб до вас поступити на кримінальну поліцію?
Роман Янович
Для Alinka Melunko: факультет №2, готує кадри для Національної поліції за державним замовленням. ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір, Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. . Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php Прийом документів на державне замовлення лише до 10.05.2018 ПОСПІШАЙТЕ.
Alinka Melunko
Для Роман Янович: я зараз тільки 10 клас, після 11 думаю до вас поступати і хочу поцікавитись що потрібно для вступу ? І до яких чисел приймаєте документи
Роман Янович
Читайте вищенаписане.
Коментувати
Лидия Левенец
Доброго вечора, підкажіть буудь-ласка, якщо я військовослужбовець, чи можу я вступити в Ваш університет на "Право" на заочну форму навчання? Дякую.
Роман Янович
Для Лидия Левенец: Так.
Коментувати
Elena Ignatenko
Підкажіть, будь ласка, якщо дівчина проходила мед.обстеження в ун-т прикордонної служби і їй написали, що непридатна через вроджену аномалію пальців ніг, спираючись на статтю 62, але не зрозуміло якого закону, постанови чи ще чогось. Решта все в нормі. Чи означає це, що для неї двері всіх військових вищів зачинені, чи це тільки для прикордонників? Дякую
Роман Янович
Для Elena Ignatenko: Це компетенція ВЛК. Я, на жаль, не можу Вам відповісти на це запитання.
Коментувати
Taras Savka
Сестра поступає Для Роман Янович: Доброго дня , скажіть мені будь ласка в мени бали ЗНО 2017 .року не поступала бо мала травму, математика 182 мова 180 Історія 176. Хочу зараз на факультет Кримінальної поліції іти , я крім фізо і мед комісії та ЗНО ще маю щось здавати ? і які у вас рейтинг по зно балів ?. дякую.
Роман Янович
Для Taras Savka: Taras Savka: Вам необхідно зареєструватися на порталі МВС http://osvita.np.gov.ua/index.php і знову готувати особову справу часу у вас обмаль тому не раджу. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Роман Янович
Шановні дописувачі сайту. 05.05.2018 о 12-00 за адресою м.Львів, вул. Городоцька,26 Відбудеться День відкритих дверей у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
гріша
Доброго дня я вже маю молотшого спеціаліста чи можу до вас поступити на факультет права на заочну форму ,що для того потрібно
Коментувати
Віталій
Доброго дня! Я б хотів дізнатися що потрібно здавати на вступ ЗНО у кримінальну і слідчу поліцію. На даний час я у 10 класі хотілося б знати що здавати на криміналіста і слідчого. Дякую за увагу!
Роман Янович
Для Віталій: факультети (1-4), готують кадри для Національної поліції за державним замовленням. ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір,На факульте т № 3 замість третього ЗНО Вам необхідно буде пройти творчий конкурс. З методикою творчого конкурсу можете ознайомитися на сторінці "Абітурієнтам" на офіційному сайті ЛЬвДУВС, Для вступу на ці факультети Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. . Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php
Оля
Для Віталій: Оля Для Роман Янович: Доброго дня , скажіть мені будь ласка в мени бали ЗНО 2017 .року не поступала бо мала травму, математика 182 мова 180 Історія 176. Хочу зараз на факультет Кримінальної поліції іти , я крім фізо і мед комісії та ЗНО ще маю щось здавати ? і які у вас рейтинг по зно балів ?. дякую.
Роман Янович
Для Олі: Вам необхідно зареєструватися на порталі МВС http://osvita.np.gov.ua/index.php і знову готувати особову справу часу у вас обмаль тому не раджу. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Анна
Доброго дня! Цього року планую вступати до Вашого ВУЗу,на юридичний факультет.Підкажіть,будь ласка,яким чином відбувається вступ?Які документи та довідки потрібні для вступу(крім сертифікатів ЗНО)? Чи потрібно здавати ФІЗО?Коли це потрібно робити? Наперед вдячна зза відповідь.
Роман Янович
Для Анна: Юридичний факультет у ЛьвДУВС госпрозрахунковий, тому правила для вступу такі ж як у будь який ВНЗ.Вступна кампанія розпочинається в липні. Вам спочатку необхідно буде зареєструватися на сайті міносвіти а потім особисто падати до приймальної комісії заяву, сертифікати ЗНО, копії атестата та додатка до нього, копії паспорта та ідентифікаційного коду, чотири кольорові фотокартки 3х4. Фізичні випробування передбачені лише для тих хто вступає на факультети державного замовлення(1-4).
Анна
Добрий День ! Чи можна взнати статистику по поданих заявах на факультет №1 ?
Анна
Для Роман Янович: Добрий День ! Чи можна взнати статистику по поданих заявах на факультет №1 ?
Коментувати
Tania Fischuk
Добрий день!Чи обовязково потрібно проживати у казармі при вступі на факультет кримінальної поліції?Чи можна якось відмовитись?
Роман Янович
Для Tania Fischuk: 1 рік обов"язково.
Оля
Для Роман Янович: Доброго дня , скажіть мені будь ласка в мени бали ЗНО 2017 .року не поступала бо мала травму, математика 182 мова 180 Історія 176. Хочу зараз на факультет Кримінальної поліції іти , я крім фізо і мед комісії та ЗНО ще маю щось здавати ? і які у вас рейтинг по зно балів ?. дякую.
Коментувати
Rafael-ka
Я успішно пройшла всі етапи поступального і вже здала фізо але завагітніла порадьте якийсь спосіб як можна залишитися в університеті
Роман Янович
Для Rafael-ka: Спочатку треба поступити. А там при, бажанні, все вирішується.
Юля
Переведись на заочно
Коментувати
Льоля
Чи можливо перевестись до вашого ВНЗ на другий курс після 1-го курсу з іншого університету? Спеціальність "Право" І скажіть, будь ласка, вартість навчання на цій спеціальності!
Роман Янович
Для Льоля: Можливо, для цього Вам необхідно звернутися безпосередньо в деканат факультету. На сьогоні вартість становить 17 900.
Коментувати
Юліана Головата
Доброго вечора! я маю здавати ЗНО такі предмети як українська, історія і біологія, на який факультет я можу поступити?
Роман Янович
Для Юліана Головата: На факультет психології, або факультет превентивної поліції, якщо встигнете оформити справу та пройдете творчий конкурс. Детальніше на сайті у вкладці "Абітурієнту" - http://www2.lvduvs.edu.ua/abituriientu.
Юліана Головата
Це потрібно до якогось числа оформляти?
Юліана Головата
як потрібно оформляти справу?
Коментувати
Діана Кульпа
На який факультет можна поступити вчитись з такими предметами зно:укр мова, історія,географія
Роман Янович
Для Діана Кульпа: на платній основі на спеціальність менеджмент, або, при умові здачі творчого конкурсу На факультет№ 3 (привентивної діяльності). Для вступу на факультети 1-4 Вам необхідно заздалегідь( на початку 2019) звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. . Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php
Коментувати
Інна
Чи можу я перевестись в ваш навчальний заклад, після 1го курсу по спеціальності " Право" внз коледжу на 2й курс на юридичний факультет?
Роман Янович
Для Інна: Після закінчення коледжу у Вас буде можливість поступити на юридичний факультет на 3-й курс. Переведення з коледжу до університету не можливе.
Коментувати
Петро
Курсанти лише 1 рік живуть на казармі? І щодо звільнень, справді щовихідні курсанти мають змогу їздити додому?
Роман Янович
Для Петро: Якщо не внаряді і не мають не виправлених двійок.
Віктор
Для Роман Янович: Чи потрібно на факультет 3 здавати фіз підготовку, чи не могли б ви розповісти про кафедри на факультеті 3?
Коментувати