Рейтинг
2948
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 649 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tatyana
Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо я здавала ЗНО з біології, укр.мови та математики чи можу я вступити на факультет психології?
Роман Янович
Для Tatyana: Ні лише на привентивну діяльність, при умові здачі творчого конкурсу. З методикою творчого конкурсу можете ознайомитися на сторінці "Абітурієнтам" на офіційному сайті ЛЬвДУВС, Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
ЄвгБаж
Доброго дня я військовослужбовець ДПСУ !Бажаю навчатись за заочною формою навчання ! Які ви б порадили фалькутети ? Є можливість всупу без ЗНО ?
Роман Янович
Для ЄвгБаж: Зателефонуйте мені , будь ласка, треба уточнити вашу освіту і т.д.. 067 922-46-70.
Лілія
Якщо я поступлю до вас на факультет правоохоронна діяльність (платно)чи носитиму я форму?
Коментувати
Victoria
Доброго дня, Роман Якович. Я закінчила училище поліції охорони за спеціальністю"Правоохоронна діяльність", молодший спеціаліст( денна форма навчання). Цього року планую подати документи до вашого ВУЗу на спеціальність "Право" на 3-й курс на заочну форму навчання. Підкажіть, будь ласка, крім комплексного екзамену чи потрібно ЗНО? Коли саме потрібно подавати документи? Який графік роботи приймальної комісії? Завчасно щиро вдячна.
Роман Янович
Для Victoria: Документи здати з12 до 24 липня. ЗНО не потрібно. Приймальна комісія працюватиме з 9 до 18 з 12 липня.
Коментувати
Olya Polischuk
Доброго вечора,скажіть будь ласка коли і як подавати онлайн заяву на вступ на правоохоронну діяльність?
Роман Янович
Для Olya Polischuk: З 2 ЛИПНЯ.
Olya Polischuk
Потрібно проходити медичний огляд за місцем проживання? І якщо потрібно то обширний огляд чи стандартний за бланком для вступу? Ф
Роман Янович
Якщо на платний, то за формою 086у.
Коментувати
Валерія
Добрий день! Особиста справа вже передана до вашого університету на факультет №1. До якого числа маю подати заяву,сертифікати ЗНО та атестат?
Роман Янович
Для Валерія: ВАМ МАЄ ПРИЙТИ ЗАПРОШЕННЯ НА 17 ЛИПНЯ.
Коментувати
Іванна Палійчук
Доброго дня.Якщо син здавав ЗНО з української мови,математики історії,анг.мови,який ще творчий конкурс????і що за додаткові іспити,читала на вашому сайті????Нічого не розумію???що потрібно ще раз здавати анг.мові і інше????чи можна поступити на правоохороннц діяльність якщо є тимчасовий воєнний білет???
Роман Янович
Для Іванна Палійчук: Мені теж важко зрозуміти Ваше сумбурне запитання. На який факультет поступає Ваш син ?. Творчий конкурс передбачений лише на превенТивну діяльність (ФАКУЛЬТЕТ №3).Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Anastasiya
Доброго дня,коли можна буде подавати документи на психологію?психоллгія в вас тільки платна?і що потрібно буде робити на творчому конкурсі?дуже дякую
Роман Янович
Для Anastasiya: На факультеті психології творчий конкурс не передбачений. Треба мати ЗНО з Біології, української мови та літератури та історії або іноземної мови.Приймайльна комісія працюватиме з 12 липня.
Коментувати
Rostik Barnich
Добрий день , чи потрібно здавати буде іще раз ФІЗО , яке я вже здавав у своєму ГУНП? І скільки зараз років живуть в казармі ? Факультет номер 1
Роман Янович
Для Rostik Barnic Відповідно до наказу МВС абітурієнти, які поступають на державне замовлення до навчальних закладів МВС Будуть здавати фізичні випробування в університеті. В казармі курсанти проживають на 1 курсі. Очікуйте запрошення на 17 липня.
Мар"яна
Скажіть, будь ласка, чи потрібно для вступу на факультет №6 ("Право") медичну довідку*
Коментувати
Міша Площинець
Моя особова справа була сформована в ГУНП Ів-Фр. та відправлена 24 травня до ЛьвДУВС , але відповіді немає ще до тепер . Скажіть будь ласка , коли прийде запрошення на фізо чи на творчий конкурс ? І що потрібно готувати для творчого конкурсу ? ( мій факультет № 3 , Правоохоронна діяльність тобто привентивна )
Роман Янович
Для Міша Площинець: Вам повинно прийти запрошення на 15 липня.
Коментувати
Оксана
Де можна подивитись рейтинговий список абітурієнтів попередніх років до Вашого Університету? Чому ніде немає, щоб можна було порівняти бали ЗНО цьогорічні з попередніми роками?
Роман Янович
Для Оксана: Рейтингові списки в програмі "конкурс" розіщуються на час вступної кампанії.
Коментувати
Аліна
Доброго дня. Розкажіть, будь ласка, за творчий конкурс, який потрібний на спеціальність "262 Правоохоронная діяльність" на платній основі. І чи будуть для студентів гуртожитки?
Роман Янович
Для Аліна: На факульте т № 3 замість третього ЗНО Вам необхідно буде пройти творчий конкурс. З методикою творчого конкурсу можете ознайомитися на сторінці "Абітурієнтам" на офіційному сайті ЛЬвДУВС, Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. Ми допомагаємо студентам поселятися в гуртожитках м. Львова.
Коментувати
Толік
Добрий день. Хочу поступати у ваш ВНЗ на факультет №2, або №3 після 11 класу наступного року . Що для цього потрібно?
Роман Янович
Для Толік: факультети №1.2, готує кадри для Національної поліції за державним замовленням. ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір, Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. . Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php Прийом документів на державне замовлення розпочинається з нового року десь до травня.
Толік
Для Роман Янович: Мене більше цікавить №3, розкажіть про нього???
Роман Янович
Факультет готує дільничних інспекторів, працівників ювенальної превенції, але випускники факультету працюють на різних посадах НП, термін навчання 3 роки.
Коментувати
Аня Клюка
Добрий день) скажітьь, будь ласка, а який конкурс? І житло потрібно самому шукати?
Tatiana
Для Аня Клюка: для управління і адміністрування конкурс не дуже великий, і гуртожитки є
Аня Клюка
Дуже дякую)
Коментувати
Лия Калиновская
Доброго дня,скажіть будь ласка якщо у моєї доньки низький бал ЗНО (135-140) але вона хоче навчатися на спеціальності Правоохоронна діяльність на ПЛАТНІЙ формі , вступ 100% гарантований чи ні? Фіз підготовка хороша.
Роман Янович
Для Лия Калиновская: Мені не відомо які бали в інших абітурієнтів. Прохідний бал залежить від поданих результатів. В нас не університет поплавського, ніяких гаранті до конкурсу не даємо. Фізо потрібне лише на державне замовлення, якщо ви оформляли справу через поліцію. Детальніше на сайті у вкладці "Абітурієнту" - http://www2.lvduvs.edu.ua/abituriientu або за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Аліна Ліщук
Добрий день. Хочу поступати у ваш ВНЗ на юридичний факультет після 11 класу наступного року . Що для цього потрібно?
Роман Янович
Для Аліна Ліщук: Для цього треба успішно скласти ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір. А далі конкурс. Прохідний бал залежить від поданих результатів. Студенти платних факультетів не живуть в казармі. Детальніше на сайті у вкладці "Абітурієнту" - http://www2.lvduvs.edu.ua/abituriientu або за тел. 067 922-46-70.
Мірка
Чи можна поступити на факультет "Психології" після 9-го класу?
Коментувати
Nastya
Доброго дня. На факультет психології документи потрібно надсилати в електронній формі? І з якого числа?
Роман Янович
Для Nastya: З 12 ЛИПНЯ.
Nastya
Доброго дня. На психологію який конкурс? Скільки набирають груп, і по скільки людей?
Коментувати
Юлія
Добрий день. Хочу поступати у ваш ВНЗ на юридичний факультет на платне, що для цього потрібно. І я чула, що всі студенти повиннні рік жити в казармі. Підкажіть будь ласка, чи це так.
Роман Янович
Для Юлія: Для цього треба успішно скласти ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір. А далі конкурс. Прохідний бал залежить від поданих результатів. Студенти платних факультетів не живуть в казармі. Детальніше на сайті у вкладці "Абітурієнту" - http://www2.lvduvs.edu.ua/abituriientu або за тел. 067 922-46-70.
Лора
Скажіть будь ласка, син закінчив університет по спеціальності право ,бакалавр, на яку іншу спеціальність він може здавати документи,якщо не здасть зно
Коментувати
Назар
Доброго дня, хочу поступати у ваш навчальний заклад, скажіть будь ласка який прохідний бал на факультет, психологія
Роман Янович
Для Назар: Приймають документи у всіх хто здав ЗНО, а далі прозорий конкурс.
Коментувати
аня
добрий день, а коли здавати фізо в університеті? і де буде інформація ? прийде запрошення чи шукати а сайті? дякую
Роман Янович
Для аня: Вас мають запросити, попередньо 3-ф реєстрація 16 липня, потім 1 і за ним 2.
Коментувати
оксана
Доброго дня! Якщо не пройшов на держану форму навчання на факультет№3, можна йти на платну і на яких умовах? Які відмінності між платною і державною формою?
Роман Янович
Для оксана: На державному навчаються курсанти (поліцейські) на платному студенти. Детальніше на сайті у вкладці "Абітурієнту" - http://www2.lvduvs.edu.ua/abituriientu або за тел. 067 922-46-70.
Оксана
Тобто, якщо на державну форму не пройшов, то не може бути зарахований на платну? Чи може?
Роман Янович
можна але треба подавати документи окремо на платні факультети.
Коментувати