Рейтинг
2948
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 649 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Uran2001
Чому я неможу зареєструватися на веб-порталі osvita.np.gov.ua (сервер не доступний) І чи обов’язково потрібно на сайті зареєструватися?
Роман Янович
Для Uran2001: Зверніться в сектор комплектації Головного управління НП у себе в області. портал недоступний вже тиждень останній термін реєстрації 15 травня..
Аліна
Можна здавати такі предмети з ЗНО як, українська мова та література , Історія України та географія щоб поступити на факультет № 3
Аліна
?
Коментувати
Tetiannaa
Скажіть будь ласка , а з ростом 152см можливо вступити на правоохоронну діяльність ?
Роман Янович
Для Tetiannaa: Спробуйте пройти медогляд
Коментувати
Наталя Стронціцька
Підкажіть будь ласка які предмети потрібно здавати у ваш вуз на спеціальність правоохоронна діяльність?
Роман Янович
Для Наталя Стронціцька: Українська мова та література, Історія України, творчий конкурс + фізичні випробування в університеті. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2019, бажано не відкладати і реєструватися вже); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2019); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. У
Коментувати
nina
Які мають бути бали з предметів для вступу на державний факультет слідства та права?
Роман Янович
Для nina: середній бал не менше 130.Українська мова та література, Історія України, математика або іноземна мова + фізичні випробування в університеті. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2019, бажано не відкладати і реєструватися вже); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2019); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. У
Коментувати
Ksenia Zaluska
Скажіть будь ласка,які предмети потрібно здавати на ЗНО 2019 на факультет Психологія?І який прохідний бал ЗНО на платне і на державне?Дякую!)
Роман Янович
Для Ksenia Zaluska: Українська мова та література, біологія, історія або іноземна мова. Прохідний бал визначається на конкурсній основі. навчання лише платне.
Коментувати
Olena
Доброго вечора! Хотіла у Вас запитати чи можна з судимістю поступити на Право факультет №1?
Роман Янович
Думаю, що навряд чи вас скерують з ГУ НП.
Olena
А якшо на факультет №3(підготовка фахівців для підрозділів превентивної діяльності поліції), здається десь читала що там і з судимістю приймають, ось хочу перепитати
Коментувати
Yuriy Mitsa
Якщо я добре здав ЗНО та фiзичнi iспити,але не здав творчий конкурс (в рейтингу по середньому балу не останнiй) чи допустять мене до навчання? або навпаки здав ЗНО та творчий конкурс,але не здав фiзо
Роман Янович
Для Yuriy Mitsa: треба здати ЗНО.
Коментувати
Вікторія Юдинова
Підкажіть будь ласка, планую вступати у ЛьвДУВС або на спеціальність право або на спеціальність правоохоронна діяльність, чи можу я подавати документи на дві спеціальності одночасно? Також цікавить, що входить у творчий конкурс( спеціальність правоохоронна діяльність), як він буде проводитися, що потрібно готувати для цього? Якщо вступати на платну форму навчання, чи потрібно здавати випробування з фізичної підготовки? Якщо вступати на навчання за державним замовленням і не пройти випробування рівня фізичної підготовки( не подолати мінімального балу) я не поступлю? В разі якщо не поступлю на державну форму, чи можу я перейти на платну ( для цього потрібно знову подати документи?)? Дякую за відповідь!
Роман Янович
Для Вікторія Юдинова: Шановнатвікторіє зателефонуйте мені 067 9224670. Або приходьте 13 квітня о 12-00 на День відкритих дверей за адресою: м. Львів, вул, Городоцька, 26.
Мар'яна
Вибачте, а день відкритих дверей точно відбудеться, просто ніякої інформації в Інтернеті немаж
Yuriy Mitsa
@Роман Янович Скiльки державних мiсць э на 2 i 3 факультетах?
Коментувати
Oksanka Bubernyak
Доброго дня. Підкажіть чи біологу ЛНУ ім. Івана Франка можливо поступити на факультет криміналістики 3 курс бакалаврату чи зразу магістратури?
Роман Янович
Для Oksanka Bubernyak: В нас немає факультету криміналістики. Якщо Ви бакалавр то можете в ступати в магістратуру юридичного факультету.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Божена Децик
Чи потрібно на платну основу здавати медогляд,та нормативи ? І коли подавати документи ?
Роман Янович
Для Божена Децик: Ні не треба. приймальна комісія буде працювати з 10 липня.
Роман Янович
13 квітня о 12-00 відбудеться День відкритих дверей за адресою: м. Львів, вул, Городоцька, 26.
Alina
Які предмети потрібно здавати на слідчого
Коментувати
Мелешко
Які придмети потрібно здавати на зно щоб поступити на 3 факультет і якій прохідний бал на платне і чи зможу я поступити на платне якщо ненаберу прохідний бал
Роман Янович
Для Мелешко: українська мова та література, історія україни та творчий конкурс. До конкурсу допускаються всі особи які здали ЗНО та пройшли творчий конкурс. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Мелешко
А якщо я неподолав пороговий бал то мене допустить до творчого конкурсу?
Роман Янович
якщо не здасьте ЗНО ні.
Коментувати
Олександр Ящук
Доброго вечора, підскажіть , які переваги для вступу мають військові , учасники бойових дій??? Це на заочну форму навчання мені потрібно
Роман Янович
Для Олександр Ящук: Учасники бойових дій мають право здавати вступні іспити та приймаються до ЛьвДУВС.
Роман Янович
Шановні абітурієнти в цьому році факультет №2 буде здійснювати набір на правоохоронну діяльність ЗНО українська мова і література. історія україни і творчий конкурс в університеті.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Ярослав Юрєв
Подав анкету на спеціальність "Право" спеціалізація кримінальна поліція, прийшла відповідь що мою анкету зараховано на спеціальність "Правоохоронна діяльність" спеціалізація кримінальна поліція, якщо так то які потрібно сертифікати ЗНО на цю спеціальність?
Саша Куценко
Для Ярослав Юрєв: «бакалавр» за спеціальністю «Право» на базі повної загальної середньої освіти, термін навчання – 4 роки, сертифікати ЗНО з української мови та літератури; історії України; іноземної мови або математики (на вибір); оцінка рівня фізичної підготовленості (здається у ЛьвДУВС).
Ярослав Юрєв
Но мені прийшло, що кримінальна поліція це правоохоронна діяльність
Саша Куценко
Можливо при оформленні анкети там вказано, що це правоохоронна діяльність. Але у навчальному закладі це другий факультет, і спеціальність "Право".
Коментувати
Katya Danilyuk
Скажіть будь ласка, чи можна стати кінологом з гарантованим місцем працевлаштування закінчивши факультет номер 3 "По підготовці фахівців з превентивної діяльності поліції"?
Саша Куценко
Для Katya Danilyuk: Якщо ви будете навчатись на цьому факультеті на денній формі навчанням і за державним замовлення - так. В законі про нац.поліцію України чітко прописано "Випускники вищих навчальних закладів з специфічними умовами навчання працевлаштовуються в звязку з своїми вподобаннями за рішенням спеціальної комісії". А третій факультет дає пакет знань для робороти кінологом. Він готує інспекторів, оперуповноважених і також багато інших спеціалістів.
Саша Куценко
Для Katya Danilyuk: І кінологів теж.
Katya Danilyuk
Дякую за відповідь.
Коментувати
Саша Куценко
При вступі на факультет №3 "По підготовці фахівців з превентивної діяльності поліції", "Правоохоронна діяльність" за кошти фізичних та юридичних осіб при випуску з дипломом на яке працевлаштування я можу розраховувати? Чи можу я працювати у національній поліції на посадах інспектора патрульної поліції чи ювенальної превенції? Можливо у кримінальній поліції? Дякую за відповідь.
Роман Янович
Для Саша Куценко: Так ви зможете працювати на всіх вище перерахованих посадах.
Саша Куценко
Вибачаюсь, це означає, що в цьому році можна буде навчатись на факультеті №2 "Кримінальна поліція" і за кошти юридичних і фізичних осіб?
Коментувати
Христя Сербін
Доброго дня! Я зараз навчаюсь у Медичному на 2 курсі (після 11)чи можу я вступити до вас на факультет №1 заочно ?із ЗНО результатами 2018р.? Якщо так то скільки років триватиме навчання???і що для цього потрібно??
Роман Янович
Для Христя Сербін: На факультеті № 1 немає заочного навчання. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Андрій
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи потрібно здавати як іноземну мову саме англійську? Бо здаю німецьку мову.
Роман Янович
Для Андрій: Здавайте успішно.
Коментувати
Андрій
Скажіть будь-ласка,якщо я навчаюсь на факультеті номер 3 за державним замовлянням Чи можу я перевестись на заочну форму навчання і одночасно з цим працювати в поліції ?
Роман Янович
Для Андрій: поцікавтеся у свого декана.
Коментувати
Ольга
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи в "Правоохоронну діяльність" входить професія слідчий? Або які входять професії в такий факультет. І які предмети потрібно здавати на слідчого. Буду вдячна за відповідь.
Роман Янович
Для Ольга: Фахівців для підрозділів слідства готують на факультеті №1 за спеціальністю право. ЗНО українська мова та література, історія України, математика або іноземна мова.+ фізичні випробування в університеті. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2019, бажано не відкладати і реєструватися вже); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2019); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА. Особи які 23 лютого прийдуть на день відкритих дверей і будутьзнати інформацію (номер ідентифікаційного коду, та дані паспорта). Зможуть відразу зареєструватися на порталі МВС як кандидати на навчання за державним замовленням.
Diana Abalduieva
Скажіть будь ласка на факультет права зріст 157 см підходить ?Буду вдячна за відповідь
Лєра
Для Роман Янович: доброго дня! скажіть будь ласка, які потрібно принести документи для вступу на факультет психології, на заочну форму навчання.. можна будь ласка повний перелік документів..та зразок заяви на прийняття? дуже Вам дякую
Коментувати
Іра Тачинська
Доброго дня. Яка вартість навчання навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю право? Яка кількість державних та платних місць?
Роман Янович
Для Іра Тачинська: 18 900 денна форма, 16 700 заочна. На державне замовлення можуть вступати лише працівники поліції.
Ірина
Валіть в жопу з вашим вузом!Ублюдки намані!
Коментувати