Рейтинг
2915
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 641 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Olya
Які предмети ЗНО потрібно здавати на "митну справу", до якого факультету вона відноситься і скільки коштує навчання на цю професію у 2019 р.?
Роман Янович
Для Olya: Якщо Вас цікавить юридичний факультет: Українська мова і література, історія України, математика або іноземна мова. 21 900 у рік.
Коментувати
Людмила
Який порядок вступу на базі молодшого спеціаліста спеціальність "правознавство"? Які документи та особливості?
Роман Янович
Для Людмила: Перелік документів у правилах прийому, Документи слід подати з 10 до 16 липня. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Vika
Щоб поступити на державне на право, які потрібні бали зно? Можна брати історію, укр.мову і математику чи обов’язково англ.мову?
Роман Янович
Для Vika: Математика або іноземна на вибір. Середній бал ЗНО не менше 130.Факультет №1. (досудове слідство) готують фахівців за спеціальністю право. Ви ще можете спробувати, якщо негайно звернетеся у сектор комплектації поліцейських. бо онлайн реєстрація закінчилася 15 травня. Спробуйте ще звернутися особисто у ГУ Національної поліції за місцем проживання.
Влад
Математика104,укр.мова117,история130,можна поступить на платное навчання економичний,чи на який другой,яка вартисть навчання
Коментувати
Іван
А хіба вартість навчання на спеціальність "Правоохронна діяльність" станом на 2019 рік не є 9400 грн?
Роман Янович
Для Іван: cтаном на 01.06.2019 11 500
Коментувати
василина
Доброго дня, на яку спеціальність потрібно подавати документи, щоб поступити на слідчого-криміналіста?
Роман Янович
Для василина: Факультет №1. (досудове слідство) готують фахівців за спеціальністю право. Ви ще можете спробувати, якщо негайно звернетеся у сектор комплектації поліцейських. бо онлайн реєстрація закінчилася 15 травня. Спробуйте ще звернутися особисто у ГУ Національної поліції за місцем проживання.Середній бал ЗНО для спеціальності право має бути не менше 130 балів.
Коментувати
Христина
Доброго дня, скажіть будь ласка, що потрібно для того щоб вступити на бакалавра( правоохоронні діяльність)?
Роман Янович
Для Христина:Треба здати ЗНО Українська мова та література, історія України, творчий конкурс та фізичні випробування( для держзамовлення). Онлайн реєстрація на державне замовлення закінчилася 15 травня. Але Ви можете спробувати звернутися у сектор відбору поліцейських в ГУ НП за місцем проживання. На платну форму навчання документи слід подати з 10 до 16 липня.Ціна на платній формі навчання 12000 гривень в рік.
Катя
На платну форму навчання потрібні фізичні випробовування та творчий конкурс?
Коментувати
Діаночка❣️
Чи можна ще подати заявку на державне замовлення факультету номер три.Чи є пріорітети для дітей учасника бойових дій.І яку ціну коштує навчання на факультеті номер 3.
Роман Янович
Для Діаночка❣️: Онлайн реєстрація на державне замовлення закінчилася 15 травня. Але Ви можете спробувати звернутися у сектор відбору поліцейських в ГУ НП за місцем проживання. Ціна на платній формі навчання 12000 гривень в рік. Діти учасників бойових дій мають пільги при вступі до ЛьвДУВС.
Коментувати
Hrystyna
Доброго дня, скажіть будь-ласка коли потрібно реєструватися на спеціальність "Психологія" і які предмети потрібно здавати?( я так розумію, що на цю спеціальність можна поступити лише на платній основі, ТАК?)
Роман Янович
Для Hrystyna: Так. Українська мова та література, Біологія, історія України. Приймальна комісія з 10 до 22 липня.
Уляна
На психолога онлай реєстрація чи ні.
Коментувати
Світлана Нірода
Скажіть будь ласка на який факультет потрібно поступати щоб навчатися на експерта-криміналіста???
Роман Янович
Для Світлана Нірода: У нас спеціального факультету немає. Можна на юридичний чи №1 досудового слідства.
Коментувати
Maria-Vita
Скажіть будь ласка чи можна поступити на право на державне, якщо так то з якими балами?
Роман Янович
Для Maria-Vita: На факультеті №1(досудове слідство) готують фахівців за спеціальністю право. Ви ще можете спробувати, якщо негайно звернетеся у сектор комплектації поліцейських. бо онлайн реєстрація закінчилася 15 травня. Середній бал ЗНО для спеціальності право має бути не менше 130 балів.
Ілона Пелипяк
Для Роман Янович: доброго дня, а до якого числа можна подавати документи для вступу?(2019)
Коментувати
Andry Garapyn
Скільки балів потрібно набрати на зно щоб поступити в підрозділ Превентивної Поліції? Скільки балів потрібно набрати з таких предметів як: Історія України, Укр. Мова та Література, а також з Англ. Мови?
Роман Янович
Для Andry Garapyn: Треба здати ЗНО Українська мова та література, історія України, творчий конкурс та фізичні випробування. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2019,(Реєстрація закінчилася, але ще до 1червня можна звернутися в безпосередньо до ГУНП за місцем проживання) ; ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Петро
Доброго дня! Скажіт будь ласка, чи можу я поступати у магістратуру на правохоронну діяльність,якщо я ступінь бакалявра отримав за спеціальністю фізика та астрономія, в іншому вузі.Буду щиро вдячний Вам за відповідь.
Коментувати
даша
6 факультет Право лише на платній основі чи можна на державну форму навчання?? Є гуртожитки? 3 факультет Превентивна поліція які нормативи комплексної вправи?? Чи є працевлаштування. після прожиття року казарменого режиму потрібно самому шукати житло ?? Наперед дякую
Роман Янович
Для даша: передзвоніть мені 0679224670, якщо бажаєте на державне замовлення дзвоніть сьогодні.
Коментувати
Uran2001
Чому я неможу зареєструватися на веб-порталі osvita.np.gov.ua (сервер не доступний) І чи обов’язково потрібно на сайті зареєструватися?
Роман Янович
Для Uran2001: Зверніться в сектор комплектації Головного управління НП у себе в області. портал недоступний вже тиждень останній термін реєстрації 15 травня..
Аліна
Можна здавати такі предмети з ЗНО як, українська мова та література , Історія України та географія щоб поступити на факультет № 3
Аліна
?
Коментувати
Tetiannaa
Скажіть будь ласка , а з ростом 152см можливо вступити на правоохоронну діяльність ?
Роман Янович
Для Tetiannaa: Спробуйте пройти медогляд
Коментувати
Наталя Стронціцька
Підкажіть будь ласка які предмети потрібно здавати у ваш вуз на спеціальність правоохоронна діяльність?
Роман Янович
Для Наталя Стронціцька: Українська мова та література, Історія України, творчий конкурс + фізичні випробування в університеті. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2019, бажано не відкладати і реєструватися вже); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2019); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. У
Коментувати
nina
Які мають бути бали з предметів для вступу на державний факультет слідства та права?
Роман Янович
Для nina: середній бал не менше 130.Українська мова та література, Історія України, математика або іноземна мова + фізичні випробування в університеті. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2019, бажано не відкладати і реєструватися вже); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2019); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. У
Коментувати
Ksenia Zaluska
Скажіть будь ласка,які предмети потрібно здавати на ЗНО 2019 на факультет Психологія?І який прохідний бал ЗНО на платне і на державне?Дякую!)
Роман Янович
Для Ksenia Zaluska: Українська мова та література, біологія, історія або іноземна мова. Прохідний бал визначається на конкурсній основі. навчання лише платне.
Коментувати
Olena
Доброго вечора! Хотіла у Вас запитати чи можна з судимістю поступити на Право факультет №1?
Роман Янович
Думаю, що навряд чи вас скерують з ГУ НП.
Olena
А якшо на факультет №3(підготовка фахівців для підрозділів превентивної діяльності поліції), здається десь читала що там і з судимістю приймають, ось хочу перепитати
Коментувати
Yuriy Mitsa
Якщо я добре здав ЗНО та фiзичнi iспити,але не здав творчий конкурс (в рейтингу по середньому балу не останнiй) чи допустять мене до навчання? або навпаки здав ЗНО та творчий конкурс,але не здав фiзо
Роман Янович
Для Yuriy Mitsa: треба здати ЗНО.
Коментувати
Вікторія Юдинова
Підкажіть будь ласка, планую вступати у ЛьвДУВС або на спеціальність право або на спеціальність правоохоронна діяльність, чи можу я подавати документи на дві спеціальності одночасно? Також цікавить, що входить у творчий конкурс( спеціальність правоохоронна діяльність), як він буде проводитися, що потрібно готувати для цього? Якщо вступати на платну форму навчання, чи потрібно здавати випробування з фізичної підготовки? Якщо вступати на навчання за державним замовленням і не пройти випробування рівня фізичної підготовки( не подолати мінімального балу) я не поступлю? В разі якщо не поступлю на державну форму, чи можу я перейти на платну ( для цього потрібно знову подати документи?)? Дякую за відповідь!
Роман Янович
Для Вікторія Юдинова: Шановнатвікторіє зателефонуйте мені 067 9224670. Або приходьте 13 квітня о 12-00 на День відкритих дверей за адресою: м. Львів, вул, Городоцька, 26.
Мар'яна
Вибачте, а день відкритих дверей точно відбудеться, просто ніякої інформації в Інтернеті немаж
Yuriy Mitsa
@Роман Янович Скiльки державних мiсць э на 2 i 3 факультетах?
Коментувати