Рейтинг
2925
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 643 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Леся Ромащенко
Доброго дня! У майбутньому я планую стати нотаріусом. Чи отримую я необхідну освіту у вашому ВНЗ? Дякую!
Роман Янович
Для Леся Ромащенко: Залежно як ви будете вчитися.
Коментувати
Оксана Лашкевич
Чи можна подавати документи в електронному вигляді і в паперовому також на психологію, і які потрібні документи ?
Роман Янович
Для Оксана Лашкевич: До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає: копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»; копію військово-облікового документа - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством); копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньокваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього; копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (для вступників для здобуття ступеня бакалавра галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на основі освітньокваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування/ єдиного вступного іспиту (у визначених цими Правилами випадках); чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
Коментувати
Анжеліка
Добрий вечір)хто подавав заяву в електроному варіанті на психологію із сільським коефіцієнтом. Можете кинути зразок довідки
Іра
доброго дня. в мене виникла проблема з подачею електронної заяви..я ніяк не можу подати її до вашого університету.. чи можу я привезти оригінали документів без подачі електронної заяви?? я хочу вступити на психолога, заочно
Роман Янович
Для Іра: Якщо у Вас зареєстрований персональний кабінет приїздіть допоможемо.
Коментувати
Віта
Доброго дня, я планую вступати на контракт за спеціальністю психолог. Мені цікаво, чи при закінченні дають звання лейтенант?
Роман Янович
Для Віта: якщо ви будете навчатися на військовій кафедрі.
Коментувати
Ольга Бутка
Доброго дня , чи можете ви надати перелік документів які потрібно для вступу на правоохонну діяльність платне?
Роман Янович
Для Ольга Бутка: з 10 до 16 липня. До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає: копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»; копію військово-облікового документа - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством); копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньокваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього; копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (для вступників для здобуття ступеня бакалавра галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на основі освітньокваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування/ єдиного вступного іспиту (у визначених цими Правилами випадках); чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
Ірина Гнатик
Що потрібно здавати на ЗНО, щоб поступити на психологію?
Коментувати
Богдан
Доброго дня, по телефону мені сказали що при вступі ми будем там перебувати з 10 по 17 червня. Скажіть будь ласка що ми там будем робити цілий тиждень?
Роман Янович
Для Богдан: Здавати фізо і творчий конкурс.
Люція Летньовська
: Добрий день ми здавали ЗНО укр мова, історія і географія можна подавати документи на психологію?!
Коментувати
Olga Varfolomeeva
Доброго дня! Чі може моя донька подавати документи без попереднього формування справи ? Має сертифікат ЗНО укр.мова,англ.мова,історія.
Роман Янович
Для Olga Varfolomeeva: На юридичний платний.
Rostyk
Добрий день. Мені телефонували з універу і казали прибути для реєстрації та подачі документів,але повинно було ще прийти запрошення на електронну пошту і не прийшло. Це має якесь значення? І які потрібно взяти документи зі собою?
Коментувати
Софія
Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо у мене тільки 2 сертифікати ЗНО укр.мова та історія, чи можу я вступити у ваш заклад на платне?
Роман Янович
Для Софія: Н правоохоронну діяльність . При умові здачі творчого конкурсу. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Софія
Для Роман Янович: Скільки буде коштувати платне?
Коментувати
Інна
Доброго дня. Цікавлюся чи є гуртожиток для студентів з факультету психології. І які умови поселення. Також питання щодо здачі оригіналів документів на контракт з психології.
Роман Янович
Для Інна: Адміністрація факультету сприєє поселенню студентів у гуртожитки. При подачі паперових документів з 10-22 липня. Зверніться з цим питанням до членів приймальної комісії.
Інна
Дякую за відповідь.
Коментувати
Snizhana Romets
Добрий день. Скажіть будь ласка на факультет номер 1 можна вступати лише за державним замовленням? Якщо ні то які документи потрібні зібрати?
Роман Янович
Для Snizhana Romets: Так це факультет де готують правників за держзамовленням.
Snizhana Romets
А який термін подачі заяви для вступу на юридичний факультет?
Коментувати
Max
Добрий день. Надайте будь ласка інформацію, чи потрібно в особистому електронному кабінеті вступника вказувати, що я хочу поступати у ЛьвДУВС? Особова справа подана до ЛьвДУВС. Яким чином абітурієнта інформують про дату прибуття до ЛьвДУВС для подачі документів та проходження фізичного випробовування? Які документи потрібно довезти вступнику на факультет №1після отримання повідомлення про виклик до ЛьвДУВС ?
Роман Янович
Для Max: На держзамовлення не потрібно, на всі інші так.
Роман Янович
Для Max: В запрошенні вказано, що крім спортивної форми привести з собою.
Роман Янович
Для Max: 1 факультет реєстрація 9 липня.
Коментувати
Світлана
Доброго дня. Скажіть будь ласка які документи потрібні для вступу на факультет "правоохоронна діяльність" і "право". З якого числа можна подавати документи?
Роман Янович
Для Світлана: До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає: копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»; копію військово-облікового документа - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством); копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньокваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього; копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (для вступників для здобуття ступеня бакалавра галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на основі освітньокваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування/ єдиного вступного іспиту (у визначених цими Правилами випадках); чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
Роман Янович
Для Світлана: На правоохоронну діяльність (платне)з 10-16, на всі інші платні 0 10-22 липня. На державні 1-2 факультет реєстрація 9 липня , 3-10 липня..
Владислав Іванейко
Роман Янович, то мені вже пізно везти оригінали документів на заочно на факультет психології (контракт), якщо я в списку №71 ? Я вірно розумію, реєстрація і подача документів з 3 по 10 липня? Сьогодні вже 25.07. Я втратив можливість бути студентом даного ВУЗу?
Коментувати
shyman
Доброго дня ) Скажіть будь ласка Який порядок вступу на магістратуру на правоохоронну діяльність( дитині учасника АТО)? Скільки є державних місць? Чи є якісь обмеження при вступі або переваги ? І який пакет документів потрібно зібрати для подачі документів з такою пільгою ? Які потрібно здати екзамени і який прохідний бал для вступу ?
Мент
Для shyman: ніякий,тут галімо поступати,іди в ішщий вуз.
Роман Янович
Для SHYMAN/ На державне замовлення до магістратури приймають лише праціників поліції.
Коментувати
Люція Летньовська
Доброго дня !Скажіть будь ласка який має бути прохідний бал на факультет на психологію ?!
Роман Янович
Для Люція Летньовська: Це вирішить конкурс документи приймають від 100 балів.
Люція Летньовська
Дякую .Документи коли по рівно здавати ?!
Коментувати
Володимир Ващишин
Доброго дня!скажіть будь ласка чи можна з такими результатами з ЗНО : Укр мова - 120 Матем- 125 Історія -153 Поступити на платну форму на факультет номер 1 або юридичний
Роман Янович
Для Володимир Ващишин: можна.
Коментувати
Galia Byzyn
Доброго дня, чи потрібно здавати єфвв/єві для вступу на магістратуру «Правоохоронна діяльність» якщо я маю диплом бакалавра «Право»?
Роман Янович
Для Galia Byzyn: ні. Цього року ще іспити в магістратуру на правоохоронну діяльність здають уЛьвДУВС.
Зек
Да ти чо дядя гониш.Ти мент драний закрий пика!
Наталія
Добрий вечір.Скажіть будь ласка ЗНО з укр.мови ;літератури і історії .На які факультети можна до вас поступати.Дякую)
Коментувати
Аліна
доброго дня, скажіть будь ласка де можна побачити зразок заяви, яку потрібно подавати разом з документами?
Роман Янович
Для Аліна: Заяву Ви напишете в приймальній комісії, там Вам видадуть бланк заяви.
Аліна
яка цьогорічна вартість навчання на заочному факультеті на спеціальності психологія?
Макм
Іди в якись нормальний вуз.
Коментувати
Вован Голуб
Яке потрібно здавати зно на пожежника?¿?
Роман Янович
Для Вован Голуб: Спитайте в пожежників.
Вован Голуб
Ти чо я нормально питаю тебе, а ти придиш.Ти чо тут самий борзий,всяке ге за гроші повпихається і корчить ділягу!Не украіна а скотобаза!!!
Зек
Держава говно і заклад тоже,згорів би ваш вуз!!!І кодло мусорів,ненавижу ментів падлів!
Коментувати
Victoria Kochmarska
Доброго дня,хочу поступити на юриста ,скажіть будь ласка які потрібно везти документи бо неможу знайти на сайті і розібратись ? Буду дуже вдячна!
Роман Янович
Для Victoria Kochmarska: До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає: копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»; копію військово-облікового документа - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством); копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньокваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього; копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (для вступників для здобуття ступеня бакалавра галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на основі освітньокваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування/ єдиного вступного іспиту (у визначених цими Правилами випадках); чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
Victoria Kochmarska
Для Роман Янович: Як проводиться творчий конкурс?Чи всі питання будуть задавати та які?Чи можна замість творчого конкурса взяти англійську з сертифіката ЗНО? Буду вдячна
Роман Янович
Питання творчого конкурсу, є на сторінці абітурієнта на сайті ЛьвДУВС. Дивіться коментар секретаря приймальної комісії на сторінці ЛьвДУВС в ІНСТАГРАМ.
Коментувати