Рейтинг
2925
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 643 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Sona Nagirna
Доброго дня . Я зараз навчаюсь на 3 курсі у кулінарному коледжі і буду здавати ЗНО . Чи можна поступити до вас з іншою спеціальністю на правоохоронну діяльність ?
Роман Янович
Для Sona Nagirna: За дипломом повної середньої освіти . Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації(грудень -січень)); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 21.12.2019 щ 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Коментувати
Олег Г
Чи можу я вступити до вас здавши мову та літературу, історію і фізичний конкурс і що брати в приорітет бал зно чи фіз підготовку? ..Який прохідний бал правоохоронна діяльність на державне
Роман Янович
Для Олег Г: Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації(грудень -січень)); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 21.12.2019 щ 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Олег г
Для Роман Янович: підкажіть будьласка які предмети на яку спеціальність
Коментувати
Андрійко Форевер
Доброго дня Які предмети ЗНО потрібно буде здавати в 2021 році щоб сюди вступити?
Роман Янович
Для Андрійко Форевер: На ваше запитання я Вам відповім у 2020 році
Коментувати
Oksana Zerukha
Доброго дня. Чи можна поступити до вас якщо я здаю українську мову, історію України, біологію? Ящо так то коли і які документи потрібні для подачі?
Роман Янович
Для Oksana Zerukha: Факультет психології або (за умови здачі творчого конкурсу ) факультет превентивної діяльності.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Анюта
Для Роман Янович : Доброго дня. Я хочу іти вчитися після 11 класа. Які предмети потрібно здавати на ЗНО ?
Коментувати
Настя
Доброго дня. Хочу запитати чи можу я поступити у ваш заклад, якщо здаю мову, іноземну, математику (чи обов’язково історію?)
Роман Янович
Для Настя: Залежно на який факультет Ви бажаєте вступати.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня,у мене склалась така ситуація : школу закінчила цього року,зараз навчаюсь на першому курсі у Львівській політехніці !на державному замовленні! На жаль ,ЗНО з історії не здавала,проте хочу здати її цього року. Хочу навчатися у вас на першому факультеті .Тому питання :чи зможу я навчатись на державному на 1 факультеті ?при подачі документів підійде зно з мови ,математ. 2019 року ,а історія 2020?
Роман Янович
Для Вікторія: Піде. Українська мова та література, Історія України, математика або іноземна мовас + фізичні випробування в університеті. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації(грудень -січень)); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Happy
Доброго дня! Якщо поступити на державний з факультету поліція, потрібно жити в казармі, чи є гуртожиток???
Коментувати
Happy
Доброго дня. Які предмети потрібно здати на факультет: з підготовки фахівців для підрозділів слідства???
Роман Янович
Для Happy: Українська мова та література, Історія України, математика або іноземна мовас + фізичні випробування в університеті. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації(грудень -січень)); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Павло
Для Happy: Доброго дня. Чи можна буде вступити з такими ЗНО : Укр.мова , Історія і Географія
Коментувати
Lena
Доброго дня. Чи можливо поступити після 9 класу якщо здавали історію, українську мову та математику
Роман Янович
Для Lena: ні.
Коментувати
Марк
Доброго дня ☺️ Скажіть будь ласка, я зараз навчаюся в коледжі за спеціальністю право, на другому курсі. В майбутньому хочу вчитися у вашому університеті за цією ж спеціальністю. Чи потрібна ЗНО для вступу?
Роман Янович
Для Марк: На сьогодні ні. Але ми ще не знаємо правил прийому на наступні роки. Я зрозумів, що ви будете поступати після закінчення коледжу.
Марк
Так , після коледжу)
Роман Янович
УВАГА! ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у ЛьвДУВС відбудеться 0 12-00 26.10.2019 року, за адресою. м. Львів вул. Городоцька 26. Детальніше за телефоном 0679224670.
Коментувати
Рита
Добрий день. Підкажіть які сертефікати зно потрібні для вступу на поаво. Чи обов’язково здавати ЗНО з математики та англійської мови?
Роман Янович
Для Рита: в цьому році було українська мова і література, історія України, МАТЕМАТИКА АБО ІНОЗЕМНА МОВА НА ВИБІР. Правил прийому на наступний рік ще не прийняли. Слідкуйте за офіційним сайтом або телефонуйте 0679224670.
Анюта
Для Роман Янович: Доброго дня.
Коментувати
Gorilkoo
Скажіть, будь ласка, після ліцею з посиленою військовою фізичною підготовкою, легше поступити ?
Аліна
Доброго дня,скажіть будь ласка які потрібно здавати предмети якщо хочеш поступати на спеціальність Право а на факультет #1
Роман Янович
Для Gorilkoo: Легше здати фізо і адаптуватися . Ласкаво просимо.
Роман Янович
Для Аліна: На сьогодні українська, історія України, математика або іноземна мова + фізичні випробування. Але є багато особливостей що до відбору, Детальніше 0679224670.
Коментувати
Віка Корпесьо
Доброго дня! Скажіть,будь ласка, я зараз навчаюсь в коледжі за спнціальністю «Право». В майбутньому хочу працювати слідчим. На який факультет у вашому закладі мені потрібно буде вступити і чи потрібне ЗНО для вступу?
Роман Янович
Для Віка Корпесьо: Можете вступати на державний факультет №1 (слідство) з ЗНО і фізична підготовка на 1 курс.. Або на 3 курс юридичного (на сьогодні без ЗНО), але ще не має правил прийому на 2020 можуть бути зміни.
Василь
Для Роман Янович: .який бал зно потрібно шоб поступити на державне правоохоронна діяльність , буду вдячний
Роман Янович
Документи приймаються від 100 балів.Українська мова та література, Історія України, творчий конкурс + фізичні випробування в університеті. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2019, бажано не відкладати і з початку реєстрації( грудень-січень); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2019); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Василь
Доброго дня! Скажіть будь ласка як що не набрати бали в фізичному конкурсі тоді абітурієнт не допускається до навчання?
Роман Янович
Для Василь: Для державного замовлення. фізичні випробування обовязкові
Василь
Скільки потрібно віджатись щоб поступити?
Аліна
Для Роман Янович: скажіть будь ласка скільки мінімум балів потрібно щоб поступити на державне якщо в мене дуже добра фізична підготовка
Коментувати
Larisa
Доброго дня, хочу поцікавитись яка вартість навчання на 2му факультеті, а також чи є заочна форма навчання на цьому ж факультеті за держ замовленням? Дякую
Роман Янович
Для Larisa: факультет №2 здійснює підготовку фахівців на денній формі за державним замовленням.
Коментувати
Iryna1506
Доброго дня! Якщо поступати на контракт Факультет №3(з підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності поліцї), потрібен сертифікат ЗНО з англійської мови? Дякую.
Роман Янович
Для Iryna1506: ні
Коментувати
Annad Ratz
Доброго дня, я подала у вас документи(оригінали) і підписала угоду і мені сказали в кінці місяця приїхати оплатити. Я подала на заочну форму, психологія. Скажіть, є певні дати коли приїхати чи в будь який день?
Julia
Для Annad Ratz: Я теж, але оплачувати сказали після 10 серпня
Іра
я теж подавала оригінали документів, на психологію, заочно. але мені сказали, що передзвонять орієнтовно 22-25 числа..і повідомлять що до чого
Іра
а ви як підписували угоду, там потрібно було мати з собою якісь документи? чи то просто прийшли підписали і все?
Коментувати
Настя
Доброго дня, якщо вже уклали угоду про контракт, але в електронному кабінеті пише «Допущено до конкурсу», це означає що я вже вступила, чи потрібно чекати 26 липня і рейтингів?
Роман Янович
Для Настя: Якщо уклали контракт то вступили. Просто наказ пр зарахування буде дещо пізніше.
Коментувати
Bozhena7
Добрий вечір ! Скажіть , будь ласка , який має бути рівень фізичної підготовки і як готуватись до творчого конкурсу , якщо поступати на 2 факультет ? Сертифікати з зно потрібні лише з історії і укр.мови і літератури ? І підскажіть ще , коли потрібно приносити документи , якщо закінчила тільки 10 клас ?
Роман Янович
Для Bozhena7: Вся цікава для Вас інформація є на сторінці Абітурієнтам на сайті Університету. Детальніша інформація буде після прийняття правил прийому на 2020 рік.
Коментувати
Марія Опанасик
Скажіть. будь ласка, де можна переглянути список предметів ЗНО потрібних для вступу у ваш ВНЗ? Мене цікавить право та психологія а ще питання: чи маєте ви спортивну базу і спортивні секції?
Роман Янович
Для Марія Опанасик: На сторінці ЛьвДУВС є інформація для абітурієнта. Право: українська , історія , математика або іноземна. психологія: українська , біологія, історія або іноземна.
Коментувати
Віка
Доброго дня. Скажіть будь ласка до якого числа вступна кампанія в ЛьвДУВС.?Дякую!
Роман Янович
Для Віка: до 22 липня
Коментувати