Рейтинг
2915
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 641 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Bogdana
Добрий день!Які предмети з ЗНО потрібно здавати щоб поступити на факультет Управління та адміністрування(Фінанси,банківська справа та страхування)?
Роман Янович
Для Bogdana: Українська мова та література, математика, Істрія України або іноземна мова.
Коментувати
Мішка Смага
Доброго дня, на який факультет можна іти до вас вчитись? Коли я здаю такі предмети як: укр. Мова, історія, географія, біологія.
Роман Янович
Для Мішка Смага: Менеджмент або психологія. При здачі творчого конкурсу - правоохоронна діяльність. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 22.02.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Коментувати
Олег
Доброго дня , скажіть будь-ласка у мене є вища освіта повна, мені при поступлині потрібно здавати ЗНО ?
Роман Янович
Для Олег: залежно куди ви хочете вступати.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 22.02.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Олег
Доброго дня на правоохоронна діяльність. Що потрібно здати ? Є вища освіта... Дякую .
Коментувати
Володимир Дорош
Коли буде проводитись комплексно силова вправа(творчий конкурс) на вступ на 1 факультет? .
Роман Янович
Для Володимир Дорош: Вас викличуть на початку липня . При умові, що Ви пройдете відбір.
Коментувати
Маргаритка Марго
Доброго дня,скажіть будь ласка,яка вартість проживання у гуртожитку,та які найосновніші нормативи при екзамені з фізкультури для дівчат?
Роман Янович
Для Маргаритка Марго: 100 м. 1000м. комплексносилова вправа. Норми в правилах прийому на сайті . для дівчат і хлопців однакові. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 22.02.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Коментувати
Vika
Доброго дня, до якого числа потрібно подати заявку на навчання?коли проходити медогляд?
Роман Янович
Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 22.02.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Коментувати
Маша
Доброго вечора. Я хочу через рік вступати після медичного коледжу на факультет 3 цивільна безпека,яке зно потрібно здавати (з яких предметів) і які бали
Iren
Доброго дня! Хотіла б вступити до ЛДУВС на кафедру криміналістики, судової медицини та психіатрії. Яке ЗНО треба складати та чи потрібно фіз.підготовку при вступі? Також цікавить чи є гуртожиток. Дякую
Роман Янович
Для Iren: Ви можете вступати на факультет №1 . ЗНО українська мова і література, історія України, математика або іноземна мова,+ фізичні випробування.За дипломом повної середньої освіти . Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 22.02.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Коментувати
Владислав
Добрый день! Скажіть будь ласка які предмети потрібно здати на ЗНО щоб поступити на факультет 3 цивільна безпека? І який прохідний бал?
Роман Янович
Для Владислав: українська мова та література, історія україни та творчий конкурс, Якщо на державне замовлення то додатково фізичні випробування.
Коментувати
Алінка Мелещук
Доброго дня, маю вже одну вищу економічну освіту. Хочу до вас поступити направоохоронну діяльність, заочно. Скільки потрібно у вас навчатись, щоб отримати таку освіту?
Роман Янович
Для Алінка Мелещук: Ви можете вступити на магістратуру. Термін навчання 2 роки. Деталі на сайті або за тел. 0679224670
Коментувати
Maria Skshyshevska
Доброго дня. Здаю такі предмети як: українська мова ,література, математика та історія. Хочу поступати на заочне ,куди можна поступити,на який факультет?
Роман Янович
Для Maria Skshyshevska: Варіантів багато. зателефонуйте 0679224670
Юля
Для Роман Янович: Доброго вечора,зацікавив цей навчальний заклад,хотіла б детальніше дізнатися про вступ на факультет права або фінанси, банківська справа та страхування
Роман Янович
Вся інформація на сайті на сторінці абітурієнту або за тел. 0679224670.
Коментувати
Максим Зінчук
Доброго вечора!Скажіть будь ласка,які потрібно здати предмети на ЗНО,щоб поступити на кримінальний факультет?
Annad Ratz
Для Максим Зінчук: на сайті можна подивитись
Коментувати
Diana_kb
Добрий вечір! Скажіть,будь ласка, чи є у вас платна форма навчання на факультеті криміналіст, і які фізичні нормативи потрібно здавати ?
Роман Янович
Для Diana_kb: У нас немає факультету криміналістики. Детальніше тел.0679224670
Коментувати
Annad Ratz
Доброго вечора! Я навчаюсь у вас на психології,на заочному,1 курс. Чи можна перекваліфікуватись на правоохоронну діяльність,також на заочне? Що для того потрібно? і як проходить навчання?
Роман Янович
Для Annad Ratz: я вже вам відповів не е-почту
Annad Ratz
Вибачте, але я не отримала листа на жаль,вже вже точно перевірила. Можливо ви помилково не туди відправили?
Коментувати
Маша Зубюк
Доброго вечора! Хочу поцікавитися чи потрібно дівчатам проходити фізичні випробування для вступу на правоохоронну діяльність у ваш університер?
Роман Янович
Для Маша Зубюк: На держзамовлення- так.
Коментувати
Вікторія Гавло
Добрий день) хочу вступити у ваш Університет на спеціальність "Психологія" бакалавр,на разі закінчую медичний коледж) що потрібно для того щоб вступити до вас?
Роман Янович
Для Вікторія Гавло: ЗНО українська моваі література , біологія, історія або іноземна мова.
Коментувати
Світлана Глевчук
Добрий вечір! Скажіть, будь ласка,чи можна поступати до вас з дипломом бакалавра ( філологія)?
Роман Янович
Для Світлана Глевчук: можна. детальніше на сайті або за телефоном 0679224670.
Коментувати
V.Roksolana
Доброго дня, я здаю такі предмети зно як :українська ,математика ,англійська і географія .Чи можна мені з такими предметами поступити на правоохоронну діяльність?
Роман Янович
Для V.Roksolana: Можна тільки треба буде здавати у ЛьвДУВС творчий конкурс а якщо на держзамовлення то ще і фізичні випробування
Коментувати
Sona Nagirna
Доброго дня . Я зараз навчаюсь на 3 курсі у кулінарному коледжі і буду здавати ЗНО . Чи можна поступити до вас з іншою спеціальністю на правоохоронну діяльність ?
Роман Янович
Для Sona Nagirna: За дипломом повної середньої освіти . Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації(грудень -січень)); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 21.12.2019 щ 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Коментувати
Олег Г
Чи можу я вступити до вас здавши мову та літературу, історію і фізичний конкурс і що брати в приорітет бал зно чи фіз підготовку? ..Який прохідний бал правоохоронна діяльність на державне
Роман Янович
Для Олег Г: Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації(грудень -січень)); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 21.12.2019 щ 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Олег г
Для Роман Янович: підкажіть будьласка які предмети на яку спеціальність
Коментувати