Рейтинг
2925
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 643 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія Гавучак
Доброго дня. Планую поступати на фінанси, банківська справа та страхування. Коли можна буде подавати документи? Дякую!
Роман Янович
Для Надія Гавучак: Коли розпочнеться вступна кампанія. Попередньо 13-22 серпня.
Коментувати
haldioo
Доброго дня , планую поступати на правоохоронну діяльність (заочна форма) на 3 курс з дипломом молодшого спеціаліста, і йти в Національну Поліцію,можливий такий варіант?
Роман Янович
Для haldioo: на базі молодшого спеціаліста ви можете вступити лише на спеціальності право, менеджмент, фінанси, банківська справа та страхування (за кошти фізичних осіб).
Коментувати
Діма
Доброго вечора, які предмети потрібно здавати на правоохоронну діяльність(превентивна,цивільна безпека) на денну форму навчання. Хотілося б дізнатися який прохідний бал ЗНО 2020.
Роман Янович
Для Діма: українська мова, історія і творчий конкурс. На держзамовлення + фізичні випробування. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020 (термін поки продовжено), бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП ; ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Anastasia
Доброго дня! Планую поступати на правоохоронну діяльність(превентивна,цивільна безпека) на заочну форму навчання. Хотілось б дізнатись, які документи потрібно подавати і в які терміни? Цікавить чи можу я подавати заяву і документи в інші ВНЗ, окрім ЛьвДУВС?
Роман Янович
Для Anastasia: тільки в один вуз системи МВС.українська мова, історія і творчий конкурс. На держзамовлення + фізичні випробування. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020 (термін поки продовжено), бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП ; ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Oksana
Доброго дня. Планую поступати до ЛьвДУВС. Хотілося б дізнатися, що входить до перевірки рівня фізичної підготовленості? Буду дуже вдячна за вашу відповідь.
Марія  Крушельницька
Доброго вечора,скажіть,будь ласка,який повинен бути бал ЗНО,щоб поступити на платне факультет менеджменту та психології?
Роман Янович
Для Марія Крушельницька: Прохідний бал визначає конкурс. документи приймаються від 101 балу.
Коментувати
Joanna
Доброго вечора, для діючого працівника поліції, який виявив бажання поступати на юридиний факультет (заочна форма), які дії необхідно виконати? Дякую)
Роман Янович
Для Joanna: Подати документи з 13 серпня. (юридичний факультет готує фахівців за кошти фізичних осіб).
Коментувати
Maria19
Доброго дня. Хочу поцікавитися чи на заочну форму навчання можна поступити після 11 класу?
Роман Янович
Для Maria19: можна
Коментувати
Олена В
Добрий вечір!чи можу я зареєструватися одразу на 2 спеціалізації(кримінальну та превентивну)?
Роман Янович
Для Христина: Для Олена В: анкета не пропустить
Роман Янович
Для Олена В: анкета не пропустить
Коментувати
Христина
Доброго дня , я випускник 2020 року , хочу поступати на 1 факультет , дуже переживаю за ЗНО , хочу поцікавитися чи відомо вже день відкритих дверей ? І які прохідні бали ?
Роман Янович
Для Христина: Ви зареєструвалися онлайн? Середній бал не менше 140.
Марія
Добрий день! Планую поступати на психолога, скажіть які предмети зно потрібно здавати?і які прохідні бали?
Коментувати
Тарас
Доброго здоров’я Роман Янович. Прошу надати інформацію про заочну форму навчання на 2020 рік.
Роман Янович
Для Тарас: що Вас конкретно цікавить?
Коментувати
Люба Тягай
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, які предмети ЗНО потрібно здавати на психолога криміналіста
Роман Янович
Для Люба Тягай: Для психолога: Українська мова та література, біологія, історія або іноземна мова.
Коментувати
Masha
Добрий день! Якщо поступати на факультет №1, то скільки років потрібно проживати в казармі?
Роман Янович
Для Masha: 1 рік.
Masha
Рік казарма, а тоді три останніх роки навчання в стінах університета?
Катерина Гавриш
Студентам надається гуртожиток( після 1 року в казармі)?
Коментувати
Andriana Hubal
Доброго вечора! Я хочу вступати до вас в 2021 році.На момент подачі документів мені буде 16,17 виповниться 07.08.2021.Чи зможу я претендувати на державну форму навчання?
Роман Янович
Для Andriana Hubal: так 17 має виповнитися не пізніше 31.12.2021
Коментувати
Maria
Доброго дня ) я хочу вступати до вас ,які прохідні бали з історії і мови на державне навчання ? яка ціна на факульт №3 ? коли день відкритих дверей ? і коли можна вже подавати документи ?
Роман Янович
Для Maria: День відкритих дверей заплановано на 25 квітня . Але можуть бути корективи через карантин. Документи приймаються з 11.11.2019.. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Annad Ratz
Доброго дня! Я вже навчаюсь в вашому університеті на заочному на 1 курсі, я б хотіла перевестись за заочну форму навчання на факультет #3. Як це можна зробити, що потрібно для цього і як проходить навчання на цьому факультеті на заочній формі? Де можна всі цв деталі взнати?
Роман Янович
Зателефонуйте мені 0679224670
Коментувати
Natalia
Доброго дня, хочу запитатися які предмети ЗНО потрібно здати і на який бал щоб поступити на цивільну безпеку (правоохоронна діяльність) 2021 році (бюджет)
Роман Янович
Для Natalia: Не можу сказати на перед. У 2020 ЗНО українська мова і література, історія України, творчий конкурс + фізичні випробування. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Віолета
Я хочу вступати до вас в 2021 році.На момент подачі документів мені буде 16,17 виповниться 16.11.2021.Чи зможу я претендувати на державну форму навчання?
Роман Янович
Для Віолета: так
Коментувати
Віолета
Доброго дня,скажіть будь ласка,ви приймаєте на навчання 16-ти річних після 11 класу?
Роман Янович
Для Віолета: На державне замовлення лише осіб, яким на 31.12.2020 виповниться 17 років. На платну форму вікових обмежень нема. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Василь
Таке питання в 2022 р що потрібно буде здавати на ЗНО щоб поступити на факультет "правоохорона діяльність"
Роман Янович
Для Василь: Ви можете вступати на факультет №2,3 . ЗНО українська мова і література, історія України, творчий конкурс + фізичні випробування. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 25.04.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Оксана
Для Роман Янович: Доброго дня. Я дізналася про те, що ви плануєте провести День відкритих дверей 25.04. Хотілося б переконатися чи нічого не змінюється через пандемію коронавірусу? Буду дуже вдячна за вашу відповідь.
Коментувати
Тарас
Доброго дня, можете детальніше написати про Творчий конкурс. Що саме в нього входить? І на який мінімальний бал треба його скласти?
Роман Янович
Для Тарас: Творчий конкурс передбачає виконання вступником екзаменаційної роботи, яка складається з двох блоків питань: 1. “Моя майбутня професія поліцейський”, 2. “Основи права”, а також ситуаційних задач з “Основ правознавства”. З питаннями творчого конкурсу можна ознайомитися на сайті ЛьвДУВС на сторінці “Абітурієнтам” в “Методичних рекомендаціях з організації та проведення творчого конкурсу у закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку кадрів для Міністерства внутрішніх справ України і Національної поліції України.”
Коментувати