Рейтинг
2874
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 631 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Solomia
Доброго дня Маю питання щодо творчого конкурсу. Запитання щороку однакові? Поступатиму в 2021 чи можу вчити те,що зараз є на сайті?
Роман Янович
Для Solomia: Можуть бути змінені .
Коментувати
Надія
Добрий день,підскажіть будь ласка чи можна поступити на факультет психології після 9 класу.Якщо так,то які предмети потрібно здати і їх мінімальний бал,буду дуже вдячна
Роман Янович
Для Надія: ні
Коментувати
Вікторія Кулієвич
Чи можна подавати заяв на спеціальність 262 до ЛьвДУВС і Національної академії прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького м.Хмельницький?
Христя
Для Вікторія Кулієвич: Які предмети потрібно здавати на юридичний факультет?Чи є бюджетні місця тут?
Роман Янович
Українська мава та література , істроія України математика або іноземна мова. факультет госпрозрахунковий правників за держзамовленням готують на факультеті №1( з підготовки фахівців для підрозділів слідства.) Умови вступу відрізняються.
Роман Янович
Для Вікторія Кулієвич: Можна але безперспективно. Тому, що іспити будуть в один день і вам все одно треба буде обирати.
Коментувати
Diana
Доброго дня! Мене цікавить яке творче завдання потрібно виконати для поступлення в кримінальну поліцію та які фізичні нормативи потрібно здати?
Роман Янович
Для Diana: ПИтання творчого конкурсу та нормативи фізичних випробувань є на офіційному сайті ЛьвДУВС на вкладці для абітурієнтів.
Коментувати
Ірина Войчишина
Доброго вечора! Мене цікавлять умови вступу на правоохоронна діяльність за кошти фізичних осіб.
Роман Янович
Для Ірина Войчишина: українська мова та література, історія України, творчий конкурс . Питання творчого конкурсу є на сайті на сторінці абітурієнтам "методика проведення творчого конкурсу..."
superkomarnitska@gmail.com
Для Роман Янович: Доброго дня, мій син учасник АТО,цього року хоче поступати на юридичний факультет(магістратура). Напишіть будь ласка умови вступу.
Коментувати
Еліза Лука
Доброго вечора, скажіть, будь ласка, які потрібно скласти предмети ЗНО, щоб поступити на економічний факультет?
Роман Янович
Для Еліза Лука: фінанси банківська справо і страхування:українська мова та література, математика, історія або іноземна мова. Менеджмент: українська мова та література, історія України, географія, або іноземна мова.
Еліза Лука
Доброго дня ще раз, а можете відповісти будь ласка, на який факультет можна поступити з такими предметами ЗНО: українська мова та література, математика та англійська?
Коментувати
Olya01
Доброго дня, планую поступати на факультет номер 1, право, але у мене є проблема. Чи завадить мені сколіоз 1 ступеня?
Роман Янович
Для Olya01: це вирішує медкомісія.
Коментувати
ksyha15maksymuk
Доброго дня! Хотіла поцікавитися, чи можна у вашому навчальному закладі здобути професію слідчого? Якщо так, то скільки років потрібно навчатися і які предмети варто здавати для вступу, який прохідний бал?
Роман Янович
Для ksyha15maksymuk: українська мова, історія, математика або іноземна мова + фізичні випробування. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020 (термін поки продовжено до 15.06.2020), бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП ; ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Віка
Добрий вечір. А можна після 9 поступити на слідчого і на державне???
Коментувати
Надія Гавучак
Доброго дня. Планую поступати на фінанси, банківська справа та страхування. Коли можна буде подавати документи? Дякую!
Роман Янович
Для Надія Гавучак: Коли розпочнеться вступна кампанія. Попередньо 13-22 серпня.
Коментувати
haldioo
Доброго дня , планую поступати на правоохоронну діяльність (заочна форма) на 3 курс з дипломом молодшого спеціаліста, і йти в Національну Поліцію,можливий такий варіант?
Роман Янович
Для haldioo: на базі молодшого спеціаліста ви можете вступити лише на спеціальності право, менеджмент, фінанси, банківська справа та страхування (за кошти фізичних осіб).
Коментувати
Діма
Доброго вечора, які предмети потрібно здавати на правоохоронну діяльність(превентивна,цивільна безпека) на денну форму навчання. Хотілося б дізнатися який прохідний бал ЗНО 2020.
Роман Янович
Для Діма: українська мова, історія і творчий конкурс. На держзамовлення + фізичні випробування. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020 (термін поки продовжено), бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП ; ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Anastasia
Доброго дня! Планую поступати на правоохоронну діяльність(превентивна,цивільна безпека) на заочну форму навчання. Хотілось б дізнатись, які документи потрібно подавати і в які терміни? Цікавить чи можу я подавати заяву і документи в інші ВНЗ, окрім ЛьвДУВС?
Роман Янович
Для Anastasia: тільки в один вуз системи МВС.українська мова, історія і творчий конкурс. На держзамовлення + фізичні випробування. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020 (термін поки продовжено), бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП ; ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Oksana
Доброго дня. Планую поступати до ЛьвДУВС. Хотілося б дізнатися, що входить до перевірки рівня фізичної підготовленості? Буду дуже вдячна за вашу відповідь.
Марія  Крушельницька
Доброго вечора,скажіть,будь ласка,який повинен бути бал ЗНО,щоб поступити на платне факультет менеджменту та психології?
Роман Янович
Для Марія Крушельницька: Прохідний бал визначає конкурс. документи приймаються від 101 балу.
Коментувати
Joanna
Доброго вечора, для діючого працівника поліції, який виявив бажання поступати на юридиний факультет (заочна форма), які дії необхідно виконати? Дякую)
Роман Янович
Для Joanna: Подати документи з 13 серпня. (юридичний факультет готує фахівців за кошти фізичних осіб).
Коментувати
Maria19
Доброго дня. Хочу поцікавитися чи на заочну форму навчання можна поступити після 11 класу?
Роман Янович
Для Maria19: можна
Коментувати
Олена В
Добрий вечір!чи можу я зареєструватися одразу на 2 спеціалізації(кримінальну та превентивну)?
Роман Янович
Для Христина: Для Олена В: анкета не пропустить
Роман Янович
Для Олена В: анкета не пропустить
Коментувати
Христина
Доброго дня , я випускник 2020 року , хочу поступати на 1 факультет , дуже переживаю за ЗНО , хочу поцікавитися чи відомо вже день відкритих дверей ? І які прохідні бали ?
Роман Янович
Для Христина: Ви зареєструвалися онлайн? Середній бал не менше 140.
Марія
Добрий день! Планую поступати на психолога, скажіть які предмети зно потрібно здавати?і які прохідні бали?
Коментувати
Тарас
Доброго здоров’я Роман Янович. Прошу надати інформацію про заочну форму навчання на 2020 рік.
Роман Янович
Для Тарас: що Вас конкретно цікавить?
Коментувати
Люба Тягай
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, які предмети ЗНО потрібно здавати на психолога криміналіста
Роман Янович
Для Люба Тягай: Для психолога: Українська мова та література, біологія, історія або іноземна мова.
Коментувати