Рейтинг
558
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 161 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
На філологію германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська, вступ як в цивільний ВУЗ, чи також потрібно було звертатись за місцем проживання для оформлення особової справи кандидата на навчання? Гуртожитком забезпечуються студенти, чи ні? Яка друга іноземна мова? Яка вартість навчання на 19-20 р.р. ??? Сьогодні 04.07.19, а у вас відсутні ціни на навчання на контрактній основі. Як можна прийняти рішення. коли немає цінника?
Василь
Для Олександр: Вельмишановний п. Олександре. Спробую відповісти на Ваші запитання. Для вступу на навчання у ЛДУБЖД за освітньою програмою ФІЛОЛОГІЯ (англо-український переклад) необхідно скласти ЗНО з предметів: 1. Українська мова та література. 2. Іноземна мова. 3. Історія України або Географія (детальніше за цим лінком https://ldubgd.edu.ua/sites/default/files/1_nmz/vstup/2019/dodatok_5_2019.pdf). Подання документів у електронній формі (як у будь-який інший цивільний заклад вищої освіти). Гуртожитком студентів забезпечуємо. Друга іноземна мова - на вибір німецька, французька, польська. Ціни на навчання будуть з наступного тижня до початку вступної кампанії, тобто до 10 липня. Чи є у Вас ще питання? Будемо раді бачити Вашу електронну заяву у ЛДУБЖД. Начальник інституту психології та соціального захисту ЛДУБЖД
Оксана
Для Олександр: Поступили в цей Університет?
Коментувати
ганна
добрий день скажіть будь ласка скільки державних місць на англійську філологію і чи можна подавати документи з таким зно укр мова 189 анг 177 історія 186
ганна
Для ганна:
instzah
Доброго дня! На англійській філології місць за державним замовленням нема.
Василь
Для ганна: Доброго дня Ганно. Підтверджую, що в ЛДУБЖД відсутні місця за держзамовленням на спеціальність філологія у 2019/2020 навчальному році. Проте, вартість навчання за кошти юридичних і фізичних осіб, за цією освітньою програмою, є найнижчою у регіоні. Також у нашому університеті функціонує клас синхронного перекладу, що дає змогу практичної підготовки перекладачів-синхроністів, які є найбільш високооплачуваними серед перекладацької громади. Запрошую на навчання у ЛДУБЖД З повагою начальник Інституту психології та соціального захисту
Коментувати
Паша Карат
Всім привіт ! чув багато відгуків про університет тому хочу запитати - який прохідний бал на пжежну безпеку ? чи можна поступити на бюджет ? і що значить подвійний диплом ?
Христина
Вітаю усіхчитачів даного контенту хочу сказати декілька слів проЛБЖД у цілому заклад хороший який дає твердий фундамент як для фізичного так і психологічно-морального розвитку.НО у сімї не без Урода)правда Андрій Ярославович?самолюбивий мстивий гівнюк дану персону нічого не хвилює я сказав ти роби як хочеш не махає.Минулого року я запитала що і як з дипломом до випуску? час піджимає( що ви думаєте? "Послуга за послугу" якщо до слівно цитувати і не гроші він мав на увазі давши волю рукам.Хоча і зеленими він не нехтує Яка зара такса? 300 400?напишіть у відповіді.Ати Урод мамин надіюсь це прочитаєш!
Kostetska Uliana
Доброго дня. Чи можу я пройти на бюджет на спеціальність комп’ютерні науки з такими балами : укр.мова - 191, математика - 177, фізика - 160?
instzah
Для Kostetska Uliana: Доброго дня! У ЛДУ БЖД бюджетна форма навчання - це навчання у статусі курсанта. Відбір вступників за державним замовленням, оформлення на них відповідних документів для вступу на навчання здійснюються підрозділом роботи з персоналом Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Справи до 01.07.2019 надсилаються до Університету. Якщо Ви пройшли таке оформлення, то без сумніву, у Вас високі шанси пройти на бюджет за обраною спеціальністю. Бажаю успіху!
Коментувати
КУРСАНТ
Ну то якщо Вам не подобається то ніхто не ТРИМАЄ. Університет Найкращий!!!! Керівництво курсів та інститутів організовано на вищому рівні!
ВОР
Для КУРСАНТ: точно не курсант писав
Коментувати
Набридло
Навіщо виносите спідню білизну на світ? Ви дійсно питаєте навіщо?! Керівництву писали і нічого не змінюється, просили толку нуль! А так хай бачать батьки куди вони віддають своїх дітей. Хай знають, як дійсно поставлене навчання тут. Хай абітурієнти задумуються чи потрібно їм це! В цьому ВНЗ, ще 1000 років буде так як зараз. Я згідний з тим, що ми самі створюємо собі державу, але коли є такі люди як Ви, які пишуть пости нище про те, щоб вирішити все всередині. Бо коли хтось захоче виступити його просто «придушать»! І поки є такі такі люди які звикли до старого порядку, нового не буде! Тут, як в Верховній Раді поприростали до своїх місць і ніякий Зеленський не допоможе. Так і ми.
Курсантам
Читаю я той ввесь бруд і не розумію... Навіщо ви цей ввесь негатив сюди пишете? Якщо вам «курсанти» так зле, так все погано, то чому ж ви не повідомляєте у письмовій формі вищому керівництву (рапорт/на пошту ректорату), а пишете з ГРАМАТИЧНИМИ ПОМИЛКАМИ сюди, паплюжите наш заклад, та ще й так щоб вся Україна бачила! Я згоден з вами - є мінуси, ЯК І В КОЖНОМУ ЗАКЛАДІ, та майте хоч трохи совісті та порядності до тих, хто робить дуже багато, аби вам/НАМ жилося краще! І щоб практичних занять було більше, і щоб світ ми побачили, як в інших закладах Європи і не тільки, вчаться студенти! Ви пишете про хабарі: а хто нас змушує платити, - то ж вчіться! Хто не дає!???А якщо ти спиш на парі, бавишся в ігри, а в кінці року «ні бум бум» - то хто тому винен??? Є інші способи вирішення проблеми, аніж писати той ввесь негатив сюди, ви не закладу авторитет псуєте, а собі! Бо ти/Я потім будемо випускниками ЛДУБЖД! Подумайте хоч трохи про це! І почніть з себе щось змінювати! І ви здивуєтеся результатам!
Курсант
Ви рахуєте, що нормально коли сержант вдарив курсанта і його прикриває начальник курсу, це нормально.
курсантам
А сержант вдарив за діло, чи просто тому, що йому було нудно?
курсантам
Я впевнений: щоб людині дурниці в голову не лізли, його завжди треба завантажувати роботою так, щоб він мертвим додому приходив. Богдан Ступка
Коментувати
Усе у Ваших руках
Доброго дня! У кожного ЗВО є свої переваги та недоліки. Невже Ви думаєте, що якщо б навчались в іншому унівеситеті, то там би було все супер? Мушу приспустити тут Ваші рожеві окуляри та розкрити маленьку таємницю. Напевне, Ваші друзі з інших закладів таки дечого не договорюють або ж Ви не цікавитесь їхніми навчальними проблемами. ЛДУБЖД - це заклад вищої освіти із специфічними умовами навчання, тому вступаючи сюди, і більше того приймаючи Присягу на вірність українському народові, Ви цілком і повністю приймаєте ці специфічні умови. Нагрузка тут вдвічі більша у зв’язку із поєднанням двох сфер: навчання та служби, що в тандемі складає досить хорошу "школу життя". Знаєте, що не хочете і не плануєте зв’язувати своє життя із ДСНС, то не мучте ні себе, ні батьків, ні офіцерів та реалізуйтесь в іншій діяльності. Якщо ж Ви обрали цей нелегкий шлях до офіцерстких зірок, то, будь ласка, робіть це з гордо піднятою головою. Хочете змін? Розпочинайте із себе та власного самовдосконалення. Успіхів!
Петро Порошенко
Для Усе у Ваших руках: Ти ще просто маленька дитина і рожеві окуляри в тебе і тобі їх треба приспустити! Присяга на вірність Українському народові, а не на вірність бог знає чому! Що ти зробив для народу навчаючись тут? Помив туалет? Дав на лапу і закрив сесію? Протер штани 4-6 років і прийшов на роботу «даунятком» яке треба вчити все по новому? Сиди і вчись, а не пиши на освіту! Всього найкращого!
Курсант
Скажіть а що можна зробити з таким керівництвом
Курсантам
Платформа сайту створена для деталізації інформації в більшості для абітурієнтів, а не для поливання брудом ВЛАСНОГО вибору з метою раціоналізувати особисті випадки службової невідповідності. Коли ви почнете бачити трохи далі кінчика власного носа, ви почнете краще розуміти та усвідомлювати, що на курсанта покладено низку обов’язків, яких необхідно притримуватись, бо це СЛУЖБА, а не вдома біля маминої спідниці. А для початку просто хоча б прочитайте Дисциплінарний статут служби цивільного захисту, щоб розуміти, чи варті ви, чи готові служити українському народові.
Коментувати
Мелешко
Добрий день за якім напрямком можу я піти вчитися з такіми придметами як українська мова та література історія України та біологія?
КРІШТІАНУ РОНАЛДУ
Для Мелешко: З такими прИдметами, можеш піти лаборантом на кафедру Української мови!
Добродій
Мені смішно зі всього що тут пишуть фанати цього університету, ви є "зад*очені", зомбовані і втрачені люди, а ну і панове "ОФІЦЕРИ", досить тут анонімно хвалити ЛДУБЖД, признайтесь чесно, і підписуйте коментарі так як би воно мало бути "Мене заставили написати бо вже забагато поганого появилось і люди не хочуть поступати" і.т.д. Або не пишіть цей "БРЄД" Львівський Державний Університет Безпеки Життєдіяльності - це провідний ВНЗ і далі ви самі знаєте... Давайте будемо реалістами і по фактам будемо оцінювати цей університет! ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!
Прапорщик
Доброго дня шановне панство, хочу звернутися до вищого керівного складу лду бжд як можливий такий факт що заступник начальника інституту принижує честь і гідність курсантів я саме про Бойка Т.В. який неодноразово перед інститутом говорив принзливі слова до курсантів. Чому за людей які порушили дисципліну та правила університету мають відповідати всі? Чому немає нормальних умов для життя на курсах окрім першого показового?
Коментувати
Володя Пастушок
Підкажіть хто повинен готувати особову справу і які потрібні документи для вступу на ЦЗ? Наперед дякую
Dmytro
Для Володя Пастушок: Доброго дня, Вам необхідно звернутись по місцю Вашого проживання в найближчий структурний підрозділ ДСНС. Кадровик даного підрозділу допоможе Вам у підготовці документів на вступ.
Коментувати
ірина
чи є у вас юридичний факультет,і яке зно потрібне для вступу,і який прохідний бал
Деканат
Для ірина: В ЛДУ БЖД Юридичного факультету нема.
Мелешко
Добрий день якщо я буду вчитися за таким напрямком як екологія то після закінчення якє я буду мати звання і чи потрібно жити в казармі?
Грінпіс
Треба гнити в казармі, а без казарми будеш мати звання, друг грінпісу
Коментувати
vb
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, у вузі буде в цьому році день відкритих дверей? І якщо так то коли?
Андрій
Для vb: https://ldubgd.edu.ua/
Ziko
Для Андрій: Звертаюсь до керівництва університету на рахунок зимової форми одягу, а саме до головного убору на 3ПБ курсі. Чому нас заставляють носити шапку яку нам видавали. По-перше, вона не зручна, по-друге в ній холодно. Чому не можна піти на зустріч курсантам і дозволити носити нам фески, такі як в четвертого курсу
Коментувати
Мама курсанта 4ЦЗ
Доброго дня! Я мама курсанта 4ЦЗ курсу, скажіть будь ласка коли будуть відпускати львівських додому, я зі своїм чоловіком можу забезпечити проживання своїй дитині вдома, тому що знаю, що їй там не комфортно. Наскільки я знаю, що курсанти 4ПБ курсу вже живуть за межами
Курсанти яким накипіло
Бурса, а не університет. + Без толкового керівництва. Елементарних умов для прожиття в казармах(крім 1 - показової) немає.. 2 резетки на 50 чоловік, -гаряча вода? -а це що таке?забудь. Тай для чого вам гаряча вода якщо у вас 10 робочих умивальників на 100 чоловік.(+з яких ледве тече вода). Доречі, ноги мийте в тихже умивальниках, бо ванн для цього немає.. Пральна машина в 21 столітті?! Та ну, не вигадка - стірай в тому ж умивальнику руками. Хех, і це ще не зима..зимою взагалі інші проблеми. Так ні щоб відпустити курсантів на старших курсах на квартири/гуртожитки з цього пекла, простіше застави курсантів за власні кошти, власними руками зробити ремонти і водити потім перевірки і показувати "ну ми ж щось робимо, ми молодці". Село і люди. Тай таке.. P.S.: курсанти яким накипіло, і вони впевнені що нічого не зміниться, але хочуть донести правду про цей славетний навчальний заклад майбутнім поколінням.
Наталія Фаркаш
Для Курсанти яким накипіло: Це такі умови проживання в гуртожитку, що навпроти Університету?
Наталія
Добрий день .Скажіть будь ласка які предмети ЗНО потрібно здавати на Екологію
Коментувати
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Olesya Yan
1.Чи забезпечують студентів/ курсантів житлом на час навчання (і якщо так-яка вартість проживання?) 2.Чи потрібне скерування від регіонального підрозділу для вступу випускника школи на спеціальність "мененджмент" ?
Оля
Хочу поступати у ваш навчальний заклад на переклад(є лише платна форма навчання) , скажіть будь ласка чи потрібно ставити приорітет? З такими балами мова - 190,анг 163,іст 164 яка ймовірність, що я поступлю? Дякую за відповідь.
Хз кто
Для Оля: ты уже поступила, у Меня всё 125)
Олександр
Для Оля и Хз кто. Якщо ви навчаєтесь на філології (переклад англ.), напишіть свої рекомендації щодо вступу та чи дають тут необхідні знання мов, так як без знань перекладачем не станеш. Чи можна проживати в гуртожитку, чи потрібно наймати житло.
Олександр
Моя адреса: a.mov.74@i.ua
Коментувати
Ваня Войтюк
Я маю бажання вступити ваш навчальний заклад ЛДУБЖД але в мене поганий зір вже зібрав всі документи. Що ви мені порадите ?
Андрій
Для Ваня Войтюк: Якщо Вас категорично не пропускає лікарсько-експертна комісія, то поступайте на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб (там обмежень немає)
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
Юра Пась
Які документи потрібні для вступу?
Андрій
Для Юра Пась: Телефон приймальної комісії: (032)233-14-77
Коментувати