Рейтинг
558
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 161 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мати курсанта
Відпустіть курсантів додому, для чого їх тримати в університеті під час карантину, якщо не можете нормально все організувати. Офіцери, викладачі, поварі та інший персонал приходить з дому та контактують з курсантами, де логіка??? Дистанційне навчання з дому ніхто не відміняв!!!
Мама курсанта
Організація навчального процесу жахлива, в умовах карантину всіх тримають в купі, ніякої соціальної дистанції. Дитина постійно жаліється, що курсове керівництво, працівники їдальні та санчастини, викладачі контактують з ними, перебуваючи кожного дня в місті, тим самим наражаючи курсантів на небезпеку. На прохідній постійно стоїть курсант, який міряє всім студентам температуру, після чого вертається до своїх однокурсників з яким постійно спілкується. Про які заходи безпеки ідеться в цьому навчальному закладі?! Постійно проходять всілякі фотосесії на теритої університету, це як ви поясните? Гроші дають імунітет від COVID 19?! Дайте аргументоване пояснення своїм діям!!!
Скептик
Будівля гарна, керівництво безтолкове. В університеті діє принцип сардепу, знущаються з дітей. Ніякої організації
Osvita_1602610134
Я вступив до університету на заочну форму навчання за кошти фізичних осіб...хотів би дізнатися чи дадуть мені студентський квиток чи якесь посвідчення що я там навчаюсь...спеціальність 275 Транспортні технології (бакалавр)
Anatolii
Звертаюсь до ректора університету Коваля М.С. Скажіть, чому наші діти мають терпіти цей вибачте за слово ’дебілізм’Я якщо прийшло розпорядження з Міністерства Освіти щоб розпустити всі ВНЗ до 15 листопада на дистанційне. Чому діти мають навчатись дистанційно в кубриках? Чому ви не оголошуєте те що більше 10 викладачів вже хворі на КОВІД і більше 20 мають підозру? Чому офіцери, викладачі, працівники їдальні не живуть на території? Вони ж теж ходять після роботи по магазинах, ходять в місто. Пустіть курсантів додому , не псуйте репутацію університету!
Кактус
Відпустіть курсантів додому! Заходи безпеки нульові так як навіть персонал з їдальні приходить з міста,про викладачів я взагалі мовчу! Чому вони мають хворіти через те що начальство просто не відпускає додому Приїхали як в тюрму,навіть в місто не виходять
Мати курсанта
Скажіть чого не пускати курсантів нікуди, чим вони так провенились, чи ви хочете щоб вони всі там захворіли? Бо хватає одного офіцера чи викладача який хворий прибув би у університет і всі курсанти захворіють. У ваших заходах безпеки немає нічого правильного, лиш гірше робите всім. Майте хоч трохи совісті і пускайте курсантів хоча час від часу додому, і не лише тих що лаборанти у нальства, а всіх.
Zoia
Скажіть будь ласка, при вступі до університету у 2021 році, треба здавати українську літературу, чи буде достатньо тільки мови?
Студент ЛДУБЖД
Для Zoia: Емм...мова та література здається разом ..не можна не здавати літературу
Таня
з 2021 р укр.література не є обовязкова,якщо вуз не вимагає можна не здавати,Теж цікавить чи потрібна вона для вступу в цей заклад
Коментувати
Галина Ковальчук
Скажіть , будь ласка, яка зараз вартість навчання на "філології" і який має будити середній бал ЗНО?
)))))
Для Галина Ковальчук: перший курс 19500,далі ціна збільшується, середній бал за 2019 рік-165,але цього року подають дуже високі бали
Коментувати
Павло
тттттттттттттттттттт... ттттттттттттттттттрр... ррррррррррррррррррвв... ввввввввввввввсссссс... ссссс... ииииииииииииииииииииииииии лллллллллллллллллллл ттттттттт мммммммммм вввввввввв ирольиввапролшгнепр олдщшщгшнаввы митвапррро
Олена
Чи єсть можливість перевестися на курсанта (1й курс курсант 2й студент)що для цього потрібно? Якщо після 2 курса перевестися на заочну форму навчання, скільки років потрібно учитись,чи дають заочникам звання?
Olga
Для Олена: Якщо після закінчення 2 курсу бакалаврата денної форми навчання перевестись на заочну форму навчання тоді потрібно навчатися ще 2 роки. Терміни навчання на заочній та денній формі однакові. Спеціальне звання присвоюється лише тим, хто навчався за державним замовленням, тобто в статусі курсанта.
Олена
Дякую.
Коментувати
Наталочка Кавчак
Які умови вступу на післядипломну освіту? Тривалість навчання та вартість? Перелік спеціальностей? Дякую
Олег
НЕ ПОСТУПАЙ СЮДИ перед тим як навчатися в цьому "прекрасному" університеті вам доведеться місяць збирати довідки,сума яких 1500 грн.Незважаючи на те,як ви пройшли медогляд на комісії вам знайдуть безліч хворіб через яких ви начебто не можете там вчитися.. прямим текстом кажуть про хабар у величезному розмірі і звичайно після закінчення перспектив на майбутнє взагалі не має.Зарплата пожежника після закінчення цього закладу 7-9 тис.Тому не маючи впливових знайомих і великих грошей на хабарі (які тут всюди) не варто витрачати свій час!
ВОР
Добрий день, вчився тут. говорити можна багато і доброго, і поганого. Але загалом, мені все сподобалося, пішов би знов вчитися сюди. люди як гарні ,так і какашкі є. було дуже круто, університет багато чому навчив і добре.
Катерина
Доброго дня, скажіть будь ласка чому ніхто не повідомляє інформацію стосовно випуску дітей? Я розумію все: карантин, невизначеність і тому подібне, але вихидть, що вам АБИ ЯК їх випустити, а для них це - СПОГАДИ на все життя!!! Мій син казав на рахунок вальсу, я б хотіла подивитись на це, й не тільки я одна, бітьки інших дітей я впевнена теж хотіли б цього. Чому не зробити для дітей випуск такий, який він має бути. Навіть без нас якщо той карантин... Як Ви не розумієте це ж їхній день, традиції з того шолому пити.... Ви випускаєте курсантів, а не студентів в першу чергу, людей які 4 роки ходили в пагонах і як було сказано на випуску старшого сина "4 роки віддавали честь папору", виправте якщо я кажу щось не так, бо на мою думку стосовно цьогорічного випуску у вас відношення складається будемо відвертими - так собі, прикриваючись при цьому карантином!!!
ВОР
Для Катерина: ага молодець, ну хай твій син хворіє. спогади для нього, які? як він чашку мив на башні? карантин в країні. нічого не станеться з ним бо напитися він зможе і вдома я наприклад його бачити не хочу
ВОР
Для Катерина: я не хочу бачити твого сина на випуску, він людей здавав
Коментувати
Tanya Tyschuk
Чи буде в 2020 році день відкритих дверей до початку вступної кампанії (до 15 червня) ?
Соломія
Якщо збираєшся поступати у ЛДУ БЖД на спеціальність пожежна безпека або цивільна безпека ,пиши в інста @iam_solo_miaa
Аліна
Для Соломія: А можна більше інформації про цивільну безпеку розповісти будь ласка
Коментувати
h4sq
Доброго дня. Я хотів би дізнатися, все, що пов’язане з анімацією у 2д просторі - відноситься до напрямку Комп’ютерних наук?
ВОР
Для h4sq: нє, там тільки робота в поїнті і ворд нажаль. але далі буде краще
Коментувати
Tania
Доброго дня..Питання...Син залишив університет Львівська політехніка на другому курсі.Спеціальність ,, Комп’ютерна інженерія"".Чи може він вступити у ваш вуз на другий курс у 2020
Бурса
Для Tania:
Tania
Для Бурса:
Коментувати
Gandzii Ilya
Які треба іспити здавати для вступу на пожежний відділ? І скіки балів треба набрати, і яке зно предмети здати
ВОР
Для Gandzii Ilya: відділ у ментів тільки
Таня
Теж цікавить це питання
Коментувати