Рейтинг
548
Рейтинг: 3.4 з 5 на основі 159 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Святий Флоріан
Якби не прикро це звучало, але більшість коментарів тут несуть за собою зерно правди... Звичайно у зв!язку із злістю, певними особистими проблемами в університеті, дехто і перегинає палку, проте "диму без вогню не буває..."
Оля Павелко
Доброго дня.Перечитуючи коментарі,втомилась..Кому вірити?Яким коментарям?Звичайно хочеться надіятись на краще,проте стільки негативних відгуків що і не знаєш що робити..."Найгірший із ВУЗів,не тратьте свій час на цей ВУЗ,вас нічому тут не навчать,додому не відпускають,за все є наряди,за все потрібно платити..."...Ні,ну зачекайте,якщо тут дійсно такий безлад,(я не думаю що хтось просто так буде писати різні "гадості" щей на сайті ВУЗу,як кажуть "Диму без вогню немає"),то чому ректор і т.д.,так спокійно на це реагують?До тогож у всьому виправдовуються,спираючи на курсантів.Так,я розумію що курсанти теж не мед,ну але всеодно...Дуже хочу тут навчатися,але через відгуки почала сумніватись,нуу звичайно до того часу в мене є можливість все добре обдумати,але...не думаю що захочу аби мої батьки вкладали гроші "в навчання",від якого я не отримуватиму достатніх знань аби в подальшому могти працевлаштуватись на гідну роботу...Звичайно якщо є такі,хто достатньо отримав від ВУЗу вцілому,прошу в лс.
Дима
З якими балами ЗНО можна пройти на державне місце?
1
Для Дима:тут балів не потрібно , тут зелені папірці потрібні
НАБРИДЛО
А ти давав? Якщо так - то скількти і кому? А якщо ні - то для чого таке писати?
Коментувати
Вознюк Ігор
Шановні форумчани!Звертаюсь до всіх з таким питанням.Чи є серед вас батьки,абож самі "потерпілі"(маю на увазі студентів, яких недавно відрахували за вживання наркотиків)?
Вуйко
Для Вознюк Ігор: так
Стрийко
Для Вознюк Ігор: так
Коментувати
Vasyl
При тому що 1 курс має 2-3 наряди в місяць, а 3 4-5
Vasja
Для Vasyl: і що якшо має перший курс стільки нарядів, за то нас не так напрягають як їх.
Коментувати
Vasyl
Нікому не раджу поступати сюди....Просто ужас!! курсанти навіть на 3 курсі мають нарядів ну дуже багато!!! 2 рази на тиждень може бути, 1 раз на тиждень це 100%-це ще повезло!!! Проректорат зменшує кількість нарядів,але ми цього не відчуваємо!!!! Тільки гірше....навчання нуль,тільки служиш і служиш в нарядах!!!!
Ор
Та що тут вгалазі говорити, тут курсанти від того що їх на казрмах тримають і на квартири не пускають опустились до того що наркоманами стали від горя. А все тому що нормально не живуть. В місто вийшли на людей з такою заздрістю дивляться, бо нормальні люди дихають у вечір у парку повітрям, а курсантів ведуть стадом чи їхніми словами "коробкою" гнилою як там попередники казали. Вони змучені, не раді йдуть ніби на каторгу, куди мабуть самі не знали. А дивлячісь на дівчат я взагалі був шокованих, як то на третьому курсі у віці 19-21 року тримати на казармі, це АБСУРД. Це ж дівчата не мужики, їм і догляд за собою відповідний треба як на мене . А вони кажуть там 60 живе, добре що ще очі одна одній не повидирали, але я в тому сумніваюсь. Обідно і мені було, що їхніх попередниць на квартири з 3-го курсу пустили, а їх ні!! Це просто жах. Дівчата там ніби хлопці. Шкода найбільше їх, ці сторони чоловіка, як на це спокійно реагують чол.-офіцери взагалі не знаю,це жорстоко їх тримати на казармі.
в
Для Ор: це повідомлення дійсно обкуреного чи наркомана. А якщо у цьому університеті вчаться такі студенти/курсанти з таким ходом думок, то це жах. Наскільки мені відомо потрібно проходити серйозну медкомісію, щоб потрапити сюди на навчання. На що дивляться лікарі. Думки неадекватні. Немає взагалі ні логіки ,ні смислу, а ще хочуть вищу освіту.
Вознюк Ігор
Ор.Мене зацікавив твій коментар.Тимаєш на увазі тих студентів,що відрахували з третього курсу зараз?Ти не знаєш яка їх подальша доля.Звільнено також викладача, який продавав наркотики для цих хлопців.Чи відома ця історія іншим студентам, або ж була вона затушована під грифом секретності.
1
Для Вознюк Ігор: який викладач ? Чого ти тут вішаєш людям лапшу , якщо був взводний офіцер який виховує дітей , а не викладач , у вас в університеті не один офіцер на травці сидить , так що не лялякай людям
Коментувати
k
вчусь на першому курсі, і хочу сказати абітурієнтам щоб не вступали сюди. Осільки через деякий час ця людина може захотіти піти з унаверу, а їй скажуть, що за те що ти тут навчався та служив наряди, ти повинен ще й заплатити кругленьку суму грошей щоб піти, тим паче чим далі тим більше потрібно буде заплатити грошей
м
очень не нравится политика университета по поводу курения. Ректор говорит что курение на територии университета запрещено для всех, а по факту получается что оно запрещено только для курсантов, а офицеры курят за НПРЧ, возле учебной башни, возле садика, а потом говорят, что хотят воспитать здоровую нацию, здоровую нацию КУРЯЩИЕ офицеры. Но на просьбы чтобы сделать курилку даже за територией универа они не хотят. И каким интересно это образом они хотят сделать так чтобы курсанты не курили? Если курсанты в любом случае будут курить на територии университета. Ну и согласен с коментарием по поводу денег, здесь правда все за деньги
..
Перед тим, як ставити збірні наряди, можна поцікавитися, яке навантаження і скільки курсових робіт +дипломна робна у випускників. В той час, коли перший курс немає ні дипломної, ні курсової, а служить строго не більше 2 нарядів в місяць. Випускник відчуває себе рабом над яким знущаються через те, що йому нема куди дітись.
-
Для ..: Тебе намахали, збірних нарядів нема і вже давно. Тим паче, що випускники в збірні наряди й раніше рідко заступали.
Коментувати
офіцер
той, хто пише, що умови тут кращі як в Харкові - ніколи не був в Харкові... і, панове офіцери, саме ті, які пишуть оці хороші коментарі від імені курсантів чи то випускників - не ганьбіть себе і всіх, дитя зрозуміє, що ніхто з курсантів нічого хорошого тут не напише. І, дійсно, чому той, в кого вкрали в наряді вилку повинен її відкупити за власний кошт? він на неї заробляє, що має з чого відкупляти? батьки на рахунок цього вже починають біситись просто. А вам, курсанти, якщо негласно і дозволили курити на димокамері, на рахунок чого я сумніваюсь, то нема чого це афішувати, бо знов заборонять! зараз звичайно на нарадах вставлять всім офіцерам, за те, що хтось з них не зовсім підлизувальний коментар написав, але всеодно, нема чого так трястись за ту етикетку, якщо коробка гнила, а начинка огидна.... всі, будь то офіцер, курсант ба, навіть студент розуміє що це за місце і що тут відбувається, не дивно, шо не так давно один з випускників потрапив у психлікарню!! шила в мішку не утаїш!
-
Для офіцер: Думаєш, що написав ім’я "офіцер" і всі повірили?) Судячи з усього вчишся на курсі першому-другому, а запхали тебе сюди батьки, бо сказали що генералом будеш, от ти і бісишся...
Коментувати
q
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності здійснює освітню діяльність, пов’язану з наданням вищої освіти за 11 освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра, спеціаліста та магістра на денній та заочній формах навчання. Плідному опануванню курсантами та студентами повного обсягу необхідних фахових, соціально-економічних та гуманітарних дисциплін сприяють понад 90 сучасних навчальних кабінетів, просторі лекційні зали які обладнані всім необхідним для застосування в них проекційної та мультимедійної техніки, 8 комп’ютерних класів, сучасний двоповерховий бібліотечний комплекс на 150 місць з 2 залами електронної бібліотеки з підключенням до мережі "Internet", центр програмного забезпечення та комп’ютерних технологій, атлетичні зали, літній навчально-спортивний центр тощо. Як тебе не любити наш університете!
p
Хватить нити і скиглити. Скільки можна! Треба бути надзвичайно сміливим, щоб вийти і сказати все, що наболіло в очі, прийти з пропозицією, порадою, але ні - Ви герої, бо тільки те і робите, що поливаєте все брудом шифруючись. Не хочете служити - переводьтеся на платну форму навчання і приходьте тільки на пари, але ні Ви хочете вчитися безкоштовно, жити безкоштовно, харчуватися безкоштовно і не давати жодної віддачі у вигляді якісного навчання та несення служби, ви ж давали присягу пам’ятаєте?! Якщо й так Вам не підходить то є вихід - рапорт, валіза, до побачення! Тільки чомусь ніхто цього не робить бо - слабаки! Ганьба!
....
Якщо дозволили курити на дирокамері то немає чого там лазити і далі "палити". Домовились що курити на димокамері то для чого там стояти "офіцеру"?! Воно забуло яке було рік тому?!
йц
і на останок, ти теж будеш на старших курсах і так само будеш ненавидіти таких як ти, бо працювати за них будеш ТИ. І тоді ти зрозумієш як то. Звичайно лишаючи тут коментар я думаю, що це прочитає проректор, так воно і буде, але ще хотілось щоб це читав Шановний голова служби ДСНС. Бо прикро,що ми ризикуємо життям щодня не курсанти, а випускники, а запрлата 3500 дає можливіть лише заплатити за КП і зібрати кульок харчів, на 3 дні, а як тиз 27 прожити, жебракувати? де справедливіть. Ті на АТО, а в нас своє АТО, щодня 130-150 разів на день і це тільки пожежі, а ДТП. Як не буде нас з такими зарплатами не буде життя, бо ніхто не врятує, почніть цінити тих, хто краде душу, тіло, життя, за те щоб ви були врятовані.
біль
Я в загалі не розумію,чому особа що навчається на 1курсі платить на посуд,хлопче не вмієш служити,тобі ніхто в тому не винен. Бо знаєш у чому правда,в тому,що вас ніхто не навчив. Вас на КМБ не рухали і по приїзду не рухали, ви на адаптації були. А найгірше,що ви ходите до свого начальства і говорите як багато нарядів в нас і звичайно хто йде з суботи на неділю у варту/їдальню, правильно збір старшокурсників, ніби їм не вистачило служби у свій перший курс. Прикро що як був чи на 2/3 курсі так і потрапив на перший,тому що ви настільки стати молоді схильні до деградації, що робити і служити не можете. Слава Богу варту забрали і то в думки впадає,що молодим "бійцям" першого курсу на літній варті легше було,коли ми тут сиділи 1,5 місяця і сутку троє на варті пахали. МИ обговорюємо не жахливість навчання,а умови і гарантії,що обіцяли. А це проживання за межами казарми на квартирах (1-2 курс, хай живуть,бо треба знати що таке казарма),а далі немаєсенсу,виховує ненависть і недовіру за брехню
Qq
Ніхто нічого не хоче злити і нічого смішного з коментарів немає , запитайте любого курсанта і він вам відповість , що пишуть правду І самих офіцерів заставляють писати щось хороше про університет аж гидко на таке дивитись
Курсант3
Просто читаю коментарі і смішно з них. Діти спершу не вчаться на сампо, а дурницями займаються, потім отримуюють двійки і жаліються що їм не вистачає самопідготовки. Не вистачає, що виспатись чи для чого? Хто хоче вчитись - завжди знаходить час і можливість. А то дітей спершу батьки пхають в універ, мовляв генералом будеш, а діти мучаться тут і батькам ниють, замість того, щоб перетерпіти труднощі і загартуватись.
Правда
Університет хочуть злити..тому таку брехню і пишуть.Я на першому курсі і ні трішки не жалію що тут навчаюся.Звичайно як і скрізь є певні негативні моменти, але ви ж самі знали куди йшли.Ви думали що казарма це "чай з печивом"?Тим паче умови тут набагато кражчі ніж в Харкові чи Черкасах.Я люблю свій університет і кажу це щиро.
Вознюк Ігор
А що казарма це тюрьма.?!Причому в гіршому розумінні цього слова?
Міхал
А ти звідки знаєш які умови в Харкові чи Черкасах? Ти ж лише на першому курсі вчишся! Чи встиг всюди побувати? Брехун і провокатор!
Коментувати
крик душі
попередники пишуть, що 1-2 курс адаптація. Нічого собі адаптація у наряді пропав посуд, який свої ж старші курси і "потягнули" бо грамотні, то маєш платити зі своєї кишені і будуть тобі говорити що ти на державному утриманні. Яке там утримання за все треба платити. Наряди за все. Таке враження що вчишся не на пожежника а на математика. Якщо відслужиш наряд за двійку мабуть краще станеш знати математику і т.д. Деяких офіцерів на 5 км не можна підпускати до юнаків 18-19 років. Нехай краще вивчають таких як самі так ні ж принизити і образити меншого за себе і того що не може відповісти бо є ніхто - так легше. Називається- офіцер. Нелюд та й все.