Рейтинг
529
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 122 оцінок.

Відгуки про Національний університет «Львівська політехніка» (НУ «ЛП»)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tanya Grytsko
Доброго дня) Чи сильно впливає бал ЗНО з математики при вступі на філологічний факультет? Наперед дякую за відповідь))
Владислав Дячик
Привіт. Планую поступати на ІТ спеціальність . Які відгуки щодо них в "Політехніці" ?
Леся Остафійчук
Доброго дня,за яким номером телефону (бажано моб.) можна дізнатись про зарахування чи не зарахування студента. Дякую.
Юлія
Для Леся Остафійчук: можу запропонувати інший спосіб: на сайті університету дізнатися, подивившись списки зарахованих.
Коментувати
Марія Гадяк
Скажіть будь ласка які потрібно здавати іспити з ЗНО щоб вступити на Дизайн або Образотворче мистецтво?І який прохідний бал на бюджет?
Віка
На яку спеціальність можна вступити на бюджет? Українська мова 188, математика 142, англійська 114, історія 132, бал атестата 10.2
Artyr
Для Віка: ні на яку
Коментувати
Діана Груник
Які предмети потрібно здавати на зно щоб піти на факультет психології? І скільки балів потрібно набрати?
Андрій
Чи є можливість практикуватися за кордоном? Чи можливо отримати направлення на роботу після закінчення навчання (включно з магістратурою)?
Kostetska Uliana
Доброго дня. Чи можу я пройти на бюджет на спеціальність комп’ютерні науки з такими балами : укр.мова - 191, математика - 177, фізика - 160?
Ivan Shypka
Доброго дня я навчаюсь в Університеті Внутрішніх Справ 1 курс правоохоронна діяльність на заочній формі навчання хочу подати документи до вас на військову кафедру.Які документи для цього потрібно коли їх привозити і чи є творчий конкурс або вступні іспити?
Володимир
Доброго дня, який прохідний бал на спеціальність кібербезпека, і які потрібно здавати екзамени?
олег
Для Володимир: я сам з кібербезпеки краще сюда не поступай дічь повна толком нічого не знаєш
Віток
А куди краще ?
Коментувати
Maria Tataryn
Доброго дня! Чи можу я вступити на магістратуру, спеціальність "Психологія", якщо зараз закінчую бакалавра за спеціальністю "Філологія"? Якщо так, то що потрібно для вступу? І взагалі можна подавати документи в декілька вузів чи на магістратурі так не можна? Дякую!
ГЕННАДІЙ
Для Maria Tataryn: ЗНАЮ ТОЧНО , ЩО В МАГІСТРАТУРУ МОЖНА ПОСТУПАТИ НА РІЗНІ НАПРЯМКИ, САМ ЗАКІНЧИВ У ГРУДНІ 2019 Р.
Коментувати
ірина
скажіть,будь ласка ,яке зно потрібне на юридичний факультет,і який прохідний бал
Людмила
Для ірина:Читайте в умовах прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2019/umovi-prijomu-na-navchannya-do-zakladiv-vishoyi-osviti-ukrayini-v-2019-roci
Коментувати
Тетяна
Добрий день! Чи можна поступити на Біомедичну інженерію заочно з предметами зно Українська мова та література, Біологія та Хімія, чи потрібна іноземна?
Галина
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка на харчові технології на заочну форму навчання після коледжу готельно-ресторанного сервісу яке ЗНО потрібно для вступу та скільки триває навчання. Буду вдячна за відповідь.
Сірожа
Доброго дня. Планую навчатися у вашому університеті хочу дізнатися які предмети потрібно здавати на ЗНО на механіка і скільки це буде коштувати?
Olga
Доброго дня! У цьому році закінчую Національний університет ім. Макарова, спеціальність дизайн суден, отримаю диплом бакалавра. Чи можна вступити до вашого університету на 2-3 курс, на спеціальність архітектура та містобудування? Які документи потрібні при вступі?
Олег
Я подав заявку на вступ до універу,але ніякої відповіді. Де можна про щось дізнатись,щоб ще встигнути завести оригінали.
Veronika Kos
Доброго дня! Я поступила у ваш університет на заочну форму навчання, на факультет психології. Скажіть будь ласка, яка вартість навчання за рік?
Маша Козаченко
Доброго дня, Закінчила коледж з економічного ’бухгалтерський облік ’маю диплом молодшого спеціаліста чи можливо перевестись у ваш університет і здобувати вищу освіту по цій ж спеціальності ? І чи можливо перевестись на іншу спеціальність без зно здати тік академічну різницю ?
Світлана
Для Маша Козаченко: та сама спеціальність - на 2 курс без ЗНО, якщо хочете на іншу спеціальність - на 1 курс і тільки з ЗНО
Коментувати
Meri
Добрий день ,скажіть ,чи можу я вступати до інститути дміністрування та післядипломної освіти після 11 класу ?
Світлана
Для Meri: Ні. Він і називається ... ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ, оскільки вступити можна маючи вищу освіту (диплом бакалавра)
Юлія
Для Світлана: Доброго дня підкажіть чи варто обирати ЛП"журналістика" чи важко навчатись і чи можливе навчання за кордоном?
Коментувати