Рейтинг
459
Рейтинг: 4.2 з 5 на основі 109 оцінок.

Відгуки про Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (ДДПУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Петриків Володимир Іванович
Офіційно пишу і звертаюся з погрозами до усіх тих хто на цьому сайті лиє на мене гіркий бруд! Я подаю на Вас у судочинство, бо такого я не писав і писати не збирався!
Ірина(А-ІІ)
Володимир Петриків - це поважний вчений університету, який заслуговує поваги, а не знущання в такому випадку. Скільки його знаю з біблотеки і аспірантури ніколи не чула від ньогого чогось подібного, хочу заступитися за нього. Він усім помагає, скромний, ніколи нікого не образить злим словом. Його завжди можна зустріти на робочу місці в корпусі. Коротше перестаньте йому заважати на шляху до наукових здобутків. Я йому вдячна.
Юля
Я небуду вникати в усе , що тут викладено одним із "аспірантів" чи "не аспірантів" Нашого Університету. Я скажу лише те, що думаю. Як на кафедрі психології, так і на кафедрі педагогіки існує всеобтяжлива корупція. Тому чи це написано тим чи іншим Петриківим нічого воно неміняє! Любіть педагогіку понад усе, й небудьте карєристами святої справи Всі!
Володимир
Я, Петриків Володимир Іванович, повідомляю, що хтось пише на цьому сайті від мого імені, намагаючись підставити мене. Це означає, що будь-хто може зареєструватися на цьому сайті під чужим іменем і писати від цього імені. Якщо є в когось якісь претензії, то висловлюйте їх особисто, або пишіть заяву у міліцію. Писати на інтернет форумах та ще й від чужого імені є низько і підло!
Сашко сусіда
Для Володимир: В міліцію ходят хіба шистьорки і самі менти? Вова ти себе підставляєш ментярньов!
Коментувати
Володимир Петриків
Не можу зрозуміти хто собі дозволяє видаляти із коментарів моє право висловлення особистої думки! Це не по демократичному. Учора я написав, що цей так званий професор позорить мій/наш альмаматер! Скільки будемо вже вислуховувати від інтернеткористувачів насміхання від одного із найбільш стабільних у науковому житті університетів. Як і багато аспірантів я виступаю проти такого професора від імені Товариства молодих вчених аспірантів нашого університету!
Володимир
Для Володимир Петриків: Для Володимир Петриків: Я, справжній Петриків Володимир Іванович, офіційно заявляю, що попередні відгуки написані під моїм іменем НЕ Є МОЇМИ і я НЕ МАЮ ДО НИХ ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ. Ці повідомлення - це нагла брехня, яка очорнює і професора, і мене.
Я - Обраний або НЕО - Володимир Петриків!
Я вмію літати і небоюся падати! Англійської не знаю, але учу!
Коментувати
Марія
Володимире хіба Вам не соромно усе це писати після того, що Вам дали викладачі педагогіки?
Володимир Петриків
Таких псевдопрофесорів потрібно звільняти! Життєве кредо нового ректорату-контроль! Від себе хотілося би додати, що в науковому плані Мирослав Савчин і мій викладач теж був не зовсім справделивий (хоч хабарі беруть усі і всьоди). Навіть у аспірантурі, у пана професора вчи або не вчи всеодно потрібно давати хабаря! Аспірант, кафедри педагогіки, головний керуючий у справах Товариства молодих вчених! Я за! усіма руками щоб був в університеті порядок.
Володимир
Для Володимир Петриків: Я, справжній Петриків Володимир Іванович, офіційно заявляю, що попередні відгуки написані під моїм іменем НЕ Є МОЇМИ і я НЕ МАЮ ДО НИХ ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ. Ці повідомлення - це нагла брехня, яка очорнює і професора, і мене.
Коментувати
Катя
Я хочу поступати здоров*я людини мене цікавить, що потрібно здавати на творчому конкурсі?
СОВІСТЬ
І ЩО З ТОГО ШО Є ВІДГУКИ??? ЯКІСЬ РІШЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ? ПЕРЕВІРЯЮТЬ ТИХ ХАБАРНИКІВ? З ЯКОЮ МЕТОЮ ТОДІ СТВОРЮЮТЬ ТАКІ СТОРІНКИ ДЕ МОЖНА ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР? РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ...ОТ ПОЧИТАЙТЕ ЖИТТЄВЕ КРЕДО ПАНА ПРОФЕСОРА МИРОСЛАВА ВАСИЛЬОВИЧА САВЧИНА "ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, МОРАЛЬНІСТЬ, ДУХОВНІСТЬ" ...ПРОСТО СМІШНО....КОЛИ ВІН ПРО СЕБЕ ТАКЕ ПИШЕ А САМ ....ВИКЛАДАЧ ЙОГО КАФЕДРИ - БІЛОЗЕРСЬКА СВІТЛАНА ІВАНІВНА БЕРЕ З СТУДЕНТІВ ГРОШІ І НЕСЕ ЙОМУ ...ЧИ ЯКА ТАМ У НИХ СХЕМА...(300 ГРН ЗА ТРІЙКУ; 400 ГРН ЗА ЧЕТВІРКУ; 500 ГРН ЗА П’ЯТІРКУ) ...А ПОТІМ НА ВРУЧЕННІ ДИПЛОМУ ВИСТУПАЮТЬ...І ВИКЛАДАЧІ У СВОЇХ ПРОМОВАХ ДЯКУЮТЬ САВЧИНУ ЗА ЙОГО НАУКОВИЙ ВНЕСОК І ПРАЦЮ...А НАСПРАВДІ.....
Марія
Для СОВІСТЬ: це дісно хабаник із хабарників
Коментувати
Олександр
Чи можна іноземцям поступити на психологію(державне)?
Розалія Стефанишин
Привіт! 1)Скажіть будь ласка коли в ДДПУ День відкритих дверей? 2)Коли в ДДПУ починаються підготовчі курси?
Maria
Прекрасний університет!!! Викладачі високоосвіченні і фахівці своєї справи. А музично-педагогічний факультет взагалі найкращий!!! Вчитися - одне задоволення...!
Lilya
Доброго дня скіжіть будь-ласка які предмети потрібні для вступу в ваш вуз на дошкільне відділення
Сергіївна
Доброго дня! На наступний рік планую подати документи в магістратуру (початкова освіта) на базі бакалавра іншого університету. Скажіть, які іспити мені необхідно буде здати?
ola
чи потрібно знати досконало французьку, коли вступаєш на факультет французька мова і література?
Бакалавр
Де можна подивитись рейтинг на магістратуру? Я подала документи і не знаю яка я в списку і чи проходжу!
Зозуля
Для Бакалавр:
Коментувати
Богдан)
Доброго дня) хочу поступати на муз факультет) мов і літ в мене зно 145.5.. а історія 127 ... чи можу я поступити до вас чи ні?
Маряна
Скажіть чи можна перевестися з факультета на інший факультет
Наташа
підскажіть будь-ласка, якщо я хочу поступати на дошкільне або початкова освіта, то зможу замість історії подати біологію?
наталя
Доброго дня я навчаюсь у львові навихователя ,хочу перекваліфікуватись на вчителя початкових класів.чи таке можливо, і що потрібно здавати?