Рейтинг
459
Рейтинг: 4.2 з 5 на основі 109 оцінок.

Відгуки про Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (ДДПУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
наталя
Чи тяжко здавати співбесіду з біологііі????які можливі питання???
nika
Чи потрібно здавати іспити на англійську філологію в інститут післядипломної освіти? Яка вартість?
Діана
Які іспити потрібно складати на історичний факультет?
Tanya
З яким найнижчим результатом зно можна поступити на платне
Діана
яка вартість навчання на початкову освіту в 2016 році?
Діана
з яким найнижчим балом можна пройти на державне?
Діана
Доброго дня! Мене цікавить така інформація... Я вчуся в Мукачівському університеті на зочному,спеціальність музичне мистецтво.. Чи можу я з бакалавра,закінчила перший курс перевестися до вас на 2 на заочне? Що потрібно зробити? Які документи мати?
оля
ТУТ ВЗАГАЛІ Є ДЕРЖАВНІ МІСЦЯ НА ФАКУЛЬТЕТ ХОРЕОГРАФІЇ???
ірина
які предмети здавати на перекладача англ мови бо не можу зрозуміти дякую
Ірина
Я хочу поступити після 9 класу на виховательку дитсадку, що потрібно здавати і скільки часу вчитись????
Оля
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, яка вартість навчання на заочній формі по спеціальності дошкільне виховання (спеціаліст)?
Семен
Продаю ровер 1986 року випуску. і гараж під фізматом. Ключі є у Бойчука, тому продам хіба папери. По ключі їхати треба самому!
Софія
Розкажіть будь ласка хтось про факультет психології, бо читаючи відгуки я нічого не зрозуміла. Дуже хочу поступити на цю спеціальність. Буду дуже вдячна за інформацію.
Ірина
Для Софія: мене теж це цікавить
студен
Що саме вас цікавить? Напишіть, з радістю відповімо)
Ірина
мене цікавить факультет психології. Які потрібні предмети ЗНО.Середній бал
Коментувати
Маша
Така ситуація в вузах повсюди. рзбещеніі малолітні люди, хочуть бути біля корита зразу. Те ж саме є у міліції, прокуратурі , медиціині...
Ірина
Таких аспірантів, як В. Петриків потрібно виганяти з освіти! Ящо він дав хабара за вступ до аспірантри, то буде відбивати гроші на педагогіці потім з студентів! Правила корупції !!!!
Назарій
Конфлікт між аспірантами - це основна причина подібних згадок про Петриківа, Волошина, і інших . Одним аспірантам даютьт роботу -таким сракотеркам, як Вова, а іншим не дають. Хоч в аспірантурі всім має по закону бути робота. Хтось може носити взятки, а хтось не має за, що. На англійські мові в аспірантурі В. Петриків мав знання і складав екзамен на слабу трійку. В нього дару до мови нема ніякого! А шо то за європейський науковиць без англійської? Всі дивуються на йог окурсі, як так получилося?
Марія Кузан
Я скажу відверто, такого наглого покоління аспірантів та викладачів, яке ми спостерігаємо сьогодні ніколи в університеті ще не було. Пригадую, як в середині 90-х для того щоб отримати диплом кандидата педагогічних наук скільки потрібно було мовникам працювати у бібліотеках. Так само чи стільки ж потрібно було пропрацювати в лаборантах чи асистентах. Якщо на інязі й захиси були, то дуже і дуже рідко, неговорячи про фізмат. Сьогодні "вчених" пропускаємо, а вони нам же на голову вилазять. Уся причина наших бід - це неробство і бажання мати усе одразу в 99,9 % аспірантів і молодих вчених. хочу сказати, що амбіції у цьог опокління завищені, а знань практично не має. Запамятайте любі, амбіції приходять тільки у випадку навності знання. Пробачте за відвертість!
Віктор
Та тепер вже ніхто дисертацію не пише сам. Дають 10 тисяч долярів і їх штампують у академії педнаук, бо та наука то як казочки для дітей, але хто небудь і пустопорожню дисертацію не напише. ліпше би її писав дохтір наук, бо він більше води намутить з нічого. Ану поцікавтесь скілько в дрогобицькому ддпу кандидатів, то будуть одні педагоги особливо доктори. А щоб по спеціальності то майже нема, по одному і тоже куплені. Так шо нема в кого вчитися. Одні педіки. Для Марія Кузан: Для Юля: Для Петриків Володимир Іванович: Для Галька з під гори:
Коментувати
Микола
Я не можу зрозуміти нічого про університет, тому що тут або ганебні виправдовування якихось злойд, або ж пусті дописи про встпну кампанію...
Галька з під гори
Сиромудрий Володьо маю питанє. Скілько треба відвести в місто трускавок шоб запхатисі до інституту? мішко в міліцію в турку запхав сина то дав 5 000 долярів! але то гори великі не всіх берут
ЕВРО Комендант 1 гуртожитка
Здаю кімнати - не дорого! Маю 3 літри фарби з минулого року! І ше можу продати два крісла і морозілку "Сєвер"-80. Хочу сказати шо у нас тут вшьо спокойно. На дівок з фільфаку вже не хожу, бо маю стрункову жінку і маю багато гнилих зубів. Але таково як вечорами моя спит то йду до віруні з фізмату. Моя стара віруні ше має толк. Ага.. ше хотів передати привіт Гівчаку і нагадати шоб передав у верха про гарачу воду, бо вже свирбит спати в бруді ,а зарпалта мала і планую жити ту ше довго. Якшо кому шо тре то я на місци або у Віруні. Мо як будут будували шо нове в профіку то хтівбим стати на чергу на квартиру! тому передаю привіт і Лукянбулі шо готовий робити всьо шоб тото мати....