Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Рейтинг
95
Рейтинг: 3.4 з 5 на основі 28 оцінок.

Відгуки про ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Танюша
Доброго дня, маю питання. Я хочу вступити на філологічний факультет. Знаю англійську але хочу вивчати німецьку. Для того щоб навчатись я маю знати німецьку на якомусь рівні чи все ж навчать з нуля?
Катя
Економіка та підприємства , Фінанси і кредити . Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література=156,5. 2. Математика=167. 3. Історія України=140Можна пройти на державне замовлення
Надія
Чи є держ.замовлення на отримання післядипломної освіти за спеціальністю "Психологія" або "Практична психологія". Якщо так, то за яких умов?
Юлія
Доброго дня, скажіть будь ласка, я закінчую Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім.І.Я.Франка, до нас приїжали представники вашого університету і ми писали тести, як я можу дізнатись вступила я чи ні і коли привозити документи.
Таня
скажіть які докумерти треба для вступу на спеціаліста, факультет педагогіки і психології (дошкільна освіта).
Вадим
я ЩОСЬ НЕБАЧУ ТУТ МЕНХАНІКО ІНЖИНЕРНЕ ЄОГО НЕМА???
Мадам
Прочитала відгуки і вкотре розумію, що невихованість більшої частини коментаторів зашкалює. Університет не поганий, в ньому є як + так -. Педагогічний склад в адекватний і виконує свою роботу добре. В загальному я сужу по ФГФ. Дівчата в деканаті нормальні і знайти спільну мову легко. Погані відгуки пишуть ті, хто не може сказати прямо. Якщо вам не подобається робота когось, то скажіть це одразу, бо після бою рукамми не махають. А те що багато студентів ведуть себе невиховано то це факт. Я навчаюсь в даному університеті і так він не з найкращих, є проблеми, хочеться чогось більшого,та потрібно розуміти що викладачи просто не встигають звертати належну увагу на навчальний процес, бо завантажені писанино різного роду. А те що пишуть про дипломи за якими не беруть на роботу, так вибачте роботодавці беруть на роботу після проходження співбесіди, і якщо ви не здатні пройти її успішно, то біда не в дипломі а у вас. Я вдячна за належні знання і гарне ставлення кафедрі професійної освіти
Вера
Доброго дня! Скажіть будь ласка з яких предметів складаються вступні іспити на факультет педагогіки для дошкільного виховання?????
Юлія
Вітаю)Скажіть мене(Дуже нада)а які предмети потрібно здавати на вчителя української мови і літератури?Дуже нада!Дайте відповідь)
ххх
Для Юлія: А Ви впевнені, що з такою грамотністю варто ставати вчителем української мови?
Приймальна комісія
http://phdpu.edu.ua/images/%D0%9F%D0%9A-2015/PAMYATKA_2015.pdf
Таня
Юлія, я б на вашому місці вивчила досконало рідну мову з репетитором, а вже тоді подумала б про вступ до даного вузу. Адже вчитель української мови - це людина освічена та грамотна, яка повинна навчати майбутніх українців. А з вашою грамотністю зараз це просто не можливо.
Коментувати
тарас
Кажуть що хто закінчив Переяслав-Хмельницький університет неможуть ніде знайти роботу. Побачивши диплом всі відмовляють. Так навіщо такий університет, це тільки марна витрата грошей. Правда це чині?. Дайте відповідь.
Олеся
Для тарас: Доброго дня, шановний пане! Я закінчила цей ВУЗ 12 років тому, і проблем із працевлаштуванням ніколи не було, беруть на будь-яку роботу, головне, щоб від навчання голова працювала і могла себе показати як професіонал на своєму робочому місці...тож ці розмови , як на мене лише роздуми, без практики, або ж агітація до іншого вузу. Та кожен студент сам вибирає де йому фінансово і морально краще здобути освіту! Я бажаю Вам та всім величезного успіху та натхнення навчатис і поповнювати себе новими знаннями та розти духоно, матеріально та фізично і авжеж фінансово! ))))))))))))
Таня
Я погоджуюся з Олесею. Я вже 22 роки як закінчила даний вуз. І ніколи не жаліла що навчалася тут. Крім того, з роботою не було також проблем.
Коментувати
6ec
ЯКИМ МОЖЕ БУТИ ТВОРЧИЙ КОНКУРС на Фізичне виховання
приймальна комісія
Для 6ec: http://phdpu.edu.ua/index.php/abiturientu/2-uncategorised/36-programi-pri-vstupi-na-navchannya-dlya-zdobuttya-osvitno-kvalifikatsijnogo-rivnya-bakalavr-na-bazi-zosh
Коментувати
Алина
ЯКИМ МОЖЕ БУТИ ТВОРЧИЙ КОНКУРС НА МУЗИЧНОМУ МИСТЕЦТВІ
приймальна комісія
Для Алина: http://phdpu.edu.ua/index.php/abiturientu/2-uncategorised/36-programi-pri-vstupi-na-navchannya-dlya-zdobuttya-osvitno-kvalifikatsijnogo-rivnya-bakalavr-na-bazi-zosh
Юлія
Для приймальна комісія: Доброго дня, скажіть будь ласка, я закінчую Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім.І.Я.Франка, до нас приїжали представники вашого університету і ми писали тести, як я можу дізнатись вступила я чи ні і коли привозити документи.
Коментувати
Діана
я закінчила перший курс після 9 класу ,,Початкова освіта" після якого курсу я зможу до вас поступити, і які умови вступу?
Приймальна комісія
Для Діана: Вступити до нашого Вишу Ви зможете з атестатом по закінченні 11 класів (його мають видавати в училищі) на 1 курс, або по завершенню навчання з дипломом молодшого спеціаліста (молодшого бакалавра) на 2 (3) курс
Коментувати
Богдан
Доброго дня! Скажіть будь ласка коли будуть рекомендовані списки до зарахування на денну форму навчання на Освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра на базі ОКР «молодший спеціаліст»
Олеся
Скажіть, будь-ласка , чи відбудеться вступний екзамен на вчителя фізичного вихованя, якщо так, то якого числа і місяця?
РОМА
Скажіть,будь-ласка,чи можна буде забрати оригінали документів після 1 хвилі зарахування?
Катерина
Чи можна відправляти документи для вступу у даний університет поштою чи заказним листом? Я у цьому році закінчила Коростишівський педколедж, до нас приїжали представники Переяславського університету і ми складали тести. Потім мені повідомили, що за результатами тестів я вступила на державне навчання, але залишилось тільки здати документи. Тому запитую чи є можливість відправити їх поштою, бо немає можливості привести їх особисто у Переяслав??
ВАлентина
Я навчалась Ржищівському гуманітарному коледжі.Вчитель початкових класів.,закінчила 2011 році,зараз хочу поступити на дошкільне,що для цьоьго потрібно,ЗНО потрібно здавати.?
ВАлентина
Валентина
Роман Шапошник
После армии нужно здавать ЗНО?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!