Рейтинг
500
Рейтинг: 4 з 5 на основі 125 оцінок.

Відгуки про Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
руслана
хто гарно вчиться, то не треба майже ніколи нікому платити( це я про державників). але треба сидіти і вчити. а на соціальній психології взагалі халява. можна не ходити на пари. додому взагалі часто їздять в середу вечером, хто не місцевий. які специ будуть -аси просто!
Руслан
Які предмети потрібно здавати на факультет менеджменту і маркетингу?
Оля
які предмети потрібно здавати на вихователя логопеда?
Вадим
Як не дивно, в Пр-цькому полюбляють студентів з низькими балами, а ще більше з поганою успішністю та завалами у навчанні. На таких можна відігратися і заробити непогані кошти. Тому, візьмуть вас на платне двома руками, але готуйтесь, що будуть трясти як копілку.
ангелина
чи є шанси пройти на платне навчання на юриста при балах:укр мова 154,математика 145,історія 125?
ігор
Для ангелина: там англійську треба а не матем.
Коментувати
Ірена
Державні місця цього року закріплюються за студентами виходячи із кількості набраних балів за рейтингом. Навряд чи знайдеться гомосампієнс аби йти на інформатику чи кібенематику в ПНУ, якщо можна піти у політех Львова чи Києва і там отримати і знання і перспективи. А з ПНУ - перспектив -жодних. Зі студента зроб-лять ПНЯ за гроші в.ч. за шкхрабарі. Не рекомендую.
наталя
Для Ірена: Хіба у політеху є педагогічний з інформатики?
Ірена
Чернівецький, Львіський нац. ун-т, Дрогобицький - чисто педагогічний ун-т. і т.д. Я промучилась в ПНІ 3 роки (1 рік академка). На заочку були проблеми з переводом, тому перевалась у Чернівці. Якщо за щось і плачу то знаю, за що. А в ПНІ - все лише непонятки. Недороблений короче якийсь інститут.
Коментувати
наталя
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи будуть державні місця цього року на інформатиці заочно?
Марія
Підкажіть, будь ласка, чи варто вступати на міжнародні відносини?
пішли на х............
Для Марія: сюди взагалі НІЗАЯКИХ ОБСТАВИН вступати не варто
Коментувати
Василь
чи відбудеться цього року набів в школу міліції?
галя
які умови вступу для пільговиків на філософський факультет?
ігор
Скільки років потрібно навчатись на лісове і садо-паркове господарство після закінчення Львівського лісотехнічного коледжу ?
Софія
скільки років навчатися на психолога після 11 класу?
Надія
Для Софія: бакалавр - 4, магістратура 5,5
Коментувати
Каріна
Скажіть будь-ласка, коли відбудеться день відкритих дверей?
Анастасія
Скажіть будь ласка які потрібні здати предмети аби поступити у воєнну кафедру і що для неї потрібно?
Леся
Добридень я б хотіла спитатись чи можна поновитися на четвертий курс, на здачу останнього екзамуну той що в червні? Я маю усі оцінки за всі заліки і екзамени. Якщо так то що для цього мені потрібно мати? Я навчалася в Калуші на заочному, а тепер там немає того факультета який мені потрібно...
ІВАННА
Доброго дня !Неможу наайти ніде інформацію про другу вищу освіту.?Хочу на педагогічний поступити .Де можна знайти.ДЯКУЮ
Роман
Для ІВАННА: На сайті універу www.pu.if.ua/
Коментувати
Надя
Вибачте будьласка чи можна піти з 9 на Дизайнира або хореогрофа?
Надія
Для Надя: краще довчись до 11 і навчись писати без помилок
Коментувати
Аня
Вибачте , трохи не в тему , але в мене питання доки зимові канікули до лютого чи до березня????якого числа???
Оксана
Доброго дня, хотіла б більше дізнатись про нову кафедру іноземних мов та перекладу. Спеціальність міжнародні відносини, який бал ЗНО потрібно мати для того, щоб пройти на державне? І вказано на сайті, що обов’язковими з 1 курсу є 4 мови (англійська, іспанська, французька та німецька) з якими темпами йде їх вивчення? Англійська обов’язково, а інші починаємо вчити з алфавіту і тд?
Kate
Для Оксана: держ місць мало, а от на платне беруть абсолютно всіх, байдуже які в тебе знання, головне щоб гроші платив. на першому курсі англійська починається з рівня intermediate, у 2сем обираєш франц, ісп, або нім, - вивчається з 0, на 2 курсі з’являється пол, теж з 0. Годин для іноз. мов мало, 1-2 курс, англійська вивч. посилено, далі годин набагато менше, з іншими мовами ще гірша ситуація, годин зовсім мало. зате вивчається ціла купа непотрібних предметів, деякі по кілька раз повторюються, змінюються їхні назви, але суть та ж. моя порада, краще вивчати щось одне, але добре і так як треба, а не стрибати між 3 мовами і в результаті не знати толком жодної, якщо звичайно сам додатково не ходиш на курси десь в іншому місці. тут постає питання, за що тоді платити в ПНУ, якщо все одно треба іти на курси? за гарний корпус та зрозкручені ролики про "важливість" спеціальності міжн в-сини, і за те що конкретне питання куди потім іти із професією "спеціаліст з мв",ніхто не відповідає
Лєна
Для Kate: Куди ж тоді поступати,якщо ПНУ таке г***но?Підкажіть!! Інші ВУЗи на вашу думку теж такі?Чи,можливо,ще є такі,які дають знання,а не дивляться в руки і кишеню?!
Коментувати
Олександр
Чи можна іноземцям поступити на державне??

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!