Рейтинг
495
Рейтинг: 4 з 5 на основі 124 оцінок.

Відгуки про Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влад
Дійсно як бурса. Приїхав, побачив зсередини і прийняв рішення не вступати в ПНУ, хоча місто гарне, але в місті я вчитися не буду. На університет не тягне.
Вельможний Пан
Для Влад: Дарма ти так про універ говориш.Тепер я тобі не стану помагати!
Коментувати
Діана
Доброго дня. У вас є географічний факультет?
Адмін
Для Діана: Є природничий інститут, а вже при ньому є географія. Не звертайте увагу на піар Лущака і його сина, і можливо знайдете про вступ на географію дещо тут: http://nature.pu.if.ua/
Коментувати
олександр
Доброго дня, а ці факультети психології хіба не діють? http://www.pu.if.ua/depart/SocialPsychology/ua/ http://www.pu.if.ua/images/pryiom-do-universytetu/2016/na_magistr/programm_dodatkovy/magistr_dodatkovyy_osnovy_psyhologii.pdf
Відповідь
Для олександр: Добрий день. Підходить якщо вже є диплом бакалавра.
Коментувати
Марія
Чи можна поступити на бюджет на програмну інженерію з такими балами мова141 матем136 фізика141атестат176.2 і як розрахувати середній бал
Ірина
Для Марія: З такими балами у вас і контракт шансів немає.
Викладач
Не можна! Ще б чого! Ви всерйоз такі бали маєте? То я радий за вас!!!
Коментувати
ПНУся
Йой. Нема такого фак-ту психології. Зайдіть на сайт ун-ту і незважаючи на те, що вас відлякує банер: Безплатне навчання в Польщі через ПНУ (якийсь генерат де то придумав таку рекламу, бо в Польщу легше попасти через по-пу і ще 1000 способів ніж так). А стосовно того що ви питаєте є в педагогічному інституті ПНУ, НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ ( СПЕЦІАЛЬНІСТЬ): Соціальна робота (6.130102). При якій є СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: практична психологія. Тутотчки: http://www.pu.if.ua/depart/SocialPedagogics/ua/572/ Хай щастить.
олександр
Що Ви можете розповісти про факультет психології?
Василина
Доброго дня, скажіть будь ласка чи сенс поступати в ПНУ на факультут історії, політології і міжнародних відносин, а саме на історію? Які викладачі на цьому факультеті і чи дають достатньо знань?
Юрко Бурий
Для Василина: Дуже прикро, але щось добре, позитивне сказати не можу. Про погане - не хочу говорити і псувати собі настрій через неприємні спогади про викладачів "істориків". Не дивлячись на красиві слова, які вони говорили, і вишиванки - розумієш, що це все совдеп. Думаю, що більшість з них, при найменшій нагоді, причепила би собі серп і молот і служила би НКВД.
Викладач
Ти бурий довбань! Ти,що верзеш? Тобі я настрій зіпсую недоумку! Якби СРСР прийшов,то ти б багно збирав,вулиці б підмітав! Ти з кого смієшся? Ти сволоч! Забув,що ти гомно!
Коментувати
Діана
Доброго дня, у Вас є політологічний факультет, якщо так, то які потрібно мати результати ЗНО, щоб вступити?
Ромчик
Політологічного факультету нема як такого, але є відділ міжнародних відносин при історичному де можна вчитися на історика-політолога. Щось типу цього...
Діана
А географічний факультет у Вас є?
Роман
Є кафедра географії та природознавства, яка дає освіту за двома напрямками: 1. Викладач географії; 2. Науки про Землю.
Коментувати
Начальник
Навчився б краще грамотно писати. Угрожає він тут. У викладачів теж вимагають, то звідки їм почерпнути як не в "грамотіїв"? Єдиний податок на тупість ніхто не відміняв. Тому - без образ - стуліть свої писки виродки і не пишіть дурниць на освітянському сайті. Як не працює голова - то має працювати полярус. Запам’ятайте. Повтирайте шмарклі і беріть книжку в зуби і вчіться краще. Столиць не знаєте, річку від дороги на карті не відрізняєте. На туризм нарікаєте, чмошніки? Та з вас людей роблять і в світ випускають вже трохи обтесаними. ПНУ - найкращий. Баста.
О.О.
Для Начальник: коли такі безграмотні "начальники" вчать грамоті інших, то рівень цього вузу, справді, низький((( Ганебна кількість помилок, поріг у ЗНО "начальник" не пройшов би.
Викладач
Стули пельку! Що за пародію виродки зробили із вузу! Самі двійочники і безтолоч поступає! Мене душа болить,як бачу,що робиться в університеті!
Коментувати
наталя
Скажіть які документи потрібно на математику подавати? Не можу знайти конкретного переліку на сайті. і коли здавати документи тим, які на заочне, і в якій форма електронній чи паперовій? Дякую!
Едік
Для наталя: Сайту нема, є бла-бла-піп Іван-безплатне навчання в Польщі.
Викладач
Сайт є! Ти Едік делейда довбаний хоч розумієш,що верзеш! А ти Наталя краще шукай на сайті і знайдеш! Чому,хтось має все тобі роз’яснювати!
Коментувати
максим
планую поступати на магістра по різьбі по дереву після канівського училища культури і мистецтв та уманського державного педагогічного університету чи візьмуть мене на магістратуру, чи є на магістратурі державні місця?
Олег
Можете спробувати на економічний факультет податися, але там є серйозні проблеми і незабаром його будуть закривати і тоді вам треба буде переводитись в інший університет...
від Олега
Відповідь для Божени.
Коментувати
маша
на який факультет можна вступити на контракт з результатами мова 154 біологія 145 хімія 136
mib
Для маша: на хімію на контракт (природничий факультет). Мінімальна кількість балів по кожному предмету для участі у конкурсі 100 балів. Поступити на контракт не проблема. Вчитись досить легко.
Коментувати
Божена
чи зможу я пройти з такими результатами на державне математика 172 укр мова 152 фізика 156 географія 166,5? і куди на яку спеціальність якщо так у 2016 році
Діана
Нема такої спеціальності. Хіба може підійде інститут мистецтв. Там готують артистів і клоунів також.
Ольга
на що потрібно поступати щоб стати логопед??
Jeem
Розумію. Мене теж в туризмі дуже напружували на гроші. Вже був замахався здаватися. Але бачу, що накормити пузача і зараз нереально. Гребе через викладачів і своїх спеціально розставлених людей. Позор короче.
Марія
Не можу правильно оцінити тому,що сама не навчалася у цьому закладі
Оксана
чи можна поступити на фізмат -укр мов-163 бал матем 157
руслана
хто гарно вчиться, то не треба майже ніколи нікому платити( це я про державників). але треба сидіти і вчити. а на соціальній психології взагалі халява. можна не ходити на пари. додому взагалі часто їздять в середу вечером, хто не місцевий. які специ будуть -аси просто!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!