Рейтинг
495
Рейтинг: 4 з 5 на основі 124 оцінок.

Відгуки про Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Доброго дня) я хотіла б дізнатись чи можна поступити після 9 класу на філософський факультет..спеціальність Психологія
Наталя Шотурма
Для Інна: Доброго дня, Інно! Ні, не можна. Перелік спеціальностей після 9 класу можна переглянути за посиланням: http://ifk.pu.if.ua/uk/node/17
Інна
А чого не можна?! А я хочу ! Я після 9 хочу на психологію, і поступлю.Хто точно сказав ,шо не можна?
Викладач
Тобі не ясно пояснили!? Чи ти туподоходяща? Що після 9 класу не можливо поступати в наш чудесний університет! А на філософію тим паче. Чи ти дура і не можеш зрозуміти! Як так то моі співчуття! На все добре.
Коментувати
студент 2 курсу
я на фіз-теху..от що тішить, хабарів не беруть..норм обстановка і викладачі класні, люблять погнати..мені подобається
Викладач
Для студент 2 курсу: Що люблять погнати.Машину? Чи в шию таких неуків як ви. Ти хоч думай хлопче,що коли і де ти пишеш! Невіглас який!!!
Коментувати
іра1997
вчуся на факультеті іноземних мов і вважаю, що дуже пощастило! жодного разу не платила за заліки чи екзамени, якщо вчишся - все легко здаєш, і сесія минає швидко і безболісно!) але наголошую на тому, що це для тих, хто вчиться. з навчанням ніяких проблем нема. звісно, холоднувато,але це вже зовсім інша тема для розмови
Dana Stanishchuk
Грамотність зашкалює)
Викладач
Не те слово! Таке враження,що це школа інтернат!!!
Коментувати
Вася
Що потрібно здавати на кафедру лісознавства і який прохідний бал на держаане ??????????????
Наталя Шотурма
Для Вася: Доброго дня, Василю! 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Географія або математика Поняття прохідного балу на даному етапі відсутнє. Будуть подані заяви, буде рейтинг вступників.
Чулак Марія
Для Наталя Шотурма: дуже прошу скажіть які сертифікати ЗНО треба, для того щоб поступити на факультет готельно -рестораної справи/ туризму у 2018р
Юля
Для Чулак Марія: теж хочу поступати на туризм в 2018 році
Коментувати
Оргкомітет ФТФ
Вже вдруге Фізико-технічний факультет Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника організовує «ФЕСТИВАЛЬ ФІЗИЧНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ». Фестиваль відбуватиметься 6 листопада, початок о 11:00 за адресою вул.Чорновола Програма заходу: • Демонстрація сучасних дослідів; • Фізичний квест; • Досліди за безпосередньої участі гостей; • Короткі та інформативні науково-популярні лекції; • Демонстрація деяких «парадоксальних» явищ; • Екскурсії лабораторіями фізико-технічного факультету; • Можливість отримати фахову консультацію та зареєструватися на безкоштовне репетиторство ЗНО з фізики та підготовку до олімпіад; • «Живе» спілкування із студентами та викладачами; • Презентації потенційних роботодавців - провідних виробників сучасної продукції в Івано-Франківській області. Обіцяємо, що цей день у стінах нашого університету Ви проведете цікаво, змістовно і з задоволенням! ! ВХІД ВІЛЬНИЙ ! Реєстрація учасників у 115 ауд. головного корпусу, вул.Шевченка, 57, з 10.00. ФТФ.
Анжела
Для Оргкомітет ФТФ: Іди нахир зі своім фестивалем,чмо дране! Засунь собі в жопу свій фестиваль!!! Всяку бля хрень валять!
Викладач
Ну так, студенти деградують.
Коментувати
Христина
Доброго дня, я б хотілася дізнатися чи можна поступити після 9 класу на спеціальність "Туризм", або "Готельно-ресторанна справа"? Де проходить практика? Можливо закордоном?
Наталя Шотурма
Для Христина: Доброго дня, Христино! Після 9 класу можна поступити на "Готельно-ресторанна справа", але навчання у смт. Верховина. Практика за кордоном можлива тільки при навчанні на ступені бакалавра, а не молодшого спеціаліста. Перелік спеціальностей після 9 класу можна переглянути за посиланням: http://ifk.pu.if.ua/uk/node/17
Викладач
Та ви, що ? Наталочко,ви прямо дороговказ для студентів.Якщо б не ви,то бідна Христинка не знала б чи можна після 9 класу поступати, чи ні! Може вам орден дати,за допомогу студентам? Я б був радий,якби ви шановна крім давати поради на сайті займалися ще своіми прямими обов’язками!!!
Коментувати
Яна
Добрий день)я б хотіла дізнатись про філологічний факультет (англійська мова)) що потрібно здавати для вступу на державний і який прохідний бал?
Наталя Шотурма
Для Яна: Доброго дня, Яно! 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Іноземна мова Поняття прохідного балу на даному етапі відсутнє. Будуть подані заяви, буде рейтинг вступників.
Викладач
Яка ви чемна! Що б робили без вас студенти! Чесно, я б вам на місці керівництва виписав премію і заробітню плату підняв. Чесно! Я вражений.
Коментувати
ІРИНА
Прошу підказати які ЗНО ПОТРІБНО СКЛАСТИ НА КАФЕДРУ ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ?
Наталя Шотурма
Для ІРИНА: Доброго дня, Ірино! Для складання ЗНО необхідно: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Творчий конкурс (загальна фізична підготовка).
ольга
Для Наталя Шотурма: Добрий день,в мене диплом молодшого спеціаліста туристичне обслуговування чи можливо перевестися на початкову освіту
Викладач
Ні,на щастя не можна! І я вам навіть не співчуваю.
Коментувати
христина
Чи є тут облік та аудит?Які предмети ЗНО потрібно здавати на аудитора?Який прохідний бал ЗНО до вступу цього університету?Скільки потрібно навчатися на аудитора,як поступити безкоштовно .Заздалегідь дякую
Викладач
Для христина: Чому ти дякуєш красуне. Ще невідомо,як буде. А ти впевнена,що осилиш? Знай дівчинко гарненька,що тут взяточок немає. Тут все як треба. Якщо хочеш то звертайся, я тобі красуне із радістю допоможу.Мій телефон 380668245870...До зустрічі.
Коментувати
ліля
який прохідний бал на англійську мову та літературу?
інна
скажіть будь ласка,, у мене вища освіта вчитель початкови класів чи можна перекваліфікуватися на вихователя?? що потрібно робити
адмін
Плювати і ловити! Забий болт....
Викладач
Це точно! Плюнь і впіймай!
Коментувати
ірина
можете підказати які документи потрібні для поступлення на 2 курс на реабілітолога ....і чи є державне)
адмін
Для ірина: Можу,паспорт,код,атестат,мед довідка,довідка про судимість.І пляшка рому в придачу! І класно нє!?
Викладач
Класно,коли ви не здасте ЗНО.
Коментувати
Оля
будь ласка допоможіть...скажіть чи можна хоч на щось сюди поступити з такими предметами як математика(130) мова(160) біологія(171). чи тільки на платне?? прошу вашої допомоги((((
Неля
Для Оля: Ніхто не хоче вам допомогти потонути. Хоч грішно, але вже якось своїми руками...
адмін
Ти чо верзеш,коза! Іди мізки приведи до ладу,тоді і поговорим.
Вельможний Пан
Адміне,тобі тепло сидіти на свому місці?!!!Бо я бачу,що ти засидівся і час тебе подвинуть далеко. Ще хоч раз посмієш так комусь із студентів написати ,то пеняй на себе! Ти мене знаєш,а ні то нагадаю!
Коментувати
Анастасія Бібен
Доброго дня! Звертаюсь до людей, які навчалися чи навчаються в цьому закладі, чи можете ви рекомендувати його а також опишіть переваги та недоліки. Буду дуже вдячна!
Неля
Для Анастасія Бібен: Дешевий сир у мишоловці.
Ася
І там немає його.
Вельможний Пан
Правильно! А я вам його дам,звісно за малесеньку послугу.Кажу не бійтеся звертатися до мене я вам справді допоможу. Проти мого слова ніхто в цілому Франківську,не те,що в виші не посміє перечити.Сам мер міста мене і моіх зв’язків боіться.
Коментувати
Діана
Доброго дня! Скажіть, тут є історичний факультет?І чи можна поступити на бюджет з такими балами як:Історія 170,Мова 150,Географія 125?
ТАНЯ
Який мінімальний середній бал потрібно мати,щоб поступити на бюджет міжнародних відносин?
cabbage rolls with green peppers
Для ТАНЯ: 160+3000
Таня
Ого,а я де так зможу здати!
Вельможний Пан
Танюша,красуне,я тобі й так поможу.Мила дитино, я як захочу,то тебе навіть із найнижчими балами візьмуть.Ти не усвідомила,що тут я все вирішую.Звертайся за номером 380997866351.Удачі красунечко!
Коментувати
Онг
Зрозуміло одно: ЗНО-ПНУ-ГНО. Все рівно хтось вступить. Але, Коломия йде в Чернівці:)
someone
Корумпований ВНЗ! Знайома вже за два місяці до початку вступної компанії домовилась про вступ , за певну ціну , звичайно ж. Ніколи не вступайте сюди , не ВНЗ а жах.
Наташа
Для someone: Це пздец які бабоси клянчать! Я свистала сюда вступпати! Забись нафіг бля.
Вельможний Пан
Я допоможу і все буде ОК!
Коментувати
Jrcfyf
підкажіть будь ласка перелік документів ,що потрідні для вступу у ВУЗ
Маруся
Скажіть будь ласка,можливо хтось вчився на після дипломній освіті ГЕОГРАФІЯ ...як там вчитись?? Чи дуже потрібні взятки ...?? бо закінчила історичний факультет бакалавра і не платила взагалі...а на георафії кажуть треба гроші платити ...скажіть чи це дійсно так...
Роман
Для Маруся: Вчитись треба, рекомендую. Перший раз чую, що кафедра географії корумпована, може джерела вашої інформації недостовірні. Спитайте краще в студентів, які зараз навчаються, чи на незалежних ресурсах в інтернеті.
Вельможний Пан
Якщо лінь учитися не страшно.Я тоже не любив учитися, і хто Я,а хто ті жалюгідні викладачі,які заробляють6-9 тис.
Коментувати
крись марія
скажыть будь ласка, якы Зно потрыбно складати, щоб поступити на кафедру фызичноъ реабылытацыъ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!