Рейтинг
495
Рейтинг: 4 з 5 на основі 124 оцінок.

Відгуки про Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вітя
Які прохідні бали на платне навчання на факультет історії та політології на вчителя історії?
Викладач
Для Вітя: Бали не надто великі,та дарма! Я б встановив,щоб прохідний бал становив 160-165 балів,і питання були би важкі,а не таке фуфло легеньке! А профільний би був 170 А взагалі,я буду в міністерство у Киів звертатися і добиватися скасування ЗНО і повернення вступних іспитів в усній формі,де серед 100 білетів абітурієнт тягне один.І сім екзаменів при вступі здаватимуть.Тоді лише розумні,а не такі як ви всі навчатимуться в нашому славному університеті. А таким,як ти не місце в нашому вузі! Ясно!
адмін
Ой дарма ви так Василь Леонтійович дітки всьо такі стараються,щось учать. Переживають, чого так жорстоко, най собі поступають на здоров’ячко чи вам групи не нужні.
Викладач
Що значить дарма! Як це дойшло до такого,що всяка всячина повгадує ЗНО і поступить в наш пречудовий університет і ганьбить його.Сюди повинні поступати розумні,які справді заслуговують ,щоб навчатися в нашому університеті. Якби були усні екзамени 150 білетів і тягнеш з однієі спроби і усно розповідаєш.І так 5 екзаменів.Тоді би розумніші студенти навчалися в цьому університеті і не ганьбили таких геніальних професорів як я!!!
Коментувати
Tanya Romaniuk
Чи можна поступити на факультет журналістики після 9 класу? Які предмети потрібно здавати?
Vova Kobzar
Для Tanya Romaniuk: Ні, оскільки щоб поступити в університет потрібно мати повну середню освіту. Ти б могла поступити в коледж при університеті, але там немає цієї спеціальності.
Абітурієнтка
Хочу поступати на сценічне мистецтво пну стеффаника.Що можете сказати про атмосферу інституту, як проходить навчаня? Чи важкі творчі конкурси? Коли подача документів? І чи правда що тут процвітає хабарництвво?
Василь
Забий! Тут місця уже наперед проплачені.Тут заждалегіть домовлено! А як сподівалася іти,то наперед треба домовлятися через третю руку.Інакше не пройдеш.Тут всьо по знакомству і через хабар.Не заплатиш,вони не стануть тебе слухати.Сам поступив з другого разу.Перщого разу мене рзкрітикували і всяку муйню базарили.І я допетрав.На другий раз домовилися.Знайшли людину, і двойний хабар і мені раді,я пройшов без ніяких. Тут беруть навіть безтолоч які мають связі,а на твій талант всім насрати! Так дєла....
Коментувати
Надія Сенюк
Доброго дня. У мене економічна освіта. Хочу навчатись за спеціальністю психолог. Скільки триватиме навчання і які документи потрібно подати при вступі?
Катря
Для Надія Сенюк: Іди луче на юрідичний мой тобі совєт....
Викладач
Для Надія Сенюк: На юридичний,ти дуро тупорила,ти хоч писати навчися! Думаєш крута! Думаєш,хтось потребує твоіх порад! А ти,я хоч думаю на денному навчалася на економічному.Як на денному,то хоч трохи щось знатимеш,але як на заочному,то тухлий номер і викинуте бабло! Ясно,що знань мало,хто почеркне.Те,що треба вони не знають.Я сам професор економічних наук і викладаю на кафедрі економіки.І хотів би я знати,хто ви і як ви взагалі думаєте працювати по цій спеціальності.У мене 3 вищі освіти: фінансово- економічна, філософська і фізико- математична.А у тебе,певне куплений диплом,що тут казати .
Вельможний Пан
Для Надя Сенюк: Надіє я вам допоможу.Лише напишіть мені у Фейсбуці.І можете вважатии,що ви вже поступили.А віддячувати мені не потрібно.Хоча ви залишатиметеся до певного часу в боргу переді мною.Та я поможу вам.Проти мене ніхто слова не скаже.Мене в Франківську всі поважають і бояться. Я триаю весь Франківськ у своіх руках.Знайте це!
Коментувати
Lesya
Підскажіть,будь-ласка,хочу отримати дошкільну освіту,маючи вищу художню на заочну фому навчання скільки триватиме навчання? Коли подаються документи?Які екзамени потрібно здавати ?І вартість навчання?
Кароліна
Для Lesya: Та чи ти маєш розум,нащо тобі іти на дошкільну освіту?Ти маєш вищу художню то добре,то нащо тобі дошкільна освіта.Ти умієш добре малювати,то чо не йшла на творчі,капєц нафіг.Да вали на дізайнера крутто,чи на архітектурне поступай чи тому подобне.Нахрін те здалася та дошкільна.Я не пониме ви чо помешалися на тих бахурях,хоч ціпи з ними вяязатибл.І ди як хоч мати ще освіту на юрідичний булеш бабло і на лапу грабати і на Бмв іздити і лишися того колеса,я тоби раджу пиндец блін!
Викладач
Для Lesya: З твоім розумом? Справді хіба,що дошкільна освіта.Та сумніваюся,що ти і то потягнеш!?
Кароліна
Вали бля нахрєн суко дляна! Обдьоб недодєланий! Іди бля в саме лайно з своім універом конченим,сукко блахана!!!
Коментувати
Ніколь
Чи можна вступити на біологію з такими предметами ЗНО-біологія, історія, укр.мова?
Викладач
Для Ніколь: А ти,як думаєш? По твоєму хімію не потрібно здавати? І навіщо ти історію здавала,якщо хочеш на біологію? Та візьми,зайди на сайт університету і узнай! Хіба ж це важко?!Чи не знаєш,як на сайт заходити! Дивно,що вмієш інтернетом користуватися? А то є такі олухи,що і того не вміють.І я бачив таких тупорилих студентів,що плакати хочеться.До чого,ми докотилися?!
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
адмін
Для Annl: хоть греблю гати! Море!
Викладач
Немає,і не буде! Ще б пак! Подавай ім державні місця! Іди краще в ПТУ! Або нахрен вали в Польщу клубнику собирати! Держава в гамні обісрається і ніде порядку немає! А такі як ти забагато на себе беруть,хоч мозку немають.
Вельможний Пан
Для Аnnl: Красуне, я тобі запросто допоможу.Звертайся за номером 380997866351.І я все вам розкажу.І рахуйте ви уже вступили.
Коментувати
natalia
яке зно потрібно здавати на факультет готельно-ресторанної справи?
Холєра
Для natalia: Укр.мова,іноземна,географія або математика
адмін
Забий на то.Ти вже принята,розслабся,сходи в кіно,випий віскі,покури кальян і не переживай воно само до тебе прийде!
Анєлєтта
Хочу поступпати на готелно рестораний бізьнес.Це вроді фак туризму? Чи важко там і які прохіді ббали?
Коментувати
Vitalik Kondratyuk
Яке ЗНО 2018 потрібно здавати щоб поступити на готельно-ресторанну справу і туризм.
Васюня
Для Vitalik Kondratyuk: О це крута професія,я уважаю тебе,а здаєш фігня укр.мову,географію, іноземну або історію...Удачі Вітюшка!
Випускник
Круто,поступай до нас на факультет туризьму.На спеціальності готельно- ресторана справа круто! Маса вражень,викладдачі прикольні чуваки. Тут дуже класно,не пошкодуєш!
Настя
Викладачі на готельно - ресторанній круті чуваки.З ними круто, веселі,класні не нудгуєш.З ними можна покурити разом,класні, хоч трохи чудні.Деякі вобше за панібрата з студентами! Особливо виклядач кулінарноі практики,то вобше крутий чел. Любила його пари наібільше. Один молодий викладач все забуває в яку групу папав і який ми курс. А на туризмі і менеджементі то взагалі класні викладачі!
Коментувати
Таня
Доброго дня. Хочу вступати на факультет "готельно-ресторанна справа" у 2018 році. Скажіть будь ласка які предмети треба здавати і який прохідний бал на державний? Буду вдячна за відповідь
ігорчик
Для Таня: Цей заклад готує безробітних людей я кінчив факультет безробітності і зара працюю за спеціальністю безробітний.
Василь
У кого проблеми з вступом,то звертайтеся до мене,я можу все уладити.Для мене це фігня. Я запросто все поможу.Та взамін пізніше будете в боргу.Мене всі в Франківську бояться,всі мене знають, зі мною ніхто зв’язуватися не хоче.Я маю вплив на всіх.Мене знають повсюди.Я скажу і мені ніхто не відкаже.Весь Івано Франківськ під моєю владою,я все решаю.Я спонсорую ці вузи.І я тут головніший від усіх. І все влаштую,за скромну послугу, про яку повідомлю пізніше.Звертайтеся в ВК.на мою сторінку!!!
Василь
Звертайтеся за номером 380991906847або VK Василь Вальцманенко.Допоможу,все порєшаєм,любе кіно.Для мене немає перешкод.Звертаючись до мене вважайте,що ви уже навчаєтеся, там,де хочете.Правда,ви деякий час будете винні мені, та про це пізніше піде мова... Звертайтеся і все буде вирішено.
Коментувати
Софі
Хочу поступати до вас після коледжу на основі "молодшого спеціаліста" на бакалаврат. Чи треба зно після коледжу? І скільки років навчатись? Відділення: ДОШКІЛЬНА ОСВІТА. І чому говорять що бардак, особливо на цьому відділенні. Дякую
максік
Для Софі: не треба ,зразу йдеш на 3 курс, і тебе нічо не турбує.
Григорій
Хочу поступати на фізичне виховання, але в мене є проблеми з курінням.Я курю 5 років, і не можу кинути.Але в мене взагалі немає проблем зі здоров’ям. Я відслужив строкову службу в десантно- повітряних військах.Я займаюся бойовим самбо і кікбоксингом.Маю розряд 1 з кікбоксу і рукопашного бою. Зно здаватиму в цьому році.Я думаю,що те,що я курю не має такого аж важливого значення.Хіба на фізкультурному всі аж так ведуть здоровий спосіб життя? Дякую наперед.
Сніжанна
Забий! Кому тут діло чи ти куриш,чи нє! Думаєш на фізкультурному всі такі правильні,всі ведуть правилний спосіб житя. Тут білшість курить як і усі.Сама вчуся на фізичному вихованні і після тренувань між парами люблю подиміти.У нас в групі серед пацанів і дівок половина курять і всім пофіг.Яке там здравий образ я те умоляю!!!
Коментувати
віталій
Доброго вечора! Підкажіть, які предмети зно потрібно здавати для вступу на факультет інформаційні технології? якими повинні бути мінімальні бали зно?
Викладач
Для віталій: Кому вечір,а кому ранок!А ти,що хіба поступив? Я сумніваюся,що ти поступив. Хоча ставив би 85 % , що ти не поступиш.Бачу,що ти навіть не вмієш грамотно писати і не в курсі про все інше,що стосується вступу.
Вельможний Пан
Ха,я бачу,що цей викладач забув чиі помиі хлепче! Як так студентам хамити і ображати! За кого він себе має! Я із ним розберуся!
Коментувати
Andrew
Скажіть який бал потрібен на безкоштовне навчання і які предмети здавати на факультет історії і археології
Викладач
Для Andrew: Нічого собі так! Безкоштовне навчання йому подавай! Та ти взагалі на скільки ЗНО здав!? Думаєш такий розумний? Раджу не взлітати високо,бо більш боляче буде падати! Як хочеш вчитися так,то іди на платне!
Коментувати
Nastya
Скажіть будь ласка, які предмети здавати на факультет психології в 2018р?
Викладач
Для Nastya: Зайди і почитай! Що ліньки зайти на сайт! Треба украінську, іноземну на вибір та історію Украіни! Та наряд чи здаш? Де тобі!!!
Коментувати
Настя
Доброго дня) я б хотіла дізнатись, які предмети ЗНО потрібно здавати для вступу на філологію(польська мова і література)???
Викладач
Для Настя: Хіба не ясно вказано на сайті! Чи не вмієш ти інтернетом користуватися. Чи треба під ніс тицьнути! Чи читати на сайті не можеш!
Коментувати
Оксана
Доброго дня!Скажіть будь ласка скільки коштує рік навчання на ресторано готельну справу
Викладач
Для Оксана: Багато,ти не осилиш! Та взагалі тобі не місце на цій спеціальності. Хіба потягнеш середню освіту,або дошкільне виховання,там великого розуму не потрібно.
Коментувати
Chrisss
Добрий день.Чула, що можна перевестись після 3 курсу мед.факультету ІФНМУ на кафедру психології в ПНУ і вчитись 2 чи 3 роки . Скажіть будь ласка чи це правда і чи можливий такий або подібний варіант?
Світлана Боринь
Доброго дня! Планую вступати в ваш університет на факультет журналістики. Чи є у вас державна форма навчання і яке ЗНО потрібно здавати? Що таке конкурсний предмет і чи готують у вас до нього?
Наталя Шотурма
Для Світлана Боринь: Доброго дня, пані Світлано! Пропозиції на державне замовлення університет подав, чекаємо на результати. Перелік конкурсних предметів є на веб-сайті за посиланням: http://www.pu.if.ua/images/pryiom-do-universytetu/2017/na_bakalavra_pzso/konkurs_subject.pdf Підбір спеціальності: http://www.pu.if.ua/uk/pryimalna-komisiia/pidbir-spetsialnosti Програмові вимоги будуть з квітня на веб-сайті університету у розділі: http://www.pu.if.ua/uk/vazhlyva-informatsiya-vstupnyku/na-okr-bakalavra-na-osnovi-povnoi-zahalnoi-serednoi-osvity-11-kl .
Снєжа
Для Наталя Шотурма: в який коледж краще поступати після 9 класу на готельно -ресторанну справу ?підкажіть будь ласка навчальний заклад в Івано -Франківську по цій спеціальності .Чекаю вашої відповіді ,тому що довіряю вашій думці .Наперед дуже вдячна )
Snezhana
Для Наталя Шотурма: : в який коледж краще поступати після 9 класу на готельно -ресторанну справу ?підкажіть будь ласка навчальний заклад в Івано -Франківську по цій спеціальності .Чекаю вашої відповіді ,тому що довіряю вашій думці .Наперед дуже вдячна )
Коментувати
Мар’яна
Чи можна поступити на право після 3 курса Вищого Професійного Училища з червоним дипломом?? (я зі школи пішла після 9 класу) І якщо є червоний диплом чи потрібно здавати екзамени???
Наталя Шотурма
Для Мар’яна: Доброго дня, Мар"яно! На 3 курс спеціальності "Право" можна вступати з дипломом молодшого спеціаліста спеціальності "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність".
Мар’яна
Наталя,а якщо немає диплома спеціаліста. То поступаєш на 1 курс і скільки потрібно вчитися???
Мар’яна
І ще хотіла запитати а екзамени здаються усно чи письмово??
Коментувати
Юрій
Який прохідний бал до філології (англійська)? Чи готують тут перекладачів?
Наталя Шотурма
Для Юрій: Доброго дня, Юрію! Поняття прохідного балу відсутнє, є рейтинг вступників, який і визначить прохідний бал. Треба скласти ЗНО. Щодо підготовки перекладачів - спеціальність називається 035 Філологія (англійська мова і література)
Ольга
Для Наталя Шотурма: Доброго вечора!Підкажіть будь ласка,закінчила в 2012році інститут по спеціальності«музичне мистецтво»та здобула диплом«бакалавр»чи можу я в наступному році вступити на магістратуру без ЗНО? Якщо ні,то які предмети потрібно здавати? І ще мене цікавить,чи можна з моїм дипломом поступити на магістратуру по спеціальності«Психологія»чи «соціальний педагог»?Якщо ні,то на який курс і скільки років навчатися?Буду дуже вдячна за відповідь.
Викладач
Ще б пак! Без ЗНО! Це вже занадто! Я бачу нахабності вам не позичати! А чи можна? Ні,не можна.
Коментувати
Кпрс
Видно, що тут стали викладачі масово піаритися. І декани і підлабузники. Стараються аж забагато. Може хіба сам гектор хіба не пише. Хоча, хто його знає... Ставлю 5 зірок за вміння маніпулювати.
Викладач
Для Кпрс: Ти кого підлабузниками називаєш! Ти хто таке,щоб на когось наклепи зводити!? І який Гектор не пише,який? Може персонаж із фільму Троя? Він,чи який? А то ти безграмотний,ти мав на увазі ректора,а написав гектор.Ясно! А щодо маніпулювання, то кому ти треба,ти! Аби це хтось тобою маніпулював! І ніхто тут не піариться, і не лізе в одне місце нікому! А про корупцію,це дебіли всякі навмисне пишуть,бо ненавидять викладачів,які просто так не поставлять ім оцінки! І воно дурне бере і навмисне підриває рейтинг нашого геніального,найкращого у всій Украіні університету!!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!