Рейтинг
891
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 196 оцінок.

Відгуки про ДВНЗ "Ужгородський національний університет" (УжНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Denysik
є така тема, отримай кошти з промокодом money2403 на сайті https://bit.ly/3hshO2E , реальна знижка і реальні бабки, гарний бонус до стипендії.. якщо вона є ..)
Kolasiks
Після 9 класу вступит можна? Якщо ні то підскажіть будь ласка куди можна піти після 9 класу на Комп′ютерну інженерію. Незрозумійте мене неправильно в мене немає ніякої підтримки з боку батьків і ніхто мені незкаже куди можна поступити тому за допомогою я звертаюсь до вас шановний Андмін
Воснецова София
Для Kolasiks: Доброго дня, це не адмін, але я Вам підкажу. Після 9 класів можна поступати тільки у заклади рівня технікум, училище. В ВУЗ можна поступати тільки після отримання повної середньої освіти.
Коментувати
Яна
Доброго вечора, можу я вступити на бюджет, на факультет здоров`я та фізичного виховання, спеціальність Логопед з такими балами ЗНО: укр. мова-166, історія-141, біологія-149?
admission_uzhnu
Для Яна: Скористайтеся калькулятором вступника: https://vstup.uzhnu.edu.ua/calculator?education_base_id%5B%5D=40&speciality_code%5B%5D=016&calculation=true&subjects%5B100%5D=true&subjects%5B100%5D=&subjects%5B29%5D=true&subjects%5B29%5D=&subjects%5B6%5D=true&subjects%5B6%5D=&subjects%5B18%5D=true&subjects%5B18%5D= , вказавши середній бал документа про освіту. Прохідний бал на бюджет у 2019 році (денна форма) - 168.045.
Яна
Доброго дня, я хочу подати заяву на одну спеціальність і на бюджет і на контракт. На бюджет вже подала, а чому неможу на контракт?
admission_uzhnu
У випадку неотримання рекомендації на місце державного замовлення Ваша заява автоматично бере участь у конкурсному відборі на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб:
Коментувати
Your
Чи дають практику після завершення спеціальності "правоохоронна діяльність" Чи ходять у формі? Чи видають форму? Ким я можу бути після завершення спеціальності? Дуже буду вдячний за відповідь
admission_uzhnu
Для Your: Детальні відповіді на Ваші питання можна отримати у відбірковій комісії юридичного факультету : м. Ужгород, вул. Університетська, 14, аудиторія 223 (2 поверх), телефон – 0958242556, електронна адреса – f-jur-vstup@uzhnu.edu.ua
Коментувати
Misha Herusha
Добрий день. Чи можу я вступити на Заочну форму на лісове господарство. Якщо не набрав ЗНО 125. На платне?
admission_uzhnu
Для Misha Herusha: На заочну форму здобуття освіти для участі в конкурсному відборі достатньо 100 балів з кожного предмета ЗНО.
Коментувати
Василь
Добрий день. Чи можливо поступити у ваш університет з такими балами: Математика - 145 , Українська мова - 125 , Історія України - 153 , Фізика - 143 ?
admission_uzhnu
Для Василь: Із вказаним набором предметів можна подавати заяву на 39 бюджетних конкурсних пропозицій та 25 небюджетних. Перелік за посиланням (у пункті середній бал документа про освіту вкажіть свій результат) - https://vstup.uzhnu.edu.ua/calculator?education_base_id%5B%5D=40&calculation=true&subjects%5B100%5D=true&subjects%5B100%5D=8&subjects%5B29%5D=true&subjects%5B29%5D=125&subjects%5B6%5D=true&subjects%5B6%5D=153&subjects%5B14%5D=true&subjects%5B14%5D=145&subjects%5B21%5D=true&subjects%5B21%5D=143
Коментувати
Василь Степанов
Добрий день. Я склав зно з математики 190, з української мови на 180 та з англійської мови на 161. Чи можна поступити на 121 факультет (інженерія програмного забезпечення) на бюджет без квот та пільг.
admission_uzhnu
Для Василь Степанов: Для обчислення конкурсного бала скористайтеся нашим сервісом vstup.uzhnu.edu.ua/calculator. На сайті виберіть "Вступ на основі повної загальної середньої освіти", спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення, предмети ЗНО, введіть свої результати та середній бал документа про освіту. Минулорічний прохідний бал широкого конкурсу - 181,764.
Василь Степанов
У мене виходить конкурсний бал 178-179. В цьому році я можу сподіватися на вступ до вашого вузу за державні кошти?
admission_uzhnu
Все залежатиме від результатів широкого конкурсу 2020 року
Коментувати
Ірина
Дорого дня, складала ЗНО з укр.мови (179), біології (161) та математики (137). Підкажіть, будь ласка, чи можна вступити на стоматологію у разі недобору, контракт. Дякую
admission_uzhnu
Для Ірина: На спеціальність "Стоматологія" необхідні результати не менше 150 балів з другого та третього конкурсного предмета. Це обмеження стосується вступу як на державне замовлення, так і на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.
Коментувати
Антон Уліганинець
Добрий день. Чи можу я подати документи на факультет "Здоров’я та фізичного виховання" з такими балами Історія України-123,Українська мова і література-124,Біологія-141?
admission_uzhnu
Для Антон Уліганинець: Ви можете подавати заяву на бюджетні конкурсні пропозиції за спеціальностями "Спеціальна освіта", "Середня освіта. Фізична культура", також на спеціальність "Фізична культура і спорт" (за умови реєстрації та складання творчого конкурсу до 12/08). Ви можете подавати заяву на небюджетну конкурсну пропозицію за спеціальністю "Фізична терапія, ерготерапія". Для обчислення конкурсного бала скористайтеся нашим сервісом //https://vstup.uzhnu.edu.ua/calculator. На сайті виберіть "Вступ на основі повної загальної середньої освіти", факультет здоров’я та фізичного виховання, предмети ЗНО, введіть свої результати та середній бал документа про освіту.
Коментувати
Yurko
Чи візьмуть мене на спеціальність медицина якщо з 149 балами з математики ) у разі недобору
admission_uzhnu
Для Yurko: Відповідно до Умов прийому для вступу на спеціальність Медицина мінімальна кількість балів з другого та третього конкурсного предмета - 150. Для відкритої конкурсної пропозиції (вступ за державним замовленням та за кошти фізичних або юридичних осіб) - 2 предмет: Біологія або Хімія, 3 предмет: Математика або Фізика. Відповідно до Правил прийому до ДВНЗ "УжНУ" для небюджетної конкурсної пропозиції (вступ тільки за кошти фізичних або юридичних осіб) - 2 предмет: Біологія або Математика, 3 предмет: Хімія або Фізика.
Роман
Для admission_uzhnu: добрий день чи можна попасти до вас на фіз реабілітацію коли закінчив 3.5 років в медичному (перевестися на 2 семестр 2 або 3 курсу)
admission_uzhnu
Так, можливе переведення або поновлення. З питань переведення/поновлення звертайтеся, будь ласка, у деканат факультету.
Коментувати
Яна Войтенко
Доброго дня хотіла дізнатися чи можна вступити на заочну форму навчання без ЗНО , так як після НАВЧАННЯ в ВПУ пройшло уже 5 років ? Факультет: фізичного виховання
admission_uzhnu
Для Яна Войтенко: Вступ за освітнім ступенем бакалавра без ЗНО можливий лише за наявності диплома бакалавра, магістра або спеціаліста.
Коментувати
Victoria
Доброго дня. Який прохідний бал для вступу в коледж на право? Я в конкурсному відборі набрала 152 з історії україни і 168 з мови. Цього достатньо для Природничо-гуманітарного коледжу?
admission_uzhnu
Для Victoria: Питання щодо вступу до ПГК надсилайте на електронну адресу приймальної комісії коледжу - college@uzhnu.edu.ua. Відповідно до Правил прийому до ПГК мінімальний бал з кожного предмета - 110 балів.
Коментувати
Мирослава Шип
Доброго дня! Для вступу на факультет Інформаційні технології, на заочу форму навчання, які потрібно надати документи і чи потрібно ЗНО, якщо школу закінчила 10 років тому і потім навчалася в коледжі на спеціальність Економіка підприємства. Дякую за відповідь!
admission_uzhnu
Для Мирослава Шип: Необхідне ЗНО з української мови та літератури 2017-2020 років, диплом молодшого спеціаліста, додаток до диплома, паспорт, 4 фото. Подача документів з 13 по 22 серпня, фахове вступне випробування - з 25 по 31 серпня.
Коментувати
Аліна Онисько
Добрий день, для вступу на фармацевтичний факультет, можуть бути такі предмети як мова біологія і історія? Чи обовязковою є хімія?
admission_uzhnu
Для Аліна Онисько: Для вступу на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб (небюджетна конкурсна пропозиція) за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація (освітній ступінь магістр на основі ПЗСО) можливо використати вказаний Вами перелік предметів ЗНО (https://vstup.uzhnu.edu.ua/calculator?education_base_id%5B%5D=40&speciality_code%5B%5D=226&calculation=true&subjects%5B100%5D=true&subjects%5B100%5D=). Конкурсний бал при цьому має бути не менше 130 балів.
Коментувати
Вікторія
Добрий вечір, а які предмети потрібно пройти на ЗНО на факультет біологія 091. Та який вступний бал ЗНО потрібний?
admission_uzhnu
Для Вікторія: Для вступу за державним замовленням (денна форма) або за кошти фізичних/юридичних осіб (денна та заочна форма) необхідні предмети ЗНО: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Іноземна мова або Математика або Хімія. Мінімальний бал з кожного предмета - 100, конкурсний бал повинен бути не менше 125 для вступу за державним замовленням, не менше 100 - на контракт. Також є небюджетні конкурсні пропозиції, рекомендуємо ознайомитися через наш вебсервіс для вступника: https://vstup.uzhnu.edu.ua/calculator?education_base_id%5B%5D=40&speciality_code%5B%5D=091
Коментувати
Vasya
Добрый день, могу ли я поступить на мед. факультет, если у меня, математика -120, биология-188, история - 185, укр - 180?
admission_uzhnu
Для Vasya: Ви можете брати участь у конкурсному відборі на місця державного замовлення за спеціальністю "Фармація, промислова фармація", а також на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб за спеціальностями "Фармація, промислова фармація" і "Медсестринство".
Vasya
Добрий день, можу я поступити на юридичний факультет(право) з такими предметами:біологія, укр мова, історія?
admission_uzhnu
Так, можна подавати документи на небюджетну конкурсну пропозицію за умови наявності конкурсного бала не менше 140 балів.
Коментувати
Szlávik Kapcsa
Доброго дня, можна дізнатися детальніше про вчителя початкових класів? Наприклад: як довго вчитися заочно, чи обов’язкове ЗНО у звязку із карантином, які предмети потрібно, який прохідний бал, ціна навчання?
admission_uzhnu
Для Szlávik Kapcsa: Для вступу на спеціальність 013 "Початкова освіта" на основі повної загальної середньої освіти (11 класів): а) навчання за заочною формою здобуття освіти триває 4 роки 10 місяців, б) ЗНО обов’язкове для вступу, в) необхідні сертифікати ЗНО для вступу за державним замовленням або за кошти фізичних/юридичних осіб: 1.Українська мова та література, 2.Математика, 3.Біологія або Історія України; для вступу тільки за кошти фізичних/юридичних осіб: 1.Українська мова та література, 2.Біологія, 3.Іноземна мова або Історія України, г) для участі в конкурсі на місця державного замовлення конкурсний бал повинен бути не менше 125 балів, для вступу тільки за кошти фізичних/юридичних осіб - не менше 100 балів, д) вартість навчання - 11000 грн/рік.
Szlávik Kapcsa
А коли потрібно подавати документи?
admission_uzhnu
З 13 серпня до 18:00 22 серпня через електронний кабінет, який можна створювати з 1 серпня.
Коментувати
Маріанна
Доброго дня! Цікавлюсь питанням. Закінчила І-курс вступила на контракт, чи є можливість навчатись на ІІ-курсі на держ-бюджеті за пільговою категорією (дитина-інвалід)? До речі вакантні місця є!
admission_uzhnu
Для Маріанна: Доброго вечора! Якщо Ви є студенткою УжНУ, надішліть фотокопії підтверджуючих документів на адресу admission@uzhnu.edu.ua. Приймальна комісія
Коментувати
Василина
Доброго дня, мене цікавить інформація по напрямку «Фармація», на заочну форму навчання. В 2017р закінчила медичний коледж (молодший спеціаліст фармації), тепер щоб поступити потрібно здавати ЗНО чи вступні екзамени? Дякую за відповідь.
admission_uzhnu
Для Василина: ДВНЗ "УжНУ" проводить прийом лише на денну форму здобуття освіти за спеціальністю Фармація (освітній ступінь магістр). За наявності диплома молодшого спеціаліста зі спеціальності фармацевтичного спрямування можливий вступ на другий курс за результатами ЗНО з української мови та літератури (2017-2020 років) та фахового вступного випробування, термін навчання - 3 роки 10 місяців.
Коментувати
Ліза
Які предмети потрібно здавати на "кібербезпеку", який пороговий бал, скільки коштує навчання?
admission_uzhnu
Для Ліза: Необхідно скласти: 1. Українська мова і література; 2. Математика; 3. Фізика або Іноземна мова. Для участі у конкурсному відборі мінімальний бал із кожного предмета - 100. Вартість навчання буде оприлюднена до 13 червня.
Коментувати