Рейтинг
891
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 196 оцінок.

Відгуки про ДВНЗ "Ужгородський національний університет" (УжНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, які предмети потрібно здавати для медицини і який прохідний бал?
Приймальна комісія УжНУ
Для Юля: Для вступу у 2018 році на спеціальність Медицина необхідні ЗНО: 1) українська мова та література (не менше 100 балів), 2) біологія (не менше 150 балів) і 3) хімія або математика (не менше 150 балів).
Коментувати
Олеся
Чи можна поступати на психологічний факультет після 9 класу?
Приймальна комісія УжНУ
Для Олеся: Не можна. Для здобуття ступеня бакалавр зі спеціальності Психологія необхідна повна загальна середня освіта та відповідні сертифікати ЗНО.
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Приймальна комісія УжНУ
Для Annl: Кількість місць державного замовлення визначається щорічно державним замовником - Міністерством освіти і науки України до початку вступної кампанії і оприлюднюється на офіційному сайті. Для запитуваного Вами випадку у 2017 році було виділено 5 місць (на денну форму - 20).
Annl
Красно дякую за відповідь.
Коментувати
Andrei Moipaniuk
Що журнал Дніпро готовий надрукувати з фантастики і за які гонорари?" Оголошується конкурс на кращі твори у журнал Дніпро з сучасної фантастики (не повтореної з закордонних творів!!!) Про події на території України з українськими персонажами. Обсяг від 5 до 20 аркушів 11 формату. Премія-гонорар від 3000 до 6000 гривень. Термін подання: до 20 січня 2018 року. Надсилати – lit-jur-dnipro-zav.proza@kas-ua.com Ви можете придбати журнал "Дніпро" за 2017 рік у редакції ж. Дніпро (м. Київ, Довженка 7) за 150 гривень і поштою - за 165 гривень. Контакти : тел. 4541280 , e-mail info@dnipro-ukr.com.ua або peredplata@dnipro-ukr.com.ua. Індекс для річної передплати 37583
Ірка Світлинець
Скажіть, будь ласка, чи можна вступити на перехресне навчання за спеціальністю "Логопедія" паралельно зараз здобуваючи вищу освіту за спеціальністю"Початкова освіта". І скільки років потрібно навчатися?
Приймальна комісія УжНУ
Для Ірка Світлинець: Відповідно до Правил прийому: Для здобуття ступеня вищої освіти за іншою спеціальністю приймаються особи, які здобули раніше такий самий або вищий ступінь (рівень), або здобувають його не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план. Конкурсний бал складається з оцінки фахового вступного випробування та середнього балу залікової книжки. У Вашому випадку вступ можливий за відсутності заборгованості за основною спеціальністю, можливість зарахування на 2 або 3 курс залежить від наявності вакантних місць та академічної різниці.
Ірка Світлинець
А скільки років потрібно навчатися на заочній формі навчання і чи це можливо?
Коментувати
Тетяна
На які спеціальності по перехресному навчанні можна піти після закінчення бакалаврату на математичному факультеті
Приймальна комісія УжНУ
Для Тетяна: При вступі на іншу спеціальність за ступенем магістр Вам необхідно скласти додаткове вступне випробування, фахове вступне випробування та іноземну мову. Обмежень на спеціальність вступу немає, крім спеціальностей, на яких підготовка магістрів проводиться на основі повної загальної середньої освіти.
Коментувати
U1sLhgYE
Яка вартість стоматологічного і медичного факультетів?
Приймальна комісія УжНУ
Для U1sLhgYE: Вартість навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб для громадян України - студентів 2017 року вступу складає: Медицина (магістр на базі повної загальної середньої освіти) - 24600 грн/рік, Фармація (магістр на базі повної загальної середньої освіти) - 15000 грн/рік, Стоматологія (магістр на базі повної загальної середньої освіти) - 24900 грн/рік, Медсестринство (бакалавр, тільки на базі ОКР молодший спеціаліст) - 5400 грн/рік. Для вступників 2018 року вартість буде визначена до початку вступної кампанії.
Коментувати
Luda Gevtsi
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, які предмети потрібно здавати для фармації.Перша моя освіта-філологічний ф-т-спеціаліст.Яка ціна навчання та чи є заочна форма.Дякую.
Приймальна комісія УжНУ
Для Luda Gevtsi: На спеціальність Фармація вступ можливий або за результатами ЗНО: 1) українська мова та література, 2) біологія і 3) хімія або іноземна мова або на основі диплома молодшого спеціаліста з відповідної спеціальності за результатами фахових випробувань. Заочної форми на даний момент нема. Вартість навчання для вступу 2017 року - 15000 грн/рік. Прийом проводиться за ступенем магістр, навчання - 4 роки 10 місяців.
Коментувати
віталій
Які предмети зно потрібно здавати, щоб поступити на факультет інформаційні технології? Яка мінімальна кількість балів для цього потрібна?
Приймальна комісія УжНУ
Для віталій: 1. Українська мова та література. 2. Математика 3. Фізика або Іноземна мова Результат - 100 балів і більше http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/13889
Коментувати
Svetlana Mytsyanka
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, що потрібно здавати і яка мінімальна кількість балів для вступу на стоматологію?
Приймальна комісія УжНУ
Для Svetlana Mytsyanka: Для вступу у 2018 році на спеціальність Стоматологія необхідні ЗНО: 1) українська мова та література (не менше 100 балів), 2) біологія (не менше 150 балів) і 3) хімія або математика (не менше 150 балів). http://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/do-uvagi-vipusknikiv-shkil---abituriyentiv-2018-roku.htm
Коментувати
Ніка
Доброго дн) Чи потрібно на медичний здавати ЗНО з хімії?
Приймальна комісія УжНУ
Для Ніка: Для вступу у 2018 році на спеціальність Медицина необхідні ЗНО: 1) українська мова та література (не менше 100 балів), 2) біологія (не менше 150 балів) і 3) хімія або математика (не менше 150 балів). На спеціальність Фармація: 1) українська мова та література (не менше 100 балів), 2) біологія (не менше 100 балів) і 3) хімія або іноземна мова (не менше 100 балів).
Коментувати
Віта
Доброго дня.Я маю вищу освіту (кваліфікація бакалавр) за спеціальністю інженер технолог харчової технології, які умови вступу на другу вищу освіту за спеціальністю соціологія скільки років вчитись????
Приймальна комісія УжНУ
Для Віта: 1) "Перехресний" вступ до магістратури за результатами вступних випробувань - термін навчання: 1 рік 4 місяці; 2) Вступ на старші курси бакалаврату - термін залежить від курсу. Умови вступу у 2018 будуть затверджені до 15 жовтня, правила прийому - до 15 грудня 2017 року.
Віта
скільки потрібно платити за 1 рік навчання на перехресному вступі?
Коментувати
Maryna Reha
Доброго дня!якщо вже є одна закінчена вища освіта за спеціальністю "англійська мова та л-ра"(кваліфікаційний рівень-магістр), то які умови вступу на другу вищу освіту на спеціальність "готельно-ресторанна справа" та скільки ще років потрібно вчитися?
Приймальна комісія УжНУ
Для Maryna Reha: Вступ у Вашому випадку можливий тільки на другий курс бакалаврату.
Коментувати
Наталья Ільканич
Чи можна поступити на стоматологічний факультет після 9 класу,скільки вчитися,і скільки платити за рік?
Приймальна комісія УжНУ
Для Наталья Ільканич: Вступ на стоматологічний факультет здійснюється тільки на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.)
Коментувати
Nadiia Tokar
у вас є педіатрія та медицина? після 11 класу... конкурс проводиться тільки на базі зно, без вступних випробувань?
Приймальна комісія УжНУ
Для Nadiia Tokar: Вступ на спеціальність "Медицина" можливий на основі повної загальної середньої освіти (за результатами ЗНО, на 1 курс) і на основі ОКР молодший спеціаліст із відповідної спеціальності (за фаховими випробуваннями, на 2 курс). Прийому на спеціальність "Педіатрія" немає.
Коментувати
Еля Піддубна
На Публічне управління та адміністрування можливо поступити після коледжу, де вчилась на маркетолога? І на який курс?
Приймальна комісія УжНУ
Для Еля Піддубна: У 2017 році прийом проводиться лише на перший курс бакалаврату на підставі сертифікатів ЗНО або у магістратуру на основі здобутого ступеня бакалавра (ОКР спеціаліста).
людмила
Добрий день ми подавали заяву в Ужгородський національний факультет міжнародні відносини 21.07,Ковальчук М Ю,але нас нема в списках,хоча в особистому кабінеті пише що в вуз зачислений,дякую
Коментувати
Мар'ян Панчишин
На який курс можна поступити після правничого коледжу на юридичний факультет ?
Приймальна комісія УжНУ
Для Мар’ян Панчишин: На перший курс бакалаврату зі скороченим терміном навчання (термін навчання - 2 роки, є місця державного замовлення) або на другий-третій курс на вакантні місця ліцензованого обсягу (навчання за кошти фізичних, юридичних осіб, термін навчання 2-3 роки). Вступ - за результатами фахового випробування із врахуванням середнього бала додатку до диплома молодшого спеціаліста.
Коментувати
Вікторія Довгомеля
які потрібно пройти предмети на зно для вступу на кафедру фізичної реабілітації?
Приймальна комісія УжНУ
Для Вікторія Довгомеля: 1. Українська мова та література (0,20) 2. Біологія (0,40) 3. Математика або Історія України (0,30) http://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/spetsialnosti-na-yaki-ogoloshuyetsya-prijom.htm
Коментувати
Наталя
скільки є державних місць на факультeт міжнаpодної пoлітики, менеджмeнту тa бізнеcу?
Приймальна комісія УжНУ
Для Наталя: Максимальні обсяги державного замовлення 2017 року будуть оприлюднені після погодження з МОН України. Минулорічні дані - http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/9451. У цьому ж розділі будуть публікуватися обсяги 2017 року.
Коментувати
лілія
що потрібно здавати щоб поступити на воєнне, дівчині? Скільки коштує навчання?
Приймальна комісія УжНУ
Для Лілія: Правила відбору студентів для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу - http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/6391. Вартість у 2016 році - 6500 грн за рік
Артем
Для Приймальна комісія УжНУ: після подання заяви вже декілька днів не змінюється її статус, хоча в моїх знайомих які подавали документи до вас статус змінився вже на наступний день. Хотів би знати чи є приводи для турбот, та до якого числа повинні бути остаточні рішення.
Коментувати