Рейтинг
467
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 102 оцінок.

Відгуки про Луцький національний технічний університет (ЛНТУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Саша
Чи можна поступити після 9-го класу на інформаційні технології (інженерія програмного забезпечення)?
Степка
Для Саша: після 11
Коментувати
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Людмила Фірчук
Доброго дня. Чи можна до вас поступати після Луківського протех. училища? Якщо так, які умови?
IRYNA
Що передбачає творчий конккрс на спеціальність архітектура і містобудування?
Юра
Для IRYNA: Програма творчого конкурсу на 022 дизайн: http://lutsk-ntu.com.ua/uk/programi-tvorchogo-konkursu-na-specialnist-022-dizayn-grafichniy-dizayn-dizayn-odyagu-dizayn Програма творчого конкурсу на 191 архітектуру та містобудування: http://lutsk-ntu.com.ua/uk/programi-tvorchogo-konkursu-na-specialnist-191-arhitektura-ta-mistobuduvannya-0
Коментувати
Lyudmila
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи можна поступити на третій курс університету на заочне відділення у 2018 році після закінчення Ковельського промислово-економічного коледжу? Якщо так, то які умови вступу? Чи має значення диплом з відзнакою? Чи будуть державні місця?
Юра
Для Lyudmila: З дипломом молодшого спеціаліста можна вступати на перший курс зі скороченим терміном навчання (1 рік і 10 місяців). Перелік спеціальностей і умови за посиланням: http://lutsk-ntu.com.ua/uk/vipusknikam-koledzhiv-0 Має значення середній бал диплома, відзнака - ні. Державні місця будуть обов’язково, однак надходять вони останнім часом на початку липня
Lilia
Для Юра: Чи є у вас пільги для вступу на державну форму для дітей з багатодітної сім’ї ( 5 дітей у сім’ї)?
Коментувати
Андрій
Доброго дня.Скажіть,будь ласка,яке ЗНО треба здавати на кібербезпеку,компютерну інженерію?
Lyubov Saets
Доброго дня! Скажіть,будь ласка,які придмети ЗНО потрібно здавати у 2018 р. для поступлення на факультет архітектура та будівництво ? Чи є у вас підготовчі курси для вступних екзаменів до університету? Дякую.
Юрій
Чи діють пільги для вступу на державну форму навчання для дітей батьки яких пропрацювали у вугільній промисловості більше 15 років?Які предмени потрібно здавати для поступання з ЗНО на комп’ютерні системи та мережі?
Игорь
Як підраховується прохідний бал у 2017 році? Який прохідний бал на бюджет по спеціальності Програмна інженерія?
Юра
Для Игорь: Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти конкурсний бал визначається за формулою: (КБ) = К1*П1 + К2*П2 + К3*П3 + К4*А + К5*ОУ, де П1, П2 – оцінки зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів з першого та другого предметів; П3 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання, вступного іспиту або творчого конкурсу з третього предмета; А – середній бал документа про повну загальну середню освіту, переведений в шкалу від 100 до 200 балів відповідно до таблиці переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100-200. Для вступу на спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення К1=0,4; К2=0,25; К3=0,25; К4=0,1; К5=0. Одержаний конкурсний бал домножається на регіональний коефіцієнт (для Луцького НТУ РК=1,02 та, в разі наявності, на сільський коефіцієнт СК=1,03). Прохідний бал втратив своє значення і є умовним
Мироняк ірина
Доброго дня, скажіть будь ласка, на спеціальність готельно ресторанна справа, який прохідний бал, у вас є державна форма навчання, який термін навчання, коли термін подання документів, після дев’ятого класу?дякую
Коментувати
Olena Masovets
Ось тут відповіді на всі питання по вступу. http://lutsk-ntu.com.ua/sites/default/files/zno-2017_0.pdf
Вова
Які предмети ЗНО потрібно на факультет будівництва та дизайну в 2017р?
Анна
Для Вова: українська мова,історія України, творчий конкурс
Коментувати
Ніка
Які предмети ЗНО потрібно на факультет екології і який профільний у 2017р??????
Анна
Для Ніка: українська мова,біологія, географія або історія України
Коментувати
Андрій
Доброго вечора! Я б хотів поступити на факультет Будівництва та дизайну) підкажіть що потрібно здавати на ЗНО в школі?
yla
Доброго дня, підкажіть, я закінчила коледж ВТНУХТ факультет технологія харчової продукції, нащо я можу подати документи по даному напрямку ? що для цього потрібно? і чи беруть на 3 курс спеціалістів чи тільки на 1?
максим чмерук
Чи мона поступати після 9-го класу?якщо да то на який бал потрібно здати щоб поступити на держевне?
Тарас
Я хотів би запитати які предмети на ЗНО потрібно здати,щоб поступити по напрямку спеціальності "менеджмент і адміністрування" та "сфера обслуговування"???
Марина
Для Тарас: http://lutsk-ntu.com.ua/uk/perelik-konkursnih-predmetiv-2016-rik
Коментувати
Лєна
Які ЗНО потрібно на фак екології у 2016р ? І який профільний предмет
студент лбі мнту
Талах В.І торгує дипломними роботами у нас в інституті
мати випускника школи
Чи то правда що Талах В.І говорить, що в ЛНТУ ректором працює САВЧУК П.П - ВЧИТЕЛЬ ПРАЦІ ?
Яна
Я б хотіла запитати які предмети на ЗНО потрібно здати,щоб поступити по напрямку спеціальності "менеджмент і адміністрування" та "сфера обслуговування"???