Рейтинг
467
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 102 оцінок.

Відгуки про Луцький національний технічний університет (ЛНТУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Викуся Потехина
Доброго дня! Чи можна вступити на харчові технології без ЗНО з математики? Які бали мають бути щоб вступити на бюджет і кількість бюджетних місць?
ПК_ЛНТУ
Для Викуся Потехина: Добрий день. Без ЗНО з математики вступити на спеціальність 181 харчові технології неможливо. На більшість спеціальностей для того, щоб претендувати на бюджет, потрібно мати конкурсний бал не менше 125 балів.
Коментувати
Машка Головій
Привіт) Чи можу я тут навчатися на митника? Які предмети ЗНО потрібно було здавати? Який прохідний бал на бюджет???
ПК_ЛНТУ
Для Машка Головій: Добрий день. Для вступу на спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Освітня програма Митна справа і торгівля) необхідні наступні предмети ЗНО: 1. Українська мова і література. 2. Математика. 3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
Оксана
Доброго дня! Який прохідний бал на бюджет на митника?
ПК_ЛНТУ
Добрий день. Прохідний бал складеться за результатами широкого конкурсу.
Коментувати
Ірена Дорожко
Доброго дня! Чи потрібна при подачі документів до ВНЗ медична довідка . Чи можете назвати кількість державних місць на спеціальності "Менеждмент" "Маркетинг" .Дякую.
ПК_ЛНТУ
Для Ірена Дорожко: Добрий день. Медична довідка при вступі в 2021 р. до ЛНТУ потрібна лише на спец. 014.11 Середня освіта. Фізична культура. На інші спеціальності при вступі на основі ПЗСО медична довідка не потрібна. Максимальна кількість місць державного замовлення на спеціальності 073 Менеджмент - 12 місць та 075 Маркетинг - 5 місць (державні місця розподіляються за широким конкурсом - все залежить від результатів Вашого ЗНО).
Коментувати
Alla
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи відіграє при вступі якусь роль диплом з молодшого спеціаліста з відзнакою?
ПК_ЛНТУ
Для Alla: Добрий день. Це тільки свідчить про Ваші знання і ймовірність отримати високі бали на вступному випробуванні та за результатами ЗНО
Коментувати
Софія Гаврилюк
Добрий день. Підкажіть будь ласка які предмети і на які бали потрібно здавати на ЗНО що поступити на вчителя географії?
ПК_ЛНТУ
Для Софія Гаврилюк: Добрий день Вам потрібно звернутись в приймальну комісію закладу вищої освіти, в якому навчають на вчителя географії
Коментувати
Pavlo Hrytsai
Добрий день, на професію агроном потрібно здавати математику профільного рівня чи стандартного?
ПК_ЛНТУ
Для Pavlo Hrytsai: Для вступу потрібен сертифікат ЗНО з математики
Коментувати
Вова
Доброго дня скожіть які предмети потрібноюі для вступу на комп’ютеоного інженера? Скільки коштує навчання?
ПК_ЛНТУ
Для Вова: Добрий день. Для вступу на спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія необхідно наступні предмети ЗНО: 1. Українська мова. 2. Математика. 3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
Коментувати
Маша
Доброго дня. Чи можу я перекваліфікуватися бакалавр «пед. Освіта» ,на магістратуру «облік і оподаткування». Зно здавала у 2015 р
ПК_ЛНТУ
Для Маша: Добрий день. Можна, але до 3 червня необхідно зареєструватись на ЄВІ з іноземної мови. Зареєструватись (для вступу в магістратуру будь якого ЗВО) можна тут: http://lutsk-ntu.com.ua/uk/announces/informaciya-dlya-uchasnikiv-iefvvievi-2021
Коментувати
Victor Voland
Доброго дня, чи можу я поступити у 2021 році на спеціальність автомобільний транспорт або транспортні технології, якщо закінчив Ковельський ПЕК Луцького НТУ у 2017 році з дипломом молодшого спеціаліста? І що для цього потрібно?
ПК_ЛНТУ
Для Victor Voland: Добрий день. Для вступу на спеціальності 274 Автомобільний транспорт або 275 Транспортні технології необхідні ЗНО 2018-2021 року: 1. Українська мова або Українська мова і література. 2. Історія України (на бюджет).
Коментувати
Enna
Добрий вечір, чи можу я поступити на спеціальність дизайн, якщо здавала зно у 2020р., чи потрібно здавати повторно у 2021р. ?. ( маю професію флорист квітникар)????
ПК_ЛНТУ
Для Enna: Добрий день. Сертифікати ЗНО 2020 року дійсні для вступу в 2021 році. Для вступу на спеціальність 022 Дизайн на основі повної загальної середньої освіти в ЛНТУ необхідні наступні предмети ЗНО: 1. Українська мова і література. 2. Математика. 3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
Коментувати
Юрій Чикун
Добрий день. Які сертифікати ЗНО потрібні для вступу на спеціальність ”Електроніка та телекомунікації” на бюджет ?
ПК_ЛНТУ
Для Юрій Чикун: Добрий день. Для вступу на спеціальності 171 Електроніка та 172 Телекомунікації та радіотехніка необхідні наступні предмети ЗНО: 1. Українська мова. 2. Математика. 3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
Коментувати
Юліана
Добрий вечір. Які сертифікати ЗНО потрібні для вступу на спеціальність менеджмент і маркетинг на бюджет?
ПК_ЛНТУ
Для Юліана: Добрий день. Для вступу на спеціальності 073 Менеджмент та 075 Маркетинг необхідні наступні предмети ЗНО: 1. Українська мова і література. 2. Математика. 3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
Коментувати
Ілля
Доброго дня.Чи зможу я поступити на кафедру цивільної безпеки,маючи сертефікат ЗНО з української мови та літератури?
ПК_ЛНТУ
Для Ілля: Добрий день. Так, сертифікат з Української мови та літератури може бути використаним для ЗНО з Української мови (але не навпаки). Крім того для вступу на спеціальність 263 Цивільна безпека необхідно ще сертифікат з Математики та сертифікат або з Фізики, або з Іноземної мови.
Коментувати
Alexsandr Sytarchuk
Доброго дня. Цікавить факультет Електроніка та телекомунікації. Які предмети потрібно для вступу і якій прохідний бал повинен бути.
ПК_ЛНТУ
Для Alexsandr Sytarchuk: Добрий день. Для вступу на спеціальності 171 Електроніка або 172 Телекомунікації та радіотехніка Факультету комп’ютерних та інформаційних технологій необхідні наступні предмети ЗНО: 1 Українська мова. 2 Математика. 3 Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
Коментувати
Назар
Доброго дня. Цікавить факультет по цивільній справі. Які предмети потрібно для вступу і якій прохідний бал повинен бути.
ПК_ЛНТУ
Для Назар: Добрий день. Для вступу на спеціальність 263 Цивільна безпека необхідні наступні предмети ЗНО: 1 Українська мова. 2 Математика. 3 Фізика або іноземна мова
Коментувати
Nazar
Доброго дня.Цікавить факультет бізнесу та права, які предмети ЗНО потрібно здавати.
ПК_ЛНТУ
Для Nazar: Добрий день. Для вступу на одну зі спеціальностей факультету бізнесу та права (8 спеціальностей, 12 освітніх програм) необхідні предмети ЗНО за посиланням: http://lutsk-ntu.com.ua/sites/default/files/files12/prays_shkola_2021.pdf
Коментувати
Sofiya Stelmah
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, які предмети потрібно здавати на Харчові технології?
ПК_ЛНТУ
Для Sofiya Stelmah: Добрий день. Для вступу на спеціальність 181 Харчові технології необхідні наступні предмети ЗНО: 1 Українська мова. 2 Математика. 3 Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
Коментувати
Оксана Козак
Доброго дня!Підкажіть, чи є якісь пільги при вступі на бюджетне місце зі спеціальності Архітектура і Будівництво для дітей, батьки яких є учасниками бойових дій?
ПК_ЛНТУ
Для Оксана Козак: Добрий день. "Такі вступники можуть бути переведені на вакантні місця державного або регіонального замовлення в порядку, передбаченому Правилами прийому, якщо вони зараховані на навчання за іншими джерелами фінансування на відкриту або фіксовану конкурсну пропозицію і не отримували рекомендацію на місця державного або регіонального замовлення" (Розділ VIII п. 12 Правил прийому на навчання до Луцького НТУ в 2021 році): https://drive.google.com/file/d/11kA9encA8bgL7u8A4EFr-Oadua1e08bR/view Детальна консультація за телефоном приймальної комісії: (0332) 74-61-11
Коментувати
Kate
Добрий день. Цікавить факультет митна справа. Чи можу подати документи для вступу в 2021 році сертифікат ЗНО за 2019 рік? І форма навчання тільки денна, чи є ще заочна?
Сергій
Для Kate: Митна справа це новостворений факультет. І так сертефікат ЗНО за 2019 підходить. Форма навчання є денна, заочна та форма вільного відвідування. Але краще оберіть спочатку спеціальність щоб сконтактувати з замкафедрою, який вам детальніше пояснить про вступ
Коментувати
Ніфонт
Добрий вечір, якщо звільненний від війскової служби , чи можливо поступити на заочне навчання без ЗНО??
ПК_ЛНТУ
Для Ніфонт: Добрий день. Відповідь на Ваше запитання потребує уточнень. Зверніться будь ласка за телефоном приймальної комісії Луцького НТУ: 8 (0332) 74 61 11
Коментувати