Рейтинг
500
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 109 оцінок.

Відгуки про Луцький національний технічний університет (ЛНТУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anna
Анна. Доброго дня,які предмети треба здавати,і який потрібно прохідний бал,щоб поступити Електрична інженерія.
ПК_ЛНТУ
Для Anna: Добрий день. Умови вступу до закладів вищої освіти в 2022 році ще не оприлюднено. Прохідний бал до завершення широкого конкурсу не відомий. Щодо предметів уточніть пізніше (орієнтовно 1-15 листопада). 0332 74-61-11. Прохідний бал в 2021 році можна побачити тут: https://vstup.edbo.gov.ua/statistics/konkurs/
Коментувати
Andrij
Доброго дня,які предмети треба здавати,і який потрібно прохідний бал,щоб поступити на митну справу?
ПК_ЛНТУ
Для Andrij: Добрий день. Умови вступу до закладів вищої освіти в 2022 році ще не оприлюднено. Уточніть пізніше (орієнтовно 1-15 листопада). 0332 74-61-11
Коментувати
Назарій
Доброго дня! Скажіть будь ласка , якій прохідний бал на Управління та адміністрування. І які предмети потрібно здавати?
ПК_ЛНТУ
Для Назарій: Добрий день. В Луцькому НТУ це магістерська освітня програма. Предмети будуть відомі після оприлюднення Умов прийому на 2022 рік.
Коментувати
Дмитро
Доброго дня! Скажіть будь ласка , якій прохідний бал на Графічного Дизайнера. І скільки коштуе навчання??
ПК_ЛНТУ
Для Дмитро: Добрий день. В 2021 році прохідний бал в ЛНТУ на спеціальність 022 Дизайн (денна форма, вступ виключно з використанням сертифікатів ЗНТО) склав 173,435 (без врахування пільгових категорій вступників). Вартість навчання для здобуття ступеня бакалавра на денній формі цієї спеціальності в 2021 році склала 20 000 грн за рік.
Коментувати
Sasha
Доброго дня! Який прохідний бал на спеціальність Комп’ютерні науки чи Інженерія програмного забезпечення (програмування. І чи можна здавати ЗНО на бюджет із таких предметів: Українська мова, Математика, Географія чи Історія України. І ще питання, обов’язково здавати українська мова і література?
ПК_ЛНТУ
Для Sasha: Добрий день. В 2021 році прохідний бал в ЛНТУ на спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення (денна форма) склав 179,724; на спеціальність 122 Комп’ютерні науки - 174,216. Перелік предметів ЗНО для вступу на навчання в 2022 році буде затверджено МОН до 15 жовтня 2022 року.
Коментувати
Віка Левкова
Доброго дня! Скажіть будь ласка ,чи є у вас державні місця на заочну форму навчання по напрямку кібербезпека? І якщо є,то якими мають бути мінімальні бали ЗНО для цього? І скільки коштує заочне навчання,якщо не державно?
ПК_ЛНТУ
Для Віка Левкова: Добрий вечір. На заочну форму навчання спеціальності 125 Кібербезпека державних місць немає. Вартість року навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб 16 800грн (заочна форма)
Коментувати
Саша
А який потрібен мінімальний бал зно щоб поступити на Архітектуру і чи потрібно ще щось здавати і коли
ПК_ЛНТУ
Для Саша: Потрібен творчий конкурс (ІІІ - етап з 08 по 11 липня) Мінімальний бал - 100, на бюджет - як складеться. Зареєструватись на творчий онлайн сьогодні останній день: http://lutsk-ntu.com.ua/uk/onlayn-reiestraciya-na-specialnist-191
Коментувати
Викуся Потехина
Доброго дня! Чи можна вступити на харчові технології без ЗНО з математики? Які бали мають бути щоб вступити на бюджет і кількість бюджетних місць?
ПК_ЛНТУ
Для Викуся Потехина: Добрий день. Без ЗНО з математики вступити на спеціальність 181 харчові технології неможливо. На більшість спеціальностей для того, щоб претендувати на бюджет, потрібно мати конкурсний бал не менше 125 балів.
Коментувати
Машка Головій
Привіт) Чи можу я тут навчатися на митника? Які предмети ЗНО потрібно було здавати? Який прохідний бал на бюджет???
ПК_ЛНТУ
Для Машка Головій: Добрий день. Для вступу на спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Освітня програма Митна справа і торгівля) необхідні наступні предмети ЗНО: 1. Українська мова і література. 2. Математика. 3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
Оксана
Доброго дня! Який прохідний бал на бюджет на митника?
ПК_ЛНТУ
Добрий день. Прохідний бал складеться за результатами широкого конкурсу.
Коментувати
Ірена Дорожко
Доброго дня! Чи потрібна при подачі документів до ВНЗ медична довідка . Чи можете назвати кількість державних місць на спеціальності "Менеждмент" "Маркетинг" .Дякую.
ПК_ЛНТУ
Для Ірена Дорожко: Добрий день. Медична довідка при вступі в 2021 р. до ЛНТУ потрібна лише на спец. 014.11 Середня освіта. Фізична культура. На інші спеціальності при вступі на основі ПЗСО медична довідка не потрібна. Максимальна кількість місць державного замовлення на спеціальності 073 Менеджмент - 12 місць та 075 Маркетинг - 5 місць (державні місця розподіляються за широким конкурсом - все залежить від результатів Вашого ЗНО).
Коментувати
Alla
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи відіграє при вступі якусь роль диплом з молодшого спеціаліста з відзнакою?
ПК_ЛНТУ
Для Alla: Добрий день. Це тільки свідчить про Ваші знання і ймовірність отримати високі бали на вступному випробуванні та за результатами ЗНО
Коментувати
Софія Гаврилюк
Добрий день. Підкажіть будь ласка які предмети і на які бали потрібно здавати на ЗНО що поступити на вчителя географії?
ПК_ЛНТУ
Для Софія Гаврилюк: Добрий день Вам потрібно звернутись в приймальну комісію закладу вищої освіти, в якому навчають на вчителя географії
Коментувати
Pavlo Hrytsai
Добрий день, на професію агроном потрібно здавати математику профільного рівня чи стандартного?
ПК_ЛНТУ
Для Pavlo Hrytsai: Для вступу потрібен сертифікат ЗНО з математики
Коментувати
Вова
Доброго дня скожіть які предмети потрібноюі для вступу на комп’ютеоного інженера? Скільки коштує навчання?
ПК_ЛНТУ
Для Вова: Добрий день. Для вступу на спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія необхідно наступні предмети ЗНО: 1. Українська мова. 2. Математика. 3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
Коментувати
Маша
Доброго дня. Чи можу я перекваліфікуватися бакалавр «пед. Освіта» ,на магістратуру «облік і оподаткування». Зно здавала у 2015 р
ПК_ЛНТУ
Для Маша: Добрий день. Можна, але до 3 червня необхідно зареєструватись на ЄВІ з іноземної мови. Зареєструватись (для вступу в магістратуру будь якого ЗВО) можна тут: http://lutsk-ntu.com.ua/uk/announces/informaciya-dlya-uchasnikiv-iefvvievi-2021
Коментувати
Victor Voland
Доброго дня, чи можу я поступити у 2021 році на спеціальність автомобільний транспорт або транспортні технології, якщо закінчив Ковельський ПЕК Луцького НТУ у 2017 році з дипломом молодшого спеціаліста? І що для цього потрібно?
ПК_ЛНТУ
Для Victor Voland: Добрий день. Для вступу на спеціальності 274 Автомобільний транспорт або 275 Транспортні технології необхідні ЗНО 2018-2021 року: 1. Українська мова або Українська мова і література. 2. Історія України (на бюджет).
Коментувати
Enna
Добрий вечір, чи можу я поступити на спеціальність дизайн, якщо здавала зно у 2020р., чи потрібно здавати повторно у 2021р. ?. ( маю професію флорист квітникар)????
ПК_ЛНТУ
Для Enna: Добрий день. Сертифікати ЗНО 2020 року дійсні для вступу в 2021 році. Для вступу на спеціальність 022 Дизайн на основі повної загальної середньої освіти в ЛНТУ необхідні наступні предмети ЗНО: 1. Українська мова і література. 2. Математика. 3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
Коментувати
Юрій Чикун
Добрий день. Які сертифікати ЗНО потрібні для вступу на спеціальність ”Електроніка та телекомунікації” на бюджет ?
ПК_ЛНТУ
Для Юрій Чикун: Добрий день. Для вступу на спеціальності 171 Електроніка та 172 Телекомунікації та радіотехніка необхідні наступні предмети ЗНО: 1. Українська мова. 2. Математика. 3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
Коментувати
Юліана
Добрий вечір. Які сертифікати ЗНО потрібні для вступу на спеціальність менеджмент і маркетинг на бюджет?
ПК_ЛНТУ
Для Юліана: Добрий день. Для вступу на спеціальності 073 Менеджмент та 075 Маркетинг необхідні наступні предмети ЗНО: 1. Українська мова і література. 2. Математика. 3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
Коментувати
Ілля
Доброго дня.Чи зможу я поступити на кафедру цивільної безпеки,маючи сертефікат ЗНО з української мови та літератури?
ПК_ЛНТУ
Для Ілля: Добрий день. Так, сертифікат з Української мови та літератури може бути використаним для ЗНО з Української мови (але не навпаки). Крім того для вступу на спеціальність 263 Цивільна безпека необхідно ще сертифікат з Математики та сертифікат або з Фізики, або з Іноземної мови.
Коментувати