Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Волинський інститут економіки та менеджменту (ВІЕМ) (0332) 78-98-33
Волинська обл., м. Луцьк, вул. Електроапаратна 3  (карта)
http://www.viem.edu.ua

(0332) 78-98-32

Волинський інститут економіки та менеджменту (ВІЕМ)

Тип навчального закладу:Інститут
Форма власності:приватна
Рівень акредитації:ІІІ-IV
Вартість навчання на рік (грн.):6850
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Луцьк

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 18.09.2014

Рейтинг
431
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 97 оцінок.

Відгуки про Волинський інститут економіки та менеджменту (ВІЕМ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Denysik
є така тема, отримай кошти з промокодом money2403 на сайті https://bit.ly/3hshO2E , реальна знижка і реальні бабки, гарний бонус до стипендії.. якщо вона є ..) П,С, якщо не буде працювати код то спробуйте money24031, вони міняють їх, але я поняв як)
Катерина
Шахраї!!!! Хочете проблем - йдіть до них вчитись)) Розведуть на гроші, наобіцяють, і потім будуть діставати і погрожувати Забрати свій атестат від них нереально - краще вже відновити його І ще - хай вони Вам перед вступом розкажуть чому Старопольська Вища Школа розірвала з ними угоду? Осоромлена і збанкрутована контора Престижно? як думаєте?)
Студент
Для Катерина: З радістю, Катерино, віддамо Вам атестат. Цікаво, чому Ви його не забрали??? Можливо Вас відрахували за неуспішність у навчанні??? Чекаємо на Вас для продовження і закінчення навчання та отримання диплому європейського зразка на українсько-польській програмі!!! А у Старопольської Школи запитайте, чому їхні дипломи в Україні не нострифікуються (НЕ ВИЗНАЮТЬСЯ)?
Євген
Доброго дня. Можете написати ваші номери телефонів,так як старі, що на сайтах не дійсні.
oleg
Для Катерина: підтримую.
Коментувати
група
Для чого писати таке,.....!!! Павлова С.В. одна з кращих викладачів, дуже добре викладає з новітніми технологіями, дає ту інформацію, яка справді знадобиться в майбутній професії. Завжди допоможе і пояснить ще раз, якщо не буду щлсь виходити!
студент
Просимо керівництво не залучати до захисту дипломних робіт та керування димломними роботами Степанюк О.М,та Павлову С.В -вони вимагають від нас лише платити гроші ,а самим писати не дають можливості ,а Степанюк О.М через Андрієнко О.С бере гроші за дипломні роботи та можна в неї і заказувати написання курсових та звітів з практики .
Іванна
Для студент: Теж в свій час закінчила цей ВУЗ. Степанюк Оксану В…(вже і не пам’ятаю по батькові) згадую з негативом. Дипломну писала сама, пам’ятаю мала комп’ютер вдома лише я, не так поширені як зараз в кожного вдома, було нелегко. Вагітна була, бібліотека, бесіди з куратором по дипломній, гора книжок, паперів. На захисті питає - « В кого диплом купляла», кажу сама писала, а вона своє Слизька особа….Під час навчання контрольну писали - я вивчила, здала найперша, вліпила «3». Підхожу питаю, пробелькотіла у відповідь аби я відчепилася. Я вчилась посередньо. Але її відношення, поверхневість і несправедливість досі згадую як бачу в місті. Противна тітка! Саме тітка, бо деканом факультету і викладачем вона не варта бути!
Коментувати
міжнародний відділ
а, окрім веселощів, студенти ВІЕМу ще й вчаться. Слухають лекції, пов’язані з менеджментом: англійська для менеджерів, культура менеджменту, корпоративні фінанси тощо. До слова, в нових умовах молоді українці здобувають цінний досвід керування власними фінансами та фінансового планування. Маючи стипендію 700 євро, значну частину якої мають віддати за проживання в гуртожитку, хлопці та дівчата вчаться жити ощадливо й імпровізувати, аби її вистачило на весь час перебування в Словаччині. Найбільш винахідливі вже готуються переселитися на квартиру, орендувати яку гуртом виявилося дешевше, ніж жити в гуртожитку. Попереду в наших студентів ще два місяці інтенсивного навчання та дослідження цікавих куточків Європи.
міжнародний відділ
«Звісно, ми заспівали краще за всіх», – гордиться керівник групи Іван КУЦИН. У вільний час студенти пізнають місто, яке їм нині за дім, і, маючи право на безкоштовний проїзд, подорожують країною. Хлопці, яких троє, вже побували в Братиславі. Планують дістатися Відня та інших європейських міст, адже студентська віза дає змогу вільно відвідувати держави Шенгенської угоди. Та справжній скарб цієї групи студентів – то сім дівчаток-квіточок, яких ми принагідно вітаємо з 8 Березня. Бажаємо їм завжди цвісти, любити життя та вдосконалюватися. Ці чарівні панянки теж подорожують. Нещодавно гуляли вузенькими пішохідними вуличками стародавнього Кошице, милувалися вишуканими палацами та готичними храмами. «Це неймовірно. Я закохалася в це місто», – написала на своїй сторінці в соцмережі наша Олександра ЮДІНА.
міжнародний відділ
За перші тижні вони успішно адаптувалися в новому середовищі. Хлопці та дівчата інтенсивно підтягують англійську мову, яку на високому рівні опанували у ВІЕМі, і вчать словацьку, яка подібна до української. Молоді люди обростають новими знайомствами та друзями. А нещодавно разом з іншими студентами за обміном брали участь у «flag party» – вечірці, де кожна група мала показати прапор своєї країни і заспівати гімн.
міжнародний відділ
Десятеро луцьких студентів от уже місяць навчаються за програмою «Erasmus+» у словацькому містечку Прешов. Це стало можливим завдяки співпраці Волинського інституту економіки та менеджменту зі Старопольською вищою школою.
приймальна комісія
Волинський інститут пропонує бійцям безкоштовне навчання і вступ без ЗНО
приймальна комісія
Волинський інститут економіки та менеджменту долучився до благодійного проекту «Меценати для солдата» і пропонує бійцям вступ без ЗНО та безкоштовне навчання. Волинський інститут економіки та менеджменту – єдиний навчальний заклад Волині, що має досвід перепідготовки військовослужбовців із 1994 року. ВІЕМ розпочав діяльність як Волинський центр управління, бізнесу і права, зокрема, за підтримки Волинського фонду соціального захисту військовослужбовців, Українського фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних сил.
приймальна комісія
Продовжуючи традиції соціальної адаптації військовослужбовців, займаючись активною волонтерською та благодійною діяльністю, Волинський інститут економіки та менеджменту в рамках освітньої програми «КРОК НАЗУСТРІЧ» пропонує особам, звільненим із військової служби після 30 листопада 2015 року (зокрема демобілізованим), та особам, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби), БЕЗКОШТОВНО та БЕЗ ЗНО (за результатами вступних іспитів) здобути вищу освіту за ступенями «бакалавр» і «магістр» та отримати диплом ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА.
приймальна комісія
Напрями підготовки та спеціальності: - «МЕНЕДЖМЕНТ»; - «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»; - «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ». Тривалість навчання – чотири роки (бакалавр) та півтора року (магістр). Форми навчання – денна, заочна
Невідомий
Для приймальна комісія: чому таке дешеве навчання?
Коментувати
приймальна комісія
Навчальний процес передбачає: - надання високоякісної освіти за міжнародними стандартами; - вивчення іноземних мов; - проходження практик за кордоном; - допомогу і консультування при працевлаштуванні або створенні власної справи. Телефони для довідок: (0332) 78-98-33
студент
Просимо керівництво закладу не допускати до державних іспитів Андрієнко О.С та Степанюк О.М ,бо вони вимагають від нас здачі грошей на екзамени та на дипломну роботу.Не дають можливості самим писати постійно міняють план та зміст роботи
Приймальна комісія ВІЕМ
ВСТУП БЕЗ ЗНО!!! Програма має на меті надати шанс українській молоді здобути вищу освіту і отримати диплом ступеня «бакалавр» навчального закладу республіки Польщі, навчаючись в Україні. Навчання здійснюється за інтегрованими навчальними планами Волинського інституту економіки та менеджменту та Старопольської вищої школи (м. Кельце, Республіка Польща). Навчальний процес в переважній більшості занять відбувається на базі Волинського інституту економіки та менеджменту та передбачає періодичні виїзди на навчальні заняття в Старопольську вищу школу.
Приймальна комісія ВІЕМ
Спеціальності: - ЕКОНОМІКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА; - ПУБЛІЧНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ; - ГОТЕЛЬНА СПРАВА І ТУРИЗМ. Тривалість навчання – три роки. Форма навчання – денна і заочна. ВСТУП ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ СПІВБЕСІДИ НА ОСНОВІ АТЕСТАТУ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ. СЕРТИФІКАТИ ЗНО НЕ ВИМАГАЮТЬСЯ.
Приймальна комісія ВІЕМ
Навчальний процес передбачає: - надання високоякісної освіти за міжнародними стандартами; - поглиблене вивчення англійської, німецької та польської мов; - проходження практик за кордоном; - семестрове навчання за кордоном; - допомога і консультування при працевлаштуванні або створенні власної справи. В межах навчального процесу для підкріплення теоретичних знань практичними навиками передбачаються виїзди за кордон на проходження літньої практики в Іспанію і Грецію. По завершені практики студенти отримують сертифікат.
Приймальна комісія ВІЕМ
Під час навчання протягом одного семестру можна вивчати дисципліни в будь-якому навчальному закладі Європи – Словаччині, Чехії, Австрії, Німеччині та ін. Навчання здійснюється англійською мовою. Вивчені предмети зараховуються до навчального плану підготовки бакалавра. Закордонна практика і семестрове навчання здійснюється за сприяння і стипендіальної підтримки європейської освітньої програми обміну студентів «Еразмус+».
Приймальна комісія ВІЕМ
На проходження практики виділяється стипендія в розмірі 1500 євро на три місяці. Під час практики студенти отримують офіційну заробітну плату. Харчування і проживання – безкоштовно. Для проходження семестрового навчання виділяється стипендія в розмірі приблизно 900 євро на три місяці. Навчання – безкоштовне.
Приймальна комісія ВІЕМ
Випускники міжнародної програми «Крок до євроінтеграції»: - здобудуть європейський диплом ступеня «бакалавр» економічної спеціальності польського навчального закладу, який визнається більше ніж у 150 країнах світу; - отримають сертифікати про проходження закордонних практик, які будуть підтвердженням першого досвіду при працевлаштуванні; - отримають сертифікати про проходження семестрового навчання в іншому навчальному закладі Європи, які підтвердять якість підготовки фахівця; - мають можливість продовжити навчання на здобуття ступеня «магістр» в українському навчальному закладі та отримати диплом державного зразка; - мають можливість продовжити навчання на здобуття ступеня «магістр» в будь-якому навчальному закладі Європи та отримати європейський диплом; - опанують англійську, німецьку, польську на рівні ділового спілкування; -