Рейтинг
606
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 136 оцінок.

Відгуки про Вінницький національний медичний університет ім. М. Пирогова (ВНМУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василий
Никогда не поверю, что у Винницкий мед можна поступить без денег.У мене общий бал 756,9 мене даже на контракт не взяли, у моих родителей нет лишних 2 тис у.е.. Там учатся дети небедных родителей и когда они говорят что ничего не платили, то они не врут. Для них этих 2-3 тис у.е не деньги, а для меня деньги. Пошол в другой вуз и взяли.Вот так...
Микола
Для Василий: Ще один неадекват...ну кому ви ті хабарі платите, поясніть? В мене бал нижчий ніж в тебе, я без проблем вступив, без хабарів, без знайомих. Розвели тут базар та лавочку бабульок, які розносять чутки. Якщо ви не дебіл, то вас приймуть. Дебіл - вибачайте.
Ярик
Ти ще не лікар, щоб діагнози ставити і не компетентний у тому хто дебіл, а хто не дебіл. Кому платять хабарі у твому вузі ти з часом будеш знати і без мене, бо я не платив мене запросили в інший вуз і я навчаюся за спеціальністю інформаційні технології в біомедицині і не шкодую. А тут треба було заплатити це не базар - це правда . Як казав Т.Г.Шевченко " у кожного своя правда", може тобі повезло, а може ти не все знаєш? Ти брат не бушуй, бо я знаю, там вчаться не бідні дітки, а якщо і попадають то це в майбутньому "сімейна медицина",яка буде працювати в якійсь Хацапетівці за мізерну плату з дипломом "європейського" університету. В селі теж люди і їх теж треба лікувати, але чи достатньо вони кваліфіні будуть при такому рівні корупції. Я знаю одного тарапевта був у нас на інтернатурі після твого чесного вузу - баран бараном, помилився у виборі професії. Та ну тебе , займаюся дурницями - довожу аксіому.
Микола
Шановний, багато моїх друзів вступили в ВНМУ без проблем та без грошей. І їм ніхто за хабар також ніхто не говорив ні слова навіть. Не змогли поступити - не треба звинувачувати всіх інших та гадити на ім"я університету, він дійсно один з найкращих в Україні та не поступається нму Богомольця ні в чому. На цьому крапка.
Коментувати
Дмитро
Для Соні. Вартість навчання в вінницькому меді можна подивитися на сайті вузу у додатку1(http://admission.vnmu.vn.ua/vstup2013/1.pdf), але у цей вуз навіть ті які мали більше 760 балів не пройшли просто так, навіть за те щоб тебе взяли на контракт треба було платити. Іди в інший будь-який мед, я пішов на контракт у Крим і не шкодую, якщо вчитись то ніяких грошей нікому платити не треба, а вчитись треба, бо якби там не було у майбутньому у в твоїх руках людські життя.І якщо ти вибрав цю професію за покликанням, то лікар з тебе буде, а ті що стогнуть що мала заробітна плата, то це не вдахи які помились у виборі, це не професія -це стихія яка поглинає увесь твій час, вимагає вчитися все життя і якщо ти хороший лікар, то попит є і стаж буде. Це моя думка.
Ганна
Для Дмитро: якщо в вас 760 балів, то ви пройдете на бюджет, я поступила без взяток в конкурсі оригіналів, ніхто на гроші мені натяків не давав.
Коментувати
Соня
яка вартість навчання в внму ім. Пирогова на лік. справі і педіатрії станом на 2013 рік?
кабан
Для Соня: від 13090 до 19200
Коментувати
Елена Гуцалюк
Здравствуйте!Хотела спросить,а если я уже есть в списке рекомендованых на заочно фарм,то когда нужно ехать и оформлять документы, платить?какие сроки?
Величко Катерина
які правила вступу якщо я буду поступати після медколеджа??
Денис Харланчук
Доброго дня!Хотів бі дізнатися чи є в мене шанси вступити на лікувальну справу з такими балами:мова-161.5, хімія-175, біологія-181.5.Середній бал атестата 172.4.Цікавить тільки бюджет. Прошу відповісти.Завчасно дякую.Є цільове направлення.
денис
Для Денис Харланчук: Для Еррррр: Для Наталія Задніпряна:
Коментувати
Дана
Чи є в мене шанс поступити з такими балами- біологія 188,5,фізика - 168, укр мова- 174,середній бал атестата - 188,6.Наперід велике дякую))
Владислав
Для Дана: все возможно
Коментувати
Ірина
Будь ласка, дайте відповідь!!! Чи можу я вступити на бюджет, якщо в мене укр. мова -166, хімія-167,5, біологія-182,5????
Владислав
хімія має бути як мінімум 170
Коментувати
Marina
чи зможу я поступити сюди з такими балами на державне: мова-161, хімія-169.5, біологія- 168.5 ? можете будь-ласка відповісти??
Маша
Для Marina: Ні, так як профільний (або біолгія або хімія) має бути 170
ірина
як це? профільний 140!
Коментувати
Наталія Задніпряна
який прохідний бал на бюджет(лікувальна справа) і який на контракт
Ірина
Чи можна вступити на бюджет, коли маю 699,8 балів?
василь
Для Ірина: ти їбанута?
Коментувати
Еррррр
Если у меня 720 баллов где то я могу поступить на бюджет в ВНМУ им.Пирогова на бюджет(лечебное дело)?
вася
Для Еррррр: на Марсі
Коментувати
Лена Филиппова
А як з гуртожитками? В якому вони стані?
Маріна
за минулий рік почалася активна робота з ремонтом гуртожитків, так що вони в непоганому стані
Vitaliy
Для Лена Филиппова: Вони чудові.
Коментувати
оля
Який прохідний бал зно треба мати,щоб пройти на державне
Юля
Чи потрібно здавати сертифікат ЗНО якщо я закінчила мед.коледж? І якщо ні, то які правила вступу?
Януська
А кто может ответить на этот вопросс? Мне тоже интересно.....
Антоніо
Потрібно здвати
Den
Если по сертификату ЗНО, идёшь на 1 курс, проходишь по баллам.. Если с мед. колледжа, идёшь сразу на второй курс, сертификат не нужен, нужно только пройти вступительные экзамены!!!
Коментувати
НІхто)
якщо сер. бал атестана буквально на 3-4 бала нижчий ,а ЗНО ОК написано то норм шанси поступити?
John Clark
який мінімальний бал треба мати щоб поступити на державне?
Надя
Як краще поступати до університету коли я закінчила мед коледж. Як краще , як після школи чи здавати екзамени при університеті і поступати як після мед коледжу?????
Ирина
Подскажите,пожалуйста,какие экзамены надо сдавать при поступлении на факультет "Фармация" и сколько лет учиться при наличии диплома по специальности "Медсестра общего профиля"(1994 года)
Тася
а можна поступити на фармацевта після 9 кл...чи можливо на державне??будь ласка важливо
Міша
Для Тася: Ні після девятого не можна, а на державне вже 3 роки як не можна хоча, як що за тебе хтось буде платити ну наприклад там якась фарм. фірма...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!