Рейтинг
409
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 92 оцінок.

Відгуки про Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
здавала, укр мову, історію, і біологію, на який факультет можна вступити? порадьте буль ласка?
АННА
здаю українську .біологія.історія.на який факультет можна вступити
Коментувати
Ірина
Яка вірогідність того ,що я можу вступити до вашого ВНЗ з такими балами ЗНО : Укр.мова - 150,Історія - 135, біологія - 157, хімія - 131 І яку професію мені краще обрати з такими балами???
Ліна
Скажіть, будь ласка, я здавала укр, англійську і історію, але історію я не здала.. може я поступити на факультет іноземних мов з укр і англ?
Юлія
Привіт) я здавала українську,історію,англійську і географію. Куди я можу подавати?
Михайлина
Доброго дня, я хотіла би взнати чи можна цього року поступати на факультет Практичної психології? Я побачила, що його немає в переліку спеціальностей Міністерства освіти
Валя
Доброго дня.я здавала біологію,українську і історію.Я можу вступити на дошкільну освіту?
Абітурієнт
Для Валя: так, можеш. Для вступу потрібні укр.мова та література, історія України і біологія чи іноземна мова (на вибір один із двох).
Коментувати
Алінка
Всім привіт! я здавала українську мову, математику і хімію на яку кафедру я можу подавати?
настя
Доброго дня в мене запитання чи потрібне зно на дошкільне?
Андрій
Для настя: ЗНО потрібн на все
Коментувати
Свитлана
Доброго дня в мене запитання я здавала українську математику біологію і хімію на яку кафедру я можу подавати у цей інститут якщо можна то декілька? буду вдячна
Jeka Ткачук
підскажіть будь-ласка із власного досвіду,чи важко навчатися на фізико-математичному!?які преподи???
Ольга
Для Jeka Ткачук: Я закінчила ВДПУ фізмат. Треба навчатися. Факультет хороший, преподи нормальні. Мене щоправда навчала ще "стара гвардія". Та якщо вчишся і не маєш прогулів - то все буде ОК! Успіху!
Коментувати
Вікторія
Що потрібно здавати на психолога?Скільки балів ЗНО прохідний?
Ксю
Для Вікторія: історію та Біологію...також маю бадання на психолога...підскажіть детальніше)
Абітурієнт
заходиш на vstup.info -> територіальний пошук -> Вінниця -> ВДПУ ім. Коцюбинського -> денна форма навчання -> "психологія" конкурс. Там буде список, глянь який прохідний середній бал був на бюджет в минулому році. Вгорі там вказано скільки бюджетних місць. Далі заходиш сюди http://osvita.ua/vnz/guide/konkurs-ball.html і рахуєш свій середній бал. Коефіцієнти наступні: біологія - 0.25, історія - 0.3, укр.м. - 0.3, атестат - 0.1. Чи тут можеш вивести ще свій середній бал і дізнатися вірогідність вступу http://bal-zno.info/ | http://abit-poisk.org.ua/score/
Абітурієнт
Цьогоріч,якщо ти не маєш ніяких пільг і т.д., то починаючи з 11 до 27 липня ти подаєш документи через електронну базу ez.osvitavsim.org.ua . Для цього тобі треба мати здані всі три ЗНО, паспорт, атестат, електронну версію фото (як на паспорт) та зісканувати свій додаток до атестату. Ось тут можеш подивитись детальніше що до чого https://vk.com/wall-1409773_1699908
Коментувати
Таня
Скажіть будь-ласка,які потрібно здавати предмети ЗНО в 2016 році на факультет журналістики?І який потрібно прохідний бал?
дмитро
Скажіть будьласка,на фізичне виховання які нормативи, дукументи,і творчий конкурс, які умови навчання, ПРОСЮ ВІДПИСАТИ https://vk.com/schovdima БУДУ ВДЯЧНИМ А МОЖЕЙ ЩЕЙ стану ВАШИМ СТУДЕНТОМ.
Саша
Які документи потрібно подавати на вступ до фізичного виховання? Які нормативи потрібно здавати на творчий конкурс фізичного виховання?
дмитро
Скажіть будьласка,на фізичне виховання які нормативи, дукументи,і творчий конкурс, які умови навчання, ПРОСЮ ВІДПИСАТИ https://vk.com/schovdima БУДУ ВДЯЧНИМ А МОЖЕЙ ЩЕЙ стану ВАШИМ СТУДЕНТОМ.
Коментувати
Аліна
скажіть будь ласка,чи важко навчатись на істричному факультеті? який потрібно мати бал ЗНО аби потрапити на державне і чи має велике значення середній бал атестата при вступі в ВДПУ?
Jeka
Які документи потрібно подавати на вступ до фізичного виховання?
Настя
Доброго дня)Я хотіла запитати, я хочу бути вчителем ураїнської мови та літератури)Які предмети мені потрібно здавати на ЗНО?
Наталія
доброго вечора)) я цікавлюсь факультетом філології?)скажіть які я буду мови вивчати у навчанні у вас? який у вас є взагалі вибір? українська чи іноземна чи що?
Анна
що за творчий конкурс фізичне виховання? Дякую!!!
Бодя
http://vn.20minut.ua/Kryminal/na-vinnichchini-vikladach-odnogho-iz-vuziv-vimaghav-habara-vid-abituri-10455321.html